NolimitVPN


  • Fiyatlandırma

    itibaren $ 2.79
    / ay

ProPrivacy.com Puan
7 10 üzerinden

özet

Güncelleme: NolimitVPN artık kullanımda değil.

NolimitVPN, çok düşük bir fiyata şaşırtıcı derecede iyi bir VPN hizmeti sunuyor ve ne kadar ödediğinizi aldığınız doğru olsa da, NolimitVPN’in hizmetiyle ilgili ciddi eksiklikler bulamadık.

Fiyat Planları

NolimitVPN, en ucuz sağlayıcılardan biridir, aylık ücretler aylık olarak ödenirse 2,49 € ile aylık olarak ödenirse 3,99 € arasında değişmektedir - yazma sırasında yaklaşık 2,74 $ ila 4,39 $. Ayrıca, web sitesinin müşteri alanında oluncaya kadar bunun reklamını görmememize rağmen, 3.33 € ile 4.99 € arasında ayrıcalıklı hızlar veren bir "VIP" seçeneği de var..

nolimit_pricingNolimitVPN'in hizmetlerinin kalitesini ölçmek için yeterli olduğunu düşündüğü kayıt anından itibaren 48 saatlik ücretsiz deneme sürümü mevcuttur - abonelik paketlerinin hiçbiri için geri ödeme yapılmaz. Web sitesi üzerinden ödeme kredi kartı ile yapılır, ancak doğrudan müşteri hizmetlerine başvuruyorsa PayPal ile ödeme yapmak mümkündür.

Özellikleri

NolimitVPN Fransa ve Singapur'da faaliyet göstermektedir. AB Veri Tutma Direktifi'ne uyum tarihi ve korsanlara karşı oldukça proaktif olma girişimleriyle Fransa, bir VPN sağlayıcısı için ideal bir yer olarak görülmüyor ve maalesef baskıcı siyasi atmosferi nedeniyle Singapur hakkında endişelerimiz var..

NolimitVPN sekiz ülkede 60 sunucu sunuyor ve kullanıcılar aynı anda 3 cihaza kadar bağlantı kurabiliyor.

Eşler arası dosya aktarımlarının kullanımına "NolimitVPN] bir DMCA şikayeti gelmediği sürece" izin verilir: kullanıcılar, böyle bir şikayet alınırsa hesaplarının yasaklanabileceği konusunda uyarılırlar ve özel izleyicileri kullanmaya teşvik edilirler. böyle bir sonuçtan kaçının.

Güvenlik & Gizlilik

NolimitVPN, VPN hizmetlerine L2TP ve PPTP üzerinden erişim sağlar, ancak elbette güvenlik nedeniyle L2TP'ye bağlı kalmanızı öneririz. Ayrıca, yazma tarihinden itibaren iki ay içinde OpenVPN'e sahip olmaya söz veriyorlar..

L2TP üzerinden veri akışı 256 bit AES şifreleme kullanılarak şifrelenirken PPTP 128 bit şifreleme kullanır. Kimlik doğrulaması, teknik açıdan oldukça güvenli olan, herkese açık olarak paylaşılan bir önceden paylaşılan anahtar (PSK) kullanır: hedeflenen 'ortadaki adam' saldırısına teorik olarak açık olsa da, bu NSA gibi bir kuruluşun şirketin yönlendiricilerine fiziksel erişim kazanmak.

NolimitVPN'in sunucuları çoğunlukla mantıksızdır, istisnalar ABD ve Fransız sunucularıdır: bunlarda, IP'leri veya müşterileri yasal olarak tanımlamak için kullanılabilecek herhangi bir bilgiyi değil, kullanıcıları izlemek için kullanılabilecek zaman damgalarına dayanarak oturum açtıklarını iddia ederler. yalnızca P2P veya SMTP etkinliklerine göre 48 saate kadar.

İnternet sitesi

NolimitVPN, havalı, profesyonel bir hava veren akıllı, temiz bir web sitesine sahiptir. Sayfa yüklendiğinde göze çarpmayan animasyonlar ve VPN hizmetlerini gösteren sevimli küçük bir animasyon gibi bazı hoş küçük dokunuşlarla gezinmek kolaydır ve genellikle dostça hissedilir. Kullanıcılara kredi kartı hırsızlığı ve kendilerini VPN üzerinden korumaları için teşvik eden en üstteki kaydırma banner'ındaki saldırganın ipucu var ve aynı şekilde görüntülüyorsa görünen IP adresinizin yanındaki biraz endişe verici "Korunmuyor!" Mesajında VPN dışındaki herhangi bir kaynaktan gelen sayfa, ancak bunlar çok hoş bir web sitesinde küçük ayrıntılardır. Kayıtlı kullanıcılar için istemci alanı temiz ve işlevseldir ve her yerde bulunan canlı sohbet diyaloğu müdahaleci olmadan karşılanır (diğer bazı VPN web sitelerinin aksine). Yine de, biraz spartan kullanım koşullarıyla birlikte gitmek için bir gizlilik politikası sayfası olsaydı güzel olurdu..

nolimit_website

Sayfanın alt kısmındaki bağlantı sizi, desteklenen platformlar için kurulum kılavuzlarının yanı sıra zaman zaman Infographics veya güvenlik haber snippet'lerini barındıran NolimitVPN bloguna yönlendirir..

