Hollanda VPN


Hollanda geleneksel olarak “VPN from” için harika bir yerdi..

Ancak artık durum böyle değil ve şimdi Hollanda'da bir VPN kullanmak diğer yerlerde olduğu kadar hayati önem taşıyor.

En İyi Hollanda VPN Hizmetleri

Hızlı bir yanıt almak istiyorsanız, uzmanlarımızın en iyi Hollanda VPN hizmetleri olarak seçtiklerini görmek için aşağıdaki tabloya göz atın. Daha fazla bilgi için aşağı kaydırın.

 1. ExpressVPN

  - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her yerde inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor

 2. NordVPN

  - Çok iyi bir değere ve uygun bir fiyata sahip büyük marka

 3. CyberGhost VPN

  - Harika fiyat ve hızlarla uzun zamandır üst sıralarda yer alan VPN

 4. PrivateVPN

  - En ucuz VPN'lerden biri, ama yine de iyi bir hizmet

 5. IPVanish

  - Kolay Kullanım | Hızlı bağlantılar | Günlük politikası yok

Hollanda VPN Konuları

Hollanda'da gizliliğe önem veriyorsanız iyi bir VPN'e ihtiyacınız vardır. Ayrıca, denizaşırı hizmetlerden içerik akışı yapmak ve halka açık WiFi kullanırken sizi korumak için oldukça kullanışlıdır..Hollanda VPN Konuları

Geçmişte, telif hakkıyla korunan içeriğin kişisel kullanım için indirilmesi Hollanda'da bir suç değildi. Ama bu artık doğru değil. Gerçekten de, telif hakkı icra organları son yıllarda ihlal eden kişileri takip etmede çok aktif olmuştur.

telif hakkı sorunları

Uzun yıllar Hollanda ünlü bir telif hakkı korsan yatağıydı. Telif hakkıyla korunan materyali indirmenin yasal olması.

Teorik olarak, bu özgürlüğün katı sınırları vardı - sadece filmleri ve müzikleri (bilgisayar yazılımı değil) ve sadece zaten sahipseniz indirebilirsiniz. Bununla birlikte, telif hakkı yasalarını uygulamadılar ve herkes için ücretsiz bir korsanlıkla sonuçlandı.

Telif hakkı sahiplerinin kayıplarını telafi etmek için, 2003 yılından bu yana Hollanda hükümeti CD-R, DVD-R ve USB flaş sürücüler gibi tüm boş depolama ortamlarına “kişisel kopya ücreti” vergisi uyguladı.

Telif hakkı sorunları

Bununla birlikte, AB Adalet Divanı yerel mevzuatın yasadışı ilan edildiğinde 2014'te tüm bunlar değişti,

“Üye Devletler, diğerlerinin yanı sıra, yasa dışı bir kaynaktan özel kullanım için çoğaltma yapılmasına izin veren mevzuat kabul etmekte özgür olsaydı, bunun sonucu iç pazarın düzgün işleyişine açıkça zarar verebilirdi.”

Mahkeme ayrıca, hayatlarında hiçbir şey korsan olmayan tüketicileri haksız yere cezalandırdığı için “kişisel kopya ücretinin” de yasa dışı olduğunu belirledi..

Uygulamada, hem İSS'ler hem de hükümet yeni kuralları uygulama konusunda hevessiz davrandılar. Ancak bu, kısa süre önce Hollanda İSS'lerini Korsan Koyu'nu engellemeye zorlayan ve Hollanda korsanlığına giderek daha agresif bir yaklaşım benimseyen BRIEN gibi korsanlıkla mücadele kıyafetlerinin yorulmak bilmeyen çabaları sayesinde hızla değişiyor..

ProPrivacy.com'un telif hakkı ihlaline göz yummadığını unutmayın. Her ne kadar birçok ihlalcinin indirme sırasında kendilerini korumak için VPN kullandığını bilmemize rağmen. Tüm okuyucularımızı tüketmek istedikleri içerik için yasal kaynaklar aramaya teşvik ediyoruz..

wiv

Hollanda geleneksel olarak nispeten gözetimsiz olarak kabul edildi, ancak hükümet 2017 başlarında Wet op de inlichtingen-ve veiligheidsdiensten'i (Wiv) geçtiğinde bu ciddi bir şüphe uyandırdı..Devlet gözetimi

İstihbarat ve Güvenlik Hizmetleri Yasası (İngilizce çeviri) Hollanda hükümetine geniş kapsamlı gözetim yetkileri veren acımasız bir mevzuattı. Wiv yönetiminde hükümet şunları yapabilir:

 • Tek bir “şüpheli” kişi orada yaşıyorsa, tüm mahalleden çevrimiçi iletişime dokunun.
 • Akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve akıllı TV'ler gibi tüm otomatik cihazları hackleyin.
 • Her vatandaşı içerebilecek gizli bir DNA veritabanı oluşturun.
 • Toplanan verileri önce analiz etmeden yabancı istihbarat servisleriyle paylaşın.

