iPredator


 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 8.00
  / ay

 • Satış Tarihi:


  • pencereler

  • Mac os işletim sistemi

  • iOS

  • Android

Ne yazık ki, IPreadator artık İş dünyasında değil.

Bu hizmete alternatiflerin bir listesi için lütfen 5 en iyi VPN'ler liste.

ProPrivacy.com Puan
8 10 üzerinden

özet

iPredator, Pirate Bay kurucusu Peter Sunde tarafından oluşturulduğu gerçeği için en dikkat çekicidir ve meşhur BitTorrent dizinleme web sitesine resmi olarak bağlı olmasa da, onunla yakın bağlara sahiptir. Bu bağlantı nedeniyle, iPredator için yüksek umutlarımız vardı ve bu nedenle hizmetin çok fazla pürüzlü kenarları olduğunu bulmak biraz hayal kırıklığına uğradı, gizlilik politikası umduğumuz kadar kapsamlı değildi ve bağlantı hızları çok ropeydi. Yine de, kullanılan şifreleme birinci sınıftır ve hiçbir kullanım günlüğü tutulmaz (bu bizim için en önemli özelliklerdir), bu nedenle hizmet kötü olmaktan uzaktır. Sadece orada daha iyi olanlar var.

Özellikleri

 • OpenVPN
 • PPTP
 • 50 İsveç sunucusu
 • Kendi günlüğe kaydetmeyen HTTP proxy, DNS sunucusu ve Tor çıkış düğümünü çalıştırır
 • P2P destekli
 • Sınırsız veri kullanımı
 • Kullanım günlüğü yok

Hız ve Performans

20 megabaytlık İngiltere geniş bandımızı kullanarak iPredator'ı hızlandırıyoruz. Hızlarımız sunucularına bağlandığında, hızları 7 ila 11 Mbps arasında değişen, yarı yarıya azaldı. VPN kullanırken hızda büyük bir düşüş gördük, ancak bunların bazıları iPredator'un yalnızca İsveç sunucularından coğrafi mesafemize bağlanabilir. Bununla birlikte dikkate alınsa bile, hızlar hayal kırıklığı yaratıyor.

Fiyatlandırma ve Planlar

Fiyatlandırma 1, 3, 6 ve 12 aylık artışlarla genişletebileceğiniz çok basit ve saçma olmayan 8 $ 'dır. Bununla birlikte, oran daha uzun vadeli planlarla değişmez, bu nedenle hangi planı seçerseniz seçin, yine de ayda 8 dolar ödüyorsunuz..

Size hizmetin tadına bakmak için 3 günlük ücretsiz deneme var, ancak CyberGhost’un 30 günlük ücretsiz denemesi hiçbir şekilde övgüye değer değil. Ne yazık ki bu denemeyi etkinleştirmek için, bilet sistemi veya e-posta yoluyla bir istek göndermelisiniz, bu da hizmete bir dönüş yapmadan önce bizi biraz asılı bıraktı.

Gizlilik ve güvenlik

Bu, korsan Körfezi ile bağlantısı göz önüne alındığında iPredator iyi puan beklediğimiz bir alandır ve büyük ölçüde biz hayal kırıklığına değildi. OpenVPN şifrelemesi, ABD hükümeti tarafından güvenli iletişim için kullanılan kaya gibi sağlam CBC 256 bit AES çeşididir ve SHA1 karma kimlik doğrulamasını kullanır..

Gizlilik de iyidir, ancak birkaç rakip sağlayıcı tarafından iddia edilen "hiçbir kayıt yok" politikalarından biraz daha kısa olsa da (elbette iPredator daha dürüst olabilir). En önemlisi, bağlantı günlükleri 'hata ayıklama amacıyla' tutulmasına rağmen trafik kayıtları tutulmaz. Bunlar şifrelenir ve yalnızca iPredator'ın bunlara erişebilmesini sağlamak için site dışında tutulur.

Buna ek olarak, ödeme işlemcilerinden alınan işlem kimliği ve e-postalar 6 aydan biraz daha uzun bir süre saklanır, ayrıca 'şifreli bir bölüm içinde ayrı bir sistemde depolanır'.

'Hiç günlük yok' fikrini gerçekten sevsek de, iPredator’un gizlilik prosedürleri oldukça sağlam görünüyor ve çoğu amaç için fazlasıyla yeterli olmalı. İPredator'un TorrentFreak'e söylediği gibi, anywhere Mümkün olan her yerde yasal olarak mümkün olan en az miktarda depolamaya çalışıyoruz. IP adresleri şifrelenir ve uygun bir işlem sağlamak için yalnızca destek olmayan personel tarafından şifresi çözülebilir. Örneğin, polisin bir istismar raporu için veri almak üzere destek personelini biraz karıştırdığı konular üzerinde çalışmak. Veritabanında, kullanıcıların bize kaydolurken ve sınırlı bir birikmiş iş birikimiyle ilgili ayrıntıları saklıyoruz. ”

Son bir gözlem, iPredator'ın Pirate Bay ile yakın ilişkisinin, neredeyse benzersiz bir şekilde, hükümet yetkilileri tarafından yürütülen bir 'bal küpü' olmadığından kesinlikle emin olabileceğimiz anlamına geldiği yönündedir..

Son düşünceler

İyi bir bağlantı günlüğü politikası ve bazı büyük şifreleme sayesinde iPredator'dan çok daha kötüsünü yapabilirsiniz, ancak hizmetin çok geri çekilmiş doğası, herhangi bir kayıt tutulmazsa tercih edeceğimiz gerçeği ve çok hayal kırıklığı yaratan speedtest.net sonuçları, aynı zamanda çok daha iyi yapabileceğinizi düşündüğümüz anlamına gelir. Hala ilk günler ve iPredator finansal işlemcilerden gelen istenmeyen dikkatlerle mücadele ediyor, bu yüzden desteğimizi sunacağız. Bununla birlikte, hizmeti tam olarak önerebilmemiz için, bazı uluslararası sunucuların eklenmesi ve bağlantı hızlarının iyileştirilmesi de dahil olmak üzere bazı daha çekici özellikler eklemesi gerektiğini düşünüyoruz..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me