Proxy sunucu


  • Fiyatlandırma

    itibaren $ 7.99
    / ay

ProPrivacy.com Puan
6.4 10 üzerinden

özet

Güncelleme: Bu VPN hizmeti artık çalışmıyor. ProxyServer NordVPN tarafından satın alındı ​​ve web sayfası ziyaretçileri NordVPN'in sayfasına yönlendiriyor.

ProxyServer, VPN sağlayıcısını büyütüyor, markasını kullanıcı dostu ve sınıf performans VPN'in ikiz sütunları üzerine inşa ediyor, kötü niyetten ziyade yaş nedeniyle görünen birkaç eksiklik var. Zaten etkileyici bir sunucu ağı ve basit ama işlevsel bir istemciyle ProxyServer, büyümek için doğru VPN olabilir.

Özellikleri

2012 ortalarında kurulan ProxyServer, ABD yasalarına ve müdahaleci NSA dahil olmak üzere söz konusu yetki alanına tabidir. Şu anda 23 ülkede (fark 13 ABD sunucusu tarafından oluşturulmuş) 36 sunucu çalıştırıyorlar ve dünyanın çoğu için mükemmel coğrafi kapsama alanına sahipler. Hong Kong, Avustralya ve İzlanda'nın yanı sıra Avrupa ve İsrail'deki sunucular geniş bir ağ oluşturdu. Gelecek güncellemeler muhtemelen Afrika ve Güney Amerika'yı içerecek.

Şu an için dosya paylaşımı ve torrent gönderme işlemi tamam. Gelecekteki güncellemeler, trafikle ilgili konular için belirli sunucularla dosya paylaşımını iyi sınırlayabileceğinden ağ sunucusu sayfasını düzenli olarak kontrol edin.

Hız ve Performans

Hızlar 30 Mbps bağlantıda test edildi ve genel olarak en üst düzeyden ortalamanın üzerine çıktı. Belirli bir sunucuya bağlanmak, test edilenlerin yanı sıra sorunsuz ve neredeyse anlıktı (bu konu için bağlantıyı kesmekle aynı).

ProxyServer hızları

Ne yazık ki, ProxyServer istemcisinin WebRTC hatasıyla ilgili eksik olduğu bulundu (burada hızlı bir şekilde düzeltebilirsiniz), ancak birçok sağlayıcı bu DNS sızıntısını henüz açıklamamıştır. Öte yandan, çoğu rakibin henüz hesap vermediği basit bir DNS veya IPv6 sızıntısı görmemek harikaydı - tebrikler bu cephede gerekli sırada. IPv6 sızıntısını periyodik olarak (burada) ve WebRTC hatası da dahil olmak üzere DNS sızıntılarını (burada) kontrol etmenizi öneririz..

Fiyatlandırma ve Planlar

Şu anda yalnızca bir VPN paketi seçebilirsiniz, çünkü ProxyServer şu anda Premium VPN paketini ayda 7,99 $ karşılığında sunmaktadır. ProxyServer'ı istediğiniz kadar cihaza kurabilirsiniz, ancak aynı anda iki cihazda eşzamanlı bağlantıya izin verilir. Hepsinden iyisi, uzun vadeli herhangi bir şey yapmadan önce denemek için 30 günlük para iade garantisi vardır.

ProxyServer fiyatlandırması

Etkili bir “anlaşma” hata raporlamasıyla ilgilidir. SSS bölümünün ortak hataları bölümünde açıklanmayan bir hatayla karşılaşırsanız, bir ay ücretsiz olarak alırsınız! Hiç de fena bir anlaşma değil (ayrıca, bu yazının, karşılıklı olarak faydalı bir anlaşma sunan tek sağlayıcı).

Gizlilik ve güvenlik

ProxyServer yalnızca OpenVPN protokolü üzerinden bağlantı sunar, ancak bunun en güvenli şifreleme standardı olarak görüldüğünden yeterli değildir. Şifreleme, 256 bit anahtarla aynı maksimum güvenlik düzleminde olmayan 128 bit anahtar kullanılarak işlenir, ancak yine de faul yok.

