SwitchVPN


 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 9.95
  / ay

 • Satış Tarihi:


  • pencereler

  • Mac os işletim sistemi

  • Android

  • iOS
 • unblocks:


  • Netflix

  • Hulu

  • iPlayer

ProPrivacy.com Puan
7.5 10 üzerinden

özet

SwitchVPN sağladığı iddia edilen bir VPN hizmetidir 35 farklı global konumda 145'ten fazla yüksek hızlı sunucu. Buna ek olarak, SwitchVPN ayrıca uygun fiyatlar, sınırsız bant genişliği ve çeşitli farklı şifreleme protokollerine sahiptir..

Hızlı İstatistikler

 • Ülkeler
  24
 • Eşzamanlı bağlantılar
  5
 • yargı
  Amerika Birleşik Devletleri

Fiyat Planı

SwitchVPN iki farklı abonelik seçeneği sunar. Şirket geçmişte daha fazla seçenek sunmasına rağmen, kalan iki seçenek hala oldukça fiyatlı:

 • 12 aylık VPN - 79,95 $ (6,66 $ / m)
 • 1 aylık VPN - 9,95 ABD doları

İki abonelik seçeneği, tüm SwitchVPN özelliklerini ve tam 30 günlük para iade garantisini içerir. Buna ek olarak, SwitchVPN bir günlük ücretsiz deneme sunuyor. Bu, güvenilirliği test etmek için ideal olmasa da, en azından VPN'nin performansını test edebilirsiniz.

Bir gün ücretsiz deneme sürümünü bulmak da biraz zor. ProPrivacy.com'da işleri sizin için biraz daha kolay hale getirmeyi amaçlıyoruz - 1 gün boyunca SwitchVPN'i deneyin
.

Ayrıca, SwitchVPN çoğu kredi kartı, PayPal ve Bitcoin dahil olmak üzere çeşitli ödeme seçenekleri sunar.

SwitchVPN Özellikleri

SwitchVPN, 35 farklı global konumda 145'ten fazla yüksek hızlı sunucudan oluşan bir ağ üzerine kurulduğunu iddia ediyor. Sunucu konumları Kuzey ve Güney Amerika'dan Avrupa ve Asya / Pasifik'e kadar uzanmaktadır. Ayrıca, SwitchVPN Çin'e kadar ulaşan yüksek güvenlikli DNS teknolojisine sahiptir.

SwitchVPN ayrıca, oyun ve akış için ideal olan çoklu gigabit hızlarının yanı sıra beş cihazı aynı anda bağlayabileceğini iddia ediyor. Daha da iyisi, hizmet tüm VPN protokollerine ücretsiz erişim ve sınırsız bant genişliği sunar.

Yukarıdakilerin tümünü SwitchVPN’in coğrafi kısıtlamalı içeriği dünyanın herhangi bir yerinden engelleme iddiası ile birleştirin ve kendinize oldukça iyi bir VPN sağlayıcısı gibi görünen bir şey elde edersiniz.

SwitchVPN Müşteri Desteği

SwitchVPN’in müşteri desteği mükemmel. Başlamak için, ana sayfadan çok sayıda ayrıntılı kurulum kılavuzu sunulur. İleride, SwitchVPN 7/24/365 destek sağlayarak kayıt olmadan erişilebilen canlı sohbet de dahil olmak üzere çeşitli şekillerde destek sunuyor.

Yanıt süresini test ederken, canlı sohbet müşteri desteğinin bana ne kadar çabuk cevap verdiğine hoş bir sürpriz oldu - kabaca bir ila iki dakika. Dahası, bana verdikleri bilgiler son derece yararlıydı ve sorularımın çoğunu yanıtladı (hepsi değilse de).

Canlı sohbetten sonra müşteri desteği SwitchVPN’in bilgi bankasına gelir. Bu, sorun giderme kılavuzlarını, yasal bilgileri ve ayrıntılı bir SSS içerir. Son olarak, canlı sohbete ve bilgi bankasına ek olarak SwitchVPN ayrıca bilet tabanlı bir müşteri destek seçeneği sunar.

SwitchVPN Gizliliği & Güvenlik

SwitchVPN çeşitli şifreleme seçenekleri sunar; OpenVPN protokolü için 256-bit şifreleme dahil. OpenVPN için varsayılan veri akışı şifrelemesi için 128 bit Blowfish ve el sıkışma için RSA-1024 (2048 bit statik anahtar ile).

OpenVPN'e ek olarak, SwitchVPN’in özel istemcisi de L2TP / IPsec sunuyor. Ayrıca, Çin'de bulunursanız, VPN teknolojisini engelleyen ülkeler için ideal bir protokol olan SSTP'ye de erişebilirsiniz..

Devam ederken SwitchVPN sanal bir güvenlik duvarı ve dahili DNS sistemi de sunar. Son yıllarda SwitchVPN, şirketlerini ABD'de de bünyesine kattı. Bu, artık Hindistan'ın karmaşık yasa ve düzenlemeler karışımına tabi olmadıkları anlamına geliyor.

Bunun yerine, SwitchVPN resmi olarak kesinlikle hiçbir günlük depolayan bir VPN sunuyor - bağlantı değil, bant genişliği değil, hiçbir şey! Bu son derece idealdir; SwitchVPN'i bir VPN sağlayıcısı için harika bir seçenek haline getiriyor. Buna ek olarak, SwitchVPN P2P desteği de sunuyor.

SwitchVPN Web Sitesi

SwitchVPN web sitesi görsel olarak çekici ve gezinmek için yeterince kolay olsa da, eski, daha şık sürümlerini tercih ediyoruz. Bunu bir kenara bırakarak, SwitchVPN ana sayfası şirketin genel olarak “interneti ücretsiz tutma” hedefini yarasadan çıkarıyor. Altında, "Daha fazla bilgi edinin" veya "SwitchVPN'i deneyin" i tıklayabilirsiniz.

