ProxySH


 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 3.33
  / ay

 • Satış Tarihi:


  • pencereler

  • Mac os işletim sistemi

  • iOS

  • Android

  • Linux

ProPrivacy.com Puan
8.8 10 üzerinden

özet

Proxy.sh, çok sayıda ülkedeki sitelere erişmek için kullanabileceğiniz yetkili bir VPN hizmetidir. Veya sınırlı sunucu erişimi olan indirimli bir sürümü tercih edebilirsiniz. Bu VPN hizmeti, Seyşeller'de bulunan kar amacı gütmeyen bir şirket tarafından yürütülmektedir. VPN şirketinin personeli dünyanın her yerine yayılmış durumda, bu da hizmete 24 saat devam ediyor.

Hızlı İstatistikler

 • Ülkeler
  57
 • Eşzamanlı bağlantılar
  3
 • yargı
  Seyşeller
 • ProPrivacy.com SpeedTest (ortalama)
  0 Mbps

Özellikleri

torrenting
Toplam sunucu 300
Ülkeler 57
Eşzamanlı bağlantılar 3
Yönlendirici Desteği
Desteklenen Yönlendiriciler DD-WRT, Domates, SH VPN, AsusWRT
Çıplak metal veya sanal sunucular kombinasyon

Şirketin paketinin özellikleri:

 • Geri ödeme mümkün
 • Üç eşzamanlı bağlantıya izin verilmesi
 • OpenVPN, L2TP ve PPTP protokolleri
 • OpenVPN için özel uygulama
 • Günlük yok
 • Anonim ödeme seçenekleri
 • Veri çıkış sınırı yok
 • P2P kullanımına izin verilir
 • Çok dilli web sitesi ve uygulama
 • Windows, Mac OS X, macOS, iOS, Android ve Linux'ta çalışır
 • Yönlendiricilere ve set üstü kutulara yüklenebilir
 • Tor'a bağlanabilir

Proxy.sh web sitesindeki Hizmet Şartları, telif hakkı bulunan materyalin telif hakkı sahibinden izin alınmadan indirilmesini özellikle yasaklar. Bu yasak, BitTorrent protokolüyle dosya paylaşımı yaparken VPN'yi kimlik koruması için kullanma olasılığını etkili bir şekilde ortadan kaldırır. Bununla birlikte, Bilgi Bankası, VPN'nin uTorrent, Vuze ve BitTorrent ile nasıl kullanılacağı hakkında ipuçlarına sahip makaleler içerir. Sitenin ana sayfalarında dosya paylaşımına izin verilip verilmediğine dair açık bir ifade yoktur.

Solid ve Pro paketlerine abone olanlar, 57 ülkede hizmetin tüm sunucu ağına erişebilir. Temel paket size ABD ve Hollanda'daki sunucuları verir ve Temel paket size ABD, İngiltere, Hollanda, Fransa ve Almanya'daki sunucuları sunar.

Proxy.sh adresini ziyaret edin »

Hızlar ve Performans

VPN Speed ​​Testing Done Right sayfasının yeni bilimsel hız test sistemimizin tam bir açıklaması var.

DNS arama süreleri, bir web sayfasının yükleme hızlarını düşürebilir. Bunun nedeni, tarayıcınıza yazdığınız her web adresinin, bilgisayarınız sayfaya gidip getirmeden önce bir DNS sunucusu tarafından bir internet adresine çevrilmesi gerektiğidir.

ProxySH hızları

Proxy.sh, sektördeki üç ana oyuncuya kıyasla çok iyi performans gösterdi: ExpressVPN, Buffered ve IPVanish. Yukarıda gösterilen veri kümesinde Proxy.sh, ExpressVPN ile en hızlı olmak için rekabet eder ve genellikle kazanır.

Ancak, her VPN hizmetinin bağlantı kurmak için harcadığı sürenin grafiğine bakın, Proxy.sh'ın bu bölümde bazı sorunları olduğunu gösterir.

