Unlocator

 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 4.96
  / ay

 • Satış Tarihi:


  • pencereler

  • Mac os işletim sistemi

  • iOS

  • Android
 • unblocks:


  • Netflix

  • iPlayer

ProPrivacy.com Puan
5 10 üzerinden

özet

Unlocator, insanların internet kısıtlamaları, sansür ve coğrafi engelleme konusunda yardımcı olma yöntemlerine odaklanan Danimarkalı bir şirkettir. Şirket hem Akıllı Alan Adı Sistemi (Akıllı DNS) hem de tam bir VPN hizmeti sunuyor. Bu incelemeyi okuyarak Unlocator'ın Akıllı DNS ve Sanal Özel Ağ (VPN) hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinin veya aşağıdaki düğmeyi tıklayarak doğrudan şirketin sitesine gidin.

Akıllı DNS, engellenen çevrimiçi hizmetlere erişmek için harika bir yoldur, ancak gizlilik kazanmak için bir VPN kullanmak gerekir. İyi haber şu ki Unlocator, abonelere ihtiyaç duydukları her şeyi vermek için her iki teknolojiye de erişim sağlıyor.


Hızlı İstatistikler

 • yargı
  Danimarka
 • Ülkeler
  36
 • Eşzamanlı bağlantılar
  5
 • ProPrivacy.com SpeedTest (ortalama)
  49.2 Mbps

Özellikleri

Ülkeler 36
Eşzamanlı bağlantılar 5
torrenting

Unlocator, Akıllı DNS ve VPN hizmetleri seçimi ile birlikte gelir ve bunlar bir ülkedeki içeriği ve bir diğerine VPN akışı için aynı anda kullanılabilir.

Unlocator VPN tüm popüler platformlar için mevcuttur ve OpenVPN şifrelemesi sağlayan uygulamalara sahiptir (iOS sadece oldukça standart ücret olan L2TP / IPSec ve IKEv2 sağlar). Unlocator VPN uygulamalarında bir öldürme düğmesi ve bir "kalkan" VPN etkinleştirilmedikçe internete bağlanmanızı engelleyen bir özelliktir. Ancak, killswitch sadece masaüstü bilgisayarlar içindir.

Unlocator, 36 ülkedeki sunuculara sahiptir; bu, içeriği engellemenin kaldırılması için geniş bir ülke yelpazesidir. BitTorrenting'e izin verilir ve firma P2P için belirli sunucular belirtmez, yani herhangi birini kullanmakta özgürsünüz.

Hız ve Performans

Unlocator VPN, sunucularına bağlandığımızda hızları anlamlı ölçüde etkilemedi. Bu, bu VPN'nin akış ve oyun gibi veri yoğun görevleri yerine getirmek için iyi olması gerektiği anlamına gelir. Bu mantıklı çünkü VPN, Netflix gibi içeriğin engellemesini kaldırmak için kendisini iyi pazarlıyor.

Netflix

Unlocator, ABD Netflix'e erişim sağlayabilen bir hizmettir. Kullanıcılar Akıllı DNS sunucularını veya VPN kullanarak Netflix'in engellemesini kaldırabilir. Hizmet ayrıca BBC iPlayer, Hulu ve daha birçok popüler hizmetin engelini kaldırıyor.

Sızıntı testleri

ProPrivacy.com SpeedTest (ortalama) 49.2
ProPrivacy.com SpeedTest (maks / seri çekim) 62
WebRTC sızıntısı tespit edildi?
IPv4 sızıntısı tespit edildi?

Bu VPN'yi bir IPv4 bağlantısındaki sızıntılar açısından test ettik ve IP sızıntısı, DNS sızıntısı veya WebRTC sızıntısı çekmediğini tespit ettik. Bu, gizliliğinizi etkili bir şekilde koruyacağı anlamına gelir.

Ancak, özellikle bir IPv6 bağlantınız varsa, sızıntıları kontrol etmek için kendiniz IPLeak.net'e gitmenizi öneririz (ISP'miz inceleme sırasında bulunduğumuz yerde sağlamadığı için IPv6'yı test edemedik) . IPv6'da bir WebRTC veya DNS sızıntısı alırsanız, IPv6'yı bilgisayarınızda tamamen devre dışı bırakmanızı öneririz..

Fiyat

2 yıl

$ 4.96
her ay

Unlocator, bugünlerde premium VPN'lerin ortalama fiyatlarına kıyasla oldukça pahalı bir VPN hizmetidir. Bir yıl için abone olursanız, ayda 8,30 ABD doları olan 98,75 ABD Doları (KDV dahil) ödersiniz. KDV olmadan bir fiyat teklif etmesini biraz yanıltıcı buluyoruz.

Bir aylık planın maliyeti 12,49 dolar. Bunlar kolayca yenilebilecek üst düzey fiyatlardır. Bu nedenle, aynı zamanda ucuz olan mükemmel bir VPN almak sizin için önemliyse, başka bir yere bakmanızı öneririz.

Tüm planlar 30 günlük para iade garantisi içerir, böylece ihtiyacınız olan her şeyi yapıp yapmadığını görmek için hizmeti iyice test edebilirsiniz. Bu çok cömerttir, çünkü Unlocator VPN ayrıca hizmeti test etmek için kullanabileceğiniz 7 günlük ücretsiz bir deneme sağlar. Ücretsiz deneme, VPN ve Akıllı DNS hizmeti de dahil olmak üzere Unlocator hizmetlerine tam erişim sağlar.

Şirket tüm kredi ve banka kartlarını kabul etmektedir ve ayrıca Bitcoin ile de ödeme yapabilirsiniz. Ancak, hizmetin PayPal ile ödenmesi mümkün değildir.

