Beni sakla


 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 9.99
  / ay

 • Satış Tarihi:


  • Android

  • iOS

  • pencereler

  • Mac os işletim sistemi

ProPrivacy.com Puan
6.5 10 üzerinden

özet

Hide.me, Malezya merkezli bir sıfır günlük VPN'dir. Şifreleme güçlüdür ve Hide.me VPN'de hem Mac hem de Windows için zengin özelliklere sahip uygulamalar bulunur. Bununla birlikte, güvenilir bir hizmet olmasına rağmen - kullanışlı bir ücretsiz abonelik planıyla - premium abonelikler oldukça pahalıdır. Ayrıca, bu VPN'in Netflix'e erişim sağlamada başarısız olduğunu ve bazı müşterileri hayal kırıklığına uğratabileceğini gördük.

Hızlı İstatistikler

 • yargı
  Malezya
 • Eşzamanlı bağlantılar
  10
 • Ülkeler
  36
 • ProPrivacy.com SpeedTest (ortalama)
  70,94 Mbps

Fiyat

12 ay

$ 9.99
her ay

6 ay

$ 13.32
her ay

1 ay

$ 14.99
her ay

Aboneler bir aylık, yıllık veya iki yıllık abonelik planı için ödeme yapmayı seçebilir. Bu aboneliklerin tümü aynı özelliklere sahiptir. Hangi yöne bakarsanız bakın, Hide.me primi biraz pahalıdır. 14,95 ABD doları olan aylık plan, dünyadaki en pahalı VPN planlarından biridir.

Yıllık abonelik ücreti 119,95 $ 'dır - ki bu kesinlikle daha rekabetçi. Ancak ayda 9,99 ABD doları eşdeğeri hâlâ çok fazla pahalı (aslında, çoğu VPN'nin aylık planlarında ne ücretlendirdiğine çok daha yakın).

Kuşkusuz, yılda 99 $ 'a mal olan ExpressVPN benzer bir bale park alanında. Bununla birlikte, ExpressVPN sık sık tüketicilere "pahalı" - ve Hide.me'nin maliyeti 20 $ daha fazla - Netflix ABD gibi bazı popüler hizmetlerin engelini kaldırmaz..

Artı tarafta, firma şimdi maliyeti sadece ayda 5,41 $ 'a düşüren iki yıllık bir plan başlattı. Bu, premium bir VPN'nin ortalama maliyetine çok daha yakındır ve tüketicilerin artık bu mükemmel VPN'yi burun üzerinden ödemeden kullanmayı seçebilecekleri anlamına gelir. Hide.me'nin bu abonelik planını eklemeye karar vermesinden çok memnunuz ve kullanıcıların bu VPN'den hoşlanmaları durumunda bu indirimden yararlanmasını şiddetle tavsiye ederiz..

Aboneler, hizmeti test etmek için 14 günlük para iade garantisi alırlar ve daha önce var olan 500 Mb veri sınırının kaldırıldığından emin olduk - VPN'yi istediğiniz kadar test edebilmeniz gerekir. paranı geri al.

Ödeme işlemcileri

Kullanıcılar PayPal, kredi veya banka kartları, iDeal veya Banka havalesi kullanarak bir abonelik için ödeme yapabilir. Hide.me ayrıca bir dizi kripto para birimi üzerinden ödeme kabul eder. Bu, tüketicilerin istedikleri takdirde hizmeti anonim olarak ödemelerini sağlar.

Ödemeler, üçüncü taraf firması Cleverbridge AG tarafından Hide.me adına yapılır. Bu hizmetin olumlu bir yönüdür, çünkü Hide.me'nin abone bilgilerinin yakınında herhangi bir yerde kayıtlı ödeme kayıtları yoktur. İlgilenenler için - Cleverbridge, genellikle veri gizliliği için iyi bir yer olarak kabul edilen Almanya'da bulunmaktadır..

Engellemeyi kaldır Netflix?

