HideIPVPN


 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 4.17
  / ay

ProPrivacy.com Puan
6.5 10 üzerinden

özet

Moldova'nın başkenti Chisnau'da bulunan HideIPVPN, VPN pazarında çok etkileyici yerel yeteneklere karşı. Romanya, dünyanın en iyi VPN hizmetlerinden bazılarına ev sahipliği yapıyor ve komşu Moldova topuklarında sıcak.

Bölgedeki VPN hizmetlerinin çoğu gibi HideIPVPN de çok çeşitli planlar yarattı. Hizmetin sunduğu tüm seçenekleri okumak biraz zaman alacaktır. Neyse ki, sizin için tüm zor işleri yaptık. Bu incelemeyi okuyarak HideIPVPN'in hizmet planları, nasıl satın alınacağı ve bundan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz hakkında bilgi edinin..

Hızlı İstatistikler

 • yargı
  Moldova
 • Eşzamanlı bağlantılar
  3
 • Ülkeler
  8

Özellikleri

Şirketin paketinin özellikleri:

 • 30-gün para iade garantisi
 • 24 saat ücretsiz VPN denemesi
 • Yedi günlük akıllı DNS ücretsiz deneme sürümü
 • Üç eşzamanlı bağlantı
 • Kendi kendini yükleyen uygulama
 • Kullanımı kolay arayüz
 • Sınırsız veri akışı
 • Çoklu paket indirimleri
 • Öldürme anahtarı
 • İsteğe bağlı sunucu hızı testleri
 • Bazı sunucularda P2P kullanımına izin verilir
 • HTTPS proxy'si
 • PayPal ve Bitcoin ile kredi kartlarını kabul eder
 • OpenVPN, IKEv2, L2TP, SSTP, SoftEther ve PPTP
 • Windows, Mac OS X, macOS, iOS ve Android için uygulamalar

Şirket sekiz ülkede 28 sunucu işletiyor. ABD'de altı, Kanada'da altı, İngiltere'de altı, Almanya'da üç, Hollanda'da dört, Polonya'da üç ve Singapur ve Fransa'da birer sunucu vardır..

Eşzamanlı bağlantı ödeneğinin bazı kısıtlamaları vardır. Aynı sunucuya aynı anda iki kez bağlanamazsınız. Bununla birlikte, hizmet tarafından sunulan çoğu ülke konumunda birden fazla sunucu bulunduğundan, aynı anda en fazla üç eşzamanlı bağlantıya hak kazanmak için her seferinde aynı ülkede farklı bir sunucuya bağlanmanız gerekir..

Akıllı DNS hizmeti, "sınırsız" eşzamanlı bağlantılar. Ancak, tüm bu bağlantıların aynı IP adresinden gelmesi gerekir, yani aynı yönlendiricinin arkasından gelir.

HideIPVPN'i ziyaret edin »

Hız ve Performans

HideIPVPN uygulamasının hız testlerini UDP kullanarak OpenVPN olarak ayarlanmış sistemin protokolü ile yaptım. Test için erişilen sunucuların fiziksel konumunu tespit etmek için IPLocation.net'i kullandım. US1'in Manassas, Virginia'da olduğu bulundu. İkinci Kuzey Amerika testi IPLocation'ın Montreal'de olduğu bildirilen HideIPVPN'in Kanada1 sunucusu üzerinden gerçekleştirildi. Tüm Kuzey Amerika testleri Miami'deki bir test sunucusuyla bağlantıda ölçüldü.

Transatlantik performans testi için Londra'daki bir test sunucusuna bağlandım. Bu testler, IPLocation'ın bana Gosport, Hampshire'da olduğunu söylediği Hide1, HideIPVPN sunucusundan geçti..

Her durumda, Dominik Cumhuriyeti'nden testmy.net ile bir taban karşılaştırması için kullanılan her bir test sunucusuna korumasız bağlantı çalışan beş test çalıştırması gerçekleştirildi. Grafikler, her sunucu ve konum için en yüksek, en düşük ve ortalama hızları gösterir. Daha fazla ayrıntı için tam hız testi açıklamamıza bakın.

