Güney Afrika için en iyi VPN'ler


Güney Afrika'da çok çeşitli eğlencelere erişmek için Sanal Özel Ağa (VPN) ihtiyacınız var. Bu tür yazılım hizmeti, ABD Netflix veya DSTV'nin engellemesini kaldırabilmeniz için farklı bir konumda görünmenizi sağlayabilir. Bu konum, seçtiğiniz VPN sunucusuna bağlıdır. VPN şirketleri çeşitli ülkelerde sunucuları çalıştırır. Abone olduğunuz kişinin video almak istediğiniz ülkede sunuculara sahip olduğundan emin olmalısınız.

En İyi VPN Güney Afrika

Dünyada yüzlerce VPN hizmeti var. Ancak, akış sitelerine girmede iyi değiller. Aramanızı daraltmak için Güney Afrika için en iyi beş VPN'i listeledik.

 1. ExpressVPN

  - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her yerde inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor

 2. NordVPN

  - Çok iyi bir değere ve uygun bir fiyata sahip büyük marka

 3. CyberGhost VPN

  - Harika fiyat ve hızlarla uzun zamandır üst sıralarda yer alan VPN

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - En ucuz VPN'lerden biri, ama yine de iyi bir hizmet

Güney Afrika VPN Konuları

Güney Afrika'nın sıkıntılı bir geçmişi var, ama geleceği parlak görünüyor. Yüzyıllar boyunca, ülkenin uzaklığı onu bir Avrupa karakolu haline getirdi. Dünya ticaret yollarında bir geçiş noktası olarak görülüyordu, ancak her zaman zamanın gerisindeydi. İnternet tüm bunları değiştirdi. Güney Afrika şu anda büyük kültürel ve ticari etkiye sahip güçlü bir bölgesel güçtür. Uluslararası sahnede, İngilizce ve Hollandaca dillerinin yaygınlığı, çok uluslu şirketler, bankacılık şirketleri ve denizcilik şirketleri için kolay bir temel oluşturuyor.Güney Afrika'da VPN Kullanılmasıyla İlgili Hususlar

Güney Afrika’nın güçlü sanayi ve eğitim sektörleri, ülkenin geniş maden zenginliği ile birlikte, dünyanın dört bir yanından insanların kariyer yapmak için oraya taşındığı anlamına geliyor. Uzun vadede Güney Afrika'ya taşınırsanız, ailenizi de yanınıza alabilirsiniz. Harika iklim, mükemmel okullar ve eşsiz manzara ve vahşi yaşam inanılmaz derecede çekici. Ancak, çocuklar şüphesiz TV'yi arkadan özleyecek.

Neyse ki, Güney Afrika'dan internet üzerinden diğer ülkelerden TV hizmetlerine girebilirsiniz. Ancak durum o kadar da basit değil. Bu video hizmetleri sizi içeri almak istemiyor. Netflix, Amazon Prime ve DSTV Now gibi video şirketlerinin içeriklerini denizaşırı ülkelerden görüntülemenize izin vermemesinin geçerli nedenleri var.

İlk olarak, Güney Afrika'da olduğunuzda video sitelerinde bu erişim kısıtlamalarını nasıl aşabileceğinize bakalım.

Video Akışı Erişim Kısıtlamaları

Netflix, Amazon Prime, Sky ve DSTV Now size Güney Afrika'daki evinizde dünyanın en iyi şovlarını ve filmlerini verebilir. Netflix ve DSTV söz konusu olduğunda, hesabınıza yurtdışındayken internet üzerinden erişebilirsiniz. TV kanallarının tümü, programlarını canlı olarak izlemenizi veya canlı TV kütüphanelerine erişmenizi sağlayan web hizmetlerini kullanır. Bunlara İngiltere'deki BBC ve Kanal 4 ile ABC ve NBC gibi büyük ABD TV istasyonları dahildir. Tek sorun, bu sitelerin içeriklerini yurtdışından izlemenize izin vermek istememesi. İngiltere veya ABD'deki sunuculara bağlanma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki kılavuzlara göz atın:Akış Hizmetleri

 • En İyi VPN İngiltere
 • ABD VPN hizmeti

Bu kısıtlamaların ardındaki nedenler, telif hakkı sahiplerinin TV istasyonlarına koyduğu kısıtlamalarda yatmaktadır. Bir TV istasyonu bir dizi veya film gösterme hakkı satın aldığında, bu içeriği hangi bölgede göstereceğini kabul eder. TV istasyonunun bir şov için ödemek zorunda olduğu fiyat, yayınlamak istediği pazarın değerine bağlıdır. Geleneksel olarak , TV istasyonları bir ana pazara odaklanmıştır.

İnternet, şirketlerin dünyanın her yerinden video gösterebileceği anlamına geliyor. Netflix ve Amazon Prime böyle çalışır. Ancak, bu kanallar yalnızca belirtilen ülkelerde her videoyu gösterme hakkı için ödeme yapar.

Ülkeler arasında var olan farklı yasal ve ahlaki standartlar konuları daha da karmaşıklaştırmaktadır. Netflix Güney Afrika'da bir film göstermek istiyorsa, yerel sansür kurulu ile temizlemek zorunda. Bir ülkedeki sansürcüyü geçen bir filmi otomatik olarak başka bir ülkede izlemeye uygun hale getiren hiçbir uluslararası anlaşma yoktur. Yabancı hükümetler, içeriklerini yurtdışında gösterirlerse TV kanallarında iyi davranırlar. Yayın haklarına sahip oldukları yerlerde, bu video akışı siteleri sansür onaylı düzenlemeler yapmak zorundadır. Bu, her ülke için aynı videonun farklı bir sürümü anlamına gelir.

VPN Nasıl Çalışır??

