SmartDNSProxy


 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 2.08
  / ay

 • Satış Tarihi:


  • pencereler

  • Mac os işletim sistemi

  • iOS

  • Android
 • unblocks:


  • Amazon Prime

  • Hulu

  • Netflix

  • iPlayer

Smart DNS Proxy, artık abonelik maliyeti dahilinde bir VPN hizmeti içeren bir hizmettir. Bu, hizmetin hem büyük miktarda içeriğin engelini kaldırmak hem de genel WiFi'deyken gizlilik ve güvenlik kazanmak için uygun olduğu anlamına gelir. Hizmet, Windows, Mac, iOS ve Android için kullanılabilir uygulamalarla tüm popüler platformlar için kullanılabilir.

ProPrivacy.com Puan
5.5 10 üzerinden

özet

Smart DNS Proxy, test ettiğimiz en iyi SmartDNS servislerinden biridir ve akış için kesinlikle harika! SmartDNS hizmeti olarak, VPN gibi bir güvenlik sağlamadığını unutmayın (burada iki hizmet türü arasındaki farkı okuyabilirsiniz). Böylece, güvenlik ve gizlilik için VPN hizmetine abone olmanız gerekir.

Hızlı İstatistikler

 • yargı
  Seyşeller
 • Eşzamanlı bağlantılar
  5
 • ProPrivacy.com SpeedTest (ortalama)
  17 Mbps
 • Ülkeler
  37

Not: Kısa bir süre önce SmartDNS hakkında tüm bir web sitesi başlattık. SmartDNS hizmetleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için lütfen kontrol edin.

Fiyatlandırma ve Planlar

Smart DNS Proxy, VPN ve SmartDNS sağlayıcılarının% 90'ına benzer şekilde, ne kadar süreyle kayıt olduğunuza bağlı olarak artan indirimlere sahip bir set plana sahiptir. Sadece 2,08 $ / ay olan 24 aylık plan, piyasadaki en ucuz VPN'lerin bazılarına rakip olan son derece ucuz bir seçenektir. Bu gerçekten bir SmartDNS ve VPN kombinasyon servisi için harika bir fiyat.

SmartDNSProxy_Pricing

Smart DNS Proxy ayrıca herhangi bir hassas / ödeme bilgisi girmenizi gerektirmeyen 14 günlük harika bir deneme sürümü sunar. Yıllık abonelikler ayrıca 30 günlük para iade garantisi ile gelir, böylece hizmeti risksiz test edebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken tek şey, yıllık bir aboneliğin süresi dolduğunda tekrarlayan bir aylık plana dönüşeceği.

Özellikleri

Smart DNS Proxy, müşterilerini korumak için Seyşeller'de bulunan bir Global Stealth Inc markasıdır. Global Stealth Inc, daha önce BoxPN'yi yöneten ve aynı zamanda GetFlix'e sahip olan Cakinberk Telekom'un bir parçasıdır - yani VPN ve DNS ağlarını çalıştırma konusunda bol deneyime sahipler.

Akıllı DNS Proxy'si, Facebook, Twitter, Vevo ve YouTube gibi birçok popüler web sitesinin engellemesini kaldırmanızı sağlar. Bunun yanı sıra, Netflix, Hulu ve BBC iPlayer dahil olmak üzere 32 ülkede 133 Video ve Müzik akış hizmetine erişim sağlıyorlar..

Tüm bu büyük kilidi açabilmek için yük dengeleyicileri olan 4 DNS IP'si ile dünya çapında 400 sunucuları var. Sunucular ayrıca yedekliliğe ve hızların güvenilirliğinin ve hizmetin kullanılabilirliğinin korunmasına yardımcı olur

SmartDNS'yi aynı IP adresine (aynı ağa bağlı) sahip olduğunuz sürece istediğiniz sayıda cihazla kullanabilirsiniz, ancak aynı anda birden fazla konumda kullanmak istiyorsanız başka bir hesap satın almanız gerekir.

SmartDNS hizmetinden farklı olarak, VPN hizmeti IP adresinize kilitlenmez, yani genel WiFi'ye veya seçtiğiniz herhangi bir yere bağlanmak için kullanabilirsiniz. VPN aynı anda 5 cihaza kadar kullanılabilir ve P2P ile indirmek isteyenler için torrent kullanımına izin verilir.

Akıllı DNS Proxy'sini ziyaret edin »

Güvenlik ve Gizlilik

Akıllı DNS hizmeti herhangi bir şifreleme sağlamaz, bu nedenle ISS'nizden ve ziyaret ettiğiniz web sitelerinden gizlilik kazanmak için tam VPN'yi kullanmanız gerekir..

Hem Gizlilik Politikası hem de Kullanım Koşulları iyi düzenlenmiştir ve şirketin operasyonları hakkında büyük netlik sağlar. İçinde firma topladıkları bilgileri ve nedenini açıkça vurgular. Akılda tutulması gereken bir nokta, firmanın Akıllı DNS hizmetini bu konutta kilitlemek için katıldığınızda IP adresinizi toplamasıdır..