IPVPN hızlarını gizle

Bu hızlar muhtemelen sizin için yavaş görünecektir. Bunun nedeni, Dominik Cumhuriyeti'ndeki düzenli internet hizmetinin Avrupa veya Kuzey Amerika'daki mevcut internetten çok daha yavaş olmasıdır. Ancak, tatildeyseniz veya daha sıcak bir ülkeye çekiliyorsanız, bunlar evden internet TV servislerine bağlanırken karşılaşmanız muhtemel yerel koşullardır..

HideIPVPN hızların çok yavaşlamasına neden olmadı. Bu saygın bir performanstı.

UK1 sunucusuna bağlıyken, ipleak.net test sitesinde eriştim, İngiltere'deki konumumu bildirdi ve 60 farklı DNS sunucusu adresine yapılan aramaları gördüm. Bu DNS sunucularının dördü ABD'nin Georgia eyaletindeydi ve geri kalanı da Belçika'daydı.

Başka bir test sitesi olan doileak.com, beni Birleşik Krallık'a yerleştirdi ve bilgisayarımın ABD ve başka bir yerde DNS sunucularına eriştiğini gördü. DoILeak, diğer DNS sunucularının Hollanda'da olduğunu bildirdi.

İnternet servis sağlayıcım IPv6 adreslerini kullanmıyor ve bu nedenle IPv6 sızıntılarını test edemedim.

Fiyatlandırma ve Planlar

HideIPVPN'in beş farklı servis planı vardır. Her durumda, hizmete bir ay, üç ay veya bir yıl boyunca abonelik almayı seçebilirsiniz. En üstteki paket, şirket tarafından çalıştırılan tüm sunuculara erişim içerir.

IPVPN fiyatlandırmasını gizle

Hiçbir zaman bu sunucu konumlarının tümüne erişmeniz gerekmeyeceğini ve yalnızca bir VPN'in belirli bir ülkeye girmesini istemediğinizi biliyorsanız, ülkeye özgü bir plan seçerek paradan tasarruf edebilirsiniz. Bunlardan ilki, ABD'deki HideIPVPN sunucularına erişmenizi sağlar. Şirketin Washington DC, Los Angeles, San Jose, Buffalo, Texas ve Chicago'da sunucuları var.

Yalnızca İngiltere'deki sunuculara erişmek için bir plan seçebilirsiniz. Londra'da dört, Maidenhead'de toplam yedi kişi var. Üçüncü ülkeye özgü plan, ikisi Varşova'da ve biri Katowice'de olan Polonya'daki üç HideIPVPN sunucusuna erişim sağlıyor.

BitTorrent sistemiyle indirirken VPN'yi sadece koruma amacıyla kullanmak istiyorsanız, HideIPVPN'in Almanca ve Hollandaca sunucularına erişmeyi tercih edebilirsiniz. Bu, üçü Almanya'da ve beşi Hollanda'da olmak üzere toplam sekiz sunucu içerir. Ayrıca bu pakete Ninja paketi ile erişebilirsiniz, bu yüzden P2P etkinliğine izin verilen diğer tek plan budur.

HideIPVPN ayrıca akıllı bir DNS servisi de çalıştırır. Akıllı DNS kavramı hakkında daha sonra bu incelemede okuyabilirsiniz. Yurtdışında TV hizmetlerine girmenin bir yolunu istiyorsanız, akıllı DNS seçeneği en iyi çözümünüz olabilir.

DNS hizmetiyle yapabileceğiniz bağlantı sayısında bir sınırlama yoktur. Her VPN planında, servise aynı anda üç cihaz bağlayabilirsiniz. Ancak, bir hesabı paylaşmanıza izin verilmiyor.

Ninja paketine akıllı bir DNS dahildir ve ülkeye özgü üç VPN paketinin her biri yalnızca o ülke için akıllı DNS kullanımını içerir.

