WorldVPN

 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 3.50
  / ay

ProPrivacy.com Puan
6 10 üzerinden

özet

WorldVPN, OpenVPN ve PPTP bağlantıları olan bir dizi ülke sunan işlevsel bir VPN sağlayıcısıdır ve hizmetlerini erişilebilir ve güvenilir hale getirmek için yapacakları bazı çalışmalar olsa da, son aylarda bazı iyileştirmeler yapmışlardır..

Hızlı İstatistikler

 • ProPrivacy.com SpeedTest (ortalama)
  10 Mbps
 • yargı
  Letonya
 • Eşzamanlı bağlantılar
  5
 • Ülkeler
  47

Özellikleri

 • Dünya genelinde 100'den fazla sunucu konumu
 • Fiyat planına bağlı olarak 3 ila 10 eşzamanlı bağlantı
 • İşletme kullanıcı planları
 • Web sitesi barındırma planları
 • Bayi programı
 • Hollanda, Romanya ve Rus sunucularında P2P kullanımına izin verildi
 • OpenVPN
 • Kullanım günlüğü yok
 • DNS sızıntı koruması

Hız ve Performans

WorldVPN'in performans testlerimizle çok karışık sonuçlar elde ettik. Ismarlama müşteriyi ve test amacıyla sağladığımız hesabı kullanarak, testimizin ilk gününde İngiltere'deki en yakın sunuculara bağlıyken ortalama olarak bant genişliğinde yaklaşık% 80 azalma bulduk. ABD sunucu testlerimizden bazıları, korumasız bağlantımızdaki 25Mbps ile karşılaştırıldığında VPN'ye bağlanırken gerçekten kasvetli bir 500Kbps aşağı akış sonucu ile geldi. Birkaç gün sonra testlerimiz, şifreleme testi için sağlanan Londra OpenVPN'e özel IP profilinde neredeyse hiç hız kaybı olmadan çok daha iyi sonuçlar döndürüyordu ve İngiltere sunucu hızları genellikle 26Mbps civarında. ABD sunucuları ile hiçbir zaman büyük bir başarı elde edemedik, en iyi sonucumuz 6.6 Mb / sn..

VPN'nin güvenilirliği ile ilgili bazı sorunlar yaşadık: Bazı bağlantı girişimleri, istemcinin bağlı olduğunu söylese de İnternet trafiğimizi koruyamadı ve ara sıra bırakma veya donma nadir değildi. DNS sızıntılarıyla ilgili herhangi bir sorun yaşamadık, bu da istemcinin buna karşı bazı koruma sağladığını gösteriyor. WorldVPN Google'ın DNS sunucularını kullanıyor.


Fiyatlandırma ve Planlar

WorldVPN, ikisi ortalama kullanıcılara ve ikisi işletmelere yönelik dört fiyatlandırma planı sunar. Bu ana web sitesinde ilan olmasa da daha uzun abonelik dönemleri için indirimler mevcuttur. Bu, izin verilen 15 GB bant genişliğinden daha fazlasına ihtiyacınız yoksa, aylık en ucuz fiyatın yıllık Bütçe hizmetine aboneliği için 3,50 $ olduğu anlamına gelir. Tekrarlayan aylık bazda Sınırsız abonelik satın almak 9.95 $ 'dan biraz daha pahalı.

Fiyatlandırma seçeneklerini araştırmak için tıklayana kadar sitede bunu fark etmemenize rağmen ücretsiz bir deneme sürümü mevcuttur. Ücretsiz denemede çok fazla ayrıntı verilmiyor, ancak desteğe göre sadece 60 dakika bağlantılı süre ile sınırlı. Bunun yanı sıra, yeni kullanıcılar bir abonelik satın aldıktan sonraki yedi gün içinde herhangi bir nedenle geri ödeme isteğinde bulunabilir. Ödeme, kredi kartları, PayPal, WebMoney ve - hoş bir şekilde - BitCoin dahil olmak üzere çeşitli yollarla yapılabilir..

Gizlilik ve güvenlik

WorldVPN, el sıkışma için RSA-256 ve karma kimlik doğrulaması için SHA-1 (kontrol kanalında SHA256) ile tutturulmuş 256 bit AES veri şifreleme ile OpenVPN protokolüne odaklanmaktadır. Bu, varsayılan BlowFish-128 şifresine göre bir gelişmedir. PPTP ve L2TP seçenekleri 128 bit şifreleme kullanılarak da kullanılabilir. Açıkçası, Bütçe planının bant genişliği sınırlamaları göz önüne alındığında, kullanıcıların bant genişliği kullanımı hesaplarına kaydedilir ve bu hesap sayfasında görüntülenebilir. Desteğe göre başka hiçbir şey kaydedilmez ve hiçbir IP adresi tutulmaz.

Bazı kırmızı bayraklar, hizmet hakkında bilgi edinmenin genel zorluğu ile ortaya çıkar. Ayrıca, benzersiz bir özel IP'ye atanan herhangi bir müşterinin, "Adanmış" abonelik planı.

Son düşünceler

Bir VPN sağlayıcısının kusurları üzerinde çalıştığını görmek güzel ve WorldVPN son zamanlarda hizmetinde iyileştirmeler yaptı: tutarsız şifreleme güçleriyle ilgili bir sorun düzeltildi ve web sitesine bir Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları eklendi. Bununla birlikte, iyileştirilmesi gereken daha fazla yer var: güvenilirlik sorunu var - özellikle VPN'in bağlantımızı hiç korumadığını düşündüğümüz endişe verici zamanlar - ve hizmet hakkında bilgi almaya çalışırken kafa karışıklığı. Ancak çalıştığında, DNS sızıntısı, yüksek potansiyel hızları ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli sunucular ve konumlar olmadan iyi çalışır. Bütçe planında bile sunulan üç cihaz ve (kısa) ücretsiz deneme ve para iadesi garantisi ile desteklenen makul ucuz fiyatlar ile WorldVPN'i denemek isteyip istemediğiniz size kalmış.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me