MyVPN


  • Fiyatlandırma

    itibaren $ 4.83
    / ay

ProPrivacy.com Puan
1 10 üzerinden

özet

Önemli Güncelleme:

MyVPN şimdi hizmetini kapattı. Mevcut müşteriler, iş ortaklarının VPN'i HideIPVPN'e geçiş hakkında bilgi için e-posta desteği verebilir.

1 Eylül 2015 itibarıyla MyVPN, kalan müşterilerinin bakımı için HideIPVPN ile kapanmış ve ortaklık kurmuştur.

MyVPN kendisini "cıvıltı ve neşeli" VPN. İlk olarak gerçekten anlaşamadığımız halde, MyVPN hakkındaki genel izlenimimiz hoştu ve bu yepyeni ABD sağlayıcısı, onlara inşa etmek için harika bir temel sağlayan harika bir çekirdek hizmete sahip. (Lütfen bunun MyVPN.pro'dan tamamen farklı bir ekip ve hizmet olduğunu ve ikisinin hiçbir şekilde birbirine bağlı olmadığını unutmayın)

Özellikleri

MyVPN, ABD merkezli çok küçük bir şirkettir. "tüneller" Ekim 2014'te 6 aydan daha az bir süre önce halka açıktır. Hizmette genç yaş gösterileri vardır, ancak genel olarak, sadece mevcut değil, aynı zamanda iyi performans gösteren gerekli temel öğelerin çoğuyla çok yuvarlak bir hizmet sunarlar..

MyVPN yepyeni bir sağlayıcı olduğu için sadece 4 ülkede sunucuları olması şaşırtıcı değil. Doğal olarak bunlar gerekli üç & beklenen; NL, İngiltere, ABD ve Asya müşterileri için Hong Kong da var. Sunucu listesi (en azından şimdilik) çok küçük olsa da, aynı anda çok büyük 5 bağlantıya izin veriyorlar, bu da her zaman bağlanabileceğiniz anlamına geliyor.

Hız ve Performans

MyVPN hizmetini hız, DNS sızıntıları ve IP onayı için test ettik. IP testlerinin hepsi iyi geldi ve DNS sızıntısı koruması etkinleştirildiğinde elde ettiğimiz tek sonuç sunucularıydı - bu harika bir haberdi. Hızları, gördüğümüz en iyi olmasa da (aşağıdaki tabloda gösterildiği gibi), favori içeriğimizi yayınlamak ve erişmek için yeterli olmaktan daha fazla kaldılar. AB ile de bir sorunumuz olmadı->ABD bağlantı hızları.

Fiyat

Tüm VPN sağlayıcılarında olduğu gibi, MyVPN ne kadar uzun süre kaydolursanız artan indirimler sağlar. Aylık planları 9,99 $ / ay biraz pahalı olsa da, bir yıl boyunca kaydolursanız, fiyat çok makul bir fiyat 4,83 $ / ay.

MyVPN ayrıca hizmetlerini test etmek için üç günlük ücretsiz deneme sağlar ve bunu bulmak biraz zor olmakla kalmaz, bunun için ödeme ayrıntılarınızı da girmeniz gerekir. Ayrıca hizmetlerinden memnun değilseniz ve iptal etmeyi unutursanız, otomatik olarak sizden ücret almaya başlarlar.
Onlar da 7 gün para iade garantisi durumunda servis memnun değil, ve bu hizmetten zevk ama sadece fikrinizi değiştirmiş olsanız bile bu kesinlikle quabble ücretsiz - hala paranızı geri alacak!

MyVPN hesabınızı satın almak için kredi / banka kartınızı veya PayPal hesabınızı kullanabilir ve ayrıca güvenli ödeme türü Bitcoin'i kabul edebilirsiniz..

Müşteri servisi

MyVPN'in sağladığı en önemli destek standart Bilet Desteğidir. Bu 7/24/365 korurlar ve ne zaman kullanırsak kullanalım, teknik açıdan bilgili olduklarını gördük ve her zaman birkaç saat içinde cevap aldık. Bunun yanı sıra ABD vatandaşları için telefon desteği var ve daha büyük teknik sorunlar için uzak masaüstü de sağlayacaklar.

Genel olarak bu destek mekanizması mükemmel olsa da, tam özellikli bir bilgi tabanından ve / veya forumdan gerçekten fayda sağlayabileceklerini düşünüyoruz.

Gizlilik ve güvenlik

İlk olarak, protokollerle ilgili olarak MyVPN tüm ürün gamını sağlar: PPTP, L2TP, OpenVPN ve IKEv. Tüm par PPTP'lerde, cihazınız desteklediği sürece maksimum 256 bit şifreleme sağlarlar. OpenVPN (önerdiğimiz protokol) için AES ve 2048bit el sıkışma kullanıyorlar - bu küçük VPN sağlayıcısı için harika bir artı. Bunun yanı sıra, OpenSSL'ye kıyasla güvenlik için daha iyi olan LibreSSL kullanmaktadırlar. Ayrıca farklı güvenlik duvarlarını, kısıtlamaları ve DPI'yi (Derin Paket Denetimi) atlamak için geliştirdikleri OpenVPN'in gelişmiş bir sürümü olan bir MimicVPN Protokolü var..

İkincisi, günlüğe kaydetme söz konusu olduğunda, MyVPN bağlantı günlüklerini tutar, böylece mutlak mahremiyetiniz varsa hizmetleri sizin için değildir. Aksi takdirde, hangi bilgileri kaydettiklerini açıkça belirtmişlerdir. Günlüklerini sadece bir gün boyunca tutarlar ve daha sonra tamamen temizlerler, bu sizi çok endişelendirmemelidir.

Şartları & Koşullar ve Gizlilik Politikası kısa da olsa, hangi bilgileri topladıklarını, nasıl kullandıklarını ve ağlarını nasıl yönettiklerini ayrıntılı olarak açıklarlar. Bu cümle ile ilgili tek sorun şuydu: Farklı ülkelerden birden fazla IP adresinden eşzamanlı giriş (izin verilmiyor). Bu çok katı bir kural ve ortalama bir kişinin hizmetlerini kullanımını gerçekten kısıtlayacak bir kural gibi göründüğü için bunları sorguladık ve şunları söylediler: Hisse girişlerini önlemek için eklendi. Müşteri kuralların geri kalanını kötüye kullanmadığı sürece, çoklu girişlere tepki vermiyoruz. Bu ideal değil ama kötüye kullanımı önlemek için bu adımları atıyorlar..

P2P ile ilgili olarak, ABD sunucularında izin vermezler ve diğer sunucularında yalnızca yasal P2P kullanmanızı isterler.

Son düşünceler

Genel olarak MyVPN, tam özellikli bir müşteri, mükemmel şifreleme ve çok samimi bir destek ekibine sahip hoş bir küçük VPN şirketidir. Kullanımlarını tavsiye etmekten mutluluk duymak için hala bazı ilerlemeler olsa da, 6 ay veya daha uzun bir süre kaydolursanız sadece değerine değer, bu yüzden ücretsiz deneme sürümlerine göz attığınızdan emin olun..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me