Trust.Zone


 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 3.33
  / ay

ProPrivacy.com Puan
6.8 10 üzerinden

özet

Trust Zone, Seyşel Adaları merkezli bir VPN sağlayıcısıdır. Sıfır günlük politikası olduğunu iddia ediyorlar ve 2015'teki orijinal incelememizden ve geçen yıl takip ettikten sonra bir takım iyileştirmeler yaptılar. Şirketin hedefi büyük ölçüde aynı kalırken, kullanıcılar artık daha fazla fiyata, daha fazla özelliğe, sunucuya, bağlantıya ve uygulamaya erişebiliyor. Bu Trust Zone VPN incelemesinde, servise ekledikleri yeni özellikleri ve bu hizmetin çeşitli yönlerini inceliyoruz..

Hızlı İstatistikler

 • ProPrivacy.com SpeedTest (ortalama)
  18 Mbps
 • yargı
  Seyşeller
 • Eşzamanlı bağlantılar
  3
 • Ülkeler
  32

Özellikleri

Trust.Zone, Seyşeller'de kayıtlıdır, bu da gizlilik arıyorsanız harika bir haberdir. Seyşel Adaları zorunlu veri saklama yasalarından muaftır ve bu da onu bir VPN için harika bir işlem tabanı yapar.

Trust.Zone ayrıca VPN sunucularında sıfır kullanıcı etkinliği günlüğü tuttuğunu iddia ediyor. Extra Solutions Ltd, Trust.Zone'un ana şirketidir ve daha fazla araştırma, bu şirket ile şüpheli bir şey göstermemektedir.

Yıllar boyunca Trust.Zone, kontrolü altındaki sunucu sayısını artırmak için çok çalışmaktadır. Şu anda, hizmet Güney Afrika, Hong Kong, Yeni Zelanda ve Singapur gibi yerlerin bulunduğu 36 farklı ülkede bulunan 98 ayrı coğrafi bölgede etkileyici 170 sunucuya sahip. Biraz hayal kırıklığı yaratan, hem Afrika hem de Güney Amerika kıtalarında sadece bir sunucu var.

Tüm paketler artık akış için özel IP adresleri içerirken, bağlantılar Deneme sürümündeki bir cihazdan iki yıllık abonelikte beş eşzamanlı bağlantıya kadar değişebilir.

Trust.Zone sayfasını ziyaret edin »

Hızlar ve Performans

Herhangi bir VPN hizmetinin en kritik yönü, bağlantı hızınız üzerindeki etkisinin ne kadar olacağıdır. Trust.Zone’un performansı hakkında daha iyi bir fikir edinmek için Trust.Zone’un Almanya, İngiltere ve ABD sunucularında birkaç hız testi yaptım.

Trust.Zone indirme hızları

Grafikler, her sunucu ve konum için en yüksek, en düşük ve ortalama hızları gösterir. Daha fazla ayrıntı için tam hız testi açıklamamıza bakın.

Gördüğünüz gibi, test sonuçlarımın çoğu Alman sunucusu hariç oldukça olumlu geldi. Diğer yerler bağlantıyı biraz yavaşlatmış olsa da, Almanya oldukça zayıftı.

Ürünle ilgili orijinal deneyimimiz bir dizi DNS sızıntısını ortaya çıkardı, ancak Trust.Zone'un kredisine göre, sorun 2017'de hızlı ve verimli bir şekilde geri çekildi. O zamandan beri şirket bu sorunu bir dizi yapmak için önemli iyileştirmeler yaptı. geçmiş. Bu, kullanıcılara bir DNS sızıntısının tam olarak ne olduğunu ve Internet Kill Switch, DNS Sızıntı Koruması ve WebRTC Koruması dahil olmak üzere kullanıcıları korumak için uygulanan tüm özellikleri açıklayan yepyeni bir sayfa içerir..

Fiyatlandırma ve Planlar

1 ay

$ 3.33
her ay

Trust.Zone, müşterilerin üç günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolmadan önce VPN'yi denemelerini sağlar. Bu ücretsiz denemenin sizi 170 farklı sunucunun 142'sini ve yalnızca 1 GB veriyle sınırladığını unutmayın, bu nedenle büyük dosyaları akışa almanız veya indirmeniz önerilmez. Trust.Zone için fiyatlandırma, planınızın uzunluğuna bağlı olarak çeşitli indirimlerle standart bir model izler. Daha fazla sunucu ve önyükleme özelliği ile endüstri standardını daha iyi yansıtan 8.88 $ 'a aylık bir fiyat artışı oldu. Bu katman 2 yıllık yeni bir teklifle değiştirildiği için kullanıcılar artık üç ayda bir ödeme yapamıyor. Bu yeni seçim 5 eşzamanlı bağlantı sunar ve mevsimlik satışlarla düzenli olarak indirimli olarak bulunabilir.