Windows istemcisini kullanarak test ettiğimiz en popüler akış hizmetlerinin engellemesinin kaldırılıp kaldırılmayacağını görmek için Hide.me VPN'i test ettik. ABD Florida ve Nevada sunucularına bağlandık. ABD sunucularındayken Netflix'te başarılı bir şekilde oturum açabildik - ancak yalnızca ABD'deki şovları bulamadık.

Ne yazık ki, bu VPN'in Netflix ABD'nin engellemesini kaldırmayacağı anlamına gelir. Hide.me'den bize hangi sunucuların ABD Netflix'in engellemesini engellediğini söylemesini istedik ve daha fazla bilgi alırsak incelemeyi güncelleyeceğiz, ancak şimdilik Netflix ABD'ye tamamen erişemedik.

Ayrıca BBC iPlayer'ı kullanıp kullanamayacağımızı görmek için İngiltere Londra ve İngiltere Manchester sunucularına bağlandık. BBC iPlayer'a her ikisinde de erişemedik.

BBC iPlayer ile çalışmadığımı gizle

Ne yazık ki, bu, Hide.me akışlarının engellemesini kaldırmak için iyi bir seçenek olarak kabul edilmediği anlamına gelir. Bu, hizmetin nispeten yüksek maliyeti göz önüne alındığında büyük bir dezavantajdır.

Özellikleri

Port seçimi
Port yönlendirme
Eşzamanlı bağlantılar 10
Toplam sunucu 1400
Ülkeler 36
Yönlendirici Desteği
Desteklenen Yönlendiriciler Asus WRT DD-WRT, OpenWRT pfSense Domates, LibreELEC ("Kodi"), OpenELEC ("Kodi")
Çıplak metal veya sanal sunucular Çıplak metal
torrenting

Hide.me, çeşitli istemcileri arasında zengin özelliklere sahip bir hizmettir. Premium abonelik ile elde edeceğiniz avantajlar:

 • Sıfır günlük hizmeti

 • Dünya genelinde 36 ülkede 54 yerde 1400 sunucu

 • Sınırsız veri

 • 10 eşzamanlı bağlantı

 • PPTP, L2TP / IPsec, IKEv2, OpenVPN, SoftEther ve SSTP VPN protokolleri

 • Windows, Mac OS X, Android ve iOS için uygulamalar

 • Öldürme anahtarı

 • Bazı sunucularda P2P kullanımına izin verilir

 • SOCKS yetkili sunucusu

 • Statik IP (isteğe bağlı)

 • Bölünmüş Tünel Açma

 • Stealth Guard - Bu güvenlik duvarı özelliği, yalnızca VPN'ye bağlıysanız çalışacak uygulamaları seçmenizi sağlar. Bu, VPN'nin gizliliği olmadan bu uygulamaları yanlışlıkla kullanmamanızı sağlar. Örneğin, torrent trafiğini asla ISS'nize sızdırmadığınızdan emin olmak için torrent istemcinizi güvenlik duvarı oluşturabilirsiniz.

 • Tam IPv6 desteği - Teknik açıdan mükemmel - ve tam IPv6 bağlantı uyumluluğunu uygulamak için birkaç VPN'den biri.

Bu yeterli bir özellik listesi olmasına rağmen, pazar lideri VPN'lerin büyük çoğunluğunun bu Malezya VPN'sinden% 50'ye kadar daha düşük maliyetle benzer özellikler sunduğunu belirtmek gerekir..

Hız ve Performans

Bağlantı hızları, VPN'inizle günlük olarak neler yapabileceğinizi etkileyeceğinden, herhangi bir VPN'nin hayati bir bileşenidir. Hide.me VPN'yi bilimsel bir sunucu tabanlı hız test yöntemi kullanarak test ediyoruz. İngiltere, Hong Kong, ABD ve Avustralya sunucularını günde üç kez test ediyoruz. Tüm bu sunucu konumlarında yerel patlama hızlarını (İngiltere'de) ve ortalama indirme hızlarını kontrol ediyoruz.