Wiv ayrıca “Sleepwet” veya “Sleepnetwet” (Trol yasası) olarak tanındı ve Mayıs 2020'de yürürlüğe girmesi planlandı..

referandum

Hollanda'da, destek amacıyla 300.000 imza toplanabiliyorsa, bağlayıcı olmayan bir danışma referandumu herhangi bir konuda zorlanabilir. Beş öğrenci, popüler Hollanda siyasi hiciv “Zondag met Lubach” da gösterildikten sonra nedenleri viral hale geldiğinde bunu başardı.referandum

Referandum 21 Mart 2020'de gerçekleşti. Neredeyse herkesin şaşkınlığı için Hollanda halkı, Wiv'i çok dar bir şekilde reddetti:% 48.8 ila% 47.3. Belki de oyların yaş çizgileri boyunca keskin bir şekilde bölünmesi şaşırtıcı değildir. 55 yaşın üzerindeki kişilerin% 60'ı lehte, 35 yaşın altındaki seçmenlerin% 41'i yasaya karşı oy kullandı.

Yazma sırasında hükümet henüz sonuca resmi olarak yanıt vermedi, bu yüzden nasıl ilerlemek niyetinde olduğu belli değil. Ya da gerçekten günün sonunda, tamamen “tavsiye” oyu olanın onurlandırılıp kazanılmayacağı.

Siyasi çıkar, mahremiyet tartışmasında bir miktar zemin vermek zorunda kalacağını göstermektedir. Ancak, daha fazla mücadele etmeden kitle gözetimi fikrinden vazgeçmesi pek olası görünmüyor..

WiFi Güvenliği

Özellikle Amsterdam, neredeyse her zaman müşterilere ücretsiz Wi-Fi sunan kafeler ve kafeler ile ünlüdür. Bu harika, ancak onları güvensiz kamu WiFi ağlarının kullanıcılarını avlayan bilgisayar korsanlarının risk altına sokuyor.WiFi güvenliği

Bir VPN sizi bu durumda korur. Verilerinizi VPN sunucusuna güvenli bir şekilde şifreler, böylece bilgisayar korsanlarının bu verilere erişmesini önler.

Ayrıca sizi WiFi operatörü tarafından gözetime karşı koruyacaktır. Tarama alışkanlıklarınızı gözetlemek karşılığında “ücretsiz” internet erişimi sağlayan güvenilmez Airbnb sunucuları veya ticari WiFi hizmetleri olabilir.

Engellemeyi kaldır Netflix

Hollandaca, pek çok dili konuşmak konusunda haklı bir üne sahiptir ve İngilizce'deki akıcılık düzeyleri özellikle yüksektir. Bu, birçok Hollandalı insanın Netflix ve BBC iPlayer gibi İngilizce dil programlarından tamamen yararlanabileceği anlamına gelir.Engellemeyi kaldır Netflix

VPN'ler, bu tür hizmetlerin engellemesini kaldırmak için mükemmeldir, ancak iPlayer ve Netflix'in bazı VPN'leri engelleyebileceğini lütfen unutmayın. Lütfen olmayanlar için Netflix VPN ve iPlayer VPN sayfalarımıza göz atın.

Sonuç

En İyi Holland VPN'leri Sonuç

Wiv referandumu sonucu, küresel olarak karartıcı bir gözetim durumunda bir ışık havuzu sağlıyor. Hollanda hükümetinin nasıl karşılık vereceği hala bir sorudur. Bence dünyanın değiştiğini ve onunla Hollanda'nın değiştiğini söylemek adil. Bu özellikle telif hakkı icra durumu ile ilgili olarak fark edilir.

Bu nedenle, Hollanda'da bir VPN kullanmak çok iyi bir fikirdir. Uygun fiyatlı bir VPN arıyorsanız, orada çok sayıda harika olanın olduğunu bilmekten mutluluk duyacaksınız, daha fazla bilgi için ucuz VPN sayfamıza göz atın..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me