İspanya internetini sansürlediği bilinen bir Avrupa ülkesi.VPN İspanya


Ayrıca, İspanyol hükümeti de katı korsanlıkla mücadele politikaları.

Bu nedenle, ziyaret ediyorsanız veya İspanya'da yaşıyor olun,

Yasal olmayan torrent faaliyetleri İspanya'da tehlikeli olarak kabul edilebilir - bu da berbat çünkü İspanya 10 Mbps'de standart hizmetler ve 100 Mbps'de yüksek hızlı hizmetler ile oldukça iyi bir internet altyapısına sahip.

Yurtdışına seyahat eden gurbetçiler için, bu yüksek akış hızları, TV şovlarına ve filmlerine arkadan erişmeye çalışırken bir dünya yaratabilir.

Ne yazık ki, bu çevrimiçi akış hizmetlerine VPN olmadan erişmek imkansız telif hakkı politikaları ve coğrafi olarak kısıtlanmış içerik nedeniyle.

İspanya için en iyi VPN'ler

Son beş yılda 150'den fazla VPN sağlayıcısını inceledik ve işte en iyilerini seçelim.

İspanya'da VPN kullanmanın neden yararlı olduğunu bilmek istiyorsanız makalemizi okumaya devam edin.

 1. ExpressVPN

  - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her yerde inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor

 2. NordVPN

  - Çok iyi bir değere ve uygun bir fiyata sahip büyük marka

 3. CyberGhost VPN

  - Harika fiyat ve hızlarla uzun zamandır üst sıralarda yer alan VPN

 4. PrivateVPN

  - En ucuz VPN'lerden biri, ama yine de iyi bir hizmet

 5. IPVanish

VPN nedir?

VPN veya sanal özel ağ, güvenlik, gizlilik ve anonimlik sağlar. Bir VPN hizmeti kullandığınızda, VPN sağlayıcınız tarafından sağlanan bir konumla konumunuzu maskeliyorsunuz.VPN nedir

Diğer bir deyişle: İspanya'daysanız ve İngiltere'deki TV akış hizmetlerine erişmek istiyorsanız, İngiltere'deki gibi davranırsınız ve TV akış hizmeti akıllıca olmaz.

İspanya için bir VPN, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle gereklidir: devlet gözetimi ve internet sansüründen kaçınmanın yanı sıra coğrafi kısıtlı içeriğe erişme, genel WiFi'de güvenli kalma ve P2P etkinlikleri sırasında özel kalma.

İspanya'da VPN kullanmak gereklidir, çünkü günümüzün dijital çağında çok önemli olan ekstra bir koruma ve güvenlik katmanı sunar.

VPN Nasıl Kurulur

Neyse ki, İspanya için bir VPN kurmak çok kolay:

VPN nasıl kurulur

 1. İspanya için önerilen VPN'larımızdan birini seçin
 2. VPN'ye kaydolun
 3. İşletim sisteminiz için ilgili dosyayı indirin
 4. VPN'yi sisteminize yükleyin
 5. Yüklemeden sonra VPN'yi açın
 6. İstediğiniz herhangi bir sunucuya bağlanın
 7. Hepiniz hazırsınız - ve hükümet gözetiminden güvende!

İspanya için önerilen VPN'imiz güncel fırsat

ExpressVPN
, her şeyin en iyisini sunduğu için (Çok sayıda sunucu konumu, askeri düzeyde şifreleme ve Romanya merkezli).

Mobil VPN

Tümü Bu listedeki VPN'ler iPhone için VPN ve Android cihazlar için VPN sunar. VPN, mobil cihazınızda PC'nizde olduğu gibi gerektiği için idealdir.Mobil VPN

Örneğin, genel WiFi erişim noktalarına sık sık bağlanıyorsanız, mobil bir VPN sizi istenmeyen üçüncü taraf saldırılarına karşı korumaya yardımcı olur.

VPN'ler yasal mı?

Evet, İspanya'da VPN'ler yasal. VPN'ler çoğu ülkede genellikle yasaldır, dijital suç işlemek için VPN kullanmak elbette yasalara aykırıdır. Bu nedenle, VPN sağlayıcınızı akıllıca seçmeniz önemlidir. Örneğin, VPN'nizi yasadışı P2P etkinliklerine katılmak için kullanırsanız, günlük kaydı olmayan bir VPN istersiniz.

