Katar için En İyi 5 VPN – Sınırsız İnternet Alın

VPN Katar


Yüzlerce VPN var, ancak bunlardan sadece birkaçı iyi. Katar'da bulunuyorsanız ve denizaşırı video kütüphanelerine girmeye çalışıyorsanız, pazardaki her yarışmacıyı okumak için bolca zaman harcayabilirsiniz. Karşılaştığınız ilk VPN için tıkamak başka bir hatadır.

En İyi VPN Katar

Bu sorunu çözmek için Katar için en iyi beş VPN'in bir listesini hazırladık. Araştırmalarınızı bu beşiyle daraltarak, zamandan tasarruf edersiniz ve gerçekten çalışan bir VPN ile sonuçlanacağınızdan emin olabilirsiniz..

 1. ExpressVPN

  - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her yerde inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor

 2. NordVPN

  - Çok iyi bir değere ve uygun bir fiyata sahip büyük marka

 3. PrivateVPN

  - En ucuz VPN'lerden biri, ama yine de iyi bir hizmet

 4. PrivateInternetAccess

 5. PureVPN

Katar VPN Konuları

Katar, siyasi muhalefetin hoş görmediği otokratik bir monarşiye ev sahipliği yapıyor. Buna rağmen, ülkenin hükümeti internet erişimini kontrol etmede diğer Arap ülkeleriyle aynı uzunluklara ulaşmadı. Freedom House, Katar'daki internet erişim denetimlerinin durumunun dikkatini çekecek kadar şiddetli olduğunu düşünmüyor.

Bununla birlikte, ülke komşularını yetişkinlere uygun içeriğe, kumar sitelerine ve eşcinsel haklarını ve kadınların kurtuluşunu savunan sitelere erişimi engellemede takip ediyor. Bu arada, otosansür, haber web sitelerine erişimi engelleme ihtiyacını azaltır. Ancak, bu özdenetim zaman zaman çöktüğünde Katar hükümeti dişlerini gösterir. İngilizce Doha News, muhtemelen Katar hükümeti tarafından Aralık 2016'da engellendi.Katar'da Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

2017 yılında diğer Orta Doğu devletleri ile olan siyasi gerilimler Katar hükümetini eleştirilere son derece duyarlı hale getirdi. Bununla birlikte, yerel haber kaynaklarının hükümete muhalefet hakkında rapor vermesi olası değildir. Katar rejimine dış muhalefet, aslında hükümet kontrolüne karşı protesto gösterme olasılığı en yüksek olanları, yardımsever hükümetlerine göre daha fazla tehdit ediyor.

Katar yetkilileri sosyal medya sitelerine veya internet telefonu uygulamalarına erişimi kısıtlamaz. Bunlar Katar'da yaygın olarak bulunmaktadır. Arap Yarımadası'ndaki diğer devletlere kıyasla inanılmaz liberal bir duruş.

Katar muhtemelen Ortadoğu'daki en liberal uluslardan biridir. Bununla birlikte, ülkenin sansür kurulunun halka açık bir şekilde sergilemesini onayladığı ağır şekilde düzenlenmiş eğlenceden sıkılmış bulabilirsiniz. Eğlenceye yurt dışından erişmek istiyorsanız, Orta Doğu'daki en iyi internet altyapılarından birine sahip olursunuz. Ancak, sansür ve telif hakkı sözleşmeleriyle ilgili sorunlar nedeniyle, yabancı çevrimiçi video akış hizmetleri içeri girmenize izin vermez.

Bir Sanal Özel Ağ (VPN) kullanarak sınır ötesi erişim konusunda bu bölgesel kısıtlamaları aşabilirsiniz. Bir VPN ile, denizaşırı video akış hizmetlerine girmeye zorlayabilirsiniz. Bu sistem farklı konumlarda görünmenizi sağlar, böylece akış web sitelerini kandırır. Bu yanılsama genellikle erişmek istediğiniz video kütüphanesine girmeniz için yeterlidir. VPN'ler, ödeme yapmadan sizi abonelik hizmetlerine sokmaz. Ancak, sizi yurtdışından video sitelerini ziyaret etmenizi engelleyen blokların etrafında tutabilirler.

Katar İçin Ücretsiz VPN

Çok sayıda ücretsiz VPN hizmeti var, ne yazık ki, bunların çoğu işe yaramaz. Özellikle Katar gibi bir ülkede ücretsiz bir VPN kullanımına karşı tavsiyede bulunacağız. Ancak, birini kullanmak istiyorsanız, En iyi VPN hizmet listemize göz atın.

P2P indirme

2014 siber suç yasası, telif hakkı ihlali konularından ziyade “yanlış haberin” yayılmasıyla ilgilidir. Yasa, yerel İnternet Servis Sağlayıcılarını (İSS'ler) bağlantı ve içerik günlüklerini 90 gün boyunca tutmakla yükümlüdür. Bir savcı bu sürenin uzatılmasını isteyebilir.P2P indirme

Katar'daki yasa ile ilgili temel sorun gevşek ifadesidir. Siber suç yasasının yabancı eğlenceye erişenler için ortaya çıkabileceği tek risk torrentle ilgilidir. Katar'da eşler arası (P2P) indirmelerle telif hakkı korsanlığıyla ilgili herhangi bir kovuşturma yapılmamıştır. Ancak, siber suç yasası, saldırgan materyalin bir suç olarak dağıtılmasını tanımlamaktadır. Ne yazık ki, dosya paylaşım protokollerinin doğası, bir dosyayı indirirken, o dosyanın segmentlerini başkaları tarafından da kullanılabilir kıldığı anlamına gelir. Bu nedenle, Katar sansürçileri indirdiğiniz filmi onaylamadıysa, yetkililer sizi bu dosyayı “dağıtmak” için yargılayabilir.

