VPN'ler gizlilik ve güvenlik sağlar ve bu nedenle PayPal gibi ödeme işlemcileriyle kullanım için idealdir. Çevrimiçi ödeme, asla yeterli koruma sağlayamayacağınız bir prosedürdür, bu nedenle PayPal'a erişirken bir VPN kullanmak her zaman iyi bir fikirdir. PayPal için VPN'ler, hizmete dünyanın her yerinden çeşitli konumlardan erişmek gibi başka nedenlerle de yararlı olabilir..

Paypal için VPN

Uygulama nedeniyle uyarılan veya hatta bazen yasaklanan abonelerin raporları olmasına rağmen, bir VPN kullanmak PayPal hizmetlerine erişmenin popüler, yararlı ve güvenli bir yolu olmaya devam ediyor.

Ancak tüm uygulamalarda olduğu gibi, tüm PayPal VPN'leri eşit yapılmaz. Son beş yılda 150'den fazla farklı VPN sağlayıcısını inceledik ve özellikle PayPal ile kullanmak üzere analiz ettik ve bunlar, keşfettiğimiz Paypal için en iyi 5 VPN'dir:

Hızlı bir yanıt arıyorsanız, uzmanlarımızın PayPal için en iyi VPN'ler olarak derecelendirdiklerini karşılaştırmak için aşağıdaki tabloya bakın..


 1. ExpressVPN

  - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her yerde inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor

 2. NordVPN

  - Çok iyi bir değere ve uygun bir fiyata sahip büyük marka

 3. CyberGhost VPN

  - Harika fiyat ve hızlarla uzun zamandır üst sıralarda yer alan VPN

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - En ucuz VPN'lerden biri, ama yine de iyi bir hizmet

Daha fazla ayrıntı ister misiniz? Aşağıdaki ayrıntılı listemiz sizi kapsamaktadır. PayPal için en iyi VPN'lerin giriş ve çıkışlarına göz atın:

PayPal için En İyi VPN'lerin Listesi

PayPal için VPN nedir?

VPN, ister evden, ister bir kahve dükkanındaki güvenli olmayan bir Wi-Fi ağı üzerinden veya ofis ağınızdan bağlanmanıza bakılmaksızın güvenlik ve gizlilik sağlar. Bunun nedeni, cihazınıza VPN sunucusuna ve cihazınızdan aktarılan tüm verilerin şifrelenmiş olmasıdır.

Yolda ele geçirilse bile, örneğin güvenli olmayan bir Wi-Fi ağı üzerinden, güçlü şifreleme algoritmaları kullanıldığından, veriler deşifre edilemez. Bu, özel bilgilerinizin gizli tutulduğu anlamına gelir.

VPN'ler, sitelerinize fiziksel konumunuzu göstermeden erişmenizi de sağlar. Birçok web sitesi, içeriğe erişimi kısıtlamak için coğrafi konum tespitini kullanır; bu blokları atlamak için farklı bir ülkede gibi davranabileceğiniz bir VPN ile. Bunlar, PayPal'ın ödeme hizmetini kullanırken çok avantajlı olabilen VPN'lerin temel özellikleridir.

PayPal için neden bir VPN'e ihtiyacım var??

Öyleyse neden PayPal'a erişmek için bir VPN kullanmak istesiniz veya kullanmanız gerekir? Bunu çok faydalı kılan birçok neden var. İlk olarak, bir VPN, İnternet üzerinde yapılan işlemlere ek bir güvenlik katmanı ekler.

Açık bir Wi-Fi bağlantısı gibi güvenli olmayan ağlar kullanırken, VPN kullanmak, trafiğinizin, finansal bilgilerinizin ve tüm gizli verilerinizin gizli kaldığı anlamına gelir.

