SlickVPN


 • Fiyatlandırma

  itibaren 4,00 $
  / ay

ProPrivacy.com Puan
8.5 10 üzerinden

özet

SlickVPN, çok sayıda sunucu konumu, güçlü bir istemci ve yüksek güvenlik ile çok yönlü mükemmel bir paket sunar.

Hızlı İstatistikler

 • ProPrivacy.com SpeedTest (ortalama)
  15 Mbps
 • yargı
  BİZE
 • Eşzamanlı bağlantılar
  5
 • Ülkeler
  46

Özellikleri

SlickVPN dünya çapında 46 ülkede 142 şehirde VPN sunucuları sunmaktadır. Çok sayıda Offshore Holding Şirketi, Yan Holding Şirketi ve İşletme Şirketi ile karmaşık bir iş yapısı işletiyorlar. Pazarlama amaçlı olarak, ABD'de bulunuyorlar, ancak operasyonel varlıkları, Batı Hint Adaları'ndaki bağımsız bir ada federasyonunun bir parçası olan Nevis adasına dayanıyor. Bununla birlikte, SlickVPN'e sağladığınız kişisel bilgilerin ABD'deki sistemler tarafından işlendiğini ve yasalarına tabi olduğunu belirtmek gerekir..

Bir SlickVPN müşterisi olarak, VPN'ye aynı anda en fazla iki farklı IP adresinden beş adede kadar eşzamanlı bağlantıya izin verilir. Bu, gerekirse ev PC'nize ve tabletinize ve cep telefonunuzun veri ağına aynı anda bağlanabileceğiniz anlamına gelir.

Hızlar ve Performans

SlickVPN’in sunucuları testlerimizde iyi performans gösterdi. Ara sıra bir veya iki sunucuya bağlanırken sorun yaşadık ve istemcinin bir hata ile karşılaştığında halsiz ve yanıt vermediğini fark ettik. Genellikle, bağlantılar hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşti ve çok fazla hız kaybı olmadan yüksek ortalama hızlardan keyif aldık: test ettiğimiz ABD sunucuları, özellikle yüksek hızlarla ve temel test bağlantımıza kıyasla neredeyse hiç düşüş olmadan özellikle iyiydi.

slickvpn_download
slickvpn_upload.
Grafikler, her sunucu ve konum için en yüksek, en düşük ve ortalama hızları gösterir. Daha fazla ayrıntı için tam hız testi açıklamamıza bakın.

DNS ve IP denetimleri iyiydi ve yukarıda belirtildiği gibi, istemci bir sızıntıya karşı hassas olup olmadığınızı ve sizi düzeltmek için doğru yöne yönlendirip yönlendiremeyeceğinizi belirtmek için iyi bir iş çıkarır. Yerleşik WebRTC korumasını görmek de güzel.

Fiyatlandırma ve Planlar

SlickVPN, bir, üç, altı veya on iki aylık artışlarla ayda daha iyi bir değerle ödeme seçeneğine sahip tek bir VPN paketi sunar. Yıllık bazda ödeme yapmak ayda yaklaşık 4 $ ile en ucuza mal olurken, aylık 10 $ 'a kadar ödeme yapmak: bu fiyatlar VPN sağlayıcılarının genellikle ücretlendirdiği ve para için oldukça iyi bir değeri temsil ettiği alt kısımdadır..

Ödeme, BitCoin ve PayPal veya kredi kartı ile yapılabilir, SlickVPN saygın bir şekilde bir e-posta adresi ve şifre için başka bir şey istemez. Kredi kartı kullanmak için kartın verilmesi yeterlidir: tür, numara, son kullanma tarihi, doğrulama numarası - ad veya fatura adresi gerekmez. SlickVPN, satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonraki 30 gün içinde geri ödeme talebinde bulunma imkanı sunar.

Güvenlik ve Gizlilik

SlickVPN, çok güvenli olan AES şifresini kullanarak standart olarak 256 bit OpenVPN bağlantıları sunar; 128 bit IPSec ve PPTP bağlantıları da mevcuttur, ancak SlickVPN, kullanıcıların mümkünse OpenVPN'e bağlı kalmasını tavsiye eder. Karma kimlik doğrulaması SHA-1 ve el sıkışma 2048 bit RSA tarafından gerçekleştirilir; bu mükemmel bir güvenlik seviyesi.

