RTÉ, İrlanda'nın en popüler TV yayıncısıdır, ancak yalnızca İrlanda'da kullanılabilir. ABD, İngiltere veya dünyanın herhangi bir yerinden RTÉ oynatıcısını yayınlamak istiyorsanız, RTÉ için bir VPN'e ihtiyacınız olacak. İnanılmaz bir şekilde, bunu başarabilecek yalnızca bir VPN sağlayıcı bulabildik! Diğer tüm VPN'ler RTÉ tarafından engellendi. Hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız RTÉ için en iyi VPN'i bulmak için okumaya devam edin.


Bir VPN kullanarak İrlanda'da gibi davranabildiğiniz sürece RTÉ Player'ı yayınlamak kolaydır (ve ücretsizdir). Sorun şu ki, sağlayıcıların İrlanda Cumhuriyeti'nde çok az sunucusu var, bu da RTÉ'nin VPN'leri tanımlamasını ve engellemesini oldukça kolaylaştırıyor.

ZoogVPN bir tek Şu anda RTÉ ile çalışan VPN

Diğer büyük sağlayıcıların RTÉ'nin engellemesini kaldırdığını söyleyen siteleri dinlemeyin. Pazardaki her sağlayıcıyı test ettik ve bu, onaylanmış bir geçici çözümü olan tek sağlayıcı!

RTÉ için en iyi VPN'ler

Aşağıdaki VPN sağlayıcı şu anda RTÉ'nin İrlanda dışındaki engellemesini kaldırmak için dünyanın en iyi (ve tek) VPN'i.

1. ZoogVPN

ZoogVPN, RTÉ'nin engellemesini kaldırabilecek tek hizmettir - bu nedenle Zoog için RTÉ çubuğuna ihtiyacınız varsa!

 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 1.75
  / ay

 • Şurada mevcut


  • pencereler

  • Mac os işletim sistemi

  • Android

  • iOS
 • unblocks


  • Netflix

  • iPlayer

ZoogVPN, Yunanistan merkezli bir sağlayıcıdır ve RTÉ'nin engellemesini kaldırmak için idealdir. Aslında, RTÉ'nin geçtiğimiz yıl VPN'leri engellemeye yönelik büyük çabaları nedeniyle - ZoogVPN artık RTÉ'yi başarıyla engelleyen dünyanın tek VPN'si.

ZoogVPN, İrlanda'da RTÉ oynatıcısında şovları başarıyla kaldıran IP adreslerine sahiptir. Zoog mükemmel bağlantı hızları sağladığından, arabelleğe alma konusunda endişelenmeden HD akış için güvenebileceğiniz bir hizmettir.

ZoogVPN pahalı değildir ve tüm platformlar için uygulamalara sahiptir, bu da RTÉ'ye herhangi bir cihazınızdan erişebileceğiniz anlamına gelir. Zoog, kullanıcıların aynı anda beş cihaza kadar 25 ülkedeki içeriğin engellemesini kaldırmasına izin verir.

ZoogVPN ile şifreleme güçlüdür ve sıfır günlük politikası, veri gizliliği ve güvenliği kazanmak için mükemmel olduğu anlamına gelir. Dahası, bu VPN'i para iade garantisini kullanarak 7 gün boyunca test edebilirsiniz - böylece RTÉ ile çalıştığından emin olabilirsiniz.

Bu makaledeki bağlantıya tıklayarak RTÉ için dünyanın en iyi VPN'ini şimdi edinin!

Bu makaleyi güncel tutacağız ve başka bir VPN RTÉ'ye tekrar erişmeyi başarırsa - hemen ekleyeceğiz.

RTÉ'de ne izleyebilirsiniz?

RTÉ çevrimiçi talebi her yıl istikrarlı bir şekilde artıyor ve İrlandalı internet kullanıcıları TV'den ziyade çevrimiçi olarak daha fazla akış tüketiyor. Online izlenen en popüler RTÉ şovu pembe diziler Fair City.

İrlanda dışında yaşayan popüler İrlanda pembe dizisini izlemek isteyen herkes bunu bir VPN ile yapabilir. Bir VPN ile engeli kaldırılabilen diğer popüler şovlar arasında RTÉ News ve The Late Late Show.

RTÉ Live'da GAA Gaelic Games and Sports üzerindeki engellemeyi kaldır

Bu hafta sonu GAA çeyrek finallerine ev sahipliği yapamıyor musunuz? Endişelenmeyin, Cumartesi günü MacHale Park'ta Mayo ve Donegal'dan ve Páirc Tailteann'da Kerry Meath çatışmasından tüm eylemleri yakalayabilir ve ardından Pazar günü Cork'un Rosáon'u Páirc Uí Rinn ve Dublin'e karşı Tyrone ile yüzleşmesi Healy Parkı. Nerede olursanız olun, bu yaz RTÉ'yi yurtdışında yayınlayabilir ve All-Ireland Büyükler Şampiyonasını izleyebilirsiniz. Sláinte!