Sizi takip etmek için bağlandığınızda IP adresinizi her zaman kontrol etmelidir. Bu bağlantı günlükleri, yetkililerin hizmete, gizliliğinizi yok edecek bir zaman korelasyon saldırısı düzenlemesine izin verebilir. Bu, sadece bir suçu araştırırken yetkililer tarafından gerçekleştirilecek son derece hedefli bir saldırı olsa da, tehdit modelinize bağlı olarak sizi hizmetten çıkarmak yeterli olabilir.

Avukatlık bürosunun Kanada merkezli olması ve herhangi bir anlaşmazlığın çözüleceği yer de ilginçtir. Bu, Seyşel Adaları'na kağıt üzerinde kayıtlı olmasına rağmen, aslında Kanada'nın tükendiğini ima ediyor. Yine, bu durum Kanada'nın istilacı gözetim yasaları nedeniyle bazı kişileri hizmet dışı bırakabilir.

Şifreleme

Smart DNS Proxy'nin VPN hizmeti, bir dizi farklı şifreleme protokolüne erişim sağlar; PPTP, L2TP / IPSec, SSTP, IKEv2 ve OpenVPN. Hem Mac hem de iOS yerel olarak IKEv2 ve L2TP / IPSec'e erişim sağlar, yani OpenVPN ile bağlanmak için üçüncü taraf bir istemci kullanmanız gerekir.

Hem Windows hem de Android, özel istemciler içinden OpenVPN şifrelemesine erişim sağlar ve kullanıcılar UDP ve TCP arasında seçim yapabilir. Kullanıcılar, VPN kullanımını normal HTTPS trafiği olarak gizlemek için 443 numaralı bağlantı noktası üzerinden TCP'ye geçmeyi de seçebilirler.

Bu şifreleme seçenekleri güçlüdür ve .ovpn dosyalarının kullanılabilirliği, herkesin isterse OpenVPN kullanarak sunucularına bağlanabileceği anlamına gelir. OpenVPN standart varsayılan ayarlarla uygulanır, bu da gizlilik ve güvenlik amaçlarına uygun olduğu, ancak piyasadaki diğer VPN'ler kadar güvenli olmadığı anlamına gelir. Bu ayarlar:

Veri kanalı: HMAC SHA1 karma yetkisine sahip Blowfish-128
Kontrol kanalı: RSA-2048 el sıkışma ve HMAC SHA1 karma yetkisine sahip Blowfish-128. Mükemmel ileri gizlilik yok.

İnternet sitesi

Smart DNS Proxy web sitesi gerçekten iyi tasarlanmış - sadece gezinmek değil, aynı zamanda hizmet hakkında birçok yararlı bilgi bulmak da kolaydır. Ayrıca, sosyal ağlarını, servis ve TV dizisi ile ilgili haberlerin yanı sıra hizmet hakkında yararlı bilgilerle güncel tutarlar..

SmartDNSProxy_HomePage

Blog bölümü, web'in her yerinden toplanan makaleleri okumanızı ve kullanışlı kılavuzlar, aygıtlar için bir dizi Akıllı DNS veya VPN hizmetini ayarlamanıza olanak tanır.

Destek

Smart DNS Proxy'nin 2 tür desteği vardır: canlı sohbet ve bilet / e-posta.

Canlı sohbete cevap vermek çok hızlıdır ve çok yararlıdır, ancak şirketin teknik yönleri hakkında daha az bilgi sahibidirler ve genel olarak genel sorular için vardırlar. Bilet desteği, çok katmanlı bir destek sistemine sahip olarak bu boşluğu dolduruyor ve aynı derecede yardımcı ve destekleyici.

SmartDNSProxy_Support

Süreç

Kayıt olmak

Smart DNS Proxy'ye kaydolmak için Tam adınız, e-posta adresiniz ve parolanız gerekir. 14 günlük ücretsiz deneme için herhangi bir ödeme bilgisi girmenize gerek yoktur, ancak bundan sonra girmeniz gerekir. Bitcoin kabul edilmediğinden Paypal veya banka veya kredi kartı ile ödeme yapmanız gerekecektir..

Windows VPN istemcisi

Diğer bazı SmartDNS sağlayıcılarının aksine, Smart DNS Proxy'nin kendi DNS kimlik sahtekarlığı istemcisi yoktur. Bu, bilgisayarınızın gereksiz yazılımlarla tıkanmadığı anlamına geldiği için iyidir, çünkü IP'niz değişirse (frekansı ISS'nize bağlıdır) web sitelerini ziyaret etmeniz gerekir. İkinci sorunu çözmek için, IP'nizi otomatik olarak güncelleyecek bir web sayfasına sahip olabilirsiniz..

Smart DNS Proxy'nin başka bir yerde görmediğimiz harika bir özelliği, seçtiğiniz sunucuya bağlandıktan sonra herhangi bir ayarı değiştirmek zorunda kalmadan herhangi bir akış hizmetini izleyebilmenizdir. Belirtildiği gibi, size en iyi hızları sağlamaya yardımcı olmak için dünya çapında bir dizi sunucuları var.