Yakın zamanda yapılan bir güncelleme, Washington, DC veya diğer portal alanlarındaki sunucular üzerinden bir 'çok sekmeli' ağ geçidi olan Hydra'yı içeriyor ve daha sonra bağlantınızı internete bağlanmadan önce sürekli olarak hunlendiği farklı bir portala yönlendiriyor ve IP adresinizi daha da gizliyor . Bu özellik, bağlantınızı kırılmaz hale getirme noktasına bağlar (yeterince güçlü bir hükümet düşmanı olsa da, bunu çok iyi yapabilir)..

SlickVPN’in hizmetlerinin kesin yasal durumu, operasyonun çeşitli yan kuruluşlar, açık deniz ve işletme şirketlerine bölünmesi nedeniyle belirsizdir. Ancak operasyonlarının önemli bir kısmı ABD yasalarına ve yargı yetkisine tabidir. Kullanıcıların ABD hükümetinin müdahalesi için ortaya çıkabilecek potansiyel konusunda endişelerini gidermek için SlickVPN hem katı bir logless politikası uygular hem de - etkileyici bir şekilde bir Warrant Canary sayfası tutar. Her 14 günde bir güncellenen ve PGP imzalanan bu, şirketin federal bir gag emri alsa bile hükümete kullanıcı müdahalesi uyarısı iletmesini sağlar. Sadece bu özelliği sürdürdüklerini görmek güven verici olmakla kalmıyor, sorunu ciddiye aldıklarını bilmek de harika.

Sunucularından herhangi birinde eşler arası trafik veya dosya paylaşımı konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur, ancak birçok VPN sağlayıcısında olduğu gibi, bağlıyken SMTP kullanarak e-posta gönderemezsiniz.

İnternet sitesi

SlickVPN’in web sitesi iyi görünüyor ve gezinmesi kolay. Birkaç tıklamayla birçok faydalı bilgiye ulaşabilirsiniz; VPN tarafından hangi protokollerin, şifrelerin ve güçlü yönlerin kullanıldığını ve tüm VPN sunucu konumlarını listeleyen bir sayfayı açıklayan önemli bir bağlantı görmekten özellikle memnunuz. Kullanım koşulları ve gizlilik politikası mevcut ve doğrudur ve geri ödeme koşullarını da açıklayan bir sayfa vardır.

slickvpn_homepage_600

Ayrıca, hizmet, eşantiyonlar ve yarışmalar ve güvenliğinizi artırmak için bir VPN kullanma ile ilgili haberleri içeren bir blog bulacaksınız. Tek ufaklığımız, blogun yanı sıra Kişi ve Hesap bağlantıları gibi diğer önemli sayfaların gezinme çubuğunun, kullanıcının sayfayı aşağı kaydırdığı anda kaybolması ve kaybolması kolay olmasıdır.

Destek

SlickVPN 7/24 destek sunuyor, ancak bunun sadece bilet tabanlı olduğunu ve yalnızca giriş yaptıktan sonra hesap alanından erişilebildiğini hayal kırıklığına uğrattık. Ancak bir bilet gönderdikten sonra, çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacaksınız bir yanıt için. Destek temsilcilerinin kibar, yardımsever ve bilgili olduğunu gördük ve onlara soru sormanın bir yükü olduğunu hiç hissetmedik. Bu hizmet düzeyinin canlı bir sohbet tesisine genişletilebilmesi ve ilgilenen ziyaretçilerin kaydolmadan önce gündelik sorular sormasına olanak sağlaması daha da iyi olur.

slickvpn_support_600

Web kaynaklarına gelince, SlickVPN bazı harika kurulum kılavuzları sunar, ancak sorunları veya soruları olan müşteriler için referans malzemesi yoluyla başka bir şey yoktur..

Yazılım

Kayıt olmak

SlickVPN ile hesap almak çok kolay. Bir fiyatlandırma planı ve ödeme yöntemi seçtikten sonra, kaydedilecek hesap için bir e-posta adresi ve giriş yapmak için kullanılacak bir şifre girmeniz istenir - ve BitCoin veya PayPal ile ödeme yapmanız koşuluyla,.

Kaydolduktan sonra, SlickVPN size VPN hizmetleri için kullanacağınız giriş bilgilerini ve istemciyi indirerek, bazı eğiticileri görüntüleyerek veya hizmet hakkında geri bildirim göndererek başlamanıza yardımcı olacak bağlantılar içeren bir hoş geldiniz e-postası gönderir. . Gönderdiğiniz şifrenin herhangi bir şekilde gizlenmediğini belirtmek gerekir, bu nedenle kayıt olduktan sonra değiştirmek isteyebilirsiniz.

