İnternete bağlı cihazlarla bir otele giriş yapan herkes bilgisayar korsanları için en önemli hedeftir. Kişisel verilerinizi korumak ve şirket ağınıza casusluk yapmaktan kaçınmak istiyorsanız, otelinizde izlerinde bu sürünmeleri durdurabilecek güçlü bir VPN kullanmanız gerekir..

Oteller için en iyi VPN'lerin listesi

Hızlı bir yanıt arıyorsanız, uzmanlarımızın oteller için en iyi VPN'ler olarak neyi derecelendirdiğini görmek için aşağıdaki tabloya bakın. Daha fazla bilgi için aşağı kaydırın.

 1. ExpressVPN

  - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her yerde inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor

 2. NordVPN

  - Çok iyi bir değere ve uygun bir fiyata sahip büyük marka

 3. CyberGhost VPN


  - Harika fiyat ve hızlarla uzun zamandır üst sıralarda yer alan VPN

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - En ucuz VPN'lerden biri, ama yine de iyi bir hizmet

Çeşitli numaralar, kötü adamların akıllı telefonunuzu veya bilgisayarınızı cihazınızın eriştiği herhangi bir veri veya ağa geçiş yolu olarak kullanmasına izin verir. Sizi bundan korumak için, 150'den fazla VPN incelemesinden oluşan büyük arşivimizden oteller için en iyi 5 VPN'i seçtik. Her biri hızlıdır, son derece sağlam şifreleme teknolojisi kullanır ve gizliliğinizi neredeyse her tehditten koruyabilir.

Elektronik casusluk milyar dolarlık bir endüstridir ve herkes bir hedeftir. Ziyaret ettiğiniz herhangi bir otelde bu VPN'lerden birini kullanmak en iyi koruma şeklidir.

Oteller için En İyi VPN'ler: Dikkat Edilmesi Gerekenler

Otel WiFi Ağında Güvende Kalın

Eskiden kötü adamlar, ekipmanınızı hacklemek için fiziksel erişime ihtiyaç duyuyordu. Bugün bunu İnternet bağlantınız üzerinden yapabilirler. Otelinizin ücretsiz WiFi bağlantısını, telefonunuza veya bilgisayarınıza casus yazılım almanın bir yolu olarak kullanabilirler.

Bundan sonra, cihazınızın bağlı olduğu her şeye erişebilirler. Yolculuktan sonra ev ağınıza giriş yapın ve orada bulunan her şeye erişilebilir. Şirket ağınıza giriş yapın ve fikri mülkiyet çalabilir, şirketinizi işledikleri bir suç için çerçeveleyebilir, hatta diğer cihazları sakatlayabilirler.

Bu kabusu önlemek için güçlü ve güvenli bir VPN kullanmanız gerekir. Bu sizi hem otelinizde hem de karşılaştığınız diğer WiFi hotspot'larında koruyacaktır. VPN'nizi otomatik WiFi koruması ve bir kill anahtarı da dahil olmak üzere maksimum güvenlik için ayarlayarak, kötü adamların İnternet bağlantıları üzerinden cihazlarınıza girmesini neredeyse imkansız hale getirirsiniz..

İçeriğin Engelini Kaldır

Bilgisayar korsanlarının ve casusların tehdidini göz ardı etmek bile, bir otelde VPN kullanmak mantıklıdır. Otel ağları her zaman istediğiniz tüm içeriğe erişmenize izin vermez. Yerel yönetim, onları politik veya dini nedenlerle belirli içerikleri engellemeye zorlayabilir. Veya otel yönetimi tüm bant genişliklerini online oyun oynamaktan vazgeçmenizi istemeyebilir.

Bu durumlarda, bir VPN ablukaları atlatmanıza izin verecektir. VPN, bilgisayarınıza giden veya bilgisayarınızdan giden her şeyi şifreler. Otel ağı yasaklanmış bir siteyi ziyaret ettiğinizi veya oyun oynadığınızı göremediğinden, sizi engellemeyi bilmiyorlar.

Başka bir ülkedeki bir oteldeyseniz, muhtemelen farklı türde engellenmiş bir içerikle karşılaşırsınız. Akış hizmetleri genellikle içerik oluşturucularla yapılan sözleşmeler nedeniyle içeriklerini görüntülemenize izin verilen yerleri sınırlar. Kendi ülkenizdeki bir servise ücretli aboneliğiniz olsa bile, servis başka bir ülkedeyken en sevdiğiniz programı izlemenizi engelleyebilir.

Bir VPN, akış hizmetini, istediğiniz içeriğin yasal olarak kullanılabilir olduğu bir yerde olduğunuzu düşünerek kandırarak bu soruna yardımcı olabilir. Tüm VPN'ler her şeyin engelini kaldırmaz, ancak kullandığınız akış hizmetlerinin üstesinden gelebilecek birini seçerek, içeriğinize herhangi bir otelden erişebilirsiniz..

Oteller için VPN: Sonuç

Otel WiFi bağlantıları ile akıllı telefonlara ve bilgisayarlara giren bilgisayar korsanları, küçük bilgisayar korsanlarından hükümet destekli siber suçlulara, düşman hükümetlere kadar herkesin en sevdiği eğlencedir. Bir otelde kalırken cihazlarınızı korumasız bırakmak son derece tehlikeli hale geldi.

Bir otelde kalmaya hiç risk almayın - oteller için bugün en iyi beş VPN'den birini alın!

 1. ExpressVPN

  - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her yerde inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor

 2. NordVPN

  - Çok iyi bir değere ve uygun bir fiyata sahip büyük marka

 3. CyberGhost VPN

  - Harika fiyat ve hızlarla uzun zamandır üst sıralarda yer alan VPN

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - En ucuz VPN'lerden biri, ama yine de iyi bir hizmet

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me