Polonya vatandaşlarını korumak için katı çevrimiçi gizlilik yasalarına sahip değildir. Aynı zamanda invaziv veri saklama da yapar. Bu nedenle, birçok kişi Polonya için bir VPN arıyor. Polonya VPN kullanmak, herkesin engellenen web sitelerine ve hizmetlere erişmesine izin verecektir.

Lehçe VPN

VPN şifrelemesi dijital ayak izlerinizi de kapsayacak ve çevrimiçi etkinliklerinizi ISS'nizin meraklı gözlerinden koruyacaktır. Bu yazıda, Polonya için en iyi VPN'ler hakkında bilmeniz gereken her şeyde size yol göstereceğiz.

Ancak önce, Polonya için en iyi VPN'lerin özenle seçilmiş listemizi karşılaştırmak için aşağıdaki tabloyu kullanın.

 1. ExpressVPN


  - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her yerde inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor

 2. NordVPN

  - Çok iyi bir değere ve uygun bir fiyata sahip büyük marka

 3. CyberGhost VPN

  - Harika fiyat ve hızlarla uzun zamandır üst sıralarda yer alan VPN

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - En ucuz VPN'lerden biri, ama yine de iyi bir hizmet

Polonya'da kimin VPN'e ihtiyacım var??

Polonya VPN Konuları

Polonya, internet faaliyetlerini dini olarak incelemeyen açık bir demokrasi olmasına rağmen, ülkenin hala bazı veri tutma işlemleri yaptığı biliniyor. Polonya Sanal Özel Ağı (VPN) kullanışlı olabilir: dijital ayak izlerinizi kapsar.

Polonya VPN kullanarak, dijital gizlilik ve fikri mülkiyetin korunması üzerindeki kafa karıştırıcı durumdan kaçınabilirsiniz. Ayrıca, video akışının ve torrentin hevesli bir katılımcısıysanız, bir VPN izlediğinden endişe etmeden çevrimiçi olarak istediğiniz gibi yapmanıza izin verir.

İnternet sansürü

Her ülkenin iftira ve küfür yasaları vardır. Buna her bölgede bir sansür kurulu da dahildir. Polonya'da eğlencenin kullanılabilmesi için tüm filmlerin ve TV şovlarının sansürcünün onayını alacak şekilde düzenlenmesi gerekir.Sansür

Polonyalı sansürler de ABD'de yapılan filmleri otomatik olarak onaylamıyor. Sağlayıcılar Polonya'da Amerikan filmlerini yayınladığında bile, ABD'de gösterilenlerle aynı değiller. Eğlence sağlayıcıları, uluslararası müşterilerin videonun yalnızca yerel sansürcülerin yayın için onayladığı sürümüne erişebilmelerini sağlamaya çalışıyor.

Veri güvenliği

VPN'ler bağlantılarınızın gerçek hedefini gizler, böylece İSS'ler hangi sitelere bağlandığınızı rapor edemez. VPN tüm iletişimi şifreler. Bu, iletilerinizin içeriğini okuyan programları gizlemek, dosya indirdiğinizi veya bir video akışına eriştiğinizi göremeyecektir.Veri güvenliği

Tüm trafiğiniz aracı bir sunucudan geçer. VPN istemci programını açtığınızda, bilgisayarınız yalnızca belirtilen sunucudan gelen iletileri kabul edebilecektir. Böylece, VPN'ler size anonimlik ve güvenlik sağlar.

Dahası, verilerinizin güvence altına alınması söz konusu olduğunda, anonimlik ve güvenlik iki temel şeydir. Polonya VPN'i kullanarak, verilerinizi veya çevrimiçi etkinliğinizi tehlikeye atmaya çalışan meraklı gözler hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak.

Polonya VPN kullanmanın en büyük avantajlarından yararlanmak için, istediğiniz aktiviteler için en iyisini seçmeniz gerekir. P2P izinlerinden ve sunucu konumlarından günlük kayıt politikalarına ve hızına kadar bir VPN seçmeye yönelik çeşitli şeyler vardır. Neyse ki, aşağıdaki faktörlerin hepsine dalacağız..

Sunucu Konumu

İlk olarak, çok çeşitli sunucu konumları sunan bir VPN bulmak önemlidir. Bunun onlarca nedeni var. Örneğin, engellenen içeriğe erişmek için Polonya VPN'nizi kullanmayı düşünüyorsanız, içeriğine erişmek istediğiniz ülkenin sunucu konumlarına sahip bir VPN'e ihtiyacınız olacaktır..yer

Ayrıca, farklı sunucu konumları size farklı hızlar sağlayabilir. Çok sayıda VPN sunucusu ve sunucu konumuna sahip bir VPN seçerek, hangi sunucuların diğerlerinden daha hızlı çalıştığını test edebilirsiniz. Ayrıca, Polonya VPN'nizi torrent için kullanmayı planlıyorsanız, optimum torrent sunucusuna sahip bir VPN'e ihtiyacınız olacak.

