Son zamanlarda haberlere dikkat ediyorsanız, ESPN'nin 12 Nisan'da bir TV yayın hizmetini yayınladığını bileceksiniz - ayda sadece 4,99 ABD doları. TV yayın hizmeti “ESPN Plus” olarak adlandırılır ve canlı sporlar, özel orijinaller ve güzelliklerle dolu isteğe bağlı bir kütüphane içerir. Ne yazık ki, coğrafi kısıtlamalar nedeniyle ABD'de sadece resmi olarak mevcut olacak. İyi haber şu ki, herkes ESPN'in Amerika'da olduğunu iddia etmek için bir VPN kullanarak ESPN + 'nın engellemesini kaldırabilir.

İster TV'nizde ister ESPN'in web sitesi oynatıcısı WatchESPN'de ESPN + 'ya erişmeyi seçerseniz seçin, ESPN Plus VPN ideal çözümdür. Uzman VPN yorumcumuz, son 5 yılda en iyi VPN'leri aramak için 150'den fazla VPN'yi test etti. Akış söz konusu olduğunda, hızlı bir VPN'e ihtiyacınız olacak, aksi takdirde sürekli ve can sıkıcı tamponlamadan muzdarip olacaksınız.

ESPN için En İyi 5 VPN Listesi

İlk önce daha fazla bilgi bulmayı tercih ederseniz, ekranı aşağı kaydırabilirsiniz. Makalenin ilerleyen bölümlerinde, ilk beş ESPN + VPN karşılaştırmanız için ayrıntılı özetlerle birlikte tekrar listelenecek.

 1. ExpressVPN

  - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her yerde inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor

 2. NordVPN


  - Çok iyi bir değere ve uygun bir fiyata sahip büyük marka

 3. CyberGhost VPN

  - Harika fiyat ve hızlarla uzun zamandır üst sıralarda yer alan VPN

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - En ucuz VPN'lerden biri, ama yine de iyi bir hizmet

ESPN için En İyi VPN SSS

ESPN Plus Genel Bakış

ESPN Plus bir süredir piyasaya sürüldü ve sonunda 12 Nisan 2020'de piyasaya sürülecek. Bu TV akış hizmetinin, kablo / uydu TV aboneliği haricinde WatchESPN'in sunduğu birçok şeyi içerdiği söyleniyor. t gerekli. Hepsinden iyisi, son derece ucuz!

Öte yandan, birçok haber merkezi ESPN Plus'ın “kablo kesiciler” (kablo / uydu TV kullanmayan kişiler) için olmadığını bildirmektedir, çünkü ESPN Plus kablo / uydusunun neredeyse içeriğini içermeyecektir. TV muadili sunmaktadır. Bununla birlikte, ABD dışında yaşayan ve hiç ESPN alamayan insanlar için bu hizmet sadece bilet olabilir!

ESPN Plus için VPN nedir?

Bir VPN veya sanal özel ağ, farklı bir ülkede gibi davranmanıza izin veren ve böylece birçok TV akışı hizmetinin ve web sitesinin coğrafi kısıtlı içeriğine erişim sağlayan bir hizmettir. Ayrıca, bir VPN size çevrimiçi güvenliğinizi sağlayacak şifreli bir bağlantı sağlar.

VPN'ler dijital gizliliği korumak için idealdir, böylece hiç kimse - ISS'niz hükümet veya başka biri çevrimiçi olarak ne yaptığınızı söyleyemez. ESPN Plus için bir VPN'nin de son derece hızlı olması gerekir. Çoğu VPN yavaş sunucuya sahiptir, çünkü hızlı sunucular çok pahalıya mal olur. Ancak, ESPN akışı için yavaş sunucular bunu yapmaz. Bu nedenle, önerilen tüm ESPN VPN'lerimiz yıldırım hızları sağlamak için özenle seçilmiştir.

Neden ESPN ile bir VPN'e ihtiyacım var??

Birçok hizmet gibi ESPN de telif hakkı ve lisans kısıtlamaları nedeniyle coğrafi olarak kısıtlanmış içerikle uğraşmaktadır. Başka bir deyişle, yalnızca ESPN'nin kendi ülkeniz için sağladığı içeriğe erişebilirsiniz. Bu özellikle rahatsız edici olabilir, özellikle ABD'de evdeki içerik için ödeme yapan tatilde yaşıyorsanız.

Bir hizmet için ödeme yapıyorsanız, hizmetin sunduğu her şeyi hak ediyorsunuz. VPN devreye giriyor. ESPN'yi bir VPN ile birleştirdiğinizde, nerede olursanız olun tüm içeriğine erişebilirsiniz. Ayrıca, ESPN bulunduğunuz ülkede sunulmuyorsa, bir VPN erişim sağlamanıza izin verir.

ESPN Nasıl İzlenir

ESPN'ye abone olmak için, ESPN'nin kullanılabildiği bir ülkede ikamet etmelisiniz. Yurtdışına ESPN sunmayan bir yere seyahat ederseniz, normalde şansınız kalmaz. Neyse ki, bir çözümü var.