Windows VPN istemcisi

SlickVPN, Windows için OpenVPN tabanlı güçlü, zengin özelliklere sahip bir istemci sağlar. VPN'ye bağlanmak basittir ve seçeneklerin bulunması kolaydır ve bir web öğreticisi tarafından iyi açıklanmıştır. İlginç bir tuhaflık, sunuculara bağlanabilmeniz için önce bir 'grup' profiline eklenmesi gerektiğidir. Örneğin, hangi coğrafi konuma bağlandığınızı umursamıyorsanız, yalnızca en hızlı sunucuları istiyorsanız veya aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri'nde nerede bitirdiğinize aldırmazsanız, sunucu seçim sürecini hızlandırma avantajı vardır. ABD Netflix izleyebileceğiniz sürece. Otomatik grup özelliği ve tercihlerde bulunan dengeleme özelliği ile birlikte bu, herhangi bir ülkeye ekstra çaba harcamadan bağlanmak için en yakın veya en az yüklü sunucuyu otomatik olarak seçmenizi sağlar. Dezavantajı, kullanıcı belirli bir konumdaki belirli bir sunucuya bağlanmak istiyorsa ekstra bir komplikasyon katmanı eklemesidir. Genel olarak, özelliği seviyoruz.

slickvpn_client_connected

Tercihlere hızlıca göz atmak, bir dizi kullanışlı özelliği ortaya çıkarır. İstemciyi başlatma seçeneği ve isterseniz Windows ile VPN bağlantısını da yapabilirsiniz. 'Ağ' tercihleri ​​sekmesindeki DNS ve IP sızıntı koruma seçeneklerine ek olarak, kullanıcının Windows kurulumu DNS sızıntılarına neden olacaksa, sorunun nasıl çözüleceğine ilişkin bazı temel talimatlarla birlikte bir uyarı görüntüler: bu harika , ancak yerleşik DNS sızıntısı koruması bunu gereksiz kılacak kadar güçlü olsaydı daha da iyi olurdu.

Burada ayrıca TCP veya UDP ile bağlanıp bağlanmayacağınızı seçebilir ve bağlantı noktası numaranızı seçebilirsiniz. Bu, VPN'nin farklı ağ kurulumlarında (örneğin genel bir WiFi hotspot'ta) çalışmasını sağlamak için yararlıdır. Ayrıca, IP adresinizi belirli bir aralıkta otomatik olarak değiştirerek başka bir çentikle güvenliği ve anonimlik düzeyini artırma seçeneği de vardır. Son olarak, gerçekten gelişmiş kullanıcılar, özellikle ana sekmede görüntülenen bağlantı günlüğü ile birlikte, görmek için güzel bir özellik olan özel OpenVPN parametrelerini de belirtebilirler. Eğer bir yakınlığımız olsaydı, müşteri belirli zamanlarda kullanıcı girdisine yanıt vermekte yavaş olabilir, ancak genel olarak bunun SlickVPN'e bağlanmayı kolay ve acısız hale getiren iyi bir yazılım parçası olduğunu hissettik.

Diğer Platformlar

SlickVPN, Windows ve Mac OSX için ısmarlama bir istemci sağlar. Buna ek olarak, iOS, Android, Ubuntu ve Tomato / DD-WRT yönlendiriciler de dahil olmak üzere birçok büyük platform için kurulum kılavuzları vardır. Eğer çok eğimliyseniz, VPN'yi Windows ve OSX'te manuel olarak ayarlamanız için kılavuzlar da vardır. Kılavuzlar cömert bir şekilde resimlenmiştir ve takip edilmesi kolaydır ve çeşitli protokolleri görmek her zaman iyidir.

Son düşünceler

SlickVPN sunduğu zengin özelliklere sahip bir VPN hizmetidir. Dünyanın her yerindeki sunucuların yanı sıra mükemmel bir müşteri ve iyi hızların yanı sıra, yüksek düzeyde kullanıcı anonimliği ve güvenliği sunmanın ek avantajları da var - özellikle Warrant Canary sayfasını sürdürmelerini memnuniyetle karşılıyoruz. Fiyatlar düşük ve 30 günlük para iade politikasıyla, belki de SlickVPN aradığınız VPN hizmetidir. Ziyaret etmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me