Kullanım kolaylığı

pencereler
Mac os işletim sistemi
iOS
Android

Kayıt olmak

Yedi günlük ücretsiz deneme, Unlocator ile rahat olmanız ve iyice test etmeniz için size bolca zaman vermelidir. Sitenin her yerinde ücretsiz deneme düğmeleri vardır, bu nedenle kayıt formuna ulaşmakta sorun yaşamamanız gerekir.

E-posta adresiniz sistem için kullanıcı adınız olur. Şirket, şifre sıfırlama bilgilerini kayıtlı e-posta adresine gönderecektir. Hesap etkinleştirme işlemi sırasında e-posta doğrulama adımı olmadığından sistemi sahte bir e-posta adresiyle kullanmak mümkündür. Ancak, gerçek bir e-posta adresi vermek daha iyidir. Unlocator'a gerçek e-posta adresinizi vermek istemiyorsanız yeni bir anonim web postası hesabı oluşturmanız yeterlidir.

Kayıt işlemini tamamladıktan sonra doğrudan hesap sayfanıza yönlendirileceksiniz.

Kurulum

Uygulamalar tüm platformlar için kullanılabilir, yani VPN uygulamasını Windows, Mac, Android ve iOS'ta çalıştırabilir ve çalıştırabilirsiniz. Tüm platformlar, güvenli IKEv2 veya L2TP şifreleme seçeneğiyle çalışan iOS dışında OpenVPN sağlar. Killswitch her iki masaüstü istemcisinde de kullanılabilir ancak mobil uygulamalarda kullanılamaz.

Dünyadaki çeşitli sunuculara bağlanmak için tek tıklamayla işlevselliği sayesinde, uygulamaların gezinmesi kolay ve kullanımı kolay olduğunu gördük.

Müşteri servisi

Ücretsiz deneme 7
Para iade garantisi uzunluğu 30
24 saat destek
Canlı sohbet
Para iade garantisi

Unlocator Destek Merkezi'ne sitenin üst menüsündeki Destek düğmesini tıklayarak ulaşabilirsiniz. Destek ekibinden bir soru sormanız gerekiyorsa, "İletişim desteği" düğmesine basın. Bir destek bileti açmak, standart bir web formunu doldurmayı içerir. Kayıtlı e-posta adresinize bir cevap verilecektir.

Bunu tercih eden kullanıcılar için web sitesinde 7/24 canlı sohbet hizmeti vardır. Destek ajanlarının genellikle iyi olduğunu gördük. Ancak, hala sormak istediğimiz daha fazla soru olduğunda konuşmamızdan çıkıldı, bu da başka bir sohbet konuşması başlatmamız gerektiği anlamına geliyordu; diyelim ki daha önemli bir yeri vardı. Bir sonraki beyefendi çok daha iyiydi ve tüm sorularımızı bitirene kadar sohbete katıldı.

Zorlandıklarında verebilecekleri teknik bilgi düzeyinden çok etkilendik. Windows 10 ve diğer modern platformlar için bir kurulum kılavuzu içeren kurulum kılavuzlarını da beğendik. VPN'i manuel olarak ayarlama kılavuzlarının yanı sıra.

Gizlilik ve güvenlik

IPv4 sızıntı koruması
Öldürme Anahtarı
WebRTC sızıntı koruması

Unlocator, gizlilik konusunda çok güçlü bir Avrupa ülkesi olan Danimarka'da bulunmaktadır. Ülkenin Danimarka yasalarına göre VPN'lere uygulanan herhangi bir günlük kaydı gerekliliği yoktur ve Danimarka dünyadaki en güçlü tüketici ve gizlilik koruma yasalarından bazılarına sahiptir.

Ayrıca, firma yalnızca bir IP adresine bağlanamayan toplu istatistikleri depolar ve bu bağlantı günlükleri 24 saat içinde temizlenir. Bu, firmaya bir varantla yaklaşılsa bile, kullanıcıları hakkında önemli bir şey veremeyeceği anlamına gelir.

Ancak, Akıllı DNS özelliğini kullanmaya karar verirseniz, firmaya IP adresinizi vermeniz gerektiğini belirtmek gerekir..

Şifreleme Protokolleri

IKEs2
OpenVPN
L2TP / IPsec

VPN'ler, cihazlarınızdan gelen ve giden tüm verileri şifreler. Unlocator uygulamaları, OpenVPN (iOS hariç her platformda) dahil tüm platformlarda güçlü şifreleme sağlar. Firmadan bize OpenVPN uygulaması hakkında bilgi vermesini istedik ve bize şunu kullandığını söylediler:

Şifre: AES-256-CBC. El sıkışma: RSA-2048 anahtarı. Karma kimlik doğrulaması: SHA-512. PFS: Evet

Bu, geleceğe yönelik çok güçlü bir OpenVPN uygulamasıdır.

VPN Günlüğü

Unlocator, bir oturumun sona ermesinden sonraki 24 saat içinde tüm faaliyet kayıtlarını sildiğini belirtir. Ayrıca, kullanıcıların sunucularına bağlandıklarında (kullanım günlükleri) hiçbir zaman veri toplamaz. Bu, sıfır günlüklü bir VPN'e olduğu kadar yakındır ve çoğu insanın ihtiyaçları için mükemmel bir gizliliktir.

Son düşünceler

Unlocator, hem çevrimiçi olarak daha fazla içeriğin engelini kaldırmak isteyen hem de gizlilik isteyen kişilerde pazarlanan bir hizmettir. Her ikisi için iyi hizmet gördük. Ancak biraz pahalı tarafında ve piyasada size benzer özellikler verecek VPN'ler var, yaklaşık yarı fiyatına daha fazla sunucu konumu var. Yine de, bu test denemeye değer oldukça iyi bir VPN hizmetidir.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me