İlk adım, ESPN ağına ve / veya WatchESPN'e erişmek için Sling TV veya xfinity gibi üçüncü taraf bir hizmet kullanmaktır. Üçüncü taraf bir akış hizmetine abone olarak, en sevdiğiniz TV kanallarına kablo veya uydu TV aboneliği olmadan erişebilirsiniz.

Sanal Kartlar

Maalesef, Sling TV'yi (ve diğer ABD akış hizmetlerini) almak için geçerli bir ABD ödeme yöntemine ihtiyacınız olabilir. İyi haber şu ki, çevrimiçi olarak sanal bir ABD ödeme yöntemi alabilirsiniz. Sanal kart kullanarak, ABD'deki diğer herkes gibi bir Sling TV aboneliği satın alabilirsiniz.

Hizmetleri kendimiz test etme şansımız olmasa da, sanal kartları en iyi incelemelerle araştırdık ve birkaç sonuç bulduk. İlk web sitesi, ABD'de ikamet eden biri gibi çevrimiçi ödeme yapmanızı sağlayan bir çevrimiçi kredi kartı sağlayıcısı olan Entropay'dır. Money Polo, Entropay'dan biraz daha ucuz olduğu söylenen başka bir şey. Gerçek bir sanal kartın uğraşmasını istemiyorsanız, bir kerelik ödeme için EcoPayz gibi bir web sitesini kullanabilirsiniz.

Sanal kart satın almadan önce, yalnızca güvenli olduğundan emin olmak için kullanmak istediğiniz web sitesinde biraz araştırma yapmayı unutmayın..

VPN Konuları

Bir VPN sağlayıcısı seçerken, birkaç faktörü dikkate almak önemlidir. Örneğin, bir ESPN VPN için, çeşitli sunucu konumlarına (özellikle ABD'de) sahip bir VPN sağlayıcısı ve yüksek akış hızları. Bir VPN aboneliği satın almadan önce dikkate almanız gereken bazı önemli faktörlere göz atalım:

 • Sunucu konumlarının sayısı
 • Sunucu hızları
 • Şifreleme düzeyi
 • Gizlilik Politikası
 • P2P politikası
 • Kolay kurulum / kullanıcı dostu uygulama
 • Müşteri desteği

Neyse ki, ProPrivacy.com'da, tavsiye etmeden önce önerdiğimiz VPN'leri araştırmayı bir noktaya getiriyoruz. Bu ilk beş kılavuzda listelenen tüm VPN'ler ESPN izleyicileri için idealdir.

ESPN ile VPN Nasıl Kullanılır

ESPN ile bir VPN kullanmak son derece kolaydır:

 1. İhtiyaçlarınıza uyan bir VPN sağlayıcısı seçin
 2. Onlara kayıt ol
 3. İşletim sisteminiz için uygun yazılımı indirin
 4. Kurulumdan sonra istemciyi açın
 5. En güçlü şifreleme protokolünün kullanıldığını doğrulayın (OpenVPN önerilir)
 6. ESPN içeriğine erişmek istediğiniz bir ülkeden bir sunucu seçin
 7. Sunucuya bağlanma
 8. ESPN web sitesine veya Sling TV'ye gidin
 9. ESPN'ye bütünüyle erişimin tadını çıkarın!

ESPN için ilk beş VPN'e bakalım!

ESPN için En İyi VPN'ler: Sonuç

ESPN aboneliğinizle bir VPN kullanmanız için milyonlarca neden ve genel olarak bir VPN kullanmanız için daha fazla neden var. Artık ESPN Plus, VPN kullanarak bu kadar ucuz bir fiyata mevcut olduğuna göre, ESPN aniden yurtdışından birçok ABD sporuna şımartmak için mükemmel bir seçenek haline geldi!

Bu ilk beş kılavuzda önerilen VPN sağlayıcıları, ESPN'ye kısıtlama olmaksızın erişmek isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir. Daha da iyisi, Netflix ve Hulu gibi çeşitli diğer hizmetlerin engellenmiş içeriğine erişmenize de yardımcı olurlar. Netflix için VPN kullanma hakkında daha fazla bilgi için veya ABD dışında hulu izlemek istiyorsanız, kılavuzlarımıza bakın.

Ne bekliyorsun? Bugün ESPN için en iyi 5 VPN'imizden birini deneyin ve ESPN veya ESPN Plus'a kolayca erişin!

ESPN VPN'leri: Yan Yana Özet

 1. ExpressVPN

  - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her yerde inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor

 2. NordVPN

  - Çok iyi bir değere ve uygun bir fiyata sahip büyük marka

 3. CyberGhost VPN

  - Harika fiyat ve hızlarla uzun zamandır üst sıralarda yer alan VPN

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - En ucuz VPN'lerden biri, ama yine de iyi bir hizmet

İmaj Kredisi: aradaphotography / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me