Overwatch'a bağlantınızla ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Overwatch VPN her sorunu çözemese de, ihtiyacınız olan çözüm olabilir! Sohbet özelliğini kullanmanız engellenirse veya oyundan tamamen kilitlenirseniz, hızlı ve güvenilir bir VPN, farklı bir ülkede gibi davranmanıza izin vererek sizi bu blokların etrafında tutabilir.

Overwatch VPN

İnternet bağlantınızın kendisi sorunsa, bir VPN yardımcı olabilir. Bazı durumlarda, bir VPN'nin şifreli ağı, oyununuza başka türlü müdahale edebilecek sorunları önleyebilir. Son birkaç yılda 150'den fazla VPN'i inceledik ve 5 Overwatch oyuncuları için en iyi VPN'ler.

Aşağıdaki tablo ile Overwatch için en iyi VPN'ler için seçimlerimizi kolayca karşılaştırabilirsiniz

 1. ExpressVPN


  - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her yerde inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor

 2. NordVPN

  - Çok iyi bir değere ve uygun bir fiyata sahip büyük marka

 3. CyberGhost VPN

  - Harika fiyat ve hızlarla uzun zamandır üst sıralarda yer alan VPN

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - En ucuz VPN'lerden biri, ama yine de iyi bir hizmet

Overwatch VPN nedir?

Sanal Özel Ağ (VPN), kimliğinizi gizleyebilen ve farklı bir ülkede gibi davranmanıza izin veren bir abonelik hizmetidir. Overwatch VPN, Overwatch oynamak için özellikle yararlı olan bir VPN'dir. Nerede olduğunuz veya aboneliğinizi nereden satın aldığınız önemli değildir: Overwatch için bir VPN ile oyununuzu etkileyebilecek çeşitli sorunlardan kaçınabilirsiniz.

Çoğu durumda bir VPN'in Overwatch bağlantınızı yavaşlatacağını fark etmek önemlidir. Trafiğinizi şifreleyerek ve trafiğinizi VPN sunucusu üzerinden yönlendirerek hafif bir hız kaybı beklenebilir. Buna değip değmeyeceği durumunuza bağlıdır (birçok insan için buna değer).

Oyuna giriş yapamıyorsanız veya takım arkadaşlarınızla sohbet edemiyorsanız, biraz daha yavaş bir bağlantı ödemek için küçük bir fiyat olabilir. Özel durumunuzda dengenin değip değmeyeceği (eğer çok hızlı bir ağınız varsa) kendiniz karar vermeniz gereken bir şeydir. Bir VPN’in para iade garantisi burada kullanışlı olabilir - çünkü kendiniz kontrol edebilirsiniz.

Overwatch VPN'nin değerli bir yatırım olabileceği bazı durumlar.

Overwatch Oynamanız Engellendi

Overwatch, Asya'nın bazı bölgelerindeki oyunculardan gelen hileler ve hacklerle ilgili sorunlar yaşadı. Sonuç olarak, Blizzard (oyunun yayıncısı) dünyanın bu bölgesinden birçok bağlantıya bloklar koydu. Bu kötü oyuncuları yok eder, ancak normal oyuncuları da etkileyebilir. Çözüm, oyuna farklı bir alanda bulunan bir VPN sunucusundan giriş yapmak için bir Overwatch VPN kullanmaktır.

Oyuna giriş yapabilseniz bile, takım sohbet özelliklerini kullanamayabilirsiniz. Bazı ülkeler (özellikle Orta Doğu'da) herhangi bir sohbet türü internet hizmetinin kullanımını engeller. Bir kez daha çözüm, Overwatch için VPN kullanmak ve sohbet hizmetlerini sansürlemeyen bir yerden oyuna giriş yapmak.

Oyuna Bağlantınızla İlgili Sorunlar

Overwatch, hızlı ve güvenilir bir internet bağlantısı gerektiren gerçek zamanlı bir oyundur. Ancak oyunla bağlantınız gecikebilir. Güvenilir olmayabilir, bu da oyunun bağlantısını en kötü zamanda kesmenize neden olabilir. Bu gibi durumlarda, yüksek hızlı bir VPN yardımcı olabilir.

Overwatch'ın oyundaki komutlarınıza yanıt vermesi uzun sürüyorsa, gecikme yaşıyorsunuz. Gecikme, bant genişliği azaltma kullanıyorsa ISS'nizden kaynaklanabilir. Siz ve Overwatch sunucuları arasında bir yerde çok fazla internet trafiği de buna neden olabilir. Veya sorun, oyunun sizi varsayılan olarak bağladığı belirli bir sunucuda olabilir.

Bir Overwatch VPN yardımcı olabilir. Oyuna bağlantınızı şifrelemek, bant genişliği daralmasını önlemeye izin verebilir. Overwatch için bir VPN, farklı ülkelerdeki farklı sunuculara bağlanarak sizinle oyun arasındaki rotayı değiştirmenize olanak tanır. Bu şekilde daha az trafiği olan bir rota bulabilirsiniz. Rotayı değiştirme özelliği, varsayılan Overwatch sunucunuzla daha güvenilir bir bağlantı sağlayabilir veya farklı bir sunucuda tamamen oturum açmanıza izin verebilir.

En İyi Overwatch VPN'leri: Sonuç

Bu Overwatch VPN kılavuzunda, bu popüler oyunu oynamaya çalıştığınızda karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında konuştuk. Bir Overwatch VPN'in sizi oyuna nasıl sokabileceğini gördük, güçler sizi dışarıda tutmaya veya sınırlamaya çalıştığında. Bir VPN'nin, ortaya çıkan daha az yaygın bağlantı sorunlarından bazılarını aşmanıza yardımcı olabileceği durumlar gördük.

Burada ele aldığımız sorunlardan herhangi birini yaşıyorsanız, bundan sonra ne olacağını biliyorsunuz. Bir Overwatch VPN'nin oyun sorunlarınızı çözüp çözemeyeceğini bilmenin tek yolu bir tane yüklemek ve görmek! Bu listedeki tüm VPN'ler, ücretsiz denemeler veya para iade garantisi sunan kaliteli hizmetlerdir, bu nedenle Overwatch için bu en iyi 5 VPN'i test etmemek için gerçekten bir neden yoktur..

 1. ExpressVPN

  - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her yerde inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor

 2. NordVPN

  - Çok iyi bir değere ve uygun bir fiyata sahip büyük marka

 3. CyberGhost VPN

  - Harika fiyat ve hızlarla uzun zamandır üst sıralarda yer alan VPN

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - En ucuz VPN'lerden biri, ama yine de iyi bir hizmet

Tercih ettiğiniz konsolda overwatch için VPN kullanma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki kılavuzlara göz atın:

 • Xbox One VPN
 • PS4 VPN
 • PC VPN
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me