HideIPVPN kredi kartı, PayPal ve Bitcoin ile ödeme kabul etmektedir. Şirket 30 günlük geri ödeme süresi sunuyor. Ancak, bu nezaket için koşullar vardır. Size yalnızca HideIPVPN'e abone olduğunuz ilk ayda geri ödeme yapılmasına izin verilir. Bu nedenle, daha önce bir aboneliğiniz varsa, bir sonraki abonelikle para iade garantisi almazsınız. Benzer şekilde, bir faturalandırma sözleşmesi için ödeme yapıyorsanız, bu sözleşmenin yalnızca ilk dönemi geri ödeme almaya hak kazanır.

Yalnızca Windows, Mac OS veya Linux kullanıyorsanız geri ödeme alabilirsiniz. Mobil işletim sistemi kullanıcıları için herhangi bir geri ödeme sözleşmesi yoktur. Yönlendiricilere ve set üstü kutulara bir VPN ve akıllı DNS yükleyebilmenize rağmen, hizmetin bu cihazların tüm türlerinde çalışacağına dair bir garanti yoktur, bu nedenle hizmeti yüklemeniz nedeniyle geri ödeme alamazsınız bir yönlendiricide ve işe yaramadı.

Geri ödeme politikasındaki sınırlamalar göz önüne alındığında, bir abonelik almadan önce HideIPVPN tarafından sunulan ücretsiz denemeden yararlanmak daha iyidir. VPN ücretsiz denemesi bir gün sürer ve Nina paketine erişmenizi sağlar. Akıllı DNS paketi yedi günlük ücretsiz deneme sürümünde denenebilir.

Gizlilik ve güvenlik

HideIPVPN altı farklı şifreleme protokolü sunar: OpenVPN, IKEv2, L2TP, SSTP, SoftEther ve PPTP. Bunlardan ProPrivacy.com'da en iyi seçenek olarak OpenVPN'i öneriyoruz. Bu, muhtemelen en kapsamlı VPN sistemidir, çünkü yalnızca veriler için iyi güvenlik prosedürleri içermez, aynı zamanda uzak sunucuları doğrulama yöntemleri, bağlantılarınızın muhtemelen bu sunucu olarak poz veren biri tarafından ele geçirilme tehlikesiyle mücadele eder..

Uygulamada yer alan kullanışlı bir güvenlik özelliği "Uygulama Katili." Diğer VPN'lerin "öldürme anahtarı." Bu yardımcı program aslında bilgisayarınızda çalışan uygulamaları sonlandırmaz. Ancak, internete erişimlerini engeller. Bu önemli bir gizlilik önlemidir, çünkü yalnızca VPN meşgul olmadığında bu uygulamaların bağlanmasını durdurur. Bu koşullar altında, bilgisayarınızdan yapılacak herhangi bir iletişim gerçek IP adresinizi taşır ve gizlilik korumanızdan ödün verir.

Şifreleme

OpenVPN tek bir katı protokol yerine bir prosedürler kütüphanesidir. Sistem uygulamaları, verileri korumak için birkaç şifreden birini kullanabilir. OpenVPN'in kullanabileceği en güçlü şifre, HelpIPVPN'in kullandığı şifreleme sistemi olan AES'dir. Şifrelemenin gücü, verileri kodlamak için kullanılan anahtarın uzunluğundadır. En iyi VPN'ler 256 bit anahtar kullanır. Bu, HideIPVPN tarafından AES şifrelemesi için kullanılan anahtar uzunluktur.

OpenVPN'in oturum oluşturma ve AES anahtar dağıtım prosedürlerinde ikinci bir şifreleme şifresi kullanılır. HideIPVPN, 2048 bit anahtarla RSA şifrelemesi kullanır. Bu güçlü bir güvenlik yaratır, ancak şirket 4096 bit anahtarlı RSA olan SoftEther uygulaması için oturum oluşturmak için çok daha güçlü bir yöntem kullanır..

