Japonca IP adresi almanın bir yolunu arıyorsanız, bir IP adresi almanın en iyi yolu bir VPN kullanmaktır. Sadece Japonya'daki bir VPN sunucusuna bağlanarak IP adresiniz değiştirilir ve tüm internet trafiğiniz şifrelenir. Bu, geçerli konumunuzda bulunmayan ve hizmetlerinizin güvenli tutulduğu Japon hizmetlerine erişebileceğiniz anlamına gelir. Japonya IP adresini nasıl alabileceğinizin adımlarını listeliyoruz ve en iyisini öneriyoruz Japonya VPN Hizmetler.

Japonya IP Adresi nasıl alınır

 1. Bir VPN'ye abone olun. Japonya'da bir IP adresi almak için NordVPN'yi öneririz
  Ancak, bu kılavuzda aralarından seçim yapabileceğiniz en üst düzey beş VPN hizmeti bulacaksınız.
 2. Yazılımı seçtiğiniz sağlayıcının web sitesinden indirip yükleyin.
 3. Japonya'daki bir sunucuya bağlanma.
 4. Erişmek istediğiniz Japonca web sitesine veya çevrimiçi hizmete gidin.
 5. Konforlu olun ve Japon web sitelerine ve hizmetlerine tam özel erişimin tadını çıkarın.

Japon sunucularla VPN'ler - Japonya IP adresi alın

Aşağıda, size bir Japonya IP Adresi verecek en iyi hizmetler için önerilerimiz verilmiştir. Aşağıda listelenen hizmetlerden herhangi biri hakkında daha fazla bilgi edinmek için sağlayıcının web sitesine tıklayın. Alternatif olarak, Japon vatandaşıysanız ve Japonya'da VPN kullanma hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Japonya VPN kılavuzumuza göz atın..

 1. NordVPN

  - Çok iyi bir değere ve uygun bir fiyata sahip büyük marka

 2. ExpressVPN


  - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her yerde inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor

 3. IPVanish

 4. VyprVPN

 5. VPNArea

Japonca IP Adresi Alma - Daha sonra yapılacaklar

Uygun bir VPN seçin ve Yazılımını İndirin

Yukarıdaki mükemmel VPN'lerden hangisini tercih ettiğinize karar verdikten sonra, web sitelerini tıklamanız, abone olmanız ve VPN yazılımını indirmeniz yeterlidir.

Hizmet için aylık ödeme yapmak uzun vadede daha fazla paraya mal olacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak, tüm yıl boyunca Japonya IP adresinizi karşılayabiliyorsanız (ve muhtemelen IP adresinize ihtiyaç duyacaksanız), yıllık bir abonelik alın ve sadakat indiriminden en iyi şekilde yararlanın.

Bu kılavuzdaki servisler yazılımı birden fazla cihaza kurmanıza izin verecektir (bu her sağlayıcı için değişiklik gösterir, ancak genellikle en az üç ve en fazla beş). Bu, dizüstü bilgisayarınıza, akıllı telefonunuza ve / veya iPad'inize yükleyebileceğiniz anlamına gelir: ne istersen.

OpenVPN şifrelemesi kullan

Piyasada birçok VPN şifreleme seçeneği vardır, ancak OpenVPN şifrelemesi en güvenli olanıdır. Bu güçlü şifreleme biçimini önemle öneririz. Windows makineleri ve Android için VPN'ler uygulamasında OpenVPN şifrelemesini seçebileceksiniz.

Mac veya iOS kullanıcısıysanız OpenVPN yerleşik değildir, bu nedenle Tunnelblick gibi ayrı bir yazılım kullanmanız gerekecektir. Tunnelblick ücretsiz bir yazılımdır ve Apple cihazlarınızda OpenVPN kullanmanızı sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Mac VPN veya iPhone için VPN makalelerimize göz atın.

Seçtiğiniz Japon Sunucunuza Bağlanın

VPN'nizin sunucu listesinden Japonca sunucu konumlarından birini seçmeniz yeterlidir. Listede bir üst sıraya çıkmayı seçerseniz, daha yüksek bağlantı hızları elde edersiniz. HD yayın yapmayı planlıyorsanız, yapabileceğiniz en iyi sunucuyu seçin. Hepsi bu kadar! Artık bağlandığınıza göre bir bonafide Japonya IP adresiniz var. Tüm niyet ve amaçlar için, Japonya'dasınız ve yalnızca Japonya ile sınırlandırılmış tüm web sitelerine erişebilirsiniz.