İspanya Düşüncesi için VPN'ler

İspanya için bir VPN seçmeden önce göz önünde bulundurmanız gereken çeşitli şeyler vardır - sunucu konumları gibi şeylerden sunucuların genel hızına kadar. Bir VPN sağlayıcısı seçmeden önce dikkate almanız gerekenlerin bir listesi:Düşünülmesi gereken şeyler

 • Sunucu yeri sayısı
 • Sunucuların hızı
 • Günlük kaydı politikası (günlük tercih edilmez)
 • Şifreleme Gücü
 • Sunulan protokoller
 • Ek güvenlik özellikleri
 • İzin verilen eşzamanlı bağlantı sayısı
 • VPN'nin bulunduğu ülke

Bunlar dikkate alınması gereken birçok faktörden sadece birkaçıdır. Daha fazla bilgi için Yeni Başlayanlar için VPN Kılavuzumuzu ziyaret edin.

İnternet sansürü

İspanyol hükümeti istenmeyen siyasi görüşlerin reklamını yapan web sitelerini engelleme, öncelikle Katalan bağımsızlık referandumunu teşvik eden bazı aktivist gruplara yanıt olarak. Bunun bir örneği, İspanya Sivil Muhafızlarının Katalan yanlısı bir WhatsApp bağımsızlık grubuna erişimi engellediği 10 Ekim 2017'dir..internet sansürü

Bir VPN kullandığınızda, İspanyol hükümetinin kabul etmedikleri siyasi gündemlere erişimi engellediği konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Dahası, özgür konuşma hakkınızı kullandığınız için sorun yaşama konusunda endişelenmenize gerek yok.

Lafı olmaz, İspanyol hükümeti yakın zamanda sosyal medyada memlerin yasaklanmasını önerdi. Reform, “bir insanın onurunu ihlal eden görüntülerin yayılması” nı bertaraf edecektir. İspanya hükümeti reformu izlerse, VPN kullanımının bir gereklilik haline geleceğinden şüphe yoktur..

Devlet Gözetimi

İspanya'ya rağmen devlet gözetimine katılmıyorlar, aksi iddia edilen çeşitli raporlar son yıllarda piyasaya sürüldü.Devlet gözetimi

Bunun bir örneği, Twitter'da “terörizmi yücelten” şakalar yapan Murcia şehrinde bir öğrenci olan 21 yaşındaki Cassandra Vera'dır. Şakalarına cevap olarak, bir yıl hapis cezasına çarptırıldı.

İspanya'da VPN kullanmak için daha fazla neden var - kendinizi ve özgürlüğünüzü korumak önemlidir. İstediğiniz son şey şaka veya sosyal medyada bir görüş paylaşmak, sadece hükümetin sizi birkaç ay sonra terörizmi teşvik etmekle suçlamak için kapınızı çalması. Basitçe söylemek gerekirse, bir VPN kullanmamak buna değmez.

Sonuç

İspanya'da yaşayan insanlar ücretsiz konuşma hakkını kullanmayı hak ediyorlar, ayrıca en sevdikleri TV şovlarına, çevrimiçi akış sitelerine ve dünyanın dört bir yanından diğer çevrimiçi hizmetlere erişebilmelidirler..İspanya için VPN'ler Sonuç

Bir VPN ile bağlantınızın güvenli ve özel olduğunu bilerek rahatlayabilirsiniz, halka açık WiFi bağlantı noktalarında bile. İspanya için bir VPN tüm bunlara ve daha fazlasına yardımcı olabilir. Bu makaledeki tüm VPN'ler İspanya'da ikamet eden kişiler için idealdir. Seni güvende tutacaklar. Seni güvende tutacaklar. Daha da önemlisi, size hak ettiğiniz çevrimiçi özgürlüğü sağlayacaklar.

Burada listelenen her VPN ücretsiz bir deneme veya 30 günlük para iade garantisi sunar. Bu, anında taahhüt konusunda endişelenmeden bugün İspanya için en iyi VPN'lerden birini deneyebileceğiniz anlamına gelir!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me