ProxySH yükleme hızları

Grafikte gösterilen en son veriler, şirketin bağlantı kurma sorunlarını çözmüş olabileceğini göstermektedir, çünkü çalışmanın son tarihinde IPVanish'ten sadece biraz daha yavaş ve ExpressVPN ve Buffered'den daha hızlı geldi.

Proxy.sh United Kingdom Hub'a bağlandım. IPLocation.net ile sunucunun gerçek yerini keşfettim. Bu site beş farklı konum veritabanından sonuçları listeler. Tüm bu raporlar sunucuyu Londra'da buldu.

Sızıntı testleri

Veri sınırları
WebRTC sızıntısı tespit edildi?
Bant genişliği sınırları
IPv4 sızıntısı tespit edildi?
ProPrivacy.com SpeedTest (maks / seri çekim) N / A
ProPrivacy.com SpeedTest (ortalama) N / A

Test siteleri ipleak.net ve doileak.com bağlantımın algılanan IP adresini ve sistemin eriştiği DNS sunucularını bildirdi. IPLeak, konumumu Londra'da gördü, ancak hepsi Belçika'da olan 60 DNS sunucu adresine yapılan çağrıları kaydetti. DoILeak da beni Londra'da buldu ancak bilgisayarımın eriştiği DNS sunucularının hepsinin Hollanda'da olduğunu belirtti. Bu, Belçika'daki IPLeak raporlama DNS sunucuları ve Hollanda'daki DoILeak DNS sunucularını tespit etmek için yaygın bir durumdur. Ancak, bu testlerin hiçbiri Dominik Cumhuriyeti'ndeki gerçek konumumu bildirmedi.

İnternet servis sağlayıcım IPv6 adreslerini kullanmıyor ve bu nedenle IPv6 sızıntılarını test edemedim.

Fiyatlandırma ve Planlar

1 ay

$ 3.33
her ay

Proxy.sh tarafından sunulan ana paket, 1 Gbps'ye kadar hıza sahip bir ağa erişmenizi sağlar. Ayrıca, 50Gbps'de çalışan bazı düğümleri olan daha pahalı Pro paketi için ödeme yapabilirsiniz. Solid paketi tarafından sunulan 57 sunucu konumu ülkesinin tümüne erişmeniz gerekmiyorsa, hizmetin yalnızca birkaç konum içeren daha ucuz bir sürümünü alabilirsiniz. Temel paket, ABD, İngiltere, Hollanda, Fransa ve Almanya'daki sunuculara erişmenizi sağlar. Daha da ucuz bir seçenek, yalnızca iki ülkedeki sunuculara erişimi olan Hızlı pakettir - ABD ve Hollanda.

ProxySH fiyatlandırması

Her paketin belirli abonelik süresi seçenekleri vardır. Pro paketi, yıllık bir plan için aylık abonelikte çıkarılabilir. Solid ve Basic paketleri ile aylık, yıllık veya iki yılda bir kaydolma seçeneğine sahip olursunuz. Hızlı paket yalnızca 72 saatlik (üç günlük) bir süre için kullanılabilir.

Solid paketini çıkarırsanız, bazı rotalarda daha hızlı bağlantılar için ekstra ödeme yapabilir ve bağlantıyı iki sunucu üzerinden geçirme seçeneğini elde edebilirsiniz, buna denir "çift ​​sekmeli" - kullanıcının gerçek konumunu daha da gizler. Bu seçenekler Pro paketine dahildir.

Proxy.sh, bazıları size anonimlik veren birçok ödeme türünü kabul eder. Ayrıca satın almayı da tercih edebilirsiniz "belirteçleri" Üstün yetenekli, alınıp satılabilen veya kullanılabilen kredilerdir. Jetonlar söz konusu olduğunda, bir VPN hesabı oluşturduğunuzda hiçbir kişisel bilgi vermezsiniz. Proxy.sh, token alıcıları hakkında herhangi bir bilgi tutmaz, bu nedenle bu müşteriler hakkında dosyada hiçbir şey yoktur. Ancak bu gizlilik, müşteri desteği alma hakkınızı kaybeder. Bu VPN, Bitcoin, Litecoin, Ether ve Dogecoin dahil olmak üzere birçok farklı kripto para birimini kabul ediyor.