Güney Afrika'dan Netflix'e erişmenizi sağlayan sürece bir göz atalım. ABD, İngiltere veya başka bir ülkede Netflix aboneliğiniz varsa, Güney Afrika'dayken Netflix'e erişebilirsiniz. Ancak, Güney Afrika için Netflix kütüphanesini göreceksiniz. Netflix'in ABD sürümündeki şovların çoğu diğer ülkelerde de mevcuttur - ancak hepsi değil. Bir diziyi izleyerek yarı yoldaysanız, Güney Afrika'ya geldiğinizde devam edemeyebilirsiniz.

VPN nasıl çalışır?

Netflix için bir VPN kullanmak bu sorunu çözecektir. Netflix aboneliğiniz varsa ve Güney Afrika'dan ABD sürümüne geçmek istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki VPN uygulamasındaki listeden ABD'de bir sunucu seçmeniz yeterlidir. VPN'yi açtıktan sonra, bilgisayarınızın İnternet üzerinden yaptığı tüm iletişim bu ABD sunucusu üzerinden yapılacaktır..

Bilgisayarınız ve ABD VPN sunucusu arasındaki yolculukta, istek tamamen şifrelenmiştir, bu nedenle algılanamaz. Netflix sitesi için isteğiniz VPN sunucusuna ulaştığında, oradaki yazılım şifresini çözer ve Netflix web sitesini barındıran bilgisayara gönderir. VPN sunucusu, adresini kaynağına istek üzerine koyar.

Netflix sunucusu, her bir isteğin kaynak adresine bağlı olarak isteklerin nereden geldiğini görebilir. Sunucu, her ziyaretçiyi isteğin kaynaklandığı ülkenin Netflix ana sayfasına yönlendirir. Bu nedenle, Güney Afrika'dan Netflix'e erişirseniz, Netflix Güney Afrika'yı görürsünüz. Ancak, siteye ABD'deki bir VPN sunucusu üzerinden erişirseniz, Netflix ABD web sitesini görürsünüz..

Güney Afrika için En İyi Ücretsiz VPN

Çevresinde birçok ücretsiz VPN hizmeti olsa da, bunların çoğu şu ya da bu şekilde kısıtlanmıştır. Ayrıca, verilerinizi sattıkları biliniyor! Ancak, listesini burada bulabileceğiniz saygın bazı ücretsiz VPN'ler var.

Güney Afrika'da Amerikan Netflix Nasıl Gidilir

Coğrafi olarak kısıtlanmış içerik hizmetleri

Video akışı siteleri, insanların sistemlerini kandırmak için VPN kullandıklarını bilir. VPN trafiğini ararlar ve engellerler. Netflix, dünyanın en zorlu VPN algılama sistemlerinden birine sahiptir. Neredeyse hiçbir VPN bunun üstesinden gelemez. Netflix'teki VPN blokları, bir video izlemek için tıkladığınızda devreye girer. Birçok VPN sizi ABD Netflix web sitesine yönlendirebilir, ancak yalnızca birkaçı sizi video izleyecek kadar ileriye götürebilir. Neyse ki listelediklerimizin çoğu yapabilir. Alternatif olarak, çalışması garanti edilen Netflix VPN kılavuzumuzu kontrol edebilirsiniz..

Uluslararası erişim blokları hemen hemen tüm video akış hizmetleri tarafından uygulanır. Netflix biraz alışılmadık, çünkü nerede olursanız olun erişmenizi sağlayacak, ancak Netflix'in bulunduğunuz konum için derlediği kütüphanenin sürümünü izlemelisiniz.

DSTV Güney Afrika

Netflix DSTV'ye benzer şekilde, size yalnızca konumunuza atanan kütüphaneye erişim izni verir. Örneğin, Nijerya'da bir DSTV aboneliğiniz varsa, yine de Güney Afrika'dan internet üzerinden DSTV Now'ı izleyebilirsiniz. Ancak, Güney Afrika DSTV'sine yönlendirileceksiniz.dstv

Nijerya için DSTV'ye girmek istiyorsanız, buna Nijerya'daki bir VPN sunucusu üzerinden erişmeniz gerekir. Afrika'nın dışına çıktığınızda DSTV alacaksanız, bunu başarabilmenin tek yolu kendi ülkenizdeki bir VPN sunucusunu kullanmaktır. Amazon Prime, hizmetlerini tamamen bölümlere ayırmıştır, bu nedenle İngiltere'de bir Amazon Prime aboneliğiniz varsa, yalnızca İngiltere'de erişebilirsiniz. Amazon prime için bir VPN kullanmadığınız sürece.

Güney Afrika'da kullanılacak en iyi VPN'ler: Sonuç

Güney Afrika kültürler, işletmeler ve insanlar için harika bir buluşma noktasıdır. Ancak, büyük bir kültürel eritme kabındaki yaşam biraz ürkütücü olabilir. Güney Afrika'da olduğunuzda muhtemelen tanıdık şeyler için özlem duyacaksınız. Böylece evden gelen TV akşamları dinlenmenize yardımcı olacaktır.En İyi Güney Afrika VPN Sonuçları

İnternet özgürlüğü ve gizliliği için Güney Afrika için bir VPN edinin. Aramanızı bu incelemede önerdiğimiz beş hizmete odaklayın. Sizin için iyi çalıştıklarından emin olmak için bu VPN'lerin her birinin sunduğu para iade garantisinden yararlanın. Bu VPN hizmetlerinden birine abone olduğunuzda hiçbir risk almazsınız - bunlar Güney Afrika için en iyi beş VPN'dir.

VPN fiyatları sizin için bir endişe ise, iyi haber, orada çok sayıda harika ucuz VPN var, daha fazla bilgi için ucuz VPN kılavuzumuza göz atın..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me