VPNht

 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 3.34
  / ay

ProPrivacy.com Puan
6.9 10 üzerinden

özet

VPN.ht, öncelikle kullanıcıların ülkelerinde engellenen web sitelerine erişmelerine yardımcı olmaya odaklanan bir sanal özel ağ (VPN) sağlayıcısıdır. VPN.ht, Netflix, Spotify, Gmail, Skype ve hatta Google gibi web sitelerine erişim sağladığını iddia ediyor. Böyle uygun bir fiyata, iddialarının doğru olduğu kanıtlanırsa VPN.ht nihai çözüm olabilir. VPN.ht'ın Popcorn Time istemcisi PT.io çatalına (artık mevcut değil) otomatik olarak dahil edildiği düşünüldüğünde, yalnızca kelimelerinde doğruluk olduğunu varsayabiliriz. Öğrenmek istiyorsanız, VPN.ht adresindeki ayrıntılı incelememizi okumaya devam edin.!

Hızlı İstatistikler

 • yargı
  Hong Kong
 • Eşzamanlı bağlantılar
  3
 • Ülkeler
  24
 • ProPrivacy.com SpeedTest (ortalama)
  0 Mbps

Özellikleri

Eşzamanlı bağlantılar 3
Ülkeler 24


VPN.ht, aşağıdakiler gibi çeşitli yararlı özellikler sunar:

 • 24 ülkede 128 sunucu
 • Sınırsız veri & Bant genişliği
 • % 100 isimsiz kayıt
 • P2P desteği
 • 3 adede kadar eşzamanlı bağlantı
 • Sınırsız hız
 • Sınırsız sunucu değiştirme

VPN.ht tarafından sunulan sunucuların miktarıyla, erişmek istediğiniz ülkenin içeriğine erişmekte zorluk çekmemelisiniz. Ayrıca, sınırsız sunucu geçişi ile, hangi sunucuların ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu keşfetmekte özgürsünüz.

Protokollere gelince, VPN.ht, OpenVPN üzerinden TCP ve UDP'nin yanı sıra PPTP ve L2TP standart protokolleri sunar.

Akıllı DNS

Akıllı DNS çoğunlukla coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin engellemesini kaldırmak için kullanılır - Netflix ve Hulu gibi web sitelerini düşünün. Akıllı DNS güvenlik veya gizlilik özellikleri sunmasa da, bir VPN ile eşleştirildiğinde son derece yararlı olabilir.

Bu nedenle, VPN.ht, planlarından birini satın alarak ücretsiz bir Akıllı DNS içeren birkaç VPN sağlayıcısından biridir. VPN.ht zaten daha uygun fiyatlı VPN'lerden biri olduğu için bu son derece kullanışlıdır. Akıllı DNS hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için, buraya tıklayarak tamamen konuya ayrılmış web sitemizi ziyaret edin..

VPN.ht adresini ziyaret edin »

Hız ve Performans

En iyi VPN'i seçmenin önemli bir parçası, hız ve sızıntı gibi şeyler için performansını test etmektir. İncelemenin bu bölümünde VPN.ht puanının nasıl olduğunu görmek için aşağıda okumaya devam edin!

Hız Testi

İncelemelere farklı VPN'lerin hızlarını ölçmek için bilimsel ve nesnel bir yol ekledik. VPN.ht sadece Mart ayında test edilmiş olsa da, sonuçları şimdiye kadar oldukça iyi. VPN.ht ortalama indirme hızı 25.6 Mbps ve maksimum indirme hızı 97.3 Mbps. Yakında daha fazla hız karşılaştırması.

Bu hız testlerinin nasıl yapıldığı hakkında daha fazla bilgi için burayı ziyaret edin.

Sızıntı testleri

ProPrivacy.com SpeedTest (maks / seri çekim) N / A
ProPrivacy.com SpeedTest (ortalama) N / A

IPleak.net web sitesini kullanarak, IP, DNS ve WebRTC sızıntıları dahil olmak üzere VPN.ht sızıntılarını test ettim. Neyse ki, VPN.ht tüm sızıntılar için negatif çıktı. IP sızıntıları hakkında daha fazla bilgi için, IP Sızıntıları için Komple Kılavuzumuza bakın..

