VPNhub

 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 6.99
  / ay

 • Satış Tarihi:


  • pencereler

  • Mac os işletim sistemi

  • iOS

  • Android
 • unblocks:


  • Netflix

Şimdi bağlantıyı küçümsemeye hevesli görünse de, VPNhub porno mega web sitesi PornHub'ın beyni. Bunu düşündüğünüzde, bu çok mantıklı, daha önce neden olmadığını merak etmeye başladığınız noktaya kadar.

ProPrivacy.com Puan
6 10 üzerinden

özet

Premium hizmet, yüksek fiyat etiketini haklı çıkarmasa da, sonuç şaşırtıcı derecede kullanışlı bir ücretsiz VPN uygulamasıdır..

Hızlı İstatistikler

 • yargı
  Amerika Birleşik Devletleri
 • ProPrivacy.com SpeedTest (ortalama)
  42,0 Mbps
 • Eşzamanlı bağlantılar
  3
 • Ülkeler
  49

Özellikleri

VPNhub özellik listesinin oldukça kısa olduğunu söylemek doğru…


 • Günlük VPN yok
 • 49 ilçede 78 sunucu yönetimi
 • 3 eşzamanlı bağlantı
 • İOS, Android, Windows, macOS ve Android TV için uygulamalar
 • Gedikli Kanarya
 • GDPR uyumlu
 • Öldürme anahtarı (Windows & Android)
 • Torrent kullanımına izin verilir

Çoğu sunucu, Latin Amerika, İsrail ve Güney Afrika gibi daha alışılmadık yerler de dahil olmak üzere tüm dünyada bulunmaktadır..

VPNhub IPVanish sunucu ağını kullanır. Bu% 100 çıplak metal sunucular kullanıyor, ancak bunun VPNbub trafiği ile nasıl çalıştığı hakkında hiçbir fikrimiz yok.

Hız ve Performans

VPNhub, hizmetini yeni hız test sistemimize dahil etme isteklerine yanıt vermedi, bu nedenle eski testlerimize geri dönmek zorunda kaldık. Bunlar speedtest.net sonuçlarından yararlanır ve İngiltere'den VPN sunucusu konumuna mümkün olduğunca yakın test sunucuları kullanılarak gerçekleştirilir. Ortalama gecikme (ping) sonuçları parantez içinde gösterilir.

Premium hizmeti öncelikle OpenVPN kullanarak test etmeyi seçtik, çünkü bu hizmetler arasındaki benzer hızları karşılaştırmamıza olanak tanıyor. Bununla birlikte, bu protokolü kullanarak bunun OpenVPN'e karşı nasıl başarılı olduğu hakkında bir fikir edinmek için bir IKEv2 testi de ekledik.

VPN hub İndirme hızı Testi

VPNhub Yükleme hızı testi

Speedtest.net, test edilen tüm sunucuları Highwinds / IPVanish sunucu ağına ait olarak tanımladı, bu nedenle sonuçların iyi olması şaşırtıcı değil. Ancak IPVanish'in kendisi kadar iyi değiller. Ayrıca kötü yerel IKEv2 sonuçlarına biraz şaşırdık.

Ayrıca ücretsiz hizmet fuarları nasıl kaba bir fikir edinmek için speedtest.net mobil uygulamasını kullanarak bazı hızlı testler gerçekleştirdi. Ücretsiz hizmeti hem veri toplama (kimlik izleme) açık hem de kapalı olarak test ettik.

VPNbhub Hız Testi

İngiltere'deki bir sunucuda VPN testi olmadığı ve Atlantik ötesi bir ABD sunucusunda VPN testi olmadığı göz önüne alındığında, bu sonuçlar hiç de fena değil. Premium hizmeti kullanırken gerçekten yerel IKV2 sonuçlarından daha iyidirler.

WebRTC sızıntıları da dahil olmak üzere hiçbir platformda IP sızıntısı görmekten memnuniyet duyuyoruz. Her iki masaüstü platformunda IPv6 ve WebRTC IPv6 sızıntılarını test ettiğimizi unutmayın, ancak teknik nedenlerden dolayı şu anda yalnızca IPv4 bağlantısı kullanan mobil cihazları test edebilir.

VPNhub Netflix'in engellemesini kaldırıyor mu??

Ücretsiz VPN uygulaması bile ABD Netflix kataloğunun tamamını yayınlamayı başardı. Hangi harika. VPNhub, BBC iPlayer'ın engellemesini kaldırmaz. Ancak, bölgenizde kısıtlanmış olan Youtube videolarının engelini kaldırmanıza olanak tanır.