Ödeme

Birçok VPN, müşterilerinin ödemelerini tahsilatlarını ayrı bir şirket aracılığıyla düzenler, böylece işletmelerinde kullanıcıları hakkında herhangi bir kişisel bilgi tutmaları gerekmez. HideIPVPN öyle değildir. Kredi kartıyla veya hatta PayPal ile ödeme yapıyorsanız, kayıt olurken size gerçek bir ad vermeniz gerekir. Bunun nedeni, bu ayrıntıların ödeme doğrulama prosedürlerinin bir parçası olarak kullanılmasıdır. HideIPVPN ev adresinizi de alacaktır. Bu ayrıntıları açıklamaktan kaçınmak istiyorsanız, hizmet için ödeme yapmak için Bitcoin kullanmalısınız.

Bir hesap oluşturmak için ayrıca bir e-posta adresi vermeniz gerekir. Bu gerçek bir adres olmalı, çünkü şirket size hesap onay e-postaları gönderecek. Bununla birlikte, normal e-posta adresinizi vermek istemiyorsanız, şirketle iletişim kurmak için bir yazıcı web postası hesabı oluşturun.

Şirketin merkezi, Five Eyes güvenlik ittifakı veya AB gibi kısıtlayıcı rejimlerin dışında bulunan Moldova'da bulunmaktadır. Moldova'nın veri saklama yasaları yoktur ve HideIPVPN, müşterilerinin VPN sunucularındaki etkinliklerinin kaydını tutmadığını beyan eder: "IP adreslerini, tarama geçmişini, trafik hedefini veya DNS sorgularını depolamıyoruz. HideIPVPN'in günlük politikamız nedeniyle mevcut olmayan verileri sağlama zorunluluğu yoktur." Bu, mükemmel Gizlilik Politikasına katkıda bulunur.

Kullanım kolaylığı

HideIPVPN'in logosu, çizgi film Nina savaşçının maskeli yüzüdür. Bu Ninja teması tüm site boyunca çalışır ve illüstrasyonları için ana temayı oluşturur. Site çok iyi görünüyor ve iyi planlanmış. BT, VPN kavramlarını iyi açıklıyor ve hatta metne dağılmış birçok teknik ayrıntı bile içeriyor.

Genel olarak, HideIPVPN web sitesi çekici ve dostane, aynı zamanda yetkinlik gösteriyor. Şirket, hala ulaşılabilir ve eğlenceli olsa da, yeteneklerine güven veren bir izlenim yaratmayı başardı.

Sitenin ana gezinme ortamı, ekranın üst kısmındaki bir menüdür. Siz sayfayı aşağı kaydırdıkça bu pencerede sabit kalır. Site sayfalarının alt kısmında daha fazla gezinme bağlantısı var.

Şirket sitede bir blog tutuyor. Bu, çevrimiçi gizlilik ve HideVPN hizmetine eklemeler hakkında bazı ilginç okumalar verir. Blog ayda üç kez yeni yayınlar alıyor.

Şirket ayrıca takip edebileceğiniz bir Facebook profili de yönetiyor. Bu genellikle sadece kamuoyunun dikkatini şirketin sitesinde bulunan yeni blog yayınlarına yönlendirir. Bununla birlikte, HidePVPN sosyal medya organlarında ara sıra promosyonlar yapar ve bunlardan bazılarıyla ücretsiz bir hizmet kazanabilirsiniz. Bu teklifler şirketin Twitter özet akışında da mevcuttur. HideIPVPN ayrıca bir Google+ hesabına sahiptir.

Destek

Sitedeki her sayfanın sol alt köşesindeki gri renkli dikdörtgeni tıklayarak canlı sohbet penceresine erişebilirsiniz. Yardım masasında canlı sohbet yardımcı programını yöneten biri varsa, mesajı görürsünüz "Canlı sohbet" bu alanda.

Bir görüşme başlatmak için adınızı ve e-posta adresinizi girmeniz gerekir. Canlı sohbette kimse yoksa, erişim sekmesinde şu mesaj görüntülenir: "Bize Ulaşın." Bu alana tıkladığınızda bir mesaj penceresi açarsınız.