RTÉ ayrıca uluslararası golf, atletizm, at yarışı, boks, gösteri atlama ve diğer birçok spor müsabakalarını yayınlamaktadır. RTÉ, başka bir yerde izleme başına ödeme olan bazı spor etkinliklerini bile ücretsiz gösterir. Bu, RTÉ'nin engellemesini kaldırmanın size para kazandırabileceği anlamına gelir!

RTÉ yaşadığım yerde neden engellendi?

RTÉ, telif hakkı nedeniyle oyuncularını İrlanda dışında engelliyor. Tüm çevrimiçi video hizmetleri bunu yapar, çünkü telif hakkı sahipleriyle uymaları gereken sözleşmeleri vardır.

RTÉ kanalları için içerik satın aldığında, birçok büyük ülkeden daha az ödeme yapar. Bunun nedeni, sadece küçük bir nüfus için bu gösterileri kasıyor olması.

RTÉ oyuncusu İrlanda dışında mevcutsa, firma sözleşmelerini ihlal etmektedir ve yasal sonuçlar doğurabilir. RTÉ'nin içeriği coğrafi olarak kısıtlamak ve VPN'leri engellemek için durmadan çalışıyor..

RTE oyuncusunu yurtdışında izle

Ne yazık ki, İrlanda'da doğmuş olmanız fark etmez. Tatile çıksanız bile, RTÉ şovları ülke dışına çıktığınızda resmi olarak engellenmelidir.

RTÉ, kullanıcı IP adreslerini izleyerek bu blokları kolayca uygulayabilir. RTÉ web sitesi yurtdışından bir IP adresi fark ederse - şovlara erişimi engeller ve bir kısıtlama bildirimi sunar.

Neyse ki, bir geçici çözüm var. RTÉ için bir VPN kullanarak, bir İrlanda IP adresi alabilir ve yurtdışında yaşıyor olsanız veya geçici olarak tatilde olsanız bile İrlanda'da gibi davranabilirsiniz. Bir VPN kullanmak RTÉ'yi İrlanda'da olduğunuzu düşünmeye yönlendirir - böylece RTÉ'yi sorunsuz bir şekilde yayınlayabilirsiniz.

RTÉ akışında hızlar ne kadar önemlidir?

Bir VPN kullanmak için önce yazılımı bilgisayarınıza, akıllı telefonunuza veya tabletinize indirmeniz gerekir. Bu yazılım, gerçek IP adresinizi gizlemek için İrlanda'daki bir VPN sunucusuna bağlanmanızı sağlar. Bir VPN aynı zamanda şifreleme de sağlar, böylece ISS'niz RTÉ engellemesini kaldırır.

RTÉ akışı için VPN'inizde İrlanda'da RTÉ oynatıcının engellemesini başarıyla kaldıran sunucular olmalıdır. Ayrıca, bu sunucular hızlı bağlantı hızları sağlamalıdır. Bir VPN'nin hızlı olması gerekir veya akış şovlarının tadını çıkaramazsınız.

Önerdiğimiz tüm VPN'lerin RTÉ'nin engellemesini kaldırdığı ve kesintisiz akış için yeterince hızlı hız sağladığı biliniyor.

ABD'de RTÉ Player'ı izleyin

New York ünlüdür çünkü Queens'te sakinlerinin yarısı İrlanda kökenli. ABD gibi Boston gibi birçok yerde de büyük İrlanda nüfusu vardır - ABD nüfusunun yaklaşık% 12'sinin İrlanda kökenli olduğuna inanılmaktadır. Yani Amerika'da yaşayan ve RTÉ'yi bir VPN ile izlemek isteyebilecek 35,5 milyon İrlandalı insan var.

İrlanda'da toplamda sadece 6,4 milyon insan olduğu düşünüldüğünde; ABD'de RTÉ için bir VPN'nin neden son derece arandığı açık görünüyor!

RTÉ için En İyi VPN: Sonuç

İrlanda dışında yaşıyorsanız RTÉ Player son derece sınırlıdır; yayınlanacak çok az sayıda şov mevcut. Ancak, bir VPN ile oynatıcının İrlanda versiyonunun tamamını izlemek için bu kısıtlamaları tamamen atlayabilirsiniz..

RTÉ ücretsizdir ve uluslararası TV şovları dahil olmak üzere çok miktarda içerik gösterir. Böylece, bir RTÉ VPN ile, genellikle ödemeniz gereken çok fazla içerik görebilirsiniz..

2020'de RTÉ ile sadece bir VPN sağlayıcı çalışır. Eğer RTÉ'yi İrlanda dışından izlemek istiyorsanız - ZoogVPN sizin için mükemmel bir hizmettir.

ZoogVPN
2020'de RTÉ oynatıcısını engelleyen tek VPN sağlayıcısı!

Resim Kredisi: Blackregis / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me