Fiyat

1 ay

$ 3.34
her ay

VPN.ht o kadar düşük bir fiyatla sunuluyor ki, ücretsiz deneme eksiklikleri tartışılmaya bile değmez. İki farklı ödeme seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz (aylık & yıllık). Seçenekler:

 • Aylık - ilk ay için 1,00 ABD doları & daha sonra ayda 4,99 ABD doları
 • Yıllık - 39,99 ABD doları / yıllık

Düşük fiyatlarına ek olarak VPN.ht, ilk 30 günlük hizmet için% 100 para iade garantisi de sunar. Bu, özellikle yıllık seçeneği seçerseniz yararlıdır, çünkü hizmeti beğenmemeniz halinde rahatça dinlenebilirsiniz.

VPN.ht, Bitcoin dahil olmak üzere farklı ödeme yöntemleri sunmaktadır. Ancak, Bitcoin kullanmanın tamamen anonim olmadığını bilmelisiniz; VPN sağlayıcısı yine de IP adresinize sahip olacaktır. VPN.ht tarafından sunulan ödeme yöntemleri şunları içerir:

 • Başlıca kredi kartları (Visa, MasterCard, Amex, Discover)
 • PayPal
 • Cryptocurrencies
 • PaymentWall
 • ideal
 • Ve dahası!

Kullanım kolaylığı

VPN.ht web sitesi, son derece kullanıcı dostu ve gezinmesi kolay olmasına rağmen, "tamamen anonim" yanlış (hiçbir VPN tamamen anonim değildir). Tüm önemli bağlantılar her sayfanın üst kısmında sunulur ve ana sayfa ilgili ve faydalı bilgiler sunar. Ayrıca, sağlayıcının Varant Kanaryalarına ve Kullanım Şartlarına her sayfanın alt kısmına ve ayrıca kullanışlı araçlara ve blog makalelerine erişebilirsiniz.

VPN.ht web sitesinin bir başka harika özelliği de web sitesi metin dilini değiştirme yeteneğidir. İngilizce, Felemenkçe, Fransızca ve Almanca arasında seçim yapabilirsiniz.

VPN.ht Müşteri Desteği

VPN.ht canlı sohbet sunmaz, ancak bilet tabanlı destek sistemi yararlı çözümlerle hızlı yanıt süreleri sunar. Buna ek olarak, VPN.ht ayrıca çok çeşitli farklı yardım makaleleri ve kurulum kılavuzları sunar.

Süreç

Sadece VPN.ht'e kaydolmak son derece kolay değildir, sadece bir e-posta ve şifre gerektirir. Buna ek olarak, VPN.ht bir fatura adresi gerektirmez ve faturayı "Anonim Müşteri" olarak adlandırır. VPN'nizin tam adınıza sahip olmasını istemiyorsanız bu son derece idealdir.

Windows İstemcisi

VPN.ht için kurulum son derece kolaydır ve kullanımı daha da kolaydır. Aşağıda Windows işletim sistemi ile VPN.ht kullanımı hakkında ayrıntılı bilgi vereceğim.

 1. İşletim sisteminiz için uygun dosyayı indirin
 2. Kurulum talimatlarını izleyin
 3. VPN.ht arayüzü açılacaktır
 4. Altında Oturum aç, hesabınıza giriş yapın
 5. seçmek VPN'ye bağlanın bağlanmak
 6. Altında Sunucular, istediğiniz sunucuyu seçin
 7. seçmek Tercihler
 8. Altında Şifreleme, açılır menüyü seçin
 9. İstediğiniz şifrelemeyi seçin (256 bit AES önerilir)
 10. Altında Genel, farklı ayarları kontrol edebilir veya işaretlerini kaldırabilirsiniz

Bu kadar! Resmi olarak VPN.ht çalıştırıyorsunuz.

lütfen aklınızda bulundurun: VPN.ht masaüstü istemcisi şu anda test aşamasında ve kararsız olabilir.