Evet, PayPal web sitesi işlemleri için güvenli protokoller kullanmaktadır. Bu güvenli protokollerin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, konuyla ilgili makalemize göz atın: HTTP Açıklaması. Ancak, bu protokollerle geçmişte güvenlik sorunlarının ortaya çıktığını söylemek yeterli olacaktır. Mükemmel ses olsalar da, güvenlik sizin için büyük bir sorunsa ve bir VPN tarafından sağlanan ek şifreleme ile daha güvende hissediyorsanız, VPN kullanmak ideal bir çözümdür.

SSL / TLS hakkında daha fazla bilgi için konuyla ilgili makalemize göz atın: https açıkladı

İkinci olarak, fiziksel konumunuzu göstermeden PayPal'a bağlanmak isteyebilirsiniz. Belki seyahat ederken PayPal kullanıyorsunuz ve PayPal'ın nerede olduğunuzu bilmesini istemiyorsunuz. Ayrıca, PayPal’ın katı güvenlik politikaları, ülkeniz dışındaki bir yerden yapılan işlemleri görürlerse sizi hesabınızdan alıkoyabilir.

Ayrıca, PayPal ülkenizde kullanılamayabilir ve başka türlü erişilemeyen PayPal hizmetlerine erişmek için konumunuzu taklit etmek isteyebilirsiniz. Nedeni ne olursa olsun, PayPal'ı kullanırken konumunuzu gizlemek çok yararlı olabilir.

İyi Bir PayPal VPN Yapan Nedir?

VPN sağlayıcılarını değerlendirirken, en iyi Paypal VPN'leri bulmak için belirli özellikleri ve özellikleri analiz ettik. Aradığımız iki temel özellik güçlü şifreleme (gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için) ve sunucu konumlarıdır.

Gizlilik söz konusu olduğunda, bir VPN'nin tartışmasız en önemli özellikleri, günlük tutma politikası ve VPN'nin dayandığı yargı yetkisidir. Bunlar, çevrimiçi etkinliklerinizin günlüklerinin korunup korunmayacağını ve bulunup bulunmadığını, kimin görebileceğini ve hangi koşullarda kullanılabilir hale getirileceğini belirler..

Uygulamadan bağımsız olarak tüm VPN'ler için geçerli olan incelenen ek özellikler arasında maliyet, hız, müşteri desteklerinin kalitesi ve mevcut ödeme yöntemleri yer alır.

PayPal'ı bir VPN ile kullanma iznim var mı?

Bazılarına göre PayPal, hizmetlerine erişmek için VPN kullanımını yasaklamaktadır. Gerçekten de birkaç foruma basit bir göz atmak, bazı kullanıcıların uyarı aldığını ve diğerlerinin hesaplarının PayPal’ın VPN politikası nedeniyle askıya alındığını gösterir. Ancak, birçok kişi PayPal'ı bir VPN üzerinden sorunsuz bir şekilde kullanıyor.

Bununla birlikte, yazma tarihi itibariyle PayPal’ın geçerli kullanıcı sözleşmesinde VPN'den bahsedilmemiştir. Gerçekten kişisel deneyime geliyor.

Bir VPN kullandığınızda, PayPal'ın VPN kullanımını tespit etmek için yöntemleri olabileceğini unutmayın. Birden fazla PayPal abonesi servise erişmek için aynı VPN sağlayıcısını kullanırsa, bir VPN IP adresi Paypal tarafından engellenebilir. Bu olursa başka bir sunucunun çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

Kesin görünen şey, bilekte ilk kez uyarıcı bir e-posta şeklinde atasözü bir tokat almadıysanız, hizmetlerinden asla aniden kesilmeyeceğinizdir..

Buna ek olarak, yurtdışındayken, evinizden yasal bir PayPal hesabı kullanma konusunda sorun yaşamanız olası görünmemektedir. Sorunları olan kişilerin, yaşamadıkları bir ülkeden bir Paypal hesabı kullanma olasılığı daha yüksektir.