Sayfayı aşağı kaydırarak, fiyatlandırma seçeneklerini ve genel hizmet hakkındaki bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Sayfanın alt kısmında çok sayıda bağlantı bulunur. IP adresinizi kontrol etmenin yanı sıra resmi ve düzenli olarak güncellenen SwitchVPN bloguna ve sosyal medya profillerine bağlantılar içerir.

SwitchVPN web sitesiyle ilgili tek şikayetimiz, bir günlük ücretsiz deneme sürümünü bulmanın ne kadar zor olduğudur. Googling ile kolayca bulabilseniz de, web sitelerinde daha serbest bir şekilde reklam vermeleri yararlı olacaktır..

Windows OS'de SwitchVPN'i kullanma

SwitchVPN’in ücretsiz bir günlük deneme hesabına kaydolmak oldukça basittir. Ücretsiz deneme bağlantısını tıkladıktan sonra e-postanızı ve şifrenizi girersiniz. Verdiğiniz e-posta adresine dev Hesabı Onayla düğmesini içeren bir etkinleştirme bağlantısı gönderilir. Düğmeye tıkladıktan sonra deneme hesabı kullanıcı adınızı ve şifrenizi içeren bir sayfaya yönlendirilirsiniz.

Deneme süreniz sona erdikten sonra kaydolma konusunda, SwitchVPN çok anonimdir; yalnızca e-postanızı (ve şifrenizi) gerektirir. İsterseniz adınızı, ülkenizi ve şirket adınızı da girebilirsiniz. Kayıttan sonra, SwitchVPN size giriş bilgilerini ve hizmetlerine başlama konusunda faydalı ipuçlarını içeren bir e-posta gönderir.

SwitchVPN Kullanımı

SwitchVPN’in deneme hesabı sayfasına geldikten sonra SwitchVPN Windows istemcisi için çok kolay kuruluma başlayabilirsiniz.

 1. İndir & SwitchVPN Windows istemcisini kurun
 2. SwitchVPN arayüzü açılır
 3. Kullanıcı adını girin & deneme hesabı sayfanızdan şifre
 4. Hit Giriş
 5. SwitchVPN mevcut IP'nizi gösterecektir
 6. Dev güç düğmesine basın
 7. Mevcut IP'niz değişikliği yansıtacaktır
 8. Güvenli bir şekilde gezinmek için SwitchVPN kullanın!

Genel olarak, özel SwitchVPN Windows istemcisi kullanıcı dostu ve göz alıcıdır. Farklı protokol seçenekleri de dahil olmak üzere birkaç farklı yapılandırma ayarı vardır. ProPrivacy.com'da OpenVPN kullanmanızı önemle tavsiye ederiz.

Bahsetmeye değer diğer yararlı SwitchVPN seçenekleri arasında bir kill anahtarı, otomatik yeniden bağlanma özelliği ve site istisna listesi bulunur.

SwitchVPN Performansı (Hız / Sızıntı Testi)

Geçmişte yapılan testlerde, SwitchVPN’in indirme / yükleme hızlarının hızlı ve güvenilir olduğu kanıtlanmıştır (yukarıdaki resme bakın). Son testlerimde, SwitchVPN'in yüksek hızlarına ve güvenilirliklerine ayak uyduğunu görmek beni mutlu etti.

Bağlantı sırasında önerilen ABD sunucusunu kullanarak, SwitchVPN’imin indirme hızı 33,90 Mbps hızında geldi. Yükleme de 5.53 Mbps hızında etkileyiciydi. Neyse ki, akış, indirme ve tarama sırasında bu hız doğru kaldı.

Sızıntı testine gelince, hiçbir sızıntı olmadığını görmek beni mutlu etti. Kendi SwitchVPN'inizi sızıntılara karşı test etmek için ipleak.net, test-ipv6.com ve / veya doileak.net gibi web sitelerini ziyaret edin.

SwitchVPN Cihaz Kullanılabilirliği

SwitchVPN Windows, Mac, iOS ve Android kullanıcıları için mevcuttur.

İOS için SwitchVPN

İOS için SwitchVPN uygulaması, hem görünüm hem de kullanım açısından Windows uygulamasıyla neredeyse aynıdır. İOS uygulamasını deneme hesabınızla kullanmak için uygulamayı indirin ve deneme girişinizi ve şifrenizi girin. Bir sunucuya bağlanmak için bir konum seçin.

Telefonunuz bir VPN yapılandırması eklemek için izninizi isteyecektir - tek yapmanız gereken evet düğmesine basıp dev güç düğmesini seçmek. Bam! Gitmeye hazırsın!

SwitchVPN İncelemesi: Sonuç

Biz beğendik

 • Sunulan çoklu protokoller
 • Çok çeşitli kurulum kılavuzları
 • Yüksek hızlar
 • Çok çeşitli sunucu seçenekleri
 • Kayıtlı günlük yok

Bundan emin değildik

 • Güncellenmiş web sitesi eskisine kıyasla hayal kırıklığı yaratıyor

Nefret ettik

 • Hiçbir şey değil

SwitchVPN, çok çeşitli sunuculara ve güvenilir, yüksek hızlara sahip harika bir VPN seçeneğidir. Ayrıca, müşteri desteği mükemmeldir ve güvenlik protokolleri iyidir. Dağınık güncellenmiş web sitelerinin yanı sıra, SwitchVPN kesinlikle kontrol edilmeye değer ve kesinlikle yeterince uygun. SwitchVPN'i denemeye karar verirseniz, kullanıcı deneyiminizi aşağıdaki yorum bölümünde bıraktığınızdan emin olun.!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me