VPN Meksika

Meksika'da yaşayan veya Meksika'yı ziyaret eden herkesin küresel hizmetleri yayınlama yoluna ihtiyacı var.

Ayrıca, özellikle telif hakkıyla korunan materyal indiriliyorsa, etkinlik izlemeye karşı gizlilik korumasına ihtiyaç duyarlar..

Bunlar ve çok daha fazlası, Meksika için bir VPN ile kolayca elde edilebilir.

En İyi VPN Meksika

VPN'lerin nasıl çalıştığı ve İnternet etkinliklerinizde size nasıl yardımcı olabilecekleri hakkında daha fazla bilgiyi bu raporun ilerleyen bölümlerinde bulabilirsiniz. İlk olarak, Meksika için en iyi beş VPN listemize bir göz atalım.


 1. ExpressVPN

  - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her yerde inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor

 2. NordVPN

  - Çok iyi bir değere ve uygun bir fiyata sahip büyük marka

 3. CyberGhost VPN

  - Harika fiyat ve hızlarla uzun zamandır üst sıralarda yer alan VPN

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - En ucuz VPN'lerden biri, ama yine de iyi bir hizmet

Meksika VPN Konuları

Meksika düzensiz bir internet altyapısına ve pahalı bir geniş banda sahiptir. Bu faktörler 2016 yılında sadece% 11 ile genişbant erişim oranlarını düşük tutmuştur. Bu, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) ülkelerinde ortalama% 29 genişbant kullanıcı tabanıyla karşılaştırılmaktadır. Ancak, Meksika yetişmeye çalışıyor. İnternet erişimindeki son hızlı büyüme, akıllı telefonların çoğalmasına bağlı. Bu, WiFi erişim noktalarını buluşmak için uğraşan Meksikalılar için çok çekici kılıyor.Meksika VPN Konuları

İspanyolca konuşuyorsanız, Meksika TV cennetidir. Ülkenin sabunları tüm Latin Amerika'da büyük bir izleyici kitlesini çekiyor. Bununla birlikte, Meksika'da yaşayan bir göçmenseniz veya tatile gidiyorsanız, yüksek tempolu diyalog ve Meksika dizilerinin tutkulu çizimlerine ayak uydurmak için mücadele edebilirsiniz. Kendi ülkenizdeki TV web sitelerinin içeriğine girmek bir öncelik haline gelecektir.

Meksika'da internet penetrasyonu minimal düzeyde olsa da, hükümet ‘net'i düzenlemeye yönelik rahat bir tavır aldı. Ancak, son birkaç yıldır internet faaliyetlerindeki yükseliş, yasa koyucuların dikkatini çekti. Bu nedenle, hükümet telekom altyapısına yatırımları genişletmek için adımlar attı.

Telekomünikasyon Hukuku

Telekomünikasyon yasası

Bu genişleme, 2014 Telekomünikasyon Kanunu'na yol açtı. Bu yasa, telekomünikasyon hizmetinin kuralsızlığını kaldırdı ve ülkenin kablolama omurgasının gelişimini planladı.

Ne yazık ki, Telekomünikasyon Yasası Meksika'da internet patlamasının temellerini atarken, İnternet Servis Sağlayıcıları (İSS) ve mobil ağlarda kullanıcı faaliyetlerinin günlüklerini saklamak için yükümlülükler getirdi. İnternet özgürlüğü günleri Meksika'da yavaş yavaş sona eriyor.

İki yıla kadar faaliyetlerinize göre takip edilebilir. Bu, faaliyet günlüklerinin tutulması gereken zorunlu süredir. Meksika hükümeti uyuşturucu ve silah kaçakçılarıyla savaşmak için bilgi sağlamayı umuyordu. Bununla birlikte, tutulan etkinlik bilgileri, mahkeme kararı ile herhangi bir telif hakkı avukatı için de dosyadadır..

VPN Nasıl Çalışır??

2014 tarihli Telekomünikasyon Kanunu, yalnızca ISS'leri ve mobil ağları etkinlik günlüklerini saklamaya zorlamaktadır. VPN'ler bu gereksinime tabi değildir. VPN'ler, tüm internet trafiğinizi ISS'niz aracılığıyla hedeflenen iletişim adresleri gizlenmiş olarak taşır. Bilgisayarınıza gelen yanıtlar ayrıca kaynak adresin maskelenmesini sağlar.VPN nasıl çalışır?