Canlı sohbet destek masası operatörleri çok bilgili değildir. VPN'de kullanılan şifreleme hakkında basit bir soru sordum ve sorunuma yardımcı olması gereken kişi cevap veremedi.

Destek menüsü öğesi sizi web sitesinin SSS sayfasına götürür. Bu sayfadaki cevaplar çok kapsamlıdır ve kaydolma konusunda kendinizi rahat hissetmeniz için gereken tüm bilgileri vermelidir. Sayfanın üst kısmındaki düğmeler, servis paketinin farklı öğelerinin (ör. VPN, akıllı DNS ve proxy sunucusu) nasıl kurulacağına ilişkin eğiticilere ve rehbere yönlendirir..

SSS sayfasının altında küçük bir iletişim formu var. Ancak, bu bölüme girilen sorular destek bileti olarak kaydedilmez. Bu forma bir soru girdim ve hiç cevap alamadım.

Sitenin alt kısmındaki Bize Ulaşın bağlantısını kullanarak veya Müşteri Alanı'nı kullanarak daha ayrıntılı bir destek bileti formuna ulaşabilirsiniz. İstemci Alanına sitenin üst menüsündeki Oturum Aç bağlantısından ulaşabilirsiniz. Bu caddeden yükseltilen destek biletleri günlüğe kaydedilir ve her birinin ilerlemesini Gösterge Tablosunun Açık Destek Biletleri bölümünde görebilirsiniz.

VPN uygulamasının kullanıcı adını ve şifresini almak için etkin hizmet paketinizin adını tıklayın. Bunların ikisini de değiştirebilirsiniz. Bu paket ayrıntıları sayfası, VPN yazılımını aldığınız yerdir. Yükleyebilirsiniz

Süreç

HideIPVPN geri ödeme politikasına kısıtlamalar getirdiğinden, bir aboneliğe kaydolmadan önce sistemi şirketin ücretsiz deneme teklifiyle test etmek daha iyidir. Kaydolduğunuz gün net bir günlüğünüz olduğundan emin olun çünkü hizmetin aradığınız tüm işlevleri sağladığından emin olmanız gerekir.

Ücretsiz deneme

Ücretsiz Deneme formuna sitenin Ana sayfasından ulaşabilirsiniz. Aramak "Ücretsiz Deneme Sürümümü Hemen Alın" buton. Forma adınızı ve e-posta adresinizi girin ve alttaki büyük yeşil düğmeyi tıklayın.

Kimlik bilgileri buraya gönderildiği için e-posta adresi gerçek olmalıdır. Bunlar, uygulamayı indirdiğiniz web sitesindeki Müşteri Alanı içindir. VPN kullanıcı adı ve şifresi farklı.

Kayıt olmak

Hizmet için ödeme yapmak üzere Fiyatlandırma sayfasına gidin, bir abonelik süresi seçin ve ardından "Şimdi sipariş ver" düğmesini seçin. Bu sizi Alışveriş Sepetine götürür.

Size e-posta adresinizi girin. Ücretsiz deneme sürümünü aldıktan sonra zaten bir hesabınız varsa, Oturum Aç düğmesini tıklayın ve bunun yerine kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.

Bir ödeme türünü tıklayın, Hizmet Şartları kutusunu işaretleyin ve devam etmek için yeşil düğmeye basın.Ödeme ekranının biçimi seçtiğiniz ödeme türüne göre değişir..

Hesabınızın onayını e-postayla alacaksınız. Ücretsiz deneme sürümünü zaten denediyseniz, ücretli hizmet aynı hesapta çalışır. Ancak, erişiminizin son kullanma tarihinin uzatıldığını göreceksiniz.

Yazılım indirme ve yükleme talimatlarına Destek sayfasından veya Müşteri Alanındaki paket ayrıntılarından erişilebilir.

