Hindistan dışında yaşayan birçok kişi coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişmek istiyor. Hindistan IP adresi almanın en kolay yolu bir VPN hizmeti kullanmaktır. Hindistan'da bir IP adresi alarak kısıtlama bildirimleri sihirli bir şekilde kaybolur ve insanlar 'yalnızca Hindistan için' belirtilen içeriğe erişebilir. Bir Hint IP'si ile Star Sports (popüler bir Hint spor kanalı) ve hotstar gibi siteler yayınlayabilirsiniz..

Ayrıca, VPN yazılımı tüm kullanıcı verilerini cihazlarından şirket sunucularına geçerken şifreler. Sonuç olarak, ISS'ler, hükümetler, ev sahipleri veya işverenler VPN abonelerinin çevrimiçi olarak ne yaptığını söyleyemezler, ziyaret ettiğiniz web sitesinde bile kim veya nerede olduğunuzu bilmiyorlar. Bu, web'de gezinirken yüksek düzeyde gizlilik ve anonimlik anlamına gelir.

Hindistan IP Adresi Alın

Tüm VPN'lerin tüm dünyada sunucuları vardır, böylece Hindistan'daki sunucularından birine bağlanarak bir Hint IP adresi alabilirsiniz. Hint sunucularına sahip olmanın yanı sıra, bu VPN hizmetlerini de seçtik çünkü Hint akış hizmetlerinin engelini kaldırabiliyorlar, çok hızlılar ve bilgisayarınızı güvende tutacaklar. Hizmetleriyle ilgili daha fazla bilgi bulmak için aşağıdaki VPN sağlayıcılarını tıklayın.

 1. ExpressVPN - 3 Hintli sunucular - Chennai - Mumbai | Hızlı sunucular | Aylık 6,67 $
 2. IPVanish - 2 Hint sunucuları - Mumbai - Yeni Delhi | Hızlı sunucular | Aylık 6,49 $
 3. NordVPN - 18+ sunucu - Chennai - Mumbai | Güvenli sunucular | Aylık 3,49 ABD doları
 4. CyberGhost VPN - 1 Hindistan sunucusu - Mumbai | Kullanımı kolay | Aylık 2,75 ABD doları
 5. VyprVPN - 1 Hindistan sunucusu - Mumbai | Kullanımı kolay | Aylık 4,17 ABD doları

Hint IP adresi almak çok kolay!

Adım adım kılavuzumuzda, Hindistan'daki coğrafi kısıtlamalı web sitelerinin engellemesini kaldırmak için tüm adımlarda size yol göstereceğiz. Bir VPN servisi ile IP adresinizi Hindistan'a kolayca taklit edebilirsiniz.

 1. Hindistan için önerilen VPN'larımızdan birine abone olun. Bir Hint IP almak için ExpressVPN öneririz. Ancak, bu konuda size bir seçenek sunmak için toplamda beş harika hizmeti inceledik. Hepsi Hindistan'da bir IP adresi almak için mükemmel, bu yüzden seçim size kalmış.
 2. VPN yazılımını seçtiğiniz sağlayıcının web sitesinden indirip yükleyin.
 3. Hindistan'da bulunan bir VPN sunucusuna bağlanma.
 4. Kullanmak istediğiniz Hint web sitesine gidin.
 5. VPN'nizin Hint IP adresi sayesinde Hindistan'daki istediğiniz sayıda web sitesine sınırsız erişimde rahatlayın ve keyif alın.

Hint VPN sunucularınız yavaşsa ne yapmalı

Abone oldunuz, yazılımı indirdiniz ve OpenVPN protokolünü seçtiniz mi? O zaman VPN'inizi Hindistan sunucularına bağlama zamanı.


ExpressVPN'de aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla Hint VPN sunucusu vardır. Bu ideal çünkü size Hindistan IP adresleri seçeneği sunar. Bu nedenle, herhangi bir nedenden dolayı biraz halsizse, her zaman listedeki başka birine bağlanabilirsiniz. Bağlanmak için listede daha yüksek olan Hint sunucusunu seçin (bu en küçük 'ping'e sahiptir, yani şu anda mevcut olan en hızlı olanıdır) ve bağlan'ı tıklayın.

Bağlantı başarıyla kurulduktan sonra işiniz bitti - şimdi Hindistan'da bir IP adresiniz var!

Daha fazla bilgi için Hindistan VPN sayfamızı ziyaret edin.

Beğendiğiniz herhangi bir Hint Web sitesine gidin!

VPN'iniz kurulur kurulmaz VPN'inizin bir sunucusunun bulunduğu her yere kısıtlı web sitelerini ziyaret edebilir ve ziyaret edebilirsiniz. Örneğin ExpressVPN'in 78 ülkede sunucusu var. Bu, konumunuzu yalnızca Hint IP adreslerine değil, bu 78 konumdan herhangi birine 'sahtecilik' yapabileceğiniz anlamına gelir. Aynı şey, listemizdeki tüm diğer VPN'ler için de geçerlidir..

Bu kılavuza yerleştirdiğimiz tüm VPN'ler yalnızca birinci sınıf güvenlik, gizlilik ve anonimlik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda Hindistan'da ve dünyada fantastik sunuculara sahiptir. Hindistan'da bir IP adresi almak veya istediğiniz başka bir yer almak için mükemmeldir. Sonuç olarak, istediğiniz herhangi bir Hintli (veya diğer) web sitesini ziyaret edebileceksiniz.

