Yeni Zelanda VPN'si, tüm web trafiğinizi şifrelemenin ucuz bir yoludur, böylece ISS'ler ve hükümet çevrimiçi olarak yaptığınız her şeyi izleyemez. Yeni Zelanda için bir VPN aynı zamanda ISS'ler tarafından uygulanan web sitesi bloklarını ve insanların yurtdışından içeriğe erişmesini engelleyen coğrafi kısıtlamaları atlamanızı sağlar. Bir VPN ile Kiwis dijital gizlilik ve tüm internete tam erişim özgürlüğü elde eder.


Yeni Zelanda için en iyi VPN nedir?

Piyasada tam anlamıyla yüzlerce VPN var, bu yüzden Yeni Zelanda için bir VPN seçmek zor olabilir.

 1. NordVPN

  - Görme engelleme hızında birçok üst düzey özellik sunan ucuz bir VPN

 2. CyberGhost VPN

  - Harika fiyat ve hızlarla uzun zamandır üst sıralarda yer alan VPN

 3. ExpressVPN

  - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her yerde inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor

 4. PrivateVPN

  - En ucuz VPN'lerden biri, ama yine de iyi bir hizmet

 5. Ivacy

  - Daha fazla içeriğin engelini kaldırmak için mükemmel olan hızlı ve güvenli bir VPN

ProPrivacy.com'daki uzmanlarımız son beş yılı dünyanın önde gelen VPN'lerini test etmek, denetlemek ve incelemek için harcadı. Bu, bizi hangi VPN'lerin belirli amaçlar için en iyi özelliklere sahip olduğunu bilme konusunda eşsiz bir konuma getirir. En iyi Yeni Zelanda VPN hizmetlerini seçerken aradığımız özelliklerin kısa bir listesi:

 1. Dünyada, Avustralya ve Yeni Zelanda'da bulunan sunucular: Sunuculara ihtiyaç duydukları yerde bağlanma olanağı, dünyanın her yerinden kısıtlı içeriğe erişmenizi sağlar.
 2. Yüksek hızlar: İçerik yayınlamak isteyen herkes için VPN hızları önemlidir. Netflix için bir VPN kullanarak aboneler binlerce farklı film ve TV şovu olan ABD sürümü de dahil olmak üzere dünyanın her yerinden içeriğe erişebilir. Yeni Zelanda için en iyi VPN listemizdeki tüm hizmetler HD akış için yeterince hızlı.
 3. Güçlü gizlilik politikaları: VPN'ler yalnızca veri işleme politikaları kadar güçlüdür. Önerilerimizin hepsinde, yetkililerin eline geçebilecek sunucularda hiçbir zaman veri asılı kalmamasını sağlayan su geçirmez veri uygulamaları vardır..
 4. Çok sayıda üst düzey özelliğe sahip tüm platformlar için uygulamalar: Bu VPN'ler tüm cihazlarda çalışır ve evinizde ve genel WiFi'da gizliliğinizi korumak için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir
 5. Fiyat / fayda oranı: VPN endüstrisinde, bir hizmetin fiyatı her zaman kalitenin bir göstergesi değildir. Bazı daha ucuz VPN'ler delicesine iyi, bazı pahalı hizmetler vasat. Bu derlemede, en iyi özelliklere sahip hizmetleri makul bir fiyata öneriyoruz.

Yeni Zelanda VPN sunucu listesi

Bu makalede önerilen VPN'lerin hepsinin Yeni Zelanda'da sunucuları vardır...

 • NordVPN - 40 sunucu (tek bir sunucu merkezinde)
 • CyberGhost - 10 sunucu
 • ExpressVPN - 1 sunucu (yüzlerce IP adresi sağlar)
 • PrivateVPN - 1 sunucu
 • Ivacy - 1 sunucu

Yeni Zelanda VPN nedir?

Sanal Özel Ağ (VPN), cihazlarınıza indirdiğiniz çevrimiçi bir hizmettir. En iyi Yeni Zelanda VPN'lerinde, telefonunuzda, tabletinizde, dizüstü bilgisayarlarınızda ve masaüstü makinelerinizde aynı anda kullanabileceğiniz tüm platformlar için uygulamalar bulunur.

Bir VPN sunucusuna bağlanmak için VPN uygulamasını kullandığınız anda, makinelerinizden gelen ve giden tüm web trafiği şifrelenir - yani hiç kimse erişemez. Bu, genel WiFi erişim noktalarını kullandığınızda sizi bilgisayar korsanlarından korur. Ayrıca hükümetin ve İSS'nizin sizi izlemesini durdurur.

Tüm kısıtlanmış içeriğin engellemesini kaldırın

Birçok kişi gizlilik için bir VPN satın alır. Ancak, Yeni Zelanda'da VPN kullanmanın en güzel yanı, IP adresinizi gizlemek için de kullanabilmenizdir. Bu, ziyaret ettiğiniz web sitelerinin nerede olduğunuzu bilmelerini ve sizi izlemelerini durdurur.

Ayrıca, daha fazla içeriğe erişmek için farklı bir ülkede gibi davranmanıza izin verir:

 • BBC iPlayer veya Netflix US gibi coğrafi kısıtlamalı hizmetlere erişin
 • Devlet tarafından sansürlenen veya İSS'ler tarafından engellenen web sitelerine erişin
 • Avustralya veya tüm dünyadaki TV yayınlarına erişin
 • Coğrafi kısıtlı spor müsabakalarını izleyin ve görüntüleme başına yabancı akış ödemesi için ödeme yapın
 • Tatildeyken yalnızca Yeni Zelanda ile sınırlı web sitesi hizmetlerini kullanın
 • Putlockers gibi akış sitelerinin engellemesini kaldırın veya korsan koyunda indirin

Yeni Zelanda için bir VPN ile çevrimiçi ortamda daha güvenli olun

Herkese açık WiFi üzerinden internete her bağlandığınızda, kendinizi bilgisayar korsanlarına açıyorsunuz. Güvenli olmayan bir şekilde WiFi erişim noktaları, siber suçluların verilerinize genel ağ üzerinden erişmesine izin verir. Bu hırsızların kimlik bilgilerinizi, şifrelerinizi ve banka veya kredi kartı bilgilerinizi çalmasını sağlayabilir. Herkese açık WiFi'ye bağlanmak, sizi kötü ikiz sıcak nokta tehdidine de açar. Bunlar, bilgisayar korsanları tarafından olmasını beklediğiniz yerlerde kurulan halka açık WiFi erişim noktalarıdır..

Bir VPN'nin sağladığı şifreleme, genel WiFi'yi endişe duymadan kullanmanızı sağlar. İnternet'e her yerden bağlanabilirsiniz ve güçlü VPN şifrelemesi sayesinde tüm hassas verileriniz dahil hiç kimse trafiğinize erişemez.

Yeni Zelanda VPN sonucu

Gizliliğinizi devlet gözetimine karşı korumak mı, yoksa engellenen web sitelerine erişmek mi isteyin, ihtiyacınız olan şey Yeni Zelanda için bir VPN'dir.

Yeni Zelanda’nın Hükümet İletişim Güvenliği Bürosu'nun (GCSB) NSA ile birlikte çalıştığı biliniyor ve Beş Gözlü gözetim anlaşmasının bir parçası olmak gizliliğe değer veren herkes için aşırı bir endişe kaynağı..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me