TotalVPN


 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 5.99
  / ay

ProPrivacy.com Puan
4 10 üzerinden

özet

TotalVPN, VPN pazarında sıçrama yapmak isteyen yeni bir sağlayıcıdır. Sadeliği ve iyi değeri sayesinde, birkaç yıl içinde hedefine ulaşırsa şaşırmazdık. Mart 2017 itibariyle TotalVPN ve kardeş şirket SaferWeb yeni kullanıcıları kabul etmiyor. Bunun TotalVPN ve SaferWeb'in kesin sonu anlamına gelip gelmeyeceği, ancak bu arada güvenilir, alternatif VPN'lerin kontrol edilmesini şiddetle tavsiye ediyoruz. En iyi önerilerimizi görmek için aşağıdaki düğmeyi tıklayın!

GÜNCELLEME 8 Mart 2017: Bu tarihten itibaren TotalVPN ve kardeş şirket SaferWeb yeni kullanıcıları kabul etmiyor. Bunun TotalVPN ve SaferWeb'in kesin sonu anlamına gelip gelmeyeceği, ancak bu arada güvenilir, alternatif VPN'lerin kontrol edilmesini şiddetle tavsiye ediyoruz. En iyi önerilerimizi görmek için aşağıdaki düğmeyi tıklayın!

GÜNCELLEME 11 Ağustos 2016: Bu hizmetle ilgili incelememizi gerçekleştirdiğimizden, bazıları müşteri hesaplarından beklenmeyen ödemelerin alınmasını içeren endişe verici derecede olumsuz yorumlar aldık. Bunu incelemeyi ve bu hizmeti yeniden incelemeyi planlıyoruz. Bu arada, bilinçli bir karar vermek için aşağıdaki incelemeyi tam olarak okumanızı ve yorumlar bölümüne göz atmanızı öneririz..

Ücretsiz bir VPN hizmeti arıyorsanız, burada bazı iyi alternatiflerle ücretsiz bir VPN listemiz var.

Özellikleri

 • 25 sunucu konumu
 • 3 eşzamanlı bağlantı
 • Ücretsiz seçenek
 • OpenVPN
 • SmartDNS
 • Kullanım günlüğü yok
 • Tüm cihazlar için destek
 • Bant genişliği veya veri sınırı yok

Hız ve Performans

Neyse ki, IPv6 ve WebRTC Hatası da dahil olmak üzere DNS sızıntılarını kontrol etme sırasında hiçbir şey yanlış değildi. Her ikisinde de yapılan testler, bir koruma olarak ve VPN hizmetinizin sizin için ödediğiniz standarda çalıştığını doğrulamak için periyodik olarak yapılmalıdır..

Hız testleri biraz tuhaftı. Performans sürekli olarak oldukça iyi oldu, ancak gerçek veriler geldiğinde, bir ve iki Mbps arasındaki hızlar nadir değildi (bu biraz anlaşılır bir durumdu). Sonra tekrar, Soundcloud, çoklu sekmeler ve iki saatten fazla çevrimiçi film akışları, burada ve orada küçük bir hıçkırıktan daha fazlası olmadan gitti (ve bunlar çok az ve aralarında). Yine, testmy.net kullanarak periyodik olarak test ederken bunun için endişeleniyorsanız, şeylere göz atmak için ücretsiz planı kullanmaya değer. Bunun nedeni, TotalVPN'in ağını kullanım için anonim olarak izlemesi ve size yalnızca ihtiyacınız olan bant genişliğini sağlamasıdır..

Fiyatlandırma ve Planlar

TotalVPN abonelere iki seçenek sunar: Total Premium Plan için ücretsiz veya ayda 7,79 $. Birincisi sadece üç sunucu seçeneği ile birlikte gelirken ikincisi 30+ sunucu içerir ve ücretsiz seçeneğe dahil olan hız sınırı tarafından engellenmez. Her iki plan da daha sonra bu incelemede daha ayrıntılı teknik detaylarda incelenecektir.

Toplam Premium Plan ile gitmeye karar verirseniz, özel bir ProPrivacy.com% 20 indirimi alacaksınız! Bununla birlikte, bu promosyon fiyatlandırması ilk ödeme turuyla sınırlıdır. Daha sonra standart tutarda ücretlendirilirsiniz.

Ancak her iki planın da bankayı kıracağı düşünülmüyor. Ücretsiz Plan - sınırlı olsa da, şüphesiz caziptir, Toplam Premium Plan ise piyasadaki en rekabetçi fiyatlardan biridir. Her ikisi için de kredi kartı kullanarak kaydolabilir ve ödeme yapabilirsiniz. Bitcoin gibi kripto paralar ne yazık ki henüz bir seçenek değil.

Total Premium Plan ile gitmeye karar verirseniz, 30 günlük para iade garantisine de tabi tutulacaksınız. Bu garanti, Serbest Plan ile birleştirildiğinde, sizin için olduğundan emin olmak için hizmeti iki kez test etme fırsatı verir. Oldukça temiz!

Gizlilik ve güvenlik

TotalVPN dört şifreleme protokolü sunar: IKEV2, IPsec, PPTP ve OpenVPN - sonuncusu güvenlik ve aşırı hız endişeleri dışında en çok önerdiğimiz. P2P dosya paylaşımı açıkça yasaklanmaz veya açıkça teşvik edilmez, ancak Hizmet Şartlarını kabul ederseniz izin verilir.

Şirketin İngiltere'deki konumu yetkililere uyum konusunda bazı bayraklar çıkarıyor ve TotalVPN bunu bir devlet kurumu tarafından desteklenirse yapacak. Bununla birlikte, çevrimiçi yasadışı çeşitliliğin bazı tehlikeli faaliyetlerine katılmıyorsanız, iyi olmalısınız.

Ayrıca dikkat çeken nokta, satış uyuşmazlıklarının Massachusets Eyaleti emsalleri uyarınca ABD yasalarına göre yönetilmesidir. Bağlantı günlüğü ideal değil, birçok kişi için yeterince tolere edilebilir ve yaygın - maalesef.

OpenVPN kullanırken şifreleme, 4096 kimlik doğrulama sertifikası ile AES-128 bit CBC kullanılarak gerçekleştirilir. Gelecekte AES 256'ya bir yükseltme görmek güzel olurdu ve SHA-1, belki de mevcut şifreleme kesinlikle perişan değildir.

Son düşünceler

Total VPN de dahil olmak üzere her işte olduğu gibi her çocuğun büyümekte olan acısı vardır. İncelememizin gösterdiği gibi, erişilebilirlikteki bir müşteri ile büyüklük, pürüzsüz bir web sitesi, son derece ekonomik fiyatlandırma seçenekleri ve ücretsiz bir plandan kısa bir süre sonra bu erken aşamada beklentileri aşmaktadır. TotalVPN'in sizin için doğru VPN hizmeti olup olmadığını görmek için bugün web sitesini ziyaret edin!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me