Fiyatlandırma ve Planlar

1 yıl

% 50 tasarruf edin

$ 6.99
her ay

VPNhub hem ücretsiz hem de Premium planlar sunar, ancak ücretsiz plan yalnızca mobil (iOS ve Android) kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Bu reklam desteklidir ve kullanıcıları yalnızca bir sunucu ile sınırlar. Bu sunucu nominal olarak New York'ta, ancak testlerimiz onu Teksas'ta buldu. Tüm ücretsiz kullanıcılar sadece bu tek sunucuya erişebildiğinden, yükleme sorunları kaçınılmaz olarak hız performanslarını sınırlayacaktır.

Premium kullanıcılar herhangi bir reklam görmez, ancak VPNhub tarafından çalıştırılan tüm sunuculara erişir ve VPNhub’ın 7/24 desteğiyle iletişim kurabilir. Windows ve macOS masaüstü uygulamaları yalnızca Premium üyeler olarak kullanılabilir, bu nedenle ücretsiz denemenin keyfini çıkarmak için bir mobil uygulama aracılığıyla kaydolmanız gerekir.

VPNhub Fiyatlandırma planları

En azından teori bu. Uygulamada, ücretsiz hizmeti kullanırken hiçbir reklamla karşılaşmadık, premium kullanıcılar için 7/24 destek yok gibi görünüyor.

Yeni mobil kullanıcılara 7 günlük ücretsiz bir VPNhub Premium denemesi sunuluyor. Web sitesi üzerinden Premium plana da kaydolabilirsiniz. Web sitesi üzerinden yapılan ödemeler Probiller tarafından işlenmektedir..

Bu hizmetin çıplak kemikleri doğası göz önüne alındığında, VPNhub Premium fiyatlandırmasının çok yüksek olduğu söylenmelidir..

Kullanım kolaylığı

Windows, macOS, Android ve iOS (Evrensel) için özel uygulamalar mevcuttur. Diğer platformlar için manuel kurulum desteği yok.

Windows için VPNhub

Windows istemcisi OpenVPN veya IKEv2 VPN protokollerini kullanır. OpenVPN'in çok güvenli olduğu bilinmektedir. IKEv2'nin de son derece güvenli olduğuna ve çoğu zaman OpenVPN'den daha hızlı olduğuna inanılıyor, ancak bu durum böyle görünmüyor.

VPNhub istemcisi neye benziyor

Uygulamanın, OpenVPN arka plan programı sürecini zorla kapatarak bir yazılım çökmesini simüle ettiğimizde çalışmayı durdurmasına rağmen, bağlantınızın sürekli olarak şifrelenmesini sağlayan bir kill anahtarına sahip olduğunu belirtmekten memnuniyet duyuyoruz..

VPNhub Şifreleme protokolleri

Uygulama, VPN bloklarını atlamanın bir yolu olarak OpenVPN Scramble'ı (XOR gizleme) sunuyor..

Android ve iOS için VPNhub

Android ve iOS için VPN'leri neredeyse aynı görünüyor. İOS VPN uygulaması IKEv2 kullanırken Android uygulaması OpenVPN kullanıyor. Android uygulaması şimdi de bir öldürme anahtarına sahip..

VPNhub Android uygulaması

Her iki uygulamadaki ilginç bir tuhaflık, GDPR uyumlu kalmak için, VPNhub ve bağlı kuruluşları tarafından gerçekleştirilen reklamveren kimliği izlemeyi kapatmayı seçebilmenizdir. Premium hizmetin% 100 reklamsız olması gerektiğinden, bunun yalnızca ücretsiz hizmet için geçerli olduğunu varsayıyoruz..

VPNhub gizlilik ayarları

Bunu yapmanın, gösterilen reklam sayısını artırdığı ve internet bağlantı hızlarını yavaşlattığı söylenir, ancak yukarıdaki testlerimizin gösterdiği gibi, bu yavaşlama hiç varsa minimumdur..

Bu da bizi reklamlara getiriyor. Kimlik izlemenin kapalı olduğu ücretsiz hizmetin test edilmesinin bir buçuk gün içinde tek bir reklam görmedik. Bunun tipik bir deneyim olup olmadığını söyleyemeyiz, o yüzden şekil verin. Gerçek bir reklam görmeseniz bile, reklamverenlerin davranışlarınızı izlemesi hala (çok) mümkündür.