Bu nedenle, Meksika'daki internet trafiğinizi idare eden İSS her şeyi günlüğe kaydetse de, depolamak için doğru bilgileri almaz. Herhangi biri etkinliklerinizi izlemeye çalışırsa, seçtiğiniz VPN sunucusuna giden bir yolu izler. Orada iz soğuyacak.

Anonim VPN

anonimity

Listemizdeki tüm VPN'ler müşterilerinin etkinliklerini gizli tutar. VPN'ler, bu bağlantılar devam ederken müşterilerinin yaptığı bağlantıları takip etmelidir. Yanıtları doğru bilgisayara iletebilmeleri için hangi müşterinin hangi maskeleme IP adresine sahip olduğunu çapraz referans vermeleri gerekir. Ancak, bağlantı koptuğunda, bu etkinliklerin kayıtlarını saklamak için VPN'ye gerek yoktur. Önerilen VPN'lerimiz, tüm bağlantı kayıtlarını olabildiğince çabuk silmeye özen gösterir. Bu nedenle, bir mahkeme emriyle gelmeleri durumunda avukatlara iletilecek hiçbir bilgi olmayacaktır..

Bir VPN'in korunması, eşler arası (P2P) ağlarla eğlence indirmenizi daha güvenli hale getirir. Popcorn Time ve Kodi'deki birkaç kanal gibi bazı akış hizmetleri de başınızı belaya sokabilir, bu nedenle akış sırasında Kodi için bir VPN veya bu hizmetleri kullanıyorsanız bir Popcorntime VPN kullanmanızı öneririz. Bunun nedeni, telif hakkıyla korunan materyalleri, haklarını ödemeden teslim etmeleridir..

Bölgesel Kısıtlamalar

Çoğu akış web sitesi, içeriklerine kendi ülkelerindeki görüntüleyenlere erişim sağlar. Bu nedenle, ABD ve İngiltere siteleri, Meksika'dan erişmeye çalışırsanız sizi kilitleyecektir. Akış sunucuları IP adresinizden Meksika'da olduğunuzu söyleyebilir.

Bölgesel kısıtlamalar

VPN'nizi açmadan önce bir aracı sunucu seçmeniz gerekir. VPN'lerin tüm dünyada sunucuları vardır. VPN'yi açtığınızda, bilgisayarınızdaki istemci yazılımı belirtilen sunucuya bağlanır. Bu iki nokta arasındaki tüm iletişim tamamen şifrelenmiştir. VPN sunucusu internet mesajlarınızı istenen hedeflerine iletir. Ancak, sunucu başlangıç ​​IP adresini kendi adresiyle değiştirir. Erişmek istediğiniz gerçek zamanlı aktarım servisiyle aynı ülkede bir VPN sunucusu seçerseniz, doğru konumda olduğunuzu göreceksiniz. Hizmet engelini kaldıracak.

Akış sunucularına girmenin bir zorluğu daha var. Bu hizmetleri yürüten şirketler, içeriklerini kendi ülkelerine teslim etmelerini kısıtlamak için telif hakkı sözleşmeleri ile yükümlüdür. Bu yükümlülükleri yerine getirmek için mümkün olan tüm adımları atmaları gerekir. Akış hizmetleri VPN'ler hakkında bilgi sahibi olur. VPN trafiğini tespit etmek ve engellemek için tarama programları uyguluyorlar.

Tüm VPN'ler her akış hizmetine giremez. VPN iletişiminin kimliğini maskelemek pahalıdır. Bu nedenle birçok VPN sağlayıcısı, özellikle ücretsiz hizmetler, mücadeleden vazgeçer. Meksika için en iyi VPN'ler listemizdeki sağlayıcılar, VPN algılama sistemlerini ciddiye almak için savaşıyor. Bunlar, müşterilerin seçtikleri akış hizmetlerine girmelerine yardımcı olan dünyadaki en başarılı VPN'lerden bazıları.

Meksika için VPN: Sonuç

Meksika'daki internet faaliyetlerinizde karşılaşabileceğiniz en büyük sorunların hepsi bir VPN kurarak çözülebilir. Meksika'da VPN kullanmak yasadışı değildir. Kayıt tutmayan saygın bir hizmet seçerseniz, internet bağlantılarınız üzerinden hiçbir zaman izlenemezsiniz.

Web'e erişirken güvende olun ve Meksika için önerilen VPN'larımızdan birini deneyin.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me