İngiltere Proxy Sunucusu

 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 13.93
  / ay

GÜNCELLEME: UK Proxy Server şu anda LibertyShield.com olarak çalışıyor

ProPrivacy.com Puan
5.5 10 üzerinden

özet

Gerçekte mükemmel destek ve hızlı hızlarla iyi bir VPN hizmeti sundukları için aldanmayın veya paketlerin veya şirketin adından sapmayın. Hızlı akış talep ediyorsanız, bu caddede olabilir.

UK Proxy Server'ın hedef pazarları yabancı ülkelerdir ve yurtdışından TV şovları izlemek isteyen kişilerdir, bu nedenle güvenlik konusundaki odakları olabildiğince iyi değildir, bunun yerine hızı, performansı ve müşteri hizmetlerini optimize etmeyi amaçlar - fevkalade. Bu noktayı göz önünde bulundurarak, OpenVPN kullanmaya ayarlıysanız, orada daha iyi hizmetler olduğunu, ancak yüksek hızlı güvenli akış istiyorsanız, UK Proxy Server'ın.


Fiyatlandırma ve Planlar

UK Proxy Server, 10 farklı ülke için VPN paketlerine sahiptir. Bu ülkelerin her birindeki 4 paket aynıdır ve hangisini seçtiğiniz önemli değildir, çünkü yine de 10 ülkeye erişiminiz olacaktır. Bu, web sitesi altında tartıştığımız diğer karışıklıkları da ekliyor.

UK_Proxy_Server_Locations

UK Proxy Server, biri 30Gb sınırlı bant genişliğine sahipken diğeri tamamen sınırsız olmak kaydıyla, tamamen aynı olan 2 farklı pakete sahiptir. Bunların fiyatı aşağıda gösterilmiştir, sınırsız paket için bu yıl 16,57 $ / ay, bir yıl boyunca kaydolursanız daha ucuz 13,82 $ / ay olacak. Bu kesinlikle spektrumun daha pahalı ölçeğinde ama paranız için makul bir hizmet alıyorsunuz.

UK_Proxy_Server_Pricing

Ayrıca, PTPP bağlantılı bir Belkin N600 DD-WRT VPN Yönlendirici (istek üzerine L2TP - ve şiddetle tavsiye edilir) satıyorlar, bu da evinizdeki tüm cihazların VPN bağlantısını kullanabileceği anlamına geliyor. Bunlar için fiyatlandırma çok makul ve bu konuda OpenVPN kullanmadığından endişe etmiyorsanız o zaman tavsiye edilir.

Özellikleri

UK Proxy Server son zamanlarda teknolojilerini ve sunucularını güncelledi ve şimdi 10 ülkede Tier 2 sunucularında çalışıyor ve bu da mükemmel bağlantı hızları sağlamaya yardımcı oluyor. Belirtildiği gibi, OpenVPN'i minimal olarak destekliyorlar, ancak bu eski sunucularında çalışıyor, bu yüzden ondan büyük hızlar beklemeyin.

10 ülke, çevrimiçi TV izlemek ve izlemek için ideal yerlerdir. İngiltere, İspanyolca, İrlandalı, Alman ve Hollandalı sunucularında P2P kullanmasına izin veriyorlar, elbette ikincisi kullanılması tavsiye ediliyor. Bunun üzerine, VPN hizmetinin yanında, bir Proxy hizmeti sağlarlar, böylece yalnızca web tarayıcınız üzerinden akış yapmak ve diğer trafiği sınırlamak istemiyorsanız, bu mümkün. Bunun yanı sıra 2 eşzamanlı bağlantının kullanılmasına da izin veriyorlar.

İngiltere Proxy Sunucusunu ziyaret edin »

Güvenlik ve Gizlilik

Beklendiği gibi UK Proxy Server, PPTP protokolleri için 128bit şifreleme kullanır, ancak hem L2TP hem de OpenVPN bağlantıları için 256bit kullanır, bu da standarda uygun olduğunu görmek iyidir. Bunun yanı sıra, saldırıları azaltmaya ve aynı zamanda anonimliği geliştirmeye yardımcı olan paylaşılan dinamik IP adresi kullanıyorlar.

UK Proxy Server,% 100 gizliliği göz önünde bulunduranları hedeflemediğinden, bazı günlük işlemleri gerçekleştirir ve ayrıca bazı bilgileri dış taraflarla paylaşır.