Diğer Platformlar

MacOS uygulaması yalnızca IKEv2'dir ve AES-256 ile AES-128 veri şifrelemesi arasında seçim yapma seçeneğine sahiptir. Gerçekten başka bir seçeneği yok, ancak hızlı bir sunucu seçmenizi kolaylaştırmak için tüm sunucular için yükleme ve ping sürelerini yararlı bir şekilde görüntülüyor.

Uygulama, macOS’un yerleşik VPN istemcisini yapılandırdı. Bu bir kill anahtarı içermez, ancak bir bağlantı düştüğünde VPN ile çok hızlı bir şekilde yeniden bağlantı kurar.

VPNhub desteği

Web sitesinde kısa bir SSS dışında, teknik destek yalnızca e-posta yoluyla edinilebilir. Premium destek 7/24 ilan edilir, ancak VPNhubs Premium hizmetini ücretsiz denememiz sırasında bunu zavallı bulduk.

İki günlük bir gecikmeden sonra, sorularımızın ürün ekibine yönlendirildiğini belirten bir e-posta gönderildi, ancak bundan üç gün sonra başka yanıt almadık.

Mart 2020 Güncellemesi: VPNhub, 24 ülkede yerel numaralara sahip premium kullanıcılar için telefon desteği ve Skype aracılığıyla dünya genelinde ücretsiz destek ekledi. Ancak bu, teknik sorunlar için değil, yalnızca faturalandırma sorunları için destek için geçerli gibi görünmektedir. Ayrıca, bunu test etmediğimiz halde, VPNhub'un genel olarak müşteri hizmetlerini geliştirmek için çalıştığı konusunda bilgilendirildi..

Gizlilik ve güvenlik

yargı

PornHub bir Candian şirketidir, ancak VPNhub'ı geliştirmek için AppAtomic ile ortaklık kurdu. VPNhub gizlilik politikası ve Hizmet Şartları, hizmet kullanımının ABD'de (Kaliforniya) yasalarının himayesinde (AppAtomic'in Kıbrıs'ta olmasına rağmen) AppAtomic'in yasal şartlarına tabi olduğunu açıkça ortaya koymaktadır.

Kanada'nın zorunlu kayıt yasaları yoktur, ancak Five Eyes küresel gözetim ortağıdır. Ayrıca son zamanlarda internet gözetim yeteneklerini bir dizi anahtar yolla genişleten bir dizi yasa kabul etti..

AppAtomic Kıbrıs merkezli bir şirkettir, ancak VPNhub gizlilik politikası ve Hizmet Şartları, hizmetin kullanımının ABD yasalarının himayesinde AppAtomic'in yasal şartlarına tabi olduğunu açıkça belirtmektedir:

" Hizmeti kullanarak veya ziyaret ederek, Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya Eyaleti yasalarının, yasalar ihtilafı ilkelerine bakılmaksızın ve bulunduğunuz yerden bağımsız olarak bu Şartları ve aranızda ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlığı yöneteceğini kabul edersiniz. ve Apatomik."

VPNHub'ın şu anda ABD tabanlı StackPath'e ait olan Highwinds veya IPVanish sunucu ağından yararlandığı da belirtilmelidir. VPNhub ve StackPath arasındaki ilişki tamamen net değildir, ancak tahminimiz VPNhub'ın StackPath'tan sunucu ağına erişimi kiralamasıdır..

Kütükler

“VPNhub VPN'e bağlandığınızda, takma ad verdiğimiz internet protokolü (IP) adresinizi topluyoruz, hemen şifreliyor ve sadece VPN oturumunuz süresince saklıyoruz. Kaydetmeden veya kaydetmeden VPN bağlantısını kestikten sonra IP adresiniz silinir. IP adresinizi çevrimiçi etkinliklerinizle ilişkilendirmiyoruz ve IP adresinizi çevrimiçi etkinliklerinizle birlikte kaydetmiyoruz veya kaydetmiyoruz. ”

Bazı “kişisel olarak tanımlanamayan birleştirilmiş bilgiler” de kaydedilir. Bazı VPN şirketleri gibi tüm günlükleri silme konusunda katı olmasa da, bir oturumun sonunda tüm önemli günlüklerin silinmesi, VPNhub'u günlüksiz VPN olarak sınıflandırmak konusunda rahat olduğumuz anlamına gelir.