Yabancı video akışı hizmetlerine eriştiğinizde, bu filmleri veya şovları başkalarının izlemesi için DVD'lere kopyalamadığınızdan emin olun. Bu da size dağıtım için bir mahkumiyet getirebilir.

Akış hizmetleri

Telif hakkı sözleşmelerinin ve ulusal yasaların karmaşıklığı, video akışı hizmetlerinin içeriklerinin dünya çapında erişilebilir olmasını engeller. İnternet, eğlence dağıtımı için mükemmel bir ortamdır. Ancak, video sitelerinin belirli ülkelere erişimi kısıtlaması gerekir, çünkü yalnızca telif hakkı sahipleriyle kabul ettikleri yerlerde içerik gösterme hakkı için ödeme yaparlar.

Yerel sansür standartlarına uymanın önemi, video hizmetlerinin sınır ötesi erişimi kısıtlaması gerektiği anlamına da gelir. ABD'den bir film Katar'da mevcut olabilir, ancak yerel yasalar altında kabul edilemez diyalog ve manzaraları kaldırmak için yoğun bir şekilde düzenlenecektir. Katar'daki çevrimiçi video siteleri, yalnızca bu şovların Katar onaylı düzenlemelerini izleyebilmenizi sağlamalıdır.

Hemen izlemek için kendi evinizde bir ABD akış sitesine erişirseniz Katar hükümeti sizi rahatsız etmez. Video akışı sitesi sizi durdurmaya çalışacaktır. Bu yüzden bir VPN'e ihtiyacınız var. ABD eğlencesini Katar üzerinden internet üzerinden izlemek istiyorsanız, ABD'de bir sunucu içeren bir VPN yükleyin. Neyse ki, hemen hemen tüm VPN hizmetlerinin ABD tabanlı sunucuları vardır. VPN'i yükledikten sonra, kolayca Amerikan akış hizmetlerini yapabilirsiniz. Netflix'e erişmek istiyorsanız Netflix VPN kılavuzumuza göz atın.

Yabancı akış hizmetlerine nasıl erişilir?

İlk olarak, VPN uygulamasına erişin, bir ABD sunucusu seçin ve VPN'yi açın. Çalışmaya başladıktan sonra ABD'de gibi görüneceksiniz. Şimdi istediğiniz ABD eğlence sitesine gidin. Tüm iletişiminiz belirtilen ABD sunucusundan geçer. Adresini kendiniz yerine tüm giden iletişimlere koyacaktır..Coğrafi olarak kısıtlanmış içerik hizmetleri

Amerika Birleşik Devletleri VPN sunucusuna bağlandığınızda, ABD video hizmetleri içeriklerini izlemenize izin vermelidir. Bununla birlikte, video akışı hizmetleri, insanların bölgesel kısıtlamalarını aşmak için VPN kullandıklarını fark eder. VPN'ler aracılığıyla yapılan istekleri engellemeye çalışırlar. Bu nedenle, mükemmel bir hizmet seçmeniz önemlidir, çünkü hepsi bu VPN algılama sistemlerini aşamaz. Bir Netflix aboneliğiniz varsa ve Katar sürümü yerine başka bir ülkenin eğlence kataloğuna girmek istiyorsanız, dünyanın en kapsamlı algılama sistemlerinden bazılarına karşı çıkacaksınız..

Katar Sonuç için En İyi VPN

Listemizdeki tüm VPN'ler Netflix VPN algılama sistemlerini geçebilir. Böylece herhangi bir akış hizmeti için iyi çalışırlar. ABD dışındaki ülkelerden şov izlemek istiyorsanız, abone olduğunuz VPN'nin bu yerlerde sunucular olduğundan emin olun.

İletişim içeriğinizin İSS'niz tarafından saklanması, Katar'da başınızı belaya sokabilir. Bununla birlikte, VPN'ler sadece başka bir yerdeymişsiniz gibi görünmez, aynı zamanda tüm iletişiminizi şifreler ve tüm istekleri VPN sunucusuna yönlendirir. Bu, İSS'nizin isteklerinizin içeriğini veya video sunucusu tarafından döndürülen kodu göremeyeceği anlamına gelir. İSS, hangi hizmetlere eriştiğinizi de bilemez, çünkü VPN açıkken tüm iletişimleriniz seçilen sunucuya yönlendirilir.Katar için en iyi VPN

Bir VPN kurmak birçok eğlence seçeneğini açar. Ancak, bir VPN sizi ücretsiz olarak abonelik hizmetlerine sokmaz. Ayrıca, sosyal medyada veya blog yazılarında yazdığınız şeyler için sizi kovuşturmaya karşı korumaz. Katar'da neler yayınladığınıza dikkat etmeyi unutmayın ve saldırgan materyal “dağıtma” olarak yorumlanabilecek faaliyetlerde bulunmayın. Bunun dışında, internet yayınlarınızı korumak ve denizaşırı hizmetlere erişmenizi sağlamak için listemizdeki Katar için en iyi beş VPN'den herhangi birini kullanmanın tadını çıkarın.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 3

map