Ziyaret etmek istediğiniz ülkedeki bir sunucuya bağlanın ve ziyaret etmek istediğiniz web adresini gezinme çubuğunuza girin. VPN'iniz size o ülkede, IP adresinde ve tümünde.

Kibar bir hatırlatma

Birçok insanın kısıtlama bildirimlerinin üstesinden gelmek için VPN kullandıkları doğru olsa da, özellikle yasaları çiğnemekten vazgeçemeyeceğimizi vurgulamalıyız. Hindistan'da veya başka bir yerde telif hakkıyla korunan malzemelere erişmeyi seçerseniz, bunu kendi sorumluluğunuzdadır.

İyi haber şu ki, OpenVPN seçili olarak İnternet verileriniz oldukça güvenli ve mümkün olduğunca anonim olacak - İnternette istediğiniz şeyi son derece güvenli bir şekilde yapmanıza izin veriyor.

Hindistan'da IP adresi almayla ilgili hususlar

Hindistan'da bir IP adresi almak isteyen kişiler tarafından dikkate alınması gereken bazı şeyler vardır. Aralarından seçim yapabileceğiniz 800'den fazla VPN hizmeti var ve burada ProPrivacy.com'da seçimin biraz zor olabileceğini anlıyoruz. Bunun da ötesinde, bu VPN'lerin büyük çoğunluğu yavaştır, zayıf güvenlik seçenekleri sunar ve VPN hizmetlerini kullanıcıları risk altına sokacak şekilde çalıştırır.

Veriler profesyonel bir şekilde ele alınmazsa, şifreleme birinci sınıf değildir ve VPN sunucuları en yüksek kalitede değildir, o zaman sizi riske sokan bir hizmet için ödeme yapacaksınız. Bazı VPN'lerde verilerinizi üçüncü taraflara satmalarına izin veren kötü gizlilik politikaları bile vardır - bu sizi ciddi bir riske sokan oldukça riskli bir uygulamadır!

Bu nedenle, bu kılavuz için VPN hizmetlerini seçerken, bir Hindistan IP adresi almak için bilmeniz gereken tüm önemli hususları dikkate aldık..

Her şey halledilir!

 1. Bağlantı hızları. Bazı VPN'lerin korkunç yavaş VPN sunucuları vardır. Yavaş sunucular çok az şey için iyidir ve kesinlikle can sıkıcı gecikme ve arabelleğe alma olmadan HD akış videosunu izlemenize izin vermez. Önerilen VPN'lerin tümü, Hindistan için mükemmel bağlantı hızları sağlayan olağanüstü VPN sunucularına sahip ağları denedi ve test etti.
 2. Güvenlik. Seçtiğimiz tüm VPN'ler, en üst düzey şifreleme protokollerini kullanır. Hepsi Protokol seçenekleri sunar ve ProVrivacy.com'daki favori protokolümüzü OpenVPN'e sunar..
 3. Gizlilik politikaları. Bu kılavuza koyduğumuz tüm VPN'ler iyi abone olmuş ve güvenilir VPN'lerdir. Hepsi mükemmel gizlilik politikalarına sahiptir ve kullanıcılarını korumaya büyük önem vermektedir. Hiçbiri, teorik olarak, daha sonra ziyaret ettiğiniz web sitelerini ortaya çıkarmak için kullanılabilecek hayati kullanım günlüklerini tutmaz. Güçlü gizlilik politikaları ve güvenilir ve güvenilir bir geçmiş performansıyla, bu VPN'lerin tekrar tekrar denendiğini ve test edildiğini ve Hint IP adreslerinden birine girdiğinizde dijital ayak izinizi koruyacağını biliyorsunuz..

OpenVPN şifrelemesi kullan

OpenVPN şifreleme protokolünü önemle tavsiye ederiz. OpenVPN, IP adresinizi Hindistan'a taklit ederken sizi güvende ve gizli tutacak, endüstri standardı kabul edilmiş bir VPN şifreleme protokolüdür. Yukarıda listelenen tüm hizmetler OpenVPN şifrelemesini şu şekilde kullanır: standart.

Coğrafi olarak engellenen bazı içeriklerin yayınlanması telif hakkını ihlal ettiğinden (bu nedenle coğrafi olarak kısıtlanmıştır) çok dikkatli olmanız gerekir. Bununla birlikte, OpenVPN ile, telif hakkıyla korunan materyali görüntülemeyi seçseniz bile güvende olacaksınız.

Hindistan'a VPN - Sonuç

Bu kılavuzda, bir Hint IP adresi almak için gerekli tüm adımları ayrıntılı olarak açıkladık. Bir Hint IP adresi almak için ExpressVPN'i öneriyoruz, ancak öne çıkardığımız diğer VPN'ler de Hindistan'da bir IP adresi almak için ihtiyacınız olan her şeye sahip. Tüm VPN'ler güvenlidir, mükemmel şifreleme sunar, güçlü gizlilik politikalarına sahiptir ve abonelerine dünya standartlarında bir hizmet sunmak için kanıtlanmış bir sicile sahiptir. Bu yüzden devam edin ve yanlış gidemeyeceğiniz bilgisiyle güvenle güvenli bir Hint IP adresi için VPN'nizi seçin.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me