L2TP, belki de güvenlik, oyun veya akış ihtiyaçları için performansa yöneliyorsanız, gelecekteki güncellemeler için planlanmaktadır. Diğer protokollerde henüz bir kelime yok.

Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikası, her ikisinin de yinelenmesinde bulacağınız tipik sorumluluk feragatnameleriyle yeteri kadar standart ücrettir. Rahatsız edici bir şekilde, ProxyServer'ın ideal olarak ileriye doğru kaldırılan kullanım ve bağlantı günlüklerini topladığını unutmayın. Hizmet kalitesini iyileştirmek ve hataları izlemek için olsa da, logless politikalar ProPrivacy'de kararlı bir şekilde desteklediğimiz bir şeydir ve sektör genelinde uygulandığını görmek isteriz. Bununla birlikte, ProxyServer'ın topladıkları verilere herhangi bir kişisel tanımlayıcı eklemediği anlaşılıyor, bu nedenle güven çağrısı sizin.

“Ayrıca, şu bilgileri de toplayabiliriz: hizmetimize bağlandığında saatler, sunucu konumu seçimi ve günlük aktarılan toplam veri miktarı. Size mümkün olan en iyi ağ deneyimini sunabilmek için bunu saklıyoruz. Bu bilgileri genel olarak analiz ediyor ve verileri güvende tutuyoruz. ”

Kullanım kolaylığı

ProxyServer web sitesi, işlevsellik sağlarken, tasarım yoluyla engellemezken, ekstra bir panache olmadan etkilidir. Ana sayfadaki üst banner, hizmetler bölümünü, desteği ve müşteri alanlarını belirgin bir şekilde yerleştirir, bu nedenle avlanma söz konusu değildir. Hizmete abone olan kullanıcılar, faturalandırma ve hesap durumu bilgilerini görüntülemek için müşteri alanına girebilir.

Ana sayfadan sitenin "ikinci düzeyine" kadar en iyi menülerden herhangi birini tıkladığınızda küçük bir sorun ortaya çıkar. Hizmetler, destek veya faturalandırma açılır menülerinden herhangi birine tıklamak ana sayfanın altındaki gerçek menüyü oluşturur ve tıklamak biraz sakat olabilir. Büyük bir sorun değil, navigasyon açısından, gözlerinizin bu incelemeye rastladığı zaman muhtemelen düzeltilecektir..

Bununla birlikte, genel gezinme, indirmeler, abone bağlantıları ve destek bir dokunuştan daha fazlası ile sorunlu olmaktan uzaktır. Henüz bir blog yok, ancak duyurular bölümü, hizmet PSA'larının yanı sıra bazı endüstri haberlerini ve tekliflerini dahil etmek için sonunda dönüşmek için iyi bir bahis gibi görünüyor. ProxyServer, Twitter, Facebook ve Google + 'da hesap çalıştırır. Hizmet duyuruları ve bilgilendirici bilgi makalelerine bağlantılar içeren üçü de aynı gönderilere sahiptir.

Destek

24/7 Livechat sisteminden yoksun olduğu için destek hatalı olabilir, ancak mevcut olan oldukça kapsamlı. Windows'ta ısmarlama ProxyServer Pro VPN istemcisini kullanmaya başlamak için hızlı ve kullanışlı bir kurulum kılavuzu mevcuttur (unutmayın, ProxyServer VPN şu anda Windows'tur).

Bilgi Bankası ezici olmadan bilgilendiricidir. Bununla birlikte, bir kullanıcı forumu kesinlikle değerli olacaktır ve tüm VPN sağlayıcılarının çok sayıda kullanıcı için bire bir destek feed'lerine potansiyel olarak faydalı sorular kaybetmeden şeffaflığı teşvik etmek ve geri bildirimi yönetmeye yardımcı olması için sunması gereken bir şeydir..