Gizlilik ve güvenlik

Gizleme (gizli)
Öldürme Anahtarı
WebRTC sızıntı koruması
IPv4 sızıntı koruması
Kendi kendine barındırılan / Proxied DNS Evet

Proxy.sh, prosedürlerini gizlilikle uyumlu hale getirmek için çok çalışmıştır. Şirket, Electronic Frontier Foundation ve Harvard'ın Berkman Center uzmanlığını gizlilik politikasını geliştirmeye çağırdı.

Şirketin gizlilik politikası, kullanıcıların bağlantıları hakkında tutulan bilgilerden ziyade web sitesini ziyaret eden kişilerde toplanan verilerle ilgilidir. Şirket, kullanım kayıtlarını kullanıcının e-posta hesabı ve ödeme türü tarafından oluşturulan bir tanımlayıcıya astığını belirtmektedir. Bu, "brülör" web posta hesapları veya jetonlarla ödeme yapan hesaplar izlenemez. Şirket, günlüklerini müşterinin IP adresine referansla saklamaz. Bu çok iyi bir haber. Akıllı oynarsanız, anonim bir ödeme türüyle ödeme yaparsanız ve izlenemeyen bir e-posta hesabı kullanırsanız, teorik olarak hiçbir zaman izlenemezsiniz..

Şirketin dosya paylaşımına izin vermemesi utanç vericidir. Bununla birlikte, şirketin kullanıcı etkinliklerini takip etmediğini belirtmesi durumunda, müşterilerin BitTorrent sistemiyle dosya indirdiklerinde nasıl olacağını bilmesi zordur. Görünüşe göre öyle değiller ve şartın sırlarını yasal olarak karşılamak için oradalar..

Kill switch kimliğinizi korur, çünkü VPN çalışmıyorsa cihazınızdaki İnternet'i engeller. Bu bir rahatsızlık gibi geliyor, ancak aslında, internet erişiminizi bir seferde sadece birkaç dakika etkileyecektir. Bu özellik özellikle internet bağlantınız kesilir ve daha sonra hızlı bir şekilde geri gelirse gereklidir. Bu hizmet kesintisi VPN'nin bağlantısını kesmek için yeterli olabilir. Ancak, internette iletişim kuran tüm uygulamalar çalışmalarına devam edecektir. VPN yerinde değilse, bu iletimler VPN tarafından size atanan sahte adresle değil gerçek internet adresinizle gönderilir. Bu nedenle, kill switch, yeniden kurulan tünelden VPN sunucusuna gönderilinceye kadar bu mesajların tümünü tutar. Bu nedenle, Safejumper uygulamasını kesip OpenVPN arayüzünü kullanabilseniz bile, bunu yapmak iyi bir fikir değildir..

Şifreleme Protokolleri

IKEs2
OpenVPN
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
Diğer protokoller ECC, Yılan

Proxy.sh hizmetinin, PPTP ve L2TP VPN protokolleri de dahil olmak üzere, bir bilgisayarda veya mobil aygıtta el ile ayarlanabilen birçok güvenlik seçeneği vardır. Şirketin sunduğu en iyi şifreleme seçeneği OpenVPN'dir. Bu piyasadaki en iyi VPN şifrelemesidir ve ProPrivacy.com'da önerilen protokolümüzdür..

Proxy.sh, Safejumper adlı kendi uygulamasına sahiptir. Ancak bunun için OpenVPN standardını yöneten kuruluş tarafından üretilen standart OpenVPN arayüzünün kurulması gerekir. VPN'e bu arayüz üzerinden erişebilir ve Safejumper uygulamasıyla uğraşamazsınız. Bununla birlikte, Safejumper'ı atlamak, Proxy.sh'ın özel uygulamalarına yerleştirdiği önemli bir ekstra güvenlik önlemine erişmenizi engeller - bir kill anahtarı.

