VikingVPN


  • Fiyatlandırma

    itibaren $ 9.99
    / ay

ProPrivacy.com Puan
6.7 10 üzerinden

özet

Son derece güvenli AES 256 CBC bit şifreleme ve yüksek hızlı Gigabit (1 Gbps) bağlantıları, Öncelikle verimliliğe odaklanan bir VPN arıyorsanız, VikingVPN iyi bir seçimdir. VikingVPN 2018'de harika bir başlangıç ​​yaptı yeni sunucu konumları ve ek güvenlik önlemleri.

VikingVPN hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki 2018 VikingVPN incelememizi okumaya devam edin.

Özellikleri

VikingVPN şu cihazlar için kullanılabilir: Windows PC, Mac, Android, iOS ve / veya Ubuntu Linux. Ek olarak, VikingVPN'i DD-WRT ve Domates Yönlendiriciler ile kullanabilirsiniz. Ne yazık ki, VikingVPN'in Windows sürümünde işlevsellik eksiktir, ancak genel olarak hala verimlidir.

Sunucu seçeneklerine gelince, VikingVPN kümelenmiş sunucular sunar. Kullanılabilir sunucu konumları - yakın zamanda eklenen seçeneklerle birlikte: ABD Chicago, ABD Los Angeles, ABD Dallas, ABD New York, ABD Seattle, ABD Miami, Amsterdam Hollanda ve Bükreş Romanya.

Otomatik olarak bir sunucuya yerleştirileceksiniz. en iyi ham bant genişliği bağlantınız sırasında. Ayrıca, VikingVPN sadece çıplak metal sunucular. Bu, sanal sunucuların ve sanal makinelerin hareketsiz olduğu anlamına gelir, size “kaynakların% 100'ü” veriyor.

İleriye doğru, VikingVPN yüksek hızlarıyla bilinir. Her sunucu kendi 1 Gbps bağlantısı verildi. Son olarak, VikingVPN şunları sunar: sürekli performans güncellemeleri ile tamamen optimize edilmiş OpenVPN ayarları. Bu yüzden VikingVPN kullanırken en iyi hızlardan bazılarını deneyimlemeye devam ediyoruz.

VikingVPN'i ziyaret edin »

Hız ve Performans

VPN'inizi hız ve sızıntı açısından test etmek önemlidir. Aşağıdaki indirme testlerinde görebileceğiniz gibi, VikingVPN biraz karışık bir çanta. Avrupa sunucuları oldukça iyi performans gösterdi ve muhtemelen HD akışına izin verecekti. Ancak, New York sunucusu yavaştı ve saniyede sadece birkaç megabaytlık hızlarla.

VikingVPN indirme hızları

Neyse ki, testlerim sırasında hiçbir IP, DNS veya WebRTC sızıntısı bulunmadı. Bu, VPN'in gizlilik açısından iyi performans gösterdiği anlamına gelir.

Fiyat ve Planlar

VikingVPN üç farklı abonelik seçeneği sunar. Fiyatlandırma, satın almak istediğiniz abonelik dönemine (bir ay, altı ay, 12 ay) dayanmaktadır. Fiyatlar aşağıdaki gibidir:

  • Aylık ödeme yaparken 14,95 $ / aylık
  • Altı ayda bir ödeme yaparken 11,95 USD / aylık veya 71,70 USD
  • Yıllık ödeme yaparken 9,99 ABD doları / aylık veya 119,88 ABD doları

VikingVPN biraz pahalı olsa da, yüksek hızlar ve sınırsız kullanım sunar. Bir hesapla aynı anda beş cihaza bağlanabilirsiniz. Ek bir avantaj olarak VikingVPN, Electronic Frontier Foundation'a her abonelik planından 1 $ bağışlıyor.

Dahası, VikingVPN ayrıca Bitcoin ve Dash sunuyor (büyük kredi kartı şirketlerinin yanı sıra). VikingVPN ücretsiz bir deneme sunmasa da, hızınız veya bağlantınız en uygun değilse para iade garantisi sunuyorlar.

Gizlilik ve güvenlik

VikingVPN, sanal özel ağlar söz konusu olduğunda en iyi güvenliği sunar. İle süper güvenli AES 256 CBC bit şifreleme ve 4096 bit RSA şifreli el sıkışma, VikingVPN’in tüneline nüfuz etmek, müdahale etmek, değiştirmek ve hatta gözlemlemek imkansız.

Buna ek olarak, VikingVPN çevrimiçi güvenliğinizi daha da güçlendirmek için düzenli olarak yanlış trafik oluştururken size normal anonim IP adresi de sağlar. Dahası, VikingVPN kısa süre önce gelişmiş 2048 bit HMAC Güvenlik Duvarı bilinmeyen bağlantıları önlemek için.

Bu ekstra güvenlik katmanı, VikingVPN’in günlük kaydı yok politikası, sadece gizlilik ve güvenlik arıyorsanız VikingVPN'in harika bir VPN seçimi olduğunu kanıtlar.