Windows VPN istemcisi

Kurulum sihirbazı Masaüstünüze bir kısayol yükleyecektir. Uygulamayı açmak için kısayola tıklayın. Sisteme ilk kez eriştiğinizde VPN kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekecektir. Kontrol edin "Şifre hatırlamak" kutusunu açın, böylece uygulamayı her açtığınızda bu kimlik bilgilerini yazmaya devam etmenize gerek kalmaz..

Uygulama beş farklı VPN yöntemi kullanabilir ve pencerenin üstündeki VPN Protokolü düğmelerinden birine basarak bağlantı için hangisini tercih edeceğinizi seçebilirsiniz..

Yan menü Ayarlar sayfasına erişmenizi sağlar. Uygulamanın bu bölümündeki özellikler, uygulamanın Windows başlatıldığında çalışıp çalışmadığını ve varsayılan bir VPN sunucusuna otomatik olarak bağlanıp bağlanmayacağını belirlemenizi sağlar..

Pencerenin altındaki OpenVPN Protokolleri seçeneği, İletim Kontrol Protokolü'nü veya Kullanıcı Datagram Protokolü'nü kullanarak bir VPN sunucusuna bağlantılarınızı çalıştırmak isteyip istemediğinize karar vermenizi sağlar. UDP daha hafiftir ve IP telefonu, çevrimiçi oyun oynama ve video akışı gibi hızlı veri aktarımı gerektiren modern uygulamalar için daha iyidir.

HideIPVPN uygulamasının kill switch'i biraz karmaşık. Uygulamalarına kill anahtarı eklemeye karar veren birçok VPN şirketi, VPN aktif oluncaya kadar internet erişimi için sistem genelinde bir engelleme seçeneği oluşturuyor. HideIPVPN uygulamasında, kontrol etmek istediğiniz her uygulamayı aday göstermeniz gerekir. Bu işlev, "Uygulama Katili" sol menüdeki.

Uygulamanın ana ekranına geri dönmeden önce, bağlanmadan önce bir sunucu seçmeniz gerekir. Kullanılabilir sunucular açılır listesine erişmeden önce bir ülke seçmek için bayraklarla süslenmiş düğmelerden birini tıklayın.

Bu liste sadece sunucu adlarını alfabetik sırayla gösterir. Bu listeyi, siparişin hangi sunucunun bulunduğunuz konumdan daha hızlı ulaşacağını temel alarak listenin en hızlısı olacağı şekilde yeniden düzenlenmesini sağlayabilirsiniz. Bu yeniden siparişi, "Hıza göre sırala" açılır listenin yanındaki düğme.

Seçtiğiniz servisle bağlantı kurmak için Bağlan düğmesine tıklayın. Bağlantı işlemi biraz zaman alır, ancak VPN bağlantısı aktif olduğunda, Bağlan düğmesi etiketi gösterecek şekilde değişir "kesmek.

Diğer Platformlar

HideIPVPN, Windows, Mac OS X, macOS, Android ve iOS cihazlar için özel uygulamalara sahiptir. Linux makinelerde VPN kullanmak için üçüncü taraf uygulamaları da yükleyebilirsiniz. Hizmet ayrıca yönlendiricilere ve alıcı kutularına da yüklenebilir. Ancak, geri ödeme garantisi yalnızca hizmetin Windows, Mac ve Linux uygulamaları için geçerlidir.

Diğer servisler

HideIPVPN'in akıllı DNS ve proxy sunucu erişimi, aynı ülkedeki kişilere erişimi kısıtlayan denizaşırı sitelere girmeniz için size başka seçenekler sunar.

Proxy hizmeti, bağlantılarınızı bir aracı sunucu aracılığıyla yönlendirir ve Web sayfaları için isteğinizi sizinkinden değil, adresinden sunar. Bölgesel kısıtlamaları olan siteler bir isteğin kaynak adresini kontrol ettiğinden, bir proxy hizmeti kısıtlamaları atlamanızı sağlamalıdır.

