İtalya Avrupa Birliği'nin bir üyesi olmasına rağmen, internette gezinirken güvenli olduğunuz anlamına gelmez.VPN İtalya


bu nedenle, her zaman ekstra güvenlik önlemleri almalısınız, örneğin, bir İtalyan VPN kullanarak.

bunlara ek olarak, VPN coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmenizi sağlar Netflix, Hulu ve Rai TV gibi. Bu nedenle, yalnızca gizliliğinizi geri almakla kalmayacak, aynı zamanda nerede olursanız olun muhteşem şovları ve filmleri de izleyebileceksiniz. Hiçbir ekstra ücret ödemeden.

İtalya İçin En İyi VPN'ler

İtalya'da en iyi VPN seçimlerimize bakın.

 1. ExpressVPN

  - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her yerde inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor

 2. NordVPN

  - Çok iyi bir değere ve uygun bir fiyata sahip büyük marka

 3. CyberGhost VPN

  - Harika fiyat ve hızlarla uzun zamandır üst sıralarda yer alan VPN

 4. VPNArea

  - İtalyan SkyGo ve Netflix'e erişim sağlamaya adanmış sunucularla çok değerli bir VPN

 5. PrivateVPN

  - En ucuz VPN'lerden biri, ama yine de iyi bir hizmet

İtalya'da VPN Kullanma: Dikkat Edilmesi Gerekenler

VPN kullanımının neden önemli olduğunu öğrenmek için aşağıdaki noktaları okumaya devam edin. Ayrıca, İtalyan yasalarının gizlilik ve güvenlik üzerindeki etkilerini vurguluyoruz.

İtalyan Basın Özgürlüğü

İtalyan Basın Özgürlüğüİtalya politik olarak kutuplaşmış bir ülke.

Bu nedenle, ülkenin haberlerinin çoğu çarpık ve genişliği geniş.

Ayrıca, diğer haber kaynakları, telif hakkı ve iftira yasalarının kullanımı ile hızla kısıtlanabilir.

Bunların çoğu önceki hükümetten bir kalıntı olsa da, bugün hâlâ yaygın. Bu nedenle, kendinizi yasal kovuşturmadan korumak için, İtalya'da VPN kullanılması şiddetle tavsiye edilir. Kısıtlı haberlere erişmenize ve kısıtlı içerik yayınlıyorsanız sizi korumanıza olanak tanır.

telekulak

Autistici / Inventati, özel iletişiminizi korumaya yardımcı olabilecek, İtalyan merkezli güvenli bir e-posta sağlayıcısıdır. Bu çok önemlidir İtalya, telefon dinleme ve kişisel bilgilere hızlı erişim konusunda çok istekli (varantlara gerek olmadan).telekulak

Verilerinizi şifrelenmeden bırakmak, bugünlerde sadece kötü bir form. Her ne kadar potansiyel yerel telefon dinleme girişimlerinin verilerinizden ödün vermemesini sağlamanın yolları olsa da.

Telefon dinleme programları genellikle (her zaman olmasa da) bir ülkenin sınırları içinde gerçekleşir. Bu durumda, yabancı bir VPN sunucusuna bağlandığınızdan emin olmak sizi korumalıdır. Sizi herhangi bir devlet kurumundan veya kulak misafiri olmaktan koruyacaktır..

telif hakkı sorunları

İtalya'da telif hakkı

İtalyan hükümeti İnternet gizliliği ve telif hakkı konularında büyük bir baskı, öyle ki ABD hükümeti onları övdü! Sadece küçük sorunlar için web sitesi yayından kaldırılma vakaları olmuştur.

Bunlardan bazıları davalar basın özgürlüğüne denk geliyor (yukarıya bakın) - ve insanların daha geniş haberlere erişimini sınırlamayı amaçlayın.

karalama

Hakaret de önemli bir konuydu,

ve belirli bir durumda, bir Facebook kullanıcısına işverenini kendi Facebook sayfasında karalamaktan dolayı para cezası vermesi emredildi..

Bunlar, gizliliğiniz hakkında ne kadar endişelenmeniz gerektiğini ve bunun için neden ek adımlar atmanız gerektiğini gösteren önemli sorunlardan sadece birkaçı.

Anti-korsan

Son zamanlarda İtalya'da dosya paylaşımını ve P2P'yi daha da zorlaştıran yeni korsanlıkla mücadele yasaları. Yıllar önce, işler nispeten gevşek ve düzensizdi. Şimdi, sarkacın diğer yöne daha fazla ve daha fazla sallandığı anlaşılıyor.İtalyan Korsanlıkla Mücadele Yasaları

İtalyan hükümeti korsanlıkla mücadele değişiklikleri lehine karar verdiğinde telif hakları sahipleri sevinmişti.

Aslında, biryöneticilerin korsan içerik barındıran veya bu içeriğe bağlantı veren web sitelerini engellemek için deneme yapmasına bile gerek yoktur. İSS'ler de dahil olmak üzere birçok iç grup, yeni mevzuatın insan haklarının ihlali olduğunu iddia etse de, yeni kararlar hala yürürlükte.

Daha fazla bilgi edinmek için torrentler için en iyi VPN makalemize göz atın.

İtalyan VPN Sunucuları

Bu makale İtalya'da sunucu sunan VPN sağlayıcıları. Bununla birlikte, gizliliği VPN kullanmanın ana nedeniniz ise bir İtalyan sunucusu kullanmak ideal değildir. Bunun nedeni, yukarıda bahsedilen güçlü telif hakkı uygulaması ve çeşitli gözetim sorunları (NSA tarafından İtalyan iletişiminin kitlesel gözetimi dahil).İtalyan VPN Sunucuları

Gizlilikle ilgili daha fazla kullanıcı, İsviçre, Çek Cumhuriyeti, Lüksemburg veya Romanya'da bulunan sunucuları seçmek daha iyi olacaktır. Yakındaki ülkelerdeki sunucular, internet bağlantınıza getirilen genel masraf ve gecikme miktarını en aza indirmeye yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, daha belirsiz bir yere bağlanmak isteyebilirsiniz.

İtalya dışında Rai TV seyredin

İtalya dışındayken İtalyanca içeriğe erişmek için VPN'yi de kullanabilirsiniz. İzleyebileceğiniz birkaç İtalyan kanalı var, ama en önemlisi Rai TV'yi İtalya dışında izleyebilirsiniz..

Rai TV, İtalya'nın ulusal yayın şirketidir ve bir VPN kullanarak erişebileceğiniz 12 çevrimiçi kanal sunmaktadır. Bölgesel kısıtlamalar nedeniyle, Rai TV İtalya'dan başka hiçbir yerde mevcut değildir. Bu nedenle, bir İtalyan VPN sunucusuna bağlanırsanız, İtalya dışında izleyebilirsiniz.

İtalya için En İyi VPN: Sonuç

İtalya için bir VPN kullanmak, bir hizmet için ödeme yapmak ve sonra yüklemek kadar basittir. Bu makalede, İtalya için en iyi beş VPN'i gösterdik. İtalya için En İyi VPN Sonuç

Bunları artık kendinizi korumak ve izlemek için kullanabilirsiniz coğrafi olarak kısıtlanmış içerik.

Gizliliğinizi korumaya yardımcı olmak için bugün bu İtalyan VPN hizmetlerinden birine kaydolun!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me