TrustZone fiyatlandırması

Ücretsiz denemeyi atlar ve bir Trust.Zone ücretli planına kaydolursanız, memnun kalmazsanız on günlük bir para iade garantiniz olur. Bunun iptal etme kararınızı Trust.Zone'a e-posta ile bildirmeyi gerektireceğini unutmayın..

Trust.Zone çok çeşitli ödeme türlerini kabul eder: tüm kredi kartları, PayPal, Alipay, büyük kripto para birimleri ve hatta doğrudan banka havalesi.

Güvenlik ve Gizlilik

Bir VPN'nin temel amacı internet bağlantınızı şifrelemek ve güvence altına almak olmakla birlikte, bir VPN sağlayıcısının ProPrivacy.com tarafından önerilebilmesi için mükemmel şifreleme standartları kullanması gerekir. Trust.Zone, bu testi AES-256-CBC şifresi, SHA256 kimlik doğrulaması ve RSA-2048 el sıkışması ile geçirir.

Daha önce de bahsettiğim gibi, Trust.Zone, Seyşel Adaları'nda herhangi bir veri saklama yasalarının yokluğu ile eşleşen katı bir kayıt tutmama politikası talep ediyor.

Trust.Zone, Windows istemcisi ile OpenVPN protokolünü kullanır, bu da güvenli bir VPN arıyorsanız iyi bir haberdir. L2TP / IPSec üzerinden bağlantı kurmak da mümkündür, ancak yalnızca belirli mobil platformlar için önerilir.

Torrent kullanırken güvenliğinizi artırmak mı istiyorsunuz? Tüm Trust.Zone sunucularında P2P üzerinden film, müzik ve yazılım indirmeye izin verilir.

Trust.Zone Windows istemcisi, otomatik bir internet öldürme anahtarının yanı sıra bilgisayarınızı başlatırken bir VPN sunucusuna otomatik başlatma ve bağlanma yeteneği ile birlikte gelir.

Kullanım kolaylığı

Trust.Zone web sitesi, 2015'teki son ProPrivacy.com incelemesinden bu yana pek değişmedi. Web sitesinin parlak hissi, kaydolmaktan hesabınızı yönetmeye kadar hoş bir kullanıcı deneyimi sağlar..

Trust.Zone’un abonelik yönetimi sayfası, planlarınızın başlangıç ​​ve bitiş zamanını ve kullanışlı bir bant genişliği sayacını görüntülemenizi sağlar, böylece trafiğinizi takip edebilirsiniz.

Burada ayrıca Trust.Zone'un aktif bir emri kanarya sayfası tuttuğundan da bahsedeceğim. Bu sayfa, bir VPN sağlayıcısının herhangi bir yargı emrine uyup uymadığını gösterir. Emri kanarya şeffaflığı artırmanın güzel bir yoludur, ancak gizlilik garantisi olarak görülmemelidir.

Trust.Zone desteğiyle hızlı bir şekilde iletişime geçmeniz gerektiğinde aktif Facebook, Google Plus ve Twitter profilleri de vardır..

Destek

Bir VPN'ye bakarken en önemli faktörlerden biri, sağlayıcı tarafından verilen müşteri desteğidir. Ne yazık ki Trust.Zone'un yalnızca bilet desteği ve standart bir SSS sayfası sunduğunu öğrenmek beni hayal kırıklığına uğrattı..

Bilet desteği 7/24 mevcut değildir, çalışma saatleri pazartesiden cumaya 06: 00-16: 00 GMT saatleri arasındadır.

Trust.Zone’un desteği hakkında daha iyi bir fikir edinmek için bazı temel sorular soran bir test bileti gönderdim. GMT saat 10: 30'da biletimi gönderdikten beş saat sonra hızlı ve etkili bir cevap almaktan mutluluk duydum.