Akıllı bir DNS hizmeti isteğe bağlı olarak trafiğinizi yönlendirir. Web adresleri internette gerçekten mevcut değildir, bu nedenle tarayıcınızın bir web sunucusundan bir sayfa getirebilmesi için ana bilgisayarın internet adresini bilmesi gerekir. İnternet adresi yaygın olarak IP adresi olarak bilinir ve bir etki alanı adı sunucusu dünyadaki tüm web sitesi adları (etki alanları) için IP adreslerini depolar.

Akıllı DNS, bölgesel olarak kısıtlanmış web hizmetlerinin IP'lerini proxy sunucusunun adresiyle değiştirir. Akıllı bir DNS hizmeti kullandığınızda, BBC iPlayer'a erişim proxy üzerinden yönlendirilirken, Yahoo.com gibi diğer web sitelerine erişim normal yolla seyahat edecektir..

Bazı proxy sistemleri, bir web sayfasında düğmeler veya video oynatıcılar gibi arkasında herhangi bir program içeren her şeyi içerebilecek potansiyel olarak riskli öğeleri çıkardığından bazen proxy kullanarak zorluklarla karşılaşabilirsiniz..

VPN bir proxy türüdür. Ancak, bilgisayarınız ile proxy sunucusu arasındaki tüm bağlantıyı tamamen şifrelediği için ekstra güvenlik özellikleri vardır. Çin'de veya internet trafiğini engelleyen veya izleyen başka bir ülkede yaşıyorsanız, bir VPN'ye ihtiyacınız vardır, çünkü geçmiş hükümet kontrollerini gizlemeniz gerekir. Bir VPN kullanırken internet servis sağlayıcınız bile internet trafiğinize bakamıyor. Bazı durumlarda, video akışı hizmetlerine erişirken, bu gizlilik düzeyi gereklidir, çünkü bazı ISS'ler belirli internet trafiği türlerinin kasıtlı olarak yavaşlaması olan azaltmayı uygular..

Bu nedenle, bir VPN'nin, bir akıllı DNS'nin veya bir proxy'nin en iyisi tamamen sizin özel koşullarınıza bağlıdır. HideIPVPN tarafından sunulan ücretsiz deneme size üç seçeneği de deneme şansı veriyor.

Yayın Akışı

HideIPVPN'in akıllı DNS, proxy sunucusu ve VPN hizmetinin yeteneklerini test ederek her birinin beni popüler video akışı sitelerine alıp alamayacağını kontrol ettim.

Netflix'e akıllı DNS hizmeti üzerinden erişirken, HideIPVPN uygulamasında aday gösterdiğim ülke için değil, konumum için yerel kütüphaneyi aldım. Ancak bu hizmet, ülkenizde Facebook ve Twitter gibi engellenebilecek diğer sitelerle birlikte bölgenizde kısıtlanmış Youtube videolarının engelini kaldırmanızı sağlayacaktır..

Son düşünceler

HideIPVPN yetkin bir VPN çözümü sunar ve bölgesel olarak kısıtlanmış sitelere girmek için alternatif yöntemler içerir. Bu, yurtdışından akış hizmetlerini izlemek isteyenler için harika bir hizmettir. Ne yazık ki, mevcut yöntemlerin hiçbiri beni Netflix'in denizaşırı bir sürümüne sokamadı.

HideIPVPN hizmetine birçok düşünce getirdi. Web sitesi iyi tasarlanmış ve bilgi dolu. Akıllı DNS hizmetini özel uygulamaya dahil etmek gerçekten iyi bir fikirdi ve bu özelliğin kullanımını gerçekten kolaylaştırıyor. HideIPVPN personeli, Netflix problemini de çözeceklerini söylüyor. Umarım yaparlar.

Bu VPN'yi takip edeceğiz çünkü hizmetlerini hızla geliştiriyor gibi görünüyor. Bu arada, geri ödeme politikasında çok sayıda uyarı olduğunu unutmayın. Bu nedenle, ücretsiz denemeyi yaptığınızdan ve bir aboneliğe para vermeden önce sizi erişmek istediğiniz tüm sitelere yönlendirdiğinden emin olun..

HideIPVPN'i ziyaret edin »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me