Destek

Destek için ilk durak, çalışma saatleri içinde web sitesinde mevcut olan canlı sohbet servisidir ve bunun için bir veya iki dakikadan fazla beklemek zorunda kalmadık. E-posta desteği de mevcut ve 48 saat içinde bir yanıt vaat ediyor - deneyimlerimiz bundan daha hızlıydı.

nolimit_supportcontact

Sitede kısa ama yararlı bir SSS var ve her platform için sağlanan kurulum kılavuzları oldukça resimli ve genellikle takip edilmesi kolay.

Süreç

Kayıt olmak

Ücretsiz deneme için kaydolmak basittir, site bir tam adın yanı sıra bir e-posta adresi ve robot olmadığınıza dair bir kanıt ister (bunun için orta derecede eğlenceli bir resim eşleştirme CAPTCHA'mız vardı). Kayıttan sonra, yeni kullanıcıların deneme sürümü etkinleştirilmeden önce e-posta adreslerini onaylamaları gerekir..

nolimit_registration

Kaydolduktan sonra, aboneliğinize kredi kartı veya - desteğe başvurursanız - PayPal aracılığıyla ücretli zaman ekleyebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme için tam adın ve fatura adresinin girilmesi gerekir.

Windows VPN istemcisi

NolimitVPN, ısmarlama bir Windows VPN istemcisi sunmaz, bunun yerine çoğu büyük platformun yerleşik VPN özellikleri için kurulum talimatları sağlar. Bu kılavuzlar neredeyse tamamen resimseldir ve iyileştirilmeleri için yer olduğunu hissetmemize rağmen, genellikle takip etmeyi kolay bulduk - belki de, muhtemelen açıklanamayan imleç-vurgulu yakınlaştırma özelliğine güvenmek yerine ekran görüntülerini kırpmak.

nolimit_windows

Ayrıca kurulum kılavuzlarından, kullanıcının kullanmak istediği protokole özgü bilgiler de yoktu. Her senaryoda hangi protokolün kullanıldığını ve kullanıcının bu protokoller arasında değişiklik yapma seçeneğinin olup olmadığı açık değildir. Ayrıca, çoğu platformun yalnızca düşük PPTP protokolünü ayarlamak için kılavuzlara sahip olduğu konusunda biraz kafa karıştırdık, oysa Windows kurulum kılavuzlarının tümü L2TP / IPSec içindi.

Performans (Hız, DNS ve IP Testi)

Windows’un yerleşik VPN işlevini kullanarak, NolimitVPN'in bağlanmak için hızlı olduğunu gördük ve İnternette gezinirken performansla ilgili bir sorun yaşamadık - hız testlerimiz bazı değişken sonuçlar vermesine rağmen, HD içeriğinin akışının etkileneceği seviyenin altına düşmedi.

Ostrom hız testi İngiltere nolimit_speed_uk_26 nolimit_speed_us
VPN yok, İngiltere hız testi. İngiltere L2TP, İngiltere hız testi. ABD L2TP, ABD hız testi.

NolimitVPN kendi DNS sunucularını kullanır ve DNS ve IP testleri tamamdır. Bununla birlikte, Windows platformunun, genellikle ısmarlama bir istemci şeklinde, elbette NolimitVPN'den yoksun olan bir kullanıcı veya VPN sağlayıcısından özel dikkat gerektiren DNS sızıntılarına karşı savunmasız olduğunu belirtmek gerekir..

Diğer Platformlar

Yukarıda belirtildiği gibi, NolimitVPN, Windows, OSX ve iOS ve Android VPN istemcileri için VPN ile mobil destek olmak üzere çeşitli işletim sistemleri için kurulum kılavuzları sağlar; bunlardan biri istisna Linux'tur. Linux için bir VPN istiyorsanız, başka bir hizmet düşünmeniz gerekir. Bunların tümü, bu işletim sistemlerinin yerleşik VPN işlevlerinden yararlanır. Ne yazık ki, Mac VPN istemcisi sunmuyorlar.

Diğer / Ücretsiz Hizmetler

Bir NAT güvenlik duvarının NolimitVPN'in hizmetinin standart bir parçası olarak dahil edildiğini ve istenmeyen trafiğe karşı ekstra bir güvenlik katmanı eklediğini görmekten memnuniyet duyduk ve ayrıca trafiğini başka bir yerden yönlendirmek için hızlı ve kirli bir yol isteyen kullanıcılar için temel bir proxy hizmeti de var şifreleme olmadan konum. Bunu web sitesinde ayarlamak için herhangi bir kılavuz bulamadık, ancak bir kez başladıktan sonra hızlı ve güvenilir olduğunu gördük.

NolimitVPN ayrıca Chrome ve Firefox için bir tarayıcı uzantısı sağlar, ancak bu sadece VPN'ye bağlı olup olmadığınızı rapor eder.

Sonuç

NolimitVPN, uygun destek, iyi hızlar ve güzel bir ülke seçimi ile pazarlık bodrum fiyatında sağlam bir hizmet sunar. Tekliflerini öne çıkaran fiyat noktasıdır - geliştirebilecekleri alanlar olmasına rağmen, bu kadar düşük bir fiyat için zaten sunduklarının zaten beklediğimizden daha ötesinde olduğunu düşünüyoruz. Protokol sıralarına OpenVPN ekleme planlarında iyilik yaparlarsa, bu paranın değeri sadece daha iyi olur. 48 saatlik ücretsiz denemeleri olması, kullanıcıların tam olarak ne için kaydolduklarından emin olmalarını sağlar..

Özellikle torrent için bir VPN arıyorsanız, torrent siteleri için en iyi VPN kılavuzumuza göz atın.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me