Diğer Platformlar

VPN.ht Windows, Mac OSX, Android ve iOS için kullanılabilir.

Android & iOS

VPN.ht uygulamasını iOS cihazıma indirmeye çalışırken, uygulama mağazasında sonsuz bir yükleme simgesiyle kaldım. Bunun cihazımda bir sorun mu yoksa daha geniş bir sorun mu olduğundan emin değilim. Bununla birlikte, uygulamalar hala test aşamalarında olduğu için biraz bekleniyor.

Gizlilik ve güvenlik

VPN.ht Hong Kong'da yerleşiktir, yani ABD Vatanseverlik Yasası gibi yasalara tabi olmadıkları anlamına gelir. Dahası, Hong Kong aynı zamanda dünyanın en iyi sansürle mücadele önlemlerine de ev sahipliği yapıyor. Hong Kong sansürden uzaklaşmakla kalmıyor, aynı zamanda vatandaşlarına çoğunlukla açık ve ücretsiz bir internet sağlıyor. Hong Kong yetkilileri ve hükümet yetkilileri vatandaşlara ifade özgürlüğü (ve basın hakkı) hakkı veriyor. Ayrıca, günlükleri saklamak için Hong Kong tabanlı VPN'lere de gerek duymazlar.

Hong Kong, telif hakkıyla korunan materyalleri veya müstehcen görüntülerin dağıtımını içeren internet faaliyetlerini suçlu kılarken, bir ülkenin telif hakkı ihlallerini suçlu hale getirmesi olağandışı değildir ve müstehcen görüntülerin dağıtımı büyük ölçüde çocuk pornografisine odaklanmıştır. Sonuç olarak, Hong Kong, özellikle gizlilikle ilgilenen kullanıcılar için VPN.ht'ın kurulması için hala ideal bir yerdir..

Web Sitesi Takibi

VPN.ht birkaç farklı Google hizmeti (Çift Tıklama gibi) kullanarak sizi izler. Diğer web siteleri tarafından izlenmekten kaçınmak istiyorsanız, Gizlilik Porsuğu uzantısı hakkında buradan bilgi edinin..

Web sitelerinin sizi izlemesini engelleme hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın.

Ödeme İşlemcisi

VPN.ht'ın ödeme işlemcisini belirlemeye yönelik birkaç denemeden sonra, desteklediğim mesajlarımı durdurdum. Hangi nedenle olursa olsun, VPN.ht soruyu cevaplamak istemiyor. Hizmetlerinin ödeme işlemcisi hakkında herhangi bir haber alırsam, burada güncelleyeceğim.

Şifreleme Protokolleri

VPN.ht 64 bit Blowfish şifreleme, 128 bit AES şifreleme ve 256 bit AES şifreleme onun için kontrol kanalı şifresi. En iyi ve en güvenli seçenek 256 bit AES'dir, çünkü onunla eşleştirildiğinde askeri sınıf şifreleme sunar 256 bit AES veri kanalı şifresi. Ayrıca sağlar RSA-2048 anahtarlar ve HMAC SHA1 SHA karma kimlik doğrulaması için (160 bit).

VPN.ht, güçlü güvenlik özelliklerine ek olarak, web siteleri aracılığıyla DNS sızıntı testi, ücretsiz bir proxy ve web siteleri aracılığıyla da erişilen bir "IP'im nedir" özelliği sunar.

Son düşünceler

Entegre bir Popcorn Time VPN'den kendi VPN servisine mezun olan VPN.ht, kesinlikle en iyi VPN seçenekleri açısından orada bir adım atıyor. Yine de uygulamaları test aşamalarında, yani VPN hizmeti olmasını istediğiniz kadar güvenli ve gizli olmayabilir.

Sonuç olarak, VPN.ht VPN hizmetlerini ve özelliklerini yenilemek ve yükseltmek için kesinlikle göz atmaya değer. En azından iddiaları doğrudur: engellenen içeriğe kolayca erişebilirsiniz.

Aşağıdaki düğmeyi tıklayarak hizmeti kendiniz deneyin!

VPN.ht adresini ziyaret edin

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me