SecureVPN


 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 7.99
  / ay

ProPrivacy.com Puan
6.5 10 üzerinden

özet

SecureVPN incelememiz, Windows uygulaması ve Şifreleme ile ilgili büyük niyetleri ancak bazı büyük başarısızlıkları olan yeni başlayan bir sağlayıcıyı ortaya çıkardı. SecureVPN'in zamanla gelişmesini bekliyoruz, ancak şu anda teslim edilmeyen çok pahalı bir VPN. Android'de tamam, ancak Windows'da kaçınılmalıdır!

Hızlı İstatistikler

 • ProPrivacy.com SpeedTest (ortalama)
  29 Mbps
 • yargı
  BİZE
 • Eşzamanlı bağlantılar
  5
 • Ülkeler
  5

Özellikleri

SecureVPN'in henüz seçebilecek çok sunucusu yok. Seçenekler ABD, Hollanda, Lüksemburg, Rusya veya Singapur ile sınırlıdır. Bu ne yazık ki Avustralya, İngiltere, Güney Amerika ve diğer yerlerde gibi davranamayacağınız anlamına geliyor. Fiyat dikkate alındığında bu kötü. Şirket, ABD'de Teksas yasal yetki alanı altında kayıtlıdır, ancak garip bir şekilde, kesinlikle göz atmanız gereken Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikası'ndan çoğaltıldığı gibi 'Californi (a)' ile bazı bağlantıları vardır. Varantlar ve tıkaç emirleri nedeniyle ABD'den olmak ideal olmaktan uzak.

SecureVPN'in adanmış veya paylaşılmış IP'leri olup olmadığı hemen anlaşılamıyor, yasal amaçlarla aşağıda yazılanlara rağmen torrentlere izin veriliyor. Bununla birlikte, günlüğe kaydetme endişeleri bir dereceye kadar devam etmektedir - bu da aşağıda daha ayrıntılı tartışacağız. SecureVPN'i ziyaret etmek için bağlantıyı tıklayın. Torrent hakkında daha fazla bilgi için Torrent siteleri için en iyi VPN kılavuzumuza bakın.

SecureVPN'i ziyaret edin »

Hızlar ve Performans

Testmy.net kullanarak hız testleri yapmaya çalışırken bazı komplikasyonlarla karşılaştım. İlk olarak, hızlar bir test yapmak için yetersizdi. Aslında, yaptığım tek başarılı test Kilobayt'ta hız gösterdi, geri kalanı zaman aşımı nedeniyle sayfayı çökertti. Aslında bu, SecureVPN'in hızının en basit web sayfalarından daha fazlasına göz atmak için yeterli olmadığı anlamına gelir.

Daha da sıkıntılıydı: Sadece beş VPN sunucusunda (ABD, NL, LX, SA, RU) hız testlerini çalıştırmayı denedim, sadece VPN çıkış düğümü her zaman Teksas'ta bulundu, bu yüzden tek çalışan VPN sunucusu BİZE. Bu, başka bir yere bağlandığını düşünen herkesin kaba bir sürpriz için olabileceği anlamına gelir. Bu ciddi konunun mümkün olan en kısa sürede ele alınmasını umuyorum.

Bununla birlikte, Neyse ki hiçbir DNS sızıntısı tespit edilmedi - ki bu iyi. Bununla birlikte, yukarıdakilerin ışığında, periyodik testler yapmak ve her şeyin olması gerektiği gibi çalışır durumda olduğundan emin olmak her zaman iyi bir uygulamadır. Test-ipv6.com IPv6 sızıntılarını ararken ipleak.net'i DNS sızıntılarını ve WebRTC Hatasını kontrol etmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca daha fazla gönül rahatlığı için diğer iki testin parçalarını ve parçalarını birleştiren doileak.net de var..

Fiyat ve Planlar

SecureVPN, freemium modelinin bir parçası olarak iki fiyatlandırma katmanı sunar. Ücretsiz plan, P2P kullanımına izin vermez ve ayda 1 GB veri aktarımına sahiptir. Ayrıca, herhangi bir zamanda VPN hizmetine yalnızca bir cihazın bağlanmasına izin verir. Premium hesabı hemen (veya deneme süresinden sonra) seçerseniz, P2P kısıtlamaları, sınırsız veri erişimi ve 5'e kadar cihaz bağlantısı olmaz. Bu, tüm cihazlarınızı kapsayabileceğiniz veya ailenizle ayda 7,99 ABD doları veya bir yıllık taahhüt için 49,99 ABD Doları ile paylaşabileceğiniz anlamına gelir.

SecureVPN fiyatlandırması

Fiyatlandırma kesinlikle en ekonomik değil, ancak en üst uç VPN'lerle uyumludur (bu tanım biraz bireysel tercihlerinize bağlıdır).