Destek biletlerine yanıt süreleri bir saatten fazla değildi ve yanıtlar hemen faydalı oldu. Diğer taraftaki insanların, size meçhul bir cüzdan olarak davranmak yerine, tüm kalbiyle müşteri hizmetleri sunmakla ilgilendiklerini gösterir..

Süreç

Kayıt olmak

Ne yazık ki, ProxyServer ücretsiz deneme sürümü Premium VPN Planına (şu anda sundukları tek kayıt) kaydolmak adınızı (sahte kullanabilirsiniz), e-postanızı, kredi kartı bilgilerinizi, ev adresinizi ve telefon numaranızı içerir - ancak son iki, adınıza ek olarak - sonraki ödeme ekranında, faturalandırma amacıyla geçerli bilgileri yeniden girmeniz gerektiğini unutmayın. Kısacası, bu süreç biraz gereksiz görünüyor ve gizlilik odaklı endüstri standartlarına uygun değil. İşlem prosedürüne Bitcoin gibi daha az invaziv seçenekler eklendiğinde, genel prosedürün aerodinamik olmasını görmek mükemmel olurdu..

Ödeme yapıldıktan sonra, VPN'in göz atma özelliğini etkinleştirmesi birkaç adımdır. Ya gelen kutunuzu kontrol edin ve talimatları izleyin. Ya da, indirme bölümüne gidin, Windows istemcisine gidin, indirin ve yükleyin (yaklaşık üç dakika sürdü, ancak tamamlanana kadar 30 saniye ile bir dakika arasında tacklenmiş bir metin mesajını kontrol ettim).

ProxyServer Windows VPN istemcisi

Bazı VPN istemcileri gösterişli tarafta hata yaparlar ve bazıları ProxyServer'da durum böyle olmasa da, biraz hantal görünecek kadar işlevseldir. Müşteri Spartan'dır ancak eşit ölçülerde şıktır ve tıklamak için sezgisel hisseder. Yerleşik kullanışlı bir destek bağlantısı bile var.

Sunucu listesi açılır menüde ön plana çıkıyor ve gerçek IP'nizin bayrağı ve bağlı olduğunuz VPN sunucusunun bayrağı ile kullanışlı bir ülke grafiği var. Bağlantı / bağlantı kesme düğmesi açıkça görülebilir ve oldukça duyarlı. Metalik transistör arka plan teması için hoş bir dokunuş olarak bir iltifat da var - sadece sade havalı. Genel Windows istemci deneyimi kesinlikle hoş bir deneyimdi, gelecekteki güncellemeler (sonuna doğru tartışıldı) sadece daha da iyileştirmek için ayarlandı.

Diğer Platformlar

ProxyServer, sırasıyla iOS ve Android cihazlar için güncellemeleri kullanıma sunma sürecindedir. Şimdilik, yalnızca ısmarlama Windows VPN Pro istemcisi veya uygulamalı OpenVPN yapılandırmaları var. Bir killswitch, DNS sızıntı koruyucusu geçişi ve muhtemelen gizli sunucular, mobil işlem ve hareket halindeki WiFi geçişi düşünülerek yakında çıkacak uygulamalara mükemmel eklemeler olacaktır. Bu işlevler, mevcut Windows istemcisinde uygun olur, bu nedenle.

Son düşünceler

ProxyServer ısmarlama yazılımda bir şekilde eksiktir, ancak sahip oldukları şey iyi bir şekilde yürütülür, görünüşte hızlı ama gelişigüzel miktardan ziyade artımlı ama istikrarlı bir kalite durumunda. Kayıt ve kayıt politikaları biraz tatsız olsa da, bir aylık ücretsiz deneme teklifi, düşük abonelik fiyatı ve mükemmel hızlar ProxyServer'ı sizin için doğru VPN olarak konumlandırabilir. Onlara bir şans vermek için aşağıdaki atlama düğmesine basın.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me