VikingVPN’in Varant Kanarya

VikingVPN ABD merkezli olduğu için ABD'nin yargı yetkisine uymak zorunda kalıyorlar. Bu, VikingVPN'in tıkaç emri içeren yasal işlemlere tabi tutulması anlamına gelir, varant kanaryaları aracılığıyla bilgilendirileceğiz.

Yasal olarak, VikingVPN yapılan herhangi bir işlem hakkında konuşamaz. Aslında, programın veya yasal işlemin bile var olduğunu kabul edemezler. Neyse ki, emri kanarya burada devreye giriyor. VikingVPN'den hiç ödün verilmiyorsa, logonun ana sayfasındaki rengi "çok açık bir şekilde" değişecektir.

Dahası, VikingVPN'in sunucu verilerini yalnızca bakım amacıyla günlüğe kaydeder. P2P gelince, açıkça reklamı yapılmaz, ancak VikingVPN’in politikasına da aykırı değildir. Başka bir deyişle: dikkatli olun.

Kullanım kolaylığı

VikingVPN web sitesi mevcut bilgi ve bağlantılarla son derece kullanıcı dostu ana sayfanın hemen dışında. Dahası, VikingVPN sundukları konusunda çok şeffaftır. Bu, siber güvenlik dünyasını içeren aktif olarak ipuçları ve haberler sağlayan bir blog içerir..

VikingVPN'in ana sayfalarında sağladığı ek bir şey, müşteri incelemelerine bir bağlantıdır. Özellikle bunu beğendim, çünkü diğer kullanıcıların parayı kendileri harcamadan önce hizmetler hakkında nasıl hissettiklerini görmenizi sağlar.

VikingVPN & Müşteri desteği

Başlamak için VikingVPN hizmetleri ve diğer konular hakkında çok yararlı bilgiler içeren bir SSS sunar. VikingVPN'in sunmadığı tek şey canlı sohbet desteği olduğu için bu uygundur. Bunun yerine, bilet tabanlı destek. VikingVPN alabilir 24 saate kadar sorunuza cevap vermek.

Söyleniyor ki, müşteri destek ekibi hâlâ son derece yardımcı oluyor ve yalnızca canlı sohbeti kısıtlamak için müşterilere mümkün olan en iyi desteği sunun. Ayrıca, web siteleri de ayrıntılı kurulum kılavuzları hizmetlerinin sunulduğu farklı platformlar için. Son olarak, VikingVPN'in ayrıca haberler, güncellemeler ve diğer ilgili bilgilerle aktif olarak güncellenen bir Google+ hesabı var.

Windows için VikingVPN

VikingVPN'e kaydolmak hızlı ve ağrısızdı, yaklaşık 2 dakika sürdü. Kurulum biraz daha uzun sürdü, yaklaşık 3-5 dakika. İşlemin kendisi çok az ayrıntı gerektiriyordu: kullanıcı adı, şifre ve ödeme bilgileri.

VikingVPN Windows İstemcisini Kullanma

VikingVPN kullanmak son derece basittir. Listelenen yığılmış sunuculardan birini ve bağlan düğmesini seçmek kadar kolaydır. Bir VikingVPN sunucusuna bağlanmak, bağlantıyı kesmek gibi basit ve hızlıdır - bağlantıyı kes düğmesini seçmeniz yeterlidir!

Bu kullanıcı dostu VPN hizmeti, özellikle önerilen hız ve genel performans söz konusu olduğunda, kesinlikle tavsiye edilen VPN listemde. ProPrivacy.com'da size en uygun VPN'i bulmanızı istiyoruz. Bazen aynı anda göz atmanıza, indirmenize ve akış yapmanıza olanak tanıyan güvenilir ve güvenli bir VPN istiyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın! VikingVPN harika bir maç.

VikingVPN Platformunun Kullanılabilirliği

Özel VikingVPN istemcisi yalnızca Windows için kullanılabilir olsa da, VikingVPN’in diğer cihazlar için sağlanan kurulum kılavuzlarından birini izleyerek de aynı sonucu elde edebilirsiniz. Bu sadece OpenVPN'i cihazınıza kurmak ve VikingVPN ile kurmaktır. Umarım, VikingVPN gelecekte diğer platformlar için ek müşteriler eklemeyi düşünecektir.

Son düşünceler

VikingVPN, sunucu konumlarında düşük ve fiyatlandırmada ağırdır, ancak bu olumsuzluklara rağmen, yine de bir VPN hizmeti için mükemmel bir seçimdir. VikingVPN'in sunduğu güvenlik ve hızlar mükemmel ve sadece yıllar geçtikçe büyümeye devam ediyor.

Eğer bir verimli VPN hizmeti aradığınız şey, daha fazla kendinizi yormayın! VikingVPN tam da ihtiyacınız olan şey. VikingVPN'de bir şans kullanmaya karar verirseniz, deneyiminizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşın!

VikingVPN'i ziyaret edin »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me