Japonca IP Adresi Almanın Diğer Yolları

Bir VPN kullanmak, Japonca bir IP adresi almanın en iyi, en özel ve en güvenli yoludur. Ancak, başka yöntemler de vardır. Bunlar aşağıda listelenmiştir:

SmartDNS

SmartDNS, coğrafi olarak engellenen içerik akışı yapmak isteyen kişiler tarafından tüm dünyada kullanılmaktadır. Dezavantajı hiç şifreleme sağlamaz olmasıdır. Herhangi bir güvenlik garantisi olmadan, telif hakkıyla korunan içeriğin engellemesini kaldırmaya karar verirseniz ciddi risk altındasınız demektir. Bu nedenle, SmartDNS kullanarak, bir VPN ile elde ettiğiniz huzur veya güvenlik özelliklerinden (veya hükümete karşı korumadan) hiçbir şey elde edemezsiniz..

dik ve kayalık tepe

Tor, yüksek düzeyde güvenlik sağlayan bir seçenektir. Bir VPN hizmetine çok benzer bir iş yapan ücretsiz bir tarayıcıdır. Japonya'da bir çıkış düğümü seçmek için kullanırsanız, coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe son derece güvenli bir şekilde erişebilirsiniz. Ne yazık ki, Tor ile ilgili sorun, bağlantı hızlarının gerçekten acı çekebilmesi, bu da HD içerik akışı için çöp haline gelmesidir. Yine de, en azından güvenlik sağlıyor.

Proxy

Son olarak, ücretsiz bir proxy sunucusu kullanabilirsiniz. Etrafında birçok proxy vardır ve bazıları kesinlikle çok ucuz (ücretsiz değilse). Ücretsiz proxy sunucularının dezavantajı, kullanımlarının sınırlı olmasıdır. Bu nedenle, en sevdiğiniz TV şovunun ortasındayken bağlantı sınırınıza ulaştığınız zamanlar yaşayabilirsiniz. Sonuç olarak, proxy'ler yavaş hızlar, son derece şüpheli gizlilik politikaları ve üçüncü tarafların verilerinize erişme olasılığını artırır. Bunu akılda tutarak, proxy'ler büyük ölçüde gerçekten kaçınmayı önerdiğimiz bir gizlilik kumar.

Japonya vpn

Japon IP'leri için VPN'leri neden öneriyoruz?

VPN'ler, Japonya IP adresi almak için açık ara en iyi araçtır. Kuşkusuz, standartların altında bir VPN seçerseniz, proxy'den çok daha iyi bir gizlilik elde edemezsiniz ve hızlar Tor'da olduğu kadar korkunç olabilir.

Ancak, bu kılavuzdaki tüm VPN'ler birinci sınıftır. Bugün mevcut olan en yüksek kişisel siber güvenlik düzeylerini sağlarlar ve web sitelerinin yüksek hızlarda engelini kaldırmanızı sağlar. İSS'ler ve hükümetler, reklamverenler ve şirketler ile, hepsi web trafiğinizi gözetlemekten çaresizdir, bir VPN'nin şiddetle tavsiye edilen bir gizlilik çözümü olduğuna şüphe yoktur..

Japonya için IP Adresi: Dikkat Edilmesi Gerekenler

Japonca bir IP adresi almak kolay olsa da, göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey var. Bunlar aşağıda listelenmiştir:

 1. Gizlilik ve güvenlik

  Hızlı bir VPN aramanın yanı sıra, güvenilir bir gizlilik politikasına sahip bir VPN aramalısınız.

  Birçok VPN kullanım günlüklerini tutar. Bu günlükler çevrimiçi yaptıklarınızı ortaya çıkarmak için kullanılabilir. En iyi VPN'ler kullanım günlüklerini tutmaz ve en iyi VPN'ler hiçbir şekilde günlük tutmaz (sıfır günlük politikası).

