Singapurluların% 81,3'ü internet erişimine sahip. Maalesef bu insanlar için Singapur’un Medya Geliştirme Kurumu (MDA) haber siteleri, kumar, pornografi ve hatta filmler dahil olmak üzere 100’den fazla web sitesini engelliyor. Bu blokları atlamanın en iyi yolu Singapur için bir VPN kullanmaktır. Singapur VPN'i, dünyanın her yerinde engellenen web sitelerine erişmenin yanı sıra internet trafiğinizi şifrelemesine izin verecek, böylece kimse çevrimiçi ne yaptığınızı bilmiyor.

En İyi VPN Singapur

Size yardımcı olmak için Singapur için en iyi beş VPN'in bir listesini hazırladık. Bir Singapur IP adresi istiyorsanız, aşağıdaki listedeki tüm VPN hizmetlerinin Singapur'da sunucuları olduğunu bilmekten memnuniyet duyacaksınız..

 1. ExpressVPN

  - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her yerde inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor

 2. NordVPN

  - Çok iyi bir değere ve uygun bir fiyata sahip büyük marka

 3. CyberGhost VPN


  - Harika fiyat ve hızlarla uzun zamandır üst sıralarda yer alan VPN

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - En ucuz VPN'lerden biri, ama yine de iyi bir hizmet

 1. NordVPN

  - Çok iyi bir değere ve uygun bir fiyata sahip büyük marka

 2. VyprVPN

  - Mükemmel gizlilik özelliklerine sahip yıldırım hızında VPN

 3. Ivacy

  - Serin kanal akış özellikleri ile süper hızlı

 4. PrivateVPN

  - En ucuz VPN'lerden biri, ama yine de iyi bir hizmet

 5. ExpressVPN

  - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her yerde inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor

Singapur VPN Konuları

Bir VPN kullanarak Singapur vatandaşları MDA tarafından uygulanan blokları atlayabilir, ayrıca çevrimiçi gizliliğiniz ve güvenliğiniz de sağlar. Yukarıda listelenen Singapur için en iyi VPN'leri seçerken, bazı önemli ayrıntıları dikkate aldık:

 • Askeri sınıf şifreleme.
 • Verilerinizin korunmasını garanti edecek güvenilir bir gizlilik politikaları.
 • Dünyanın dört bir yanındaki sunucular, birçok farklı yerden web sitelerinin engellemesini kaldırmanızı sağlar.
 • Kullanıcılarının HD'de oyun oynama ve akış gibi veri yoğun görevler yapmalarına olanak tanıyan hızlı sunucu ağları.

Singapur VPN listemizdeki tüm hizmetler yukarıda listelediğimiz özellikleri sunar. Hepsi, çevrimiçi ortamda gizli kalırken içeriğin engellemesini kaldırabilmenizi sağlar.

VPN'ler Singapur'da Yasal mı??

Evet onlar.

VPN kullanmak Singapur'da yasa dışı değildir. Ancak, sansürlü içeriğe erişmek için bir VPN kullanmak olabilir. Bu nedenle Singapur için hem özel hem de güvenli olan güvenilir ve güvenilir bir VPN almalısınız.

Singapur'da, korsan içeriğe erişmek yasalara aykırıdır. Telif Hakkı Yasası ile uygulanır. Bu katı telif hakkı yasaları, Singapur'da yalnızca bir VPN kullanmanız gerektiği anlamına gelir; bu makaledeki tüm VPN'ler güvenlidir ve yüksek bir şifreleme standardına sahiptir. Verileriniz şifreli olduğu için İSS'lerin veya hükümetin kısıtlı içeriğe eriştiğinizi söylemesi imkansız.

VPN Singapur Nasıl Kurulur

Singapur VPN'i edinmek ve kurmak çok kolaydır. Şu basit adımları uygulamanız yeterlidir:

 1. Singapur için bir VPN kullanmaya karar verin. Singapur'daki gizlilik ve engellemeyi kaldırma içeriği için ExpressVPN'i öneriyoruz
  çünkü ideal olarak ihtiyacınız olan her şeyle donatılmıştır.
 2. VPN’in web sitesine tıklayın ve abone olun.
 3. Abone olduktan sonra yazılımı indirin ve yükleyin.
 4. Listeden bir sunucu seçin ve Bağlan'a tıklayın.
 5. VPN bağlanır bağlanmaz, seçtiğiniz ülkede bulunuyorsunuz ve web sitelerine sanki oradaymış gibi erişebilirsiniz.