Proxy.sh OpenVPN uygulamasında kullanılan şifreleme çok güçlüdür. OpenVPN standardı şifreleme için birçok seçenek sunar ve Proxy.sh en iyisini seçmiştir. AES, hassas iletişimleri korumak için bir yöntem bulması gereken ABD hükümeti tarafından görevlendirildi. Bazı insanlar AES'den şüpheleniyorlar çünkü gizli servis spooklarının metodolojiye bir arka kapı inşa edilmesini emredeceklerini varsayıyorlar. Bu şüpheleriniz varsa bunun yerine L2TP hizmetini kullanmalısınız. Bu VPN protokolü yalnızca manuel kurulum için kullanılabilir. Proxy.sh tarafından sunulan diğer sistem PPTP'dir. Bu, artık güvenli kabul edilmeyen eski bir VPN metodolojisidir..

Kullanım kolaylığı

pencereler
Mac os işletim sistemi
iOS
Android
Linux

Proxy.sh web sitesinin ana sayfası dikkat çekici ancak kısa. Hizmetin mağazası olduğu için bu sayfadan fazla bilgi alamazsınız. Proxy.sh sitesi tutarlı bir düzen tutmuyor. Ana Sayfa pencerede sabit olmayan kısa bir menüye sahiptir, bu nedenle sayfayı aşağı kaydırdıkça kaybedersiniz. Ana menünün Diğer öğesini tıklayarak erişilebilecek çok daha fazla sayfaya bağlantı var.

Ana menü belki biraz fazla kısa olsa da, bu ekstra menü muhtemelen biraz fazla detaylıdır. Nasıl Çalışır, Fiyatlandırma ve Hakkımızda sayfaları üst menüyü her zaman görünür durumda tutar. Bu sayfaların ayrıca çok büyük bir altbilgi bölümü vardır. Tüm altbilgilerde site dilini değiştirme seçeneği sunulur. Dil değişikliği Google'ın çevirisini kullanıyor - bu yüzden büyük değil.

İstemci Alanı menü seçeneğine yalnızca servise abone olanlar erişebilir. Ancak, Müşteri Alanının olanaklarına Diğer menüsünden veya arka sayfaların altbilgisinden erişilebilir. "Hesabım" sayfa. Müşteri Alanının herkesin erişebileceği olanaklarından biri şirket blogudur. Bu haber özelliği, hizmet kesintileri ve genişletmelerinin açıklamalarıyla ara sıra güncellenir.

Destek

24 saat destek
Canlı sohbet
Para iade garantisi

Altbilgi veya Diğer menüsü aracılığıyla herkes tarafından erişilebilen Müşteri Alanı sayfalarından biri, sitenin Bilgi Bankasıdır.

Bilgi Bankası, bir dizi yaygın soruna kısa yanıtlar veren bir SSS bölümünü entegre eder. VPN'nin nasıl kurulacağı ve uygulamalarınızın düzgün bir şekilde nasıl kullanılacağı hakkında ayrıntılı talimatlar içeren daha uzun makaleler de vardır..

İletişim formu açıktır ve destek almanız gereken tek kanal budur. Yardım masası çok hızlı yanıt vermiyor ve bir yanıt almadan önce bir gün beklemeniz gerekebilir.

Süreç

Kayıt olmak

Hizmete kaydolmaya hazır olduğunuzda Fiyatlandırma sayfasına gidin ve "Paket Seçin" size hitap eden planın altındaki düğmesini tıklayın. Bu işlem sizi ödeme sürecine sokacaktır. Checkout'un ilk ekranında bir faturalandırma döngüsü seçmeniz gerekiyor.