 2. Şifreleme

  Ardından, parolanızı zayıf şifreleme içeren bir VPN hizmetinde boşa harcamayın. Birçok VPN, öneremeyeceğimiz eski ve güvenli olmayan şifreleme biçimleri sağlar. Bu hizmetlere abone olmak size sadece yanlış bir güvenlik hissi vermekle kalmaz, aynı zamanda güvenlik risklerinizi de artırabilir. Bunun nedeni, zaman zaman zayıf VPN'lerin kullanıcı verilerini üçüncü taraflara satmasıdır.

  Bu kılavuzda, yalnızca güvenilir olduğu bilinen birinci sınıf VPN'leri dahil ettik. Tüm bu VPN'lerde çalışma süresi% 100'e yakın. Buna ek olarak, Japonca bulunan VPN sunucuları, yıldırım hızında bağlantı hızlarıyla bir Japon IP adresi almanıza izin verecektir. Bu, akıntıların tamponlanmasını beklemek ve gecikmek için zaman kaybetmek zorunda kalmayacağınız anlamına gelir.

  Önerdiğimiz VPN'ler, bugün VPN pazarında mevcut olan en yüksek şifreleme düzeylerini de sunmaktadır. Özellikle, OpenVPN protokolü (en çok önerilen protokolümüz) ve şu anda mevcut olan en güvenli VPN şifreleme biçimidir..

 3. VPN'ler Arasındaki Farklar Nelerdir??

  1. Coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmek için IP adresinizi Japonya'ya taklit ederken, oldukça güvenli olmalısınız. Ne yazık ki, birçok VPN sizi güvende tutmak için gerekli hizmet düzeyini sunmamaktadır (sıfır günlük veya kullanım günlük politikası yok).
  2. Japonca IP adresi almak için bir VPN seçerken, çeşitli sunucular seçmelisiniz. Ayrıca, bu Japonya IP sunucularının inanılmaz derecede hızlı olması gerekir (HD video içeriğinin keyfini çıkarmak için).
  3. Japonya'da tünel açarken gizli ve güvenli kalmak için VPN'niz askeri düzeyde şifrelemeye sahip olmalıdır. Ayrıca, VPN sağlayıcısı verilerinizi güvenilir ve güvenli bir şekilde işlemelidir.

Beğendiğiniz Yalnızca Japonya'ya Gittiğiniz Web Sitelerine gidin!

Hangi VPN'ye karar verirseniz verin, yalnızca Japonya içeriğine erişebileceksiniz.

VPN'nizin yalnızca Japon çevrimiçi hizmetlerinin ve aboneliklerinin engelini kaldırma işini gerçekleştirmediğini unutmayın. Ayrıca dünyanın her yerinden içeriğe erişmenizi sağlayacaktır! Ayrıca, bu kılavuzdaki tüm VPN'ler ücretsiz deneme veya para iade garantisi sunar. Bunun nedeni, hepsinin dünya çapında iyi abone olan üst düzey VPN hizmetleri sunması ve keyif alacağınıza ve kullanmaya devam etmek isteyeceğinize güvenmeleri.

Japonya için IP Adresi: Sonuç

Bu kılavuzda, Japonca bir IP adresi almak için adım adım bir kılavuz sağladık. Japonya'da bir IP adresi almak için NordVPN'i öneriyoruz
, çünkü ihtiyacınız olan her şeyi en kapsamlı ve güvenilir pakette sunar. Bununla birlikte, size birçok seçenek sunmak için, bu kılavuza dört mükemmel hizmet daha ekledik.

Bu VPN'lerin hepsinde parlak sunucu ağları en yüksek hızlarda bağlanmanıza olanak tanır - HD akış için idealdir. Şifreleme, beş VPN'nin tamamı ile önerilen protokolümüz (askeri sınıf OpenVPN) aracılığıyla sağlanır. Son olarak, bu kılavuzdaki tüm VPN'lerin büyük itibarı vardır ve aboneleri için gizlilik ve güvenlik sağladığı bilinmektedir..

Bu kılavuzu derlerken her şeyi dikkate aldık, böylece herhangi bir güçlük çekmeden güvenle bir Japonya IP'si seçebilirsiniz. Öyleyse, hemen bir Japon IP'niz olacak.

Japonya IP Adresi Almak İçin En İyi VPN'ler: Özet

 1. NordVPN

  - Çok iyi bir değere ve uygun bir fiyata sahip büyük marka

 2. ExpressVPN

  - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her yerde inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor

 3. IPVanish

 4. VyprVPN

 5. VPNArea

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me