İnternet sitesi

UK Proxy Server'ın en kötü özelliği şüphesiz web sitesidir. Bulmanız zor olabilecek herhangi bir bilgiyle gezinmek kafa karıştırıcı ve zordur. Ayrıca, kurulum kılavuzları çok iyi yapılmamıştır ve farklı cihazlar için gerçekten kapsamlı değildirler ve OpenVPN kurulumları temelde mevcut değildir..

UK_Proxy_Server_Homepage

Web sitesine benzer şekilde Müşteri Alanı biraz kafa karıştırıcıdır, ancak olağan değişiklikleri yapmanıza izin verir ve hesabınız üzerinde size bol miktarda kontrol sağlar.

Destek

Şaşırtıcı ama neyse ki ve web sitelerinin aksine, destek gerçekten harika. Uzaktan, sohbet, bilgi tabanı ve bilet gibi birçok farklı destek türü vardır. Sohbet desteği 7 gün 24 saat olmasa da 365 gün (23: 00-11: 00) canlıdır. Tüm destek türleri mükemmeldir ve sorunu çözmenize yardımcı olacak çok iyi yanıt alırsınız. Ayrıca bir bilgi tabanları var, ancak daha önce de belirtildiği gibi bu gezinmek zor ve çok yararlı değil.

Süreç

Kayıt olmak

Kaydolma işlemi basit bir işlemdir ve neyse ki bir ürün satın almanız gerekene kadar kapsamlı bir ayrıntı vermeniz gerekmez. Satın alırken maalesef anonim bir ödeme planı yoktur, ancak tüm büyük ödeme türlerini kabul ederler.

Windows VPN istemcisi

Windows VPN istemcisi yalnızca PPTP ve L2TP bağlantısının kurulmasına izin verir, bu da PPTP'nin yüksek düzeyde güvensiz olduğu kabul edildiğinden sadece L2TP kullanılmasını tavsiye ederiz. Bir test yaptık ve ülkeleri değiştirmeyi gerçekten kolaylaştıran güzel bir basit yazılım ama ekstra bir özelliği veya işlevselliği yok.

UK_Proxy_Server_Software

Performans (Hız, DNS ve IP Testi)

Hızları yazılımda L2TP kullanarak ve OpenVPN İstemcisi ile OpenVPN kullanarak test ettik. Sonuçlar tabloda L2TP hızı harika. OpenVPN eski sunucularında çalıştığından, hızlar çok düşük - yine de kullanılabilir. IP ve DNS Sızıntı testleri kesinlikle geri döndü ve hiçbir sorun yaşamadık.

UK_Proxy_Pure_Speed UK_Proxy_Server_L2TP_Speed UK_Proxy_Server_OpenVPN_Speed
Saf Hız L2TP Hızı OpenVPN Hızı

Diğer Platformlar

UK Proxy Service ayrıca Mac, iOS ve Linux için istemcilere sahiptir. .Ovpn yapılandırma dosyalarını indirebileceğinizden, çoğu cihazda buna izin veren bir OpenVPN bağlantısı kurmak mümkündür, ancak bunun için herhangi bir kılavuz içermezler. Bununla birlikte, L2TP ve PPTP için rehberler sağlarlar, ancak mümkünse OpenVPN ile yapışmanızı öneririz. L2TP bağlantısına Android telefonumuzda bir test verdik (dahili VPN kullanarak) ve sonuçları bilgisayarda elde ettiğimiz sonuçların hemen altında bulduk.

Diğer / Ücretsiz Hizmetler

Belirtildiği gibi, UK Proxy Server şaşırtıcı bir şekilde proxy çözümleri de sunmaktadır. Bunu Google Chrome ve IE'de test ettik ve ayrıca minimum hız kaybı ile fevkalade çalıştı.

Sonuç

Biz beğendik

 • Harika Müşteri Desteği
 • Yüksek Hızlar

Bundan emin değildik

 • Fiyatlandırma
 • OpenVPN desteği
 • Bazı eski belgeler

Nefret ettik

 • Kötü / kafa karıştırıcı web sitesi
 • Kafa karıştırıcı marka bilinci oluşturma

UK Proxy Server açık bir hedef kitleye sahiptir ve bunu gerçekleştirirler. Yüksek hızları ve en iyi müşteri destek sistemlerinden biri, teknik bilgi sahibi olmasalar bile müşterilere ihtiyaç duydukları şeyi sağlama konusunda şüphesiz iyi konumlandırılmışlardır. Fiyatlandırma biraz daha yüksek sonunda ama cömert para iade, ücretsiz deneme ve destek ile bu sağlayıcı sizin için bir olup olmadığını belirlemek için bol şansı var.

İngiltere Proxy Sunucusunu ziyaret edin »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me