Seçtiğiniz bir özet gösterilecektir. Sipariş özeti iyi görünüyorsa, paketi satın almak için Checkout düğmesine basın. İlk önce bir hesap oluşturmanız veya mevcut hesabınıza erişmeniz gerekir. Ardından, ödeme türünüzü seçmeniz gerekir. Siparişi Tamamla düğmesine bastığınızda, ödeme ayrıntılarınızı girmeniz gerekir. Siparişinizin onayı e-posta ile gönderilecektir. Hesabınız etkinleştirildikten sonra, uygulamanın yükleyicisine erişmek için İndirme sayfasına gidebilirsiniz.

Proxy.sh Windows VPN istemcisi

OpenVPN arayüzünü veya Safejumper olarak adlandırılan Proxy.sh uygulamasını indirme seçeneklerine sahip olursunuz. Yukarıda tartışıldığı gibi Safejumper'ı seçin. Yükleyici, Masaüstünüzdeki uygulamaya bir kısayol oluşturacak.

Uygulamayı ilk açtığınızda sisteme giriş yapmanız gerekecektir. VPN için oturum açma kimlik bilgileri, Proxy.sh web sitesindeki İstemci Alanı ile aynıdır. E-posta adresiniz kullanıcı adınız ve şifre, hesabınızı oluştururken belirlediğiniz addır.

Emin olun "Beni Hatırla" kutusunu işaretleyin, böylece bu ayrıntıları tekrar girmeniz gerekmez. Uygulama küçük ve sadece birkaç bilgi alanına sahiptir. Bu alanlardan birinde bir değeri değiştirmek için üzerine tıklamanız gerekir. Sunucu konumu alanına tıklarsanız, ana ekrandaki ayarların çoğunun ayarlanabileceği bir arka ekrana yönlendirilirsiniz. Burada değiştirilemeyen tek ana ekran alanı şifreleme sistemidir. Buna tıklarsanız, Ayarlar ekranına yönlendirilirsiniz..

Ana ayarlamalar ekranında, geçerli sunucu konumunun işaretli olduğu bir dünya haritası göreceksiniz. Bu ekrandaki ilk seçim listesi, sunucudaki bağlantılarınızın hangi bağlantı noktasına gideceğini ve hangi aktarım protokolünün kullanılacağını seçme fırsatı verir - TCP veya UDP.

Bu ayar için bir UDP bağlantı noktası seçmek daha iyidir. Bu ekranda ayarlamanız gereken diğer özellik sunucu konumudur. Sunucu listesinden yeni bir konum seçtiğinizde, haritadaki işaretçi dünyanın neresinde olduğunu göstermek için değişir. Uygulamanın ana ekranına geri dönmek için renkli daire logosuna tıklayın. Diğer seçeneklere bakmak için Ayarlar düğmesine tıklayın. Bu ekrandaki seçenekler arasında, bilgisayarınızdaki uygulamaların VPN yerinde olmadan internete bağlanmasını önleyen kill anahtarı da vardır. Bu ekrandaki diğer bir seçenek, oturum şifreleme standardı seçme yeteneğidir.

Merakla, VPN bağlantınızdaki veriler için, yalnızca bağlantıyı koruyan kontrol kanalı için kullanılacak şifreleme türünü seçemezsiniz. Bu listede Tor gibi bazı ilginç seçenekler olmasına rağmen, bu ayarı şu şekilde bırakmanız daha iyi: "RSA 4096 bit."

Ana ekrana geri dönmek için Safejumper logosuna tıklayın. VPN'yi etkinleştirmek için Bağlan düğmesine basmanız yeterlidir. VPN'nin ne zaman bağlandığını görmek için uygulamanın üst kısmındaki durum mesajlarını izleyin. Bağlan düğmesinin yerini, VPN bağlantısını kesmek için basmanız gereken bir İptal düğmesi alır..

Uygulamadaki Atla düğmesi Safejumper'ın benzersiz bir yardımcı programıdır ve uygulamanın imza özelliğidir. Bu sizi rastgele seçilen bir sunucuya bağlar. Ancak, bu işlevden gerçekten faydalanmanız pek olası değildir. Çoğu insanın belirli bir yerde görünmesi için bir VPN'e ihtiyacı vardır ve Atla seçeneği ile VPN'nin nereye bağlanacağı konusunda kontrolü kaybedersiniz.