PayPal Kullanarak VPN Ödeme

Birçok VPN sağlayıcısı PayPal'ı bir ödeme yöntemi olarak kabul eder. Gerçekten de, bu makalede listelenenlerin tümü, herhangi bir çevrimiçi hizmet için önemli bir ödeme seçeneği olduğu için PayPal'ı kabul eder. Bunun avantajı açıktır - PayPal'ın kullanımı kolaydır, zaman kazandırır, mükemmel bir anlaşmazlık çözüm merkezine sahiptir ve neredeyse herkese para göndermeyi kolaylaştırır.

Diğer en iyi VPN sağlayıcıları, PayPal'ı birkaç ağır vurucuya ad vermek için ExpressVPN, NordVPN, VyprVPN, Buffered ve VPNArea gibi bir ödeme yöntemi olarak kabul eder. Dolayısıyla, bunlardan birine zaten abone olduysanız ve aboneliğinizi yenileme zamanı gelmişse, VPN hizmetinin kendisi aracılığıyla PayPal'daki VPN hizmeti için ödeme yapabilirsiniz. Bir döngü hakkında konuşun.

PayPal VPN'inizi Sızıntılara Karşı Test Etme

VPN işlemlerinizi gerçekte PayPal işlemleri yapmak için kullanmadan önce, VPN'nizi sızıntılara karşı test etmek her zaman iyidir. VPN sağlayıcıları anonimliğinizi ve verilerinizi koruduğunu iddia edebilir, ancak iddialarını test etmenin yolları vardır. Listemizdeki VPN'leri zaten test ettik, ancak sözümüzü almıyoruz, kendiniz test edin.

İnternette neye benzediğini kendi bakış açılarından anlatabilecek çok sayıda VPN test sitesi var. Bunlar IP adresiniz, fiziksel konumunuz, DNS ve WebRTC bilgileriniz gibi bilgileri içerecektir. IP Sızıntıları için Tam Kılavuzumuzda VPN'inizin sızıntılara karşı nasıl test edileceğine ilişkin ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz..

Paypal Sonuç için ProPrivacy

VPN'ler, internetteki anonimlik ve güvenlik açısından çok kullanışlı ve çok yönlü araçlardır. PayPal işlemlerinizin ihlal edildiğinden veya PayPal aboneliklerinde bulunan yere dayalı kısıtlamalardan endişe ediyorsanız, VPN'ler kesin çözümdür.

Finansal hizmet sağlayıcısının hizmetlerine erişmek için VPN kullanımından dolayı çatlaması nedeniyle olası sakıncalar hakkında biraz dikkat ve bilgi ile, PayPal deneyiminizi iyileştirmek ve gizliliğinizi korumak için uzun bir yol kat edebilirsiniz..

Bu makaledeki VPN'ler, özellikle PayPal hizmetleriyle kullanılmak üzere sahip oldukları güçlü yönlere dayanarak seçilmiştir. Ancak yukarıdaki beş VPN hizmetinden hangisinin sizin için en iyi olduğu gerçekten size düşüyor.

Önerilen tüm hizmetler, ücretsiz deneme veya düşük maliyetli bir başlangıç ​​kullanım planı (para iade garantisi ile) sunarak, onları ilk elden deneyimlemenizi ve sağlanan araçlarla anonimlik düzeylerini test etmenizi sağlar. Bu önerilerin bilgilendirici olmasını ve sizi Paypal VPN'niz için en iyi seçeneğe götüreceğini umuyoruz.

 1. ExpressVPN

  - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her yerde inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor

 2. NordVPN

  - Çok iyi bir değere ve uygun bir fiyata sahip büyük marka

 3. CyberGhost VPN

  - Harika fiyat ve hızlarla uzun zamandır üst sıralarda yer alan VPN

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - En ucuz VPN'lerden biri, ama yine de iyi bir hizmet

Başlık Resmi Kredi: Milyar Fotoğrafları / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me