Polonyalı bir VPN ile iş yapmak

Dosya indirmek tamamen yasal olsa da, telif hakkıyla korunan dosyaların izinsiz indirilmesi söz konusu değildir. Dünyada telif hakkı ihlallerini kınayan çok az ülke var. Polonya bunlardan biri değil. Yetkililer, telif hakkıyla korunan dosyaları torrentlerle indirirken sizi yakalarsa Polonya'da kovuşturmaya tabi tutulursunuz..torrenting

VPN'ler sizi korur, çünkü sizinle dosya eşlerinin sürüsü arasında dururlar. Herkesin görebileceği tek adres, sizin değil VPN'nin adresi olacaktır. Bu nedenle, torrent aktivitelerinizi herkesin izleyebilmesinin tek yolu VPN'nizin sizi zorlamasıdır.

Bazı VPN'ler yetkililerle tam olarak işbirliği yapacaklarını ve mahkeme kararıyla sunulmaları halinde istenen tüm bilgileri teslim edeceklerini açıkça belirtmektedir. Diğer VPN'ler müşterileri hakkında bilgi toplamaktan kaçınmak için büyük çaba harcarlar. Bunlar abone olmanız gereken VPN'lerdir (bu makalede bulunanlar).

Ayrıca, VPN şirketinin Polonya dışında olması bir avantajdır. Bu, VPN şirketlerine bilgi vermek için baskı yapmak isteyen telif hakkı avukatlarının yoluna ekstra bir engel getiriyor. Torrent kullanırken güvende kalma hakkında daha fazla bilgi için Torrent için en iyi VPN kılavuzumuza bakın.

Günlük İlkesi

Günlükleri tutmayan bir Polonya VPN'i bulmak, mümkün olduğunca fazla gizliliği korumanın kritik bir parçasıdır. Günlükleri saklayan bir VPN sağlayıcısıyla karşılaşırsanız, kısa bir süre için bile olsa, gelecekteki gizliliğinizi ve anonimliğinizi riske atıyorsunuz.Kerestecilik

Çoğu VPN şirketi, bunu yapmak için bir mahkeme celbi almaları durumunda, verileri teslim etmelerini gerektiren yetki alanlarına girer. Günlükleri saklamayan bir VPN sağlayıcı seçerek, bu durumdan tamamen kaçınarak gizliliğinizi ve anonimliğinizi korursunuz..

VPN Hızı

Yukarıda belirtildiği gibi, hız bir VPN seçerken dikkate alınması gereken önemli bir faktördür. VPN'inizi akış veya torrent için kullanmak istiyorsanız, hız muhtemelen uygun bir faktör olacaktır.hız

Optimum sunucu hızlarına sahip bir VPN seçerek, gecikme veya arabellekleme sorunları olmadan video akışının ve indirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Akış / torrent oluşturma birincil endişeniz olmasa bile, internete yüksek hızlarda göz atmanızı sağlayan bir VPN kullanmak yine de uygundur.

Bağlantı

Bağlanmak için en iyi Polonya VPN sunucusunu ararken, birkaç farklı şeyi göz önünde bulundurmalısınız..Bağlantı

Başlamak için, sonuçları karşılaştırabilmeniz için birden fazla Polonya VPN sunucusu sunan bir VPN bulun. Ayrıca sınırsız sunucu değiştirme ve genel güvenli hizmet sunan bir VPN sağlayıcısı da bulmalısınız.

En iyi 2020 VPN'leri hakkında daha fazla bilgi için En İyi VPN 2020'ye göz atın..

Sonuç

Polonya'da yaşıyorsanız, verilerinizi koruyan, konumunuzu gizleyen bir VPN'e ihtiyacınız vardır ve bu, video akışı sitelerinin bölgesel kısıtlamalarını aşmada iyidir. Bu iki özellik sizi Polonya'daki kovuşturmadan koruyacaktır. VPN'nizden ihtiyaç duyacağınız diğer önemli hizmetler, kimliğinizin İSS'nize sızmasını önleyen güvenlik özellikleridir. HD video akışı için yüksek hızlar da gereklidir.En İyi Polonya VPN'leri Sonuç

Polonya'da video indirirken veya akış gerçekleştirirken önerilen VPN'lerin özetlerinin hepsinin size yardımcı olacağını göreceksiniz. İnternette güvende kalın ve Polonya için bir VPN ile kendinizi koruyun!

VPN fiyatları bir endişe ise, iyi haber şu ki, orada çok sayıda mükemmel ucuz VPN hizmeti var, daha fazla bilgi için ucuz VPN kılavuzumuza göz atın..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me