Gizlilik ve güvenlik

"Kullanım verileriniz de dahil olmak üzere kişisel bilgileri, kolluk kuvvetleri de dahil olmak üzere resmi makamlara veya ajanslara, talepleri üzerine veya mahkeme kararı, mahkeme celbi veya diğer yasal süreçler uyarınca, bu tür bir tahsilatın iyi niyetli bir inanç varsa toplayabilir ve ifşa edebiliriz. veya ifşa yasalar tarafından istenmektedir."

Yukarıdaki fiyat, SecureVPN'in dahili ve harici IP adreslerinizi günlüğe kaydetmesi ile birleştiğinde torrentin bu VPN ile bir geçiş gibi görünmesini sağlıyor. SecureVPN, bilgileri yalnızca ABD'de olduğu için endişe verici olan bir mahkeme direktifine göre açıklayacağını söyledi. Ne yazık ki, şifreleme paketi güveni tam olarak artırmıyor. Hem mobil hem de masaüstü uygulamalarında varsayılan değer 3DES-EDE3-CBC 192 bit'tir. Eski DES şifrelemesini bir güvenlik açığı olarak etiketlemek zor değildir. Diffie-Hellman anahtarları ile birleştirildiğinde, biraz daha iyidir, daha sonra 192 bit anahtarlarla azalır, güvenlik damağında en düşük ortak payda tadı bırakır. Temel olarak, bu VPN çok güvenli değil. Yine, ödediğiniz para için - bu bir başarısızlıktır.

Kullanım kolaylığı

SecureVPN'in web siteleri, ana alanın üst panelinde açıkça belirtilen müşteri alanı, destek ve hizmet avantajlarına bağlantılar içeren minimalist bir meseledir. Hemen altında, "Başlamak" veya "SecureVPN Windows İstemcisini indirin."

Ana sayfanın alt kısmında, SSS bölümüne ve Sosyal medya organlarına daha fazla bağlantı bulunur. SecureVPN'in web sitesinde, çok yönlü bir web sitesinin parçası olarak güvenlik ve gizlilik endüstrisi haberlerini, servis güncellemelerini ve VPN ipuçlarını kapsayan bir blog da bulunmaktadır..

SecureVPN Desteği

Destekler şu anda bilet tabanlı sorgularla sınırlıdır. Buna ek olarak, yanıtlar birkaç gün sürebilir, bu harika değildir. Ancak, aldığım cevaplar kibar ve bilgilendiriciydi.

SecureVPN'e Kaydolma

SecureVPN'e kaydolmak için adınız, çalışan bir e-posta adresi ve kredi kartı bilgileri gerekir. Bunu takiben, sizinle ilgili uygulamayı indirip yükleme talimatlarını uygulamanız yeterlidir. Tüm süreç yaklaşık on dakika sürdü.

SecureVPN Windows VPN istemcisi

Diğer hizmet yönleri ile uyumlu olarak, Güvenli VPN Windows istemcisi o kadar geniş değildir. Hangi sunucuya bağlanacağınızı aşağıda gösterilen açılır menüden seçebilirsiniz. Bir sunucuya bağlanmak için Bağlan / Bağlantıyı Kes düğmesine dokunun.

Belirli bir sunucuya bağlanmak herhangi bir sorun yaratmadı. Bağlantı kopması durumunda killswitch veya bilgisayarınızı açtığınız anda SecureVPN'e bağlanmak için otomatik önyükleme seçeneği gibi ek kullanışlı (ve genellikle endüstri standardı) özellikler yoktur. Bununla birlikte, SecureVPN istemcisi tamam, ancak aşağıdaki Performans bölümünde bir sonraki keşfedeceğimiz için bazı güncellemelerden kesinlikle faydalanacaktır. Yine, bu ne ödeme düşündüğünüzü dikkate alarak oldukça ince bir müşteri.

SecureVPN: Diğer Platformlar

SecureVPN, daha önce kapsadığımız Windows platformuna ek olarak Mac OSX, iOS, Tabletler ve Android OS için özel uygulamalara sahiptir.

Android için SecureVPN

SecureVPN Android istemcisi masaüstü sürümünden çok farklı değil. Garip bir şekilde, Windows sürümünden farklı olarak doğru sunuculara bağlanıyor gibiydi. Windows istemcisindeki sorunun ne olduğundan hala emin değilim. Umarım yakında ele alınacaktır.

Son düşünceler

SecureVPN, diğer birçok sağlayıcıda bulunan fırfırlarla dağıtıyor, ancak görünüşe göre bu, üst düzey bir VPN sağlayıcısından bekleyeceğiniz sağlam şifreleme pahasına geliyor. Aynı şekilde, minimalist çekicilik, bazı kullanıcıların satın alma modeli kriterleri veya engellemeyi kaldırmak isteyenler için sadece bir şey olabilir. Bu VPN Windows'da iyi çalışmadı, ancak Android'de Tamam. Ancak, neden bu kadar kötü bir şey için bu kadar çok para ödüyorsun??

SecureVPN'i ziyaret edin »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me