Üzerine tıklarsanız "X" uygulamanın sağ üst köşesinde program kapanmaz. Bunun yerine, simge durumuna küçültülmüş moda geçer. Safejumper simgesi için sistem tepsinize bakın. Bulmak için yukarı oka tıklamanız gerekebilir. Simgeyi çift tıklatırsanız uygulamayı yeniden açarsınız. Simgeyi bir kez tıklarsanız simge durumuna küçültülmüş menüyü elde edersiniz.

Göreceğiniz ilk menü varsayılan ayarlarıyla VPN'ye erişim sağlar. Uygulamanın Ayarlar ekranına buradan da erişebilirsiniz. Eğer üzerine gelirsen "Bağlanmak," sunucu konumlarının uzun bir listesini alırsınız. Uygulama yalnızca her konumu bir "merkez." Ancak, simge durumuna küçültülmüş mod menüsünde, tek bir sunucuyu seçmek için bir adım daha ayrıntıya inebilirsiniz. Bu sunuculardan birine tıklamak bağlantı işlemini başlatır. Bağlantı kurulduktan sonra etkin sunucunun yanında bir onay sembolü görünür.

Akış Hizmetleri

Proxy.sh hizmetinin yeteneklerini test ederek Birleşik Krallık sunucusuna bağlanmanın beni İngiliz video akış hizmetlerine alıp almayacağını görmek için test ettim. VPN, Netflix ve BBC'nin proxy algılama sistemlerini geçemedi. Ancak Kanal 4 ve ITV web sitelerinden yayınlanan videoları izleyebildim.

Illinois Hub'a bağlanarak Proxy.sh performansını ABD video akışı hizmetleriyle test ettim. Netflix USA VPN'i gördü ve ABC web sitesini de gördü, bu yüzden bu iki web sitesinden video izleyemedim. Yine de NBC ve CBS web sitelerinde şansım vardı. Bu sitelerin her ikisi de ABD'de olduğumu düşündü ve VPN'yi algılamadı.

Yukarıdaki akış hizmetlerinin engellemesini kaldırmak için aşağıdaki kılavuzlarımıza göz atın

 • BBC iPlayer 2018 için En İyi VPN
 • Netflix ile çalışan VPN
 • Hulu için en iyi VPN

Diğer Platformlar

PPTP ve L2TP hizmetleri hemen hemen tüm işletim sistemlerinde kurulabilir. Bununla birlikte, PPTP macOS veya iOS'ta sürüm 10'un ötesinde mevcut değildir, çünkü bu sistemlerde işletim desteği mevcut değildir.

--ProxySh İşletim Sistemi--

Safejumper uygulaması Windows, Mac OS X, macOS, iOS, Android ve Linux için kullanılabilir. Yukarıdaki grafik, Windows ve Linux'ta OpenVPN GUI'yi de kullanabileceğinizi göstermektedir. Mac'ler için, genel bir OpenVPN arayüzü olan Tunnelblick adlı bir uygulama da var. Şirket bundan bahsetmiyor, ancak OpenVPN Connect adlı bir uygulama ile iOS cihazlarda OpenVPN'e de erişebilirsiniz. Android kullanıcıları Android için OpenVPN for Arne Schwabe'yi Google Play'den indirebilir.

OpenVPN, PPTP ve L2TP flaşlı yönlendiricilere de kurulabilir.

Son düşünceler

Proxy.sh mükemmel gizlilik özelliklerine sahiptir ve hizmeti çalıştıran şirket, internet özgürlüğüne kendi kazancından daha bağlıdır, çünkü kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.

Proxy.sh hizmeti iyi düşünülmüş. Bir VPN'den ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir. Hizmetin özellikleri göz önüne alındığında, ana paketin fiyatı olan Katı plan makul fiyatlıdır.

Proxy.sh adresini ziyaret edin »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me