Birkaç saat içinde tatmin edici bir destek alabildim, ancak Trust.Zone'dan daha fazla destek seçeneği görmek istiyorum, özellikle canlı sohbet, telefon ve hatta Skype desteği sunan diğer VPN'lerle!

Yazılım

Kayıt olmak

Trust.Zone'a kaydolmak, baştan sona yaklaşık beş dakika süren kolay bir süreçtir.

Bir hesabın kaydedilmesi için bir e-posta adresi (Trust.Zone size bir etkinleştirme e-postası gönderir), şifre ve bir güvenlik captcha'sının doldurulması gerekir.

Hesabınız oluşturulduktan sonra, satın almak istediğiniz Trust.Zone planını ve ardından ödeme yöntemini seçebilirsiniz. Ödeme yapıldıktan sonra, seçtiğiniz platformda Trust.Zone yazılımını indirin ve yükleyin.!

Yazma sırasında Trust.Zone, Bitcoin veya diğer kripto para birimlerini kullanarak ödeme yaparsanız% 10 indirim sunuyor..

Windows VPN İstemcisi

Trust.Zone Windows istemcisi, 2015'teki son ProPrivacy.com incelemesinden tam olarak aynı istemci gibi görünüyor. Müşteri ile ilgili önemli bir sorun olmasa da, görsel bir güncelleme, tarihli bir his olduğu için estetik amaçlar için hoş bir dokunuş olacaktır. mevcut uygulamaya.

Windows istemcisi, otomatik internet öldürme anahtarı, otomatik başlatma özelliği ve VPN'ye bağlanmak için kullanabileceğiniz hoş bir bağlantı noktası seçimi de dahil olmak üzere birçok hoş geldiniz özelliğine sahiptir..

Ben Trust.Zone istemcisi ile pop up rahatsız edici bir sorun var mı eklemeliyim. İstemciyi başlatırsanız (bir VPN sunucusuna bağlanmadan), geçerli ağınızın internet bağlantısını kesen ayrı bir ağ oluşturulur. Bu, istemciyi kapatarak (veya VPN'ye bağlanarak) kolayca düzeltilebilse de, ilk kez kullananlar için sinir bozucu bir sorun olabilir.

Android & iOS

Trust.Zone, Android ve iOS için yeni mobil uygulamalar sunarak son yıllarda kapsamını artırdı. Kullanıcı arayüzü masaüstü sürümüyle neredeyse aynıdır, ancak mobil cihazlar için çok daha temiz bir görünüme sahiptir..

Trust.Zone'u çeşitli cihazlar arasında gizlilik isteyen kullanıcılar için ideal hale getiren bu tekdüzelik sayesinde uygulamanın tüm sürümleri için tüm özellikler mevcuttur..

Linux & Mac os işletim sistemi

Trust.Zone şu anda diğer işletim sistemleri için hepsi bir arada uygulamalar sunmamaktadır. Linux ve macOS, özel yapılandırmalarla desteklenmeye devam ediyor, ancak bu daha az teknik bilgiye sahip olanlar için koşmak şüphesiz daha zor..

Neyse ki Trust.Zone, bu platformlar için Windows Vista gibi eski işletim sistemleri, mac OS X ve çeşitli Linux sürümleri gibi piyasadaki mevcut tekliflere dahil olmak üzere bir dizi kurulum kılavuzu sunmaktadır..

Son düşünceler

Uygun fiyatlı bir VPN hizmeti için Trust.Zone, VPN'lere yeni başlıyorsanız yeterince iyi. Bununla birlikte, VPN gazilerine hitap etmeyebilecek birkaç sorun var. Bazı sunuculardaki bağlantı hızı hayal kırıklığı yaratabilirken, daha fazla destek seçeneği de hoş karşılanacak.

Trust'ı gördüğüm için çok mutlu oldum.Zone, istemciye korumayı güçlendirerek ve hatta yeni kullanıcıların DNS sızıntılarının ne olduğunu öğrenmeleri için kılavuzlar ekleyerek DNS sızıntısı sorunlarını hızla çözdü.

Sonuç olarak, Trust.Zone, özellikle uzun vadede kaydolursanız ve ucuz bir aylık ücretle kilitlerseniz yeterince iyi, ucuz bir VPN'dir. Ücretsiz denemeye kaydolun ve kendiniz deneyin!

Trust.Zone sayfasını ziyaret edin »

Trust.Zone ile ilgili sorularınız veya yorumlarınız mı var? Onları aşağıda bırakın!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me