SpyOff

 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 11.50
  / ay

GÜNCELLEME: SpyOff artık yeni müşteri kayıtlarını kabul etmiyor.

ProPrivacy.com Puan
6.2 10 üzerinden

özet

SpyOff kaliteli bir hizmet sunmaya çalışıyor gibi görünüyor. Ne yazık ki, bu VPN'yi gizlilik için önerebilmemiz için gerekli şifreleme bilgilerini alamadık. Deneyimlerimize göre, şifreleme ayrıntıları hakkında kurnaz olan sağlayıcıların genellikle gizlenecek bir şeyleri vardır. Bağlantı hızları yeterli bulundu ve VPN istemcisinin tüm platformlarda kullanımı kolay.


Özellikleri

Sareta S.r.l (SpyOff'un ana şirketi) San Marino'da bulunmaktadır. San Marino, 5 gözlü bir ulus olmadığı için gizlilik açısından iyi kabul edilir. Sareta'nın Alman ofisleri ve çalışanları var ve SpyOff web sitesi ve VPN istemcileri İngilizce veya Almanca olarak mevcut.

 • Günlük yok
 • Üç eşzamanlı bağlantı
 • 21 ülkede 21.000'den fazla IP adresi
 • Killswitch
 • Tüm platformlar için uygulamalar
 • OpenVPN dahil şifreleme seçimi
 • Güvenilir Performans (Netflix ABD'nin engellemesini kaldırır)

Hız ve Performans

Hızlar 30 Mbps internet bağlantısında test edildi. VPN, bağlantı hızlarının üçte iki oranında azalmasına neden oldu; İngiltere ve Fransız sunucularının her ikisi de ortalama 10 Mbps'nin altında bir gölge elde etti. ABD sunucuları yaklaşık 9 Mbps'ye benzer bir düşüş gösterdi. Bu hızlar akış için uygun olsa da, neredeyse akıl almaz ve muhtemelen oyun ve yoğun HD ile ilgili bazı sorunlara neden olur. Bu nedenle, Netflix için en iyi seçenek olmayabilir.

Bu VPN kullanılarak hiçbir IP sızıntısı, DNS sızıntısı veya WebRTC sızıntısı tespit edilmedi. Ancak, ISS'm IPv6 bağlantıları sağlamadığı için IPv6'yı test edemedim.

Fiyat

1 ay

$ 11.50
her ay

SpyOff'un yalnızca fiyat bakımından farklılık gösteren üç abonelik planı vardır. $ 11.50 size bir ay satın alacak "starter" hizmet. Yıllık ödeme yaparsanız, fiyat ayda 8,10 ABD dolarına düşmektedir. Her plan mevcut tüm sunucularla birlikte gelir. Alternatif olarak, Premium Destek ve aynı zamanda yılda bir kez faturalandırılan Premium Plus planı için 12,50 ABD doları ödemeyi tercih edebilirsiniz. "VPN hileleri" (ekstra paraya değmez).

Genel olarak, SpyOff bir soygun gibi görünen pahalı bir VPN hizmeti olarak kabul edilebilir. Şahsen. Dünyadaki en iyi VPN'i daha ucuza almayı tercih ederim. Veya maliyetin yarısından fazlası için en iyilerinden biri.

Aboneler yalnızca büyük bir kredi kartıyla SpyOff için ödeme yapabilir. Bitcoin veya Paypal'a izin verilmez. Son olarak, 30 günlük para iade garantisi sunmasına rağmen, birçok abonenin VPN'nin geri ödeme politikasını yerine getirmeyi reddettiğinden - bunun yerine tüketicileri politikasındaki ince baskıya yönlendirdiğinden şikayet ettiğini belirtmek gerekir..

Gizlilik ve güvenlik

SpyOFF sıfır günlük ilkesine sahiptir. Bu, bir emirle ele alınması durumunda yetkililere teslim edilecek herhangi bir verisi olmadığı anlamına gelir.

SpyOFF VPN kullanıcıları PPTP, L2TP ve OpenVPN şifrelemesi arasında seçim yapabilir. Ne yazık ki, OpenVPN uygulaması hakkında kesin bilgi isteğim reddedildi, yani bu VPN'nin gizlilik amaçları için iyi olup olmadığını doğrulayamıyorum.

"SpyOFF ile bağlantı her sistemde SSL şifrelemesi ile sağlanır. Size tam bir şifreleme paketi sunamıyoruz."

Son düşünceler

Bu VPN'nin maliyeti göz önüne alındığında, kritik olmamak zor. Hızları, Tamam ama kesinlikle hızlı değil. Netflix'in engellemesini başarılı bir şekilde engellediğine rağmen, HD akışlarının keyfini çıkarmak çok yavaş olurdu. San Marino'da bulunan ve sıfır günlük politikası olan bir kazanan, ancak OpenVPN uygulaması hakkında özel ayrıntılar olmadan, bu VPN'in gizlilik için iyi olup olmadığına karar veremiyorum.

Astronomik abonelik ücretlerine rağmen müşteri desteği canlı sohbet yoluyla sağlanamıyor. Ayrıca, firmanın e-posta isteklerine yanıt vermek için yavaş olduğunu gördüm, bu da sinir bozucuydu. İstemcilerin kullanımı kolaydır ve bir öldürme anahtarına sahiptirler - bu yüzden hepsi kötü değildir. Ve hiçbir sızıntı keşfetmedim, bu umut verici.

Genel izlenimim, bu genç VPN'nin potansiyele sahip olduğudur. Ancak, şu anda elde ettiğiniz için çılgınca overpriced. Belki de zaman içinde VPN, şifrelemesi hakkında şeffaf olmanın neden önemli olduğunu anlayacak; hangi kesinlikle bu inceleme geliştirmek. Kişi sadece umut edebilir.

Son olarak, VPN'e geri ödeme politikasını yerine getirmeye başlamasını istiyoruz, bunu yapmamak sadece itibarını ciddi şekilde lekeleyecek.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me