SmartDNSProxy_Setup

VPN hizmeti söz konusu olduğunda, özel bir Windows istemcisi mevcuttur ve web sitesinde söylediklerine rağmen, artık beta sürümünde değildir.

İstemci, kullanıcıların şifreleme protokolleri arasında kolayca geçiş yapmalarına ve 37 ülkedeki sunuculara bağlanmalarına olanak tanır. Buna ek olarak, uygulama, VPN bağlantısı yanlışlıkla kesilirse, ISS'nize herhangi bir veri sızmasını durdurmak için bir killswitch ile birlikte gelir. DNS sızıntı koruması varsayılan olarak dahildir ve kullanıcılar VPN kullanımını HTTPS olarak gizlemek ve VPN'leri engellemek için tasarlanmış ISS güvenlik duvarlarını atlamak için 443 numaralı bağlantı noktası üzerinden TCP aracılığıyla bağlanabilir..

Diğer platformlar

Smart DNS Proxy, macOS, iOS ve Android için uygulamalara sahiptir. Android istemcisi OpenVPN şifrelemesine tam erişim sağlar ve insanların protokolleri ve bağlantı noktalarını değiştirmesine izin verir. Mac ve iOS kullanıcılarının OpenVPN üzerinden yapabilmek için üçüncü taraf bir OpenVPN istemcisi (TunnelBlick veya OpenVPN Connect) kullanmaları gerekir. Yerel Apple istemcileri yalnızca l2TP ve IKEv2 sağlar.

Performans (Hız, DNS ve IP Testi)

Akıllı DNS özelliğini kullanırken, hizmet herhangi bir gizlilik sağlamaz. Böylece ipleak.net kullanarak sızıntıları test ettiğimizde kendi IP adresimizi gördük. Bununla birlikte, DNS sızıntı testinden çok memnunuz, çünkü diğer bazı sağlayıcıların aksine tek sonuç hizmet tarafından bize verilen DNS adresiydi.

Akıllı DNS hizmetinde şifreleme olmadığından, sistemde neredeyse hiç hız düşüşü olmaması şaşırtıcı değildi ve hangi cihazı veya akış hizmetini kullandığımız önemli değil.

SmartDNSProxy_PureSpeed SmartDNSProxy_SmartDNS_Speed
Yerel Hız SmartDNS Hızı

VPN hızları söz konusu olduğunda, tüketiciler hizmetin yavaş tarafta olduğundan şikayet etme eğilimindedir. Bu nedenle, yıldırım hızında bağlantı hızları sağlayabilen bir VPN istiyorsanız, başka bir yere bakmanızı öneririz. Benzer bir maliyetle piyasada çok daha hızlı VPN'ler var.

Tüm cihazlar için akıllı DNS

SmartDNS'in bir VPN'ye göre en büyük avantajı, her gün ortak kullanım nedeniyle daha geniş bir cihaz yelpazesini destekleyebilmesidir. Smart DNS Proxy bu gerçeği tam olarak kullanır ve bu nedenle yönlendiriciler, bilgisayarlar, set üstü kutular, oyun konsolları ve hatta Akıllı TV'ler de dahil olmak üzere çok çeşitli cihazlar için kılavuzlar oluşturmuştur..

Her ikisinin de kurulumu kolay olan SmartTV ve Router'ımız üzerinde bir test yaptık ve beklendiği gibi kesinlikle hiçbir soruna neden olmadı ve internet hızı veya akış kalitesinde bir fark görmedik.

Sonuç

Genel olarak Smart DNS Proxy, düşük fiyatları, kullanım kolaylığı ve mükemmel desteği sayesinde test ettiğimiz muhtemelen en iyi SmartDNS şirketidir. Bazı insanlar SmartDNS (özellikle uygulama şekli) ile ilgili yazılım / uygulama eksikliği nedeniyle ertelenebilirken, bunun harika olduğunu düşünüyoruz.

Dahası, bir aboneliğin aynı maliyetine dahil olan tam bir VPN hizmetinin eklenmesi, bu hizmete büyük bir nimettir ve bu da herkese açık WiFi'de gizlilik ve güvenlik kazanmak için bir VPN'ye ihtiyaç duyan herkes için mükemmeldir. Firmanın Kanada'daki olası tabanı bazı insanları erteleyebilir, ancak gerçek şu ki, bu VPN muhtemelen çoğu insan için yeterli gizlilik sağlayacak.

Ancak, IP adreslerinin yanında sakladığı bağlantı günlükleri, bazı kişileri tehdit modellerine bağlı olarak kapatabilir. Genel olarak, bu hizmeti, sunucularının bulunduğu 37 ülkeden çok sayıda içeriğin engelini kaldırmak isteyen herkese tavsiye edebiliriz.

Belki de bu hizmetin tek dezavantajı, VPN'de bildirilen yavaş bağlantı hızlarıdır. Bununla birlikte, içeriğin Akıllı DNS üzerinden ucuz bir şekilde engellenmesini kaldırmak temel gereksiniminizse ve muhtemelen VPN'yi yalnızca halka açık WiFi'de güvenlik kazanmak için kullanacaksanız, bu hizmet dikkate değer.

Akıllı DNS Proxy'sini ziyaret edin »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me