Bununla birlikte, mobil uygulamaların Google / Apple, AppAtomic ve (ücretsiz kullanıcılar için) AppAtomic'in reklam ortaklarına (mobil uygulamadaki reklamveren kimliğinizi devre dışı bırakarak bir şekilde hafifletilmesine rağmen) çok fazla kişisel bilgi sağladığını unutmayın. ayarları).

Şifreleme protokolleri

VPNhub’ın uygulamalarının çoğu, verileri güvence altına almak için AES-256 veya AES-128 şifrelemeli IKEv2 VPN protokolünü kullanır. Windows uygulaması ayrıca OpenVPN'i seçmenize izin verir ve Android uygulaması OpenVPN kullanır. VPNhub tarafından kullanılan OpenVPN ayarları aşağıdaki gibidir:

Veri kanalı: HMAC SHA256 karma kimlik doğrulamasına sahip bir AES-128-CBC veya AES-256-CBC (varsayılan) şifre.

Kontrol kanalı: RSA-2048 el sıkışma şifrelemeli bir AES-256-CBC şifre. Anahtar uzunluğu belirtilmemiş olmasına rağmen, SHA karma kimlik doğrulaması için kullanılır. Mükemmel ileri gizlilik, DH-2048 Diffie-Hellman anahtar değişimi ile sağlanır.

Bu güvenli bir kurulum.

Diğer şey

VPNhub, kullanıcılara yetkililer tarafından ele geçirilmediğini güvence altına almayı amaçlayan bir emri kanarya yayınlar. Bu fikre olan inancımızdan yoksun olduğumuzu belirtmekle birlikte, VPHhub’ın kanaryasının en azından günlük olarak iyi bakıldığını ve yenilendiğini belirtmekten memnuniyet duyduğumuzu belirtmek gerekir..

PornHub'ın sahibi MindGeek. 2012 yılında, YouPorn ve Digital Playground'un yan siteleri, 1.1 milyondan fazla kullanıcının ayrıntılarını açığa çıkardı. 2016 yılında 800.000 Brazzers forum üyesi ayrıntısı halka açıklanırken, 2017 yılında PornHub farkında olmadan kullanıcılarını kötü amaçlı yazılımlara ve sahtekarlıklara maruz bırakan bir kötü amaçlı reklam kampanyasına ev sahipliği yaptı.

Yine de, PornHub'ın VPNHub'un günlük çalışmasıyla çok az şey olduğu görülüyor. Hangi AppAtomic tarafından ele alınır.

Son düşünceler

Bununla ilgili çok yanlış bir şey yok (var olmayan destek dışında), ancak VPNhub Premium, yüksek fiyat etiketini haklı çıkarmak için çok çıplak kemikler. Basitçe söylemek gerekirse, orada çok daha iyi hizmetler var.

Öte yandan VPNhub Free çok daha cazip bir teklif. Tek bir ABD konumuyla sınırlı olmanıza rağmen, bu bağlantı çoğu kullanım için yeterince hızlıdır. PornHub'dan akış içeriği dahil!

Veri limiti, gizliliğinizden ödün vermeyen günlükler ve hiçbir platformda IP sızıntısı olmayan VPNhub harika bir ücretsiz VPN uygulamasıdır. ABD Netflix ile çalıştığı gerçeği harika bir bonus.

İngiltere vatandaşları, 18 yaşından büyük olduklarını kanıtlayamadıkça porno filtreleri tanıtmak üzere "porno geçişi" (beraberindeki gizlilik endişeleriyle), VPNHub'ın kendisini PornHub'dan uzak tutmaya istekli olduğu biraz garip görünüyor..

Ne de olsa, VPN uygulaması, hükümete kim olduklarını söylemeden (veya yerel gazeteleriyle garip bir konuşma yapmaktan kaçınmak isteyen) filtrelerden kaçmak isteyen İngilizler için ideal bir çözümdür!.

VPNhub web sitesinde PornHub ile olan bağlantıdan ve PornHub web sitesinde VPNhub'un tanıtımından söz edilmez. Bununla birlikte, bu, PornHub’ın sahibi MindGeek'in aynı zamanda önde gelen yaş doğrulama (“porn pass”) şirketi AgeID'in sahibi olmasıyla açıklanabilir..

İngiltere dışındaki sunucularla yapılan herhangi bir VPN hizmetinin, İngiltere’nin porno filtrelerinden kaçınmada da etkili olacağını belirtmek gerekir..

Nisan 2020 Güncellemesi: Bu inceleme, faturalandırma sorunları için yeni telefon desteğini veya VPNhub'ın genel olarak iyileştirilmiş destek talebini dikkate almıyor.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me