Yaşadığınız yer yüzünden World of Warcraft'tan (WoW) engellendiniz mi? Belki engellenmezsiniz, ancak bağlantınız gecikir veya sunucunuz sık sık kesilir. Varsa, bir Vay VPN sorununa çözüm olabilir.

WoW VPN

VPN, engellenmemiş bir yerdeymiş gibi giriş yapmanıza veya daha güvenilir bir sunucuya bağlanmanıza izin verebilir. Bazı nadir durumlarda, VPN bağlantınızı İSS'nizden daha iyi yönlendirerek bağlantınızdaki gecikmeyi bile azaltabilir.

Son beş yılda 150'den fazla şirketten VPN test ettik. Ayrıca, En iyi özellikler WoW oyuncuları için. Sonuç, World of Warcraft için En İyi 5 VPN.

 1. ExpressVPN


  - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her yerde inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor

 2. NordVPN

  - Çok iyi bir değere ve uygun bir fiyata sahip büyük marka

 3. CyberGhost VPN

  - Harika fiyat ve hızlarla uzun zamandır üst sıralarda yer alan VPN

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - En ucuz VPN'lerden biri, ama yine de iyi bir hizmet

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Bu sayfada yer alan tüm VPN'ler hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki ayrıntılı listemize göz atın.

World of Warcraft için En İyi VPN'ler Listesi

Neden WoW VPN'e ihtiyacım var??

Bir WoW VPN'e ihtiyaç duymanızın birkaç nedeni olabilir. Bazı ülke veya bölgelerdeki insanların (bazı Asya ülkeleri, İran ve Kırım'ın örnek olması) WoW sunucularına bağlanması engellenir (World of Warcraft'ta sunuculara bölge adı verilir). Bir VPN kullanarak, engellenmemiş bir yerden bağlanıyormuş gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bazen dünyanın bir kısmı engellenmemiş olsa bile sorun yaşayabilirsiniz. Örneğin, kendinizi programların belirli iletişim bağlantı noktalarını güvenlik amacıyla kullanmasını engelleyen bir otelde veya başka bir yerde bulabilirsiniz. World of Warcraft'ın bu portlara ihtiyacı varsa, engellenmiş bir ülkede de olabilirsiniz. Bir VPN kullanmak, bu sorunları tamamen atlamanızı ve nerede olursanız olun oyun oynamanın keyfini çıkarmanızı sağlar!

Bir bölgeye sorunsuz bağlanabilseniz bile, bir WoW VPN yine de yardımcı olabilir. Bazı durumlarda, WoW gecikmesini ve gecikmesini azaltmak için bir VPN kullanabilirsiniz (oyunda “ping” olarak adlandırılır). Her durumda işe yarayacak bir çözüm olmasa da, VPN bağlantınızı sabitlemenize yardımcı olabilir veya daha iyi performans gösterebilecek farklı sunuculara bağlanmanıza izin verebilir.

Çoğu durumda, bir VPN'nin bir World of Warcraft alanına bağlantınızı yavaşlatacağını fark etmek önemlidir. Trafiğinizi şifreleyerek ve trafiğinizi VPN sunucusu üzerinden yönlendirerek hafif bir hız kaybı beklenebilir. Bu, kendinizi test etmeniz gereken bir şeydir ve VPN geri ödeme garantilerinin işe yaradığı yerdir.

Bir WoW VPN kullanmanın son nedeni, kendinizi bilgisayar korsanlarına ve öfkeli oyunculara karşı korumaktır. Bilgisayar korsanları sürekli olarak World of Warcraft hesaplarının kontrolünü ele geçirmeye ve hatta kredi kartı bilgilerini engellemeye çalışıyor. Bir VPN bu sürünmeleri uzak tutabilir. ESpor dünyasında, çok önemli anlarda rakiplerini sakatlamak için DDoS saldırıları kullanan oyuncuların raporları var. World of Warcraft oyuncularına karşı benzer saldırılar duymamış olsak da, bir VPN sizi yönünüzde hedeflediklerinde bu tür saldırılara karşı koruyacaktır..

Not: Çevrimiçi oyunlar için DDoS önleme hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

WoW VPN'imin hızını artırma?

Bir olası en yüksek performansı elde etmek istiyorsanız, World of Warcraft için VPN, VPN'nin varsayılan protokolünü değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Bunun nasıl yapılacağı hakkında bilgi için Oyun için En İyi VPN kılavuzumuzu ziyaret edin.

WoW için En İyi VPN

Çoğu WoW oyuncusunun şu anda bir VPN'e ihtiyacı yok. Ancak bağlantı ping hızınız düşükse veya bağlantınız düşmeye devam ederse, bir WoW VPN sizin için durumu iyileştirebilir.

Bir yerde yaşıyorsanız WoW erişimi tamamen engellenirse veya ISS bant genişliği azaltmanın oyununuzu etkilediği bir yerdeyse: World of Warcraft için kesinlikle en iyi 5 VPN'imizden birini denemelisiniz. Oyuna kolayca giriş yapabilmeniz için engellenmemiş bir ülkede bulunmanıza izin vereceklerdir. Bu listedeki tüm seçimler aynı zamanda mükemmel genel amaçlı hizmetlerdir ve oyun deneyiminizi potansiyel olarak geliştirirken bir VPN'nin tüm avantajlarını sunar.

Bir WoW VPN'nin sizin için uygun olup olmadığını görmek için bu kaliteli VPN'ler tarafından sunulan ücretsiz denemelerden ve para iade garantilerinden yararlanın.

Oyun VPN'i kullanma hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, Oyun için VPN kılavuzumuza göz atın.

 1. ExpressVPN

  - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her yerde inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor

 2. NordVPN

  - Çok iyi bir değere ve uygun bir fiyata sahip büyük marka

 3. CyberGhost VPN

  - Harika fiyat ve hızlarla uzun zamandır üst sıralarda yer alan VPN

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - En ucuz VPN'lerden biri, ama yine de iyi bir hizmet

Diğer oyunlarla ve platformlarla VPN kullanma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki kılavuzlara göz atın:

 • Xbox için VPN
 • PS4 için VPN
 • PC için VPN
 • Oyun için en hızlı VPN
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me