VPN Land


 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 4.17
  / ay

ProPrivacy.com Puan
1 10 üzerinden

özet

VPN Land, sektörde 10 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Kanadalı bir VPN Sağlayıcısıdır. Ne yazık ki o yıllarda biraz yavaş gelişti.

VPN Land, Kanada'da faaliyet gösteren ve sahada 10 yıldan fazla deneyime sahip olduklarını gururla bildiren ve ayrıca Blacklogic VPN hizmetlerini işleten bir VPN hizmetidir. Şaşırtıcı bir şekilde, iki şirket arasında büyük bir fark bulamadık ve her ikisi de aynı içeriği ve yazılımı kullanıyor.

Hızlı İstatistikler

 • ProPrivacy.com SpeedTest (ortalama)
  21 Mbps
 • yargı
  Kanada
 • Eşzamanlı bağlantılar
  5
 • Ülkeler
  4

Fiyatlandırma & Planlar

VPN Land'in üç ana paketi vardır. Bunlardan yıllık paket makul bir şekilde fiyatlandırılır ve fiyat spektrumunun ortasındadır, ancak diğer hizmetleri özellikle Premium hesaplarında oldukça pahalıdır. Ayrıca, DD-WRT ve VPN üzerinde çalışan ve makul fiyatlı iki farklı yönlendirici sunuyorlar. ToS'larını özellikle 26. noktayı okursanız, 10 $ değerinde kredi talep edebilirsiniz.

VPNLand_Pricing VPNLand_RouterPricing
VPN Arazi Fiyatlandırması VPN Land Router Fiyatlandırması

Özellikleri

VPN Land 107 sunucu çalıştırıyor ancak neyse ki bunlar Kanada, ABD, İngiltere ve NL olmak üzere 4 ana ülkede bulunuyor. Çok sayıda coğrafi konum içeriğine erişmenizi sağladığı için bu harika bir haber.

VPN Land'i ziyaret edin »

Güvenlik & Gizlilik

Şu anda VPN Land sadece L2TP, PPTP ve SSTP şifrelemesi sağlıyor, ancak OpenVPN'in işlemde olduğunu söylüyorlar. Bunlar için sırasıyla 128.168 ve 256bit şifreleme sağlarlar. Maalesef Kanada merkezli ve ToS ve PP'lerini inceleyerek 5 gün boyunca sakladıkları bazı temel bağlantı günlükleri de dahil olmak üzere dosyada çok fazla ayrıntı tutuyorlar - gerekirse yetkililerle işbirliği yapacaklarını açıkça belirtiyorlar. biraz hayal kırıklığı.

İnternet sitesi

VPN Land web sitesi güzel ve açıkça bir tık uzakta tüm önemli bilgileri ile ortaya koydu. Bunun üzerine, ilgili bilgilerinizi bulmak için göz atmak kolaydır ve müşteriler için sahip olabileceğiniz önemli sorunları gidermenize yardımcı olacak bir bilgi tabanına sahiptirler..

VPNLand_Homepage

Destek

VPN Land, telefon ve Skype gibi çok çeşitli destek türlerine sahiptir. 24/7/365 desteğe sahip olduklarını iddia etseler de, destek hizmetlerinin 'Dışarıda' olarak işaretlendiğinde birçok kez olduğunu bulduk ve günün ilerleyen saatlerine kadar aslında bir cevap almıyorsunuz. Verdikleri teknik bilgiye cevap verdiklerinde sorun yok.

VPNLand_Support

Süreç

Kayıt olmak

Bir hesaba kaydolmak oldukça basittir, ancak, tartışılması gereken çok fazla bilgi gerektirir. "Güvenlik & Gizlilik" mümkün olduğu kadar iyi idare etmezler. Bundan sonra, ödeme türünüzü seçmek ve işlemek basit bir iştir. Ne yazık ki diğer sağlayıcılardan farklı olarak, hesabınızı hemen almazsınız (12 saate kadar), artıları ve eksileri olan hileli bir faaliyet olmadığından emin olmak için zaman alırlar..

Windows VPN istemcisi

Çoğu sağlayıcıdan farklı olarak, VPN Land'in L2TP ve SSTP bağlantıları için ayrı yazılımları yoktur - bize sorarsanız biraz can sıkıcıdır. Ayrıca, bağlantınızın durumunu ve ayrıntılarını hızlı bir şekilde gözlemlemek için bireysel bir görev çubuğu simgesi (ağ ayarları altında görünür olsa da) yoktur, diğer markaları Blacklogic markası altında markalandığından bahsetmiyoruz. Yazılımda ekstra bir şey yok ve aslında tüm yaptığı bir sorun olmayan yerleşik VPN bağlantı aracını kurmak olduğunu fark ettik, ancak belirtildiği gibi ekstra bir şey vermiyor (bu, yazılımları yalnızca Microsoft Connection Manager'ın değiştirilmiş bir sürümüdür).

VPNLand_Software

Performans (Hız, DNS ve IP Testi)

VPN Land için VPN sağlayıcıları için yaptığımız her zamanki testimizi yaptık. Hız testi sonuçları, aşağıdaki tabloda gösterildiği gibi muhteşem değildi. DNS sızıntı testleri, ABD merkezli bir barındırma sitesi olan 5 sunucumuz olduğu için çok umut verici değildi, hangi konuma bağlandığımız önemli değil, ancak yazılımlarını inceledikten sonra bunun DNS'den kaynaklandığı sonucuna vardık. kullanıyor. Ayrıca SSTP aracılığıyla İngiltere sunucularına bağlandıklarında kendi web sitelerinde, Kanada'da olduğumuzu söylediğini fark ettik, daha yakından incelendiğinde bunun sunucunun aslında Kanada'da olduğu ancak IP konum kimlik sahtekarlığı kullandıklarını gördük.

VPNLand_NoVPN VPNLand_L2TP VPNLand_SSTP
VPN Hızı Yok L2TP Bağlantı hızı SSTP Bağlantı hızı.
VPNLand_IPIssue
VPN Land IP Sorunu

Diğer Platformlar

VPN Land, web sitelerinde birden çok platformu desteklemekten gurur duyduklarını gösterir, ancak Blackberry, Linux ve DD-WRT için talimatlar açıkça eksiktir. L2TP servisine İngiltere sunucularına bağlı Android telefonumuzda bir test yaptık ve sonuçlar bilgisayardakilere benzerdi.

VPNLand_NoVPN_Android VPNLand_L2TP_Android
Android'de VPN yok Android'de VPN Land L2TP bağlantısı

Sonuç

Genel olarak, VPN Land hakkında oldukça ucuz bir fiyat ve OK hızları dışında söyleyecek çok fazla olumlu şey bulamıyoruz, ancak kalabalığın arasından sıyrılmak için olağanüstü bir şey yok.

Biz beğendik

 • Oldukça Ucuz Yıllık VPN

Bundan emin değildik

 • Yazılım
 • Müşteri hizmetleri

Nefret ettik

 • Onların çelişkili ifadeleri

VPN Land'i ziyaret edin »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me