Unutmayın: VPN'nizin şifrelemesi sayesinde, tüm verileriniz güvenli bir şekilde karıştırılır. Bu, ISS'niz, hükümetiniz, işyeriniz, ev sahibiniz veya okul ağ yöneticiniz değil - hiç kimsenin çevrimiçi olarak ne yaptığınızı söyleyemeyeceği anlamına gelir!

Singapur IP Adresini Alın

Singapur ile sınırlı internet hizmetlerini kullanırken verilerini ISS'lerinden ve hükümetlerinden korumak isteyen Singapurlu gurbetçiler için cevap Singapur'daki bir VPN sunucusuna bağlanmaktır. Singapur için en iyi VPN listemizde listelenen tüm hizmetlerin kullanabilmeniz için Singapur'da bulunan sunucuları vardır, sunulan yerlerin miktarı değişir, aşağıya bakın:

 • NordVPN - Singapur'da 113 VPN Sunucusu
 • CyberGhost - Singapur'da 1 VPN sunucusu
 • Ivacy - Singapur'da 1 VPN sunucusu
 • ExpressVPN - Singapur'da 3 VPN sunucusu

Bu Singapur VPN sunucularından birine bağlanarak tüm verileriniz güvenli bir şekilde şifrelenir. Ancak, Singapur'da hala bir IP adresiniz olacak, böylece Singapurlu web hizmetlerini kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ücretsiz VPN Singapur

VPN Gate, Japonya'daki Tsukuba Üniversitesi tarafından yürütülen ücretsiz bir hizmettir. Singapur'da popüler bir hizmettir. Yararlı bir VPN olsa da, oldukça yavaş olduğunu ve akış ve diğer veri yoğun görevler için yeterince iyi olmadığını belirtmek gerekir. Bazı şeylerin engelini kaldırmak için yararlı olabilir.

Bununla birlikte, bir uyarı: VPN Gate, bir talepte bulunulması halinde kolluk kuvvetleri ve hükümet yetkilileri ile işbirliği yapacağını tamamen kabul eder. Bu nedenle, VPN Gate ile elde ettiğiniz gizlilik, uygun ve premium bir hizmette olduğu kadar iyi değildir. Bakabileceğiniz başka ücretsiz VPN'ler de var.

MDA Singapore yazılımını atla

Singapur dışındaki bir VPN sunucusuna bağlandığınızda, MDA'nın kısıtladığı tüm web sitelerine erişebilirsiniz. Bu, filmlere, TV şovlarına, haberlere, dini içeriğe ve diğer kısıtlanmış içeriğe erişebileceğiniz anlamına gelir. Bu içeriğe araştırma amacıyla veya kişisel nedenlerle erişmek isteyen öğrenciler, gazeteciler ve diğerleri için harika.

Ayrıca, coğrafi kısıtlamaları aşmak için bir Singapur VPN kullanabilirsiniz. Singapur hükümetinin engellediği web sitelerinin engellemesini kaldırmak istemeseniz bile, bir VPN çok yararlı olabilir.

Bir VPN, tüm dünyadan akış hizmetlerini izlemenize ve bağlantınızı da şifrelemenize izin vererek verilerinizi korur.

Sonuç

Singapur için bir VPN, çevrimiçi etkinliklerinizi ISS'lerden ve hükümetten gizlemeniz için iyi bir yoldur. Hükümetin hafif baskıcı doğası ve telif hakkı yasaları nedeniyle, bu harika bir avantaj. Bir VPN, ülkedeki sansürlenmiş web sitelerine erişmek için de mükemmel.

Bu kılavuzdaki VPN'lerin tümünde, coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin engelini kaldırmak için mükemmel olan, yıldırım hızında sunucular bulunmaktadır. Ayrıca, hepsinin güvenilir gizlilik politikaları ve güçlü, askeri düzeyde şifrelemesi var.

Koşullarınız ne olursa olsun, bu makaledeki herkes için Singapur için ideal bir VPN olduğundan eminiz. Bu nedenle, VPN'lerin para iade garantilerinden faydalanmaya değer. Bu şekilde paranızı riske atmadan test edebilirsiniz.

Singapur'da VPN kullanma hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıdaki mesajlar bölümünde bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me