Aşağıda Haziran ve Temmuz 2020'de Hide.me indirme ortalamalarının 63.5 Mbps olduğunu - 400 Mbps'nin üzerinde patlama hızları olduğunu görebilirsiniz. Bunlar, piyasadaki en iyi VPN'lerden bazıları ile Hide.me'yi menzil haline getiren son derece hızlı bağlantı hızlarıdır. Hızları ışık hızında ve VPN'in HD akışı gibi tüm veri yoğun görevler için uygun olduğu anlamına geliyor.

Bu VPN hızlı olsa da, gerçek şu ki, çok daha ucuz VPN'lerden benzer hızlar elde edebilirsiniz. Bu nedenle, özellikle bu hizmete aşık değilseniz, maliyetin bir kısmında benzer performans elde etmek mümkündür. Tabii ki, bu hizmetin birçok ekstra özelliği var ve gizlilik için iyi olan Malezya'da bulunuyor. Bu nedenle, ekstra maliyeti haklı çıkarabilecek bazı insanlar için doğru seçim olabilir.

Gizle.Me VPN hızı

Sızıntı testleri

ProPrivacy.com SpeedTest (maks / seri çekim) 266,88
IPv6 sızıntısı algılandı?
IPv4 sızıntısı tespit edildi?
Veri sınırları
Bant genişliği sınırları
ProPrivacy.com SpeedTest (ortalama) 70,94

IP kaçak testlerini ipleak.net adresini ziyaret ederek test ettik. IPv4 ve IPv6 DNS sızıntı testlerinin yanı sıra IPv4 ve IPv6 WebRTC sızıntı testlerini kontrol ettik. Bir VPN'in neden asla sızıntı olmaması gerektiğini anlamak için lütfen IP Sızıntıları için Tam Kılavuzumuzu okuyun.

MacOS istemcisini IPv6 ve IPv4 için test ettik ve en son Mac istemcisini kullanarak herhangi bir sızıntı bulamadık. Hide.me istemcisinin en son sürümünün artık tam IPv6 uyumluluğuna sahip olduğunu belirtmek gerekir, bu da artık herhangi bir IPv6 sorunu olmaması gerektiği anlamına gelir..

Sonra Windows'u kontrol ettik. En son Windows istemcisini test ettik. İlk olarak, ofisin IPv6 bağlantısını kullanarak sızıntıları test ettik. IP sızıntısı, WebRTC sızıntısı ve DNS sızıntısı tespit etmedik. Aşağıdaki ekran görüntüsü Windows sızıntı testi sonuçlarını göstermektedir.

hide.me sızıntı testi

Gizlilik ve güvenlik

Kendi kendine barındırılan / Proxied DNS Evet
Kill Switch
Gizleme (gizli)
IPv4 sızıntı koruması
IPv6 sızıntı koruması
WebRTC sızıntı koruması

Hide.me Malezya merkezli. Malezya vatandaşlarına çok sayıda sansür uygulasa da; bu VPN hizmetini hiçbir şekilde etkilemez. Malezya VPN'lerde zorunlu veri saklama yönergelerini uygulamadığı için VPN'nin dayandığı iyi bir yer.

Hide.me, insanların hizmetini kullanarak çevrimiçi ortamda ne yaptıklarına dair hiçbir günlük depolamaz. Ayrıca, bant genişliği bağlantı günlükleri “birkaç saatte bir güvenli bir şekilde silinir” ve bu günlükler hiçbir zaman gerçek IP adreslerinin veya zaman damgalarının yanında tutulmaz.

Sunucularında bant genişliği kullanımını bu tür invaziv olmayan bir şekilde izlemek endişe verici değildir ve bu nedenle Hide.me'nin gerçekten kayıt tutmayan bir VPN olduğunu söylemek doğrudur..

Şifreleme Uygulaması

PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
IKEs2
OpenVPN
Diğer protokoller SoftEther

Hide.me, tüm platformlarda OpenVPN şifrelemesi sağlar (ancak Mac, Android ve iOS'ta üçüncü taraf bir istemciye ihtiyacınız olacak - bu idealden uzaktır). Ayrıca IKEv2 (Mac ve iOS'ta varsayılan protokol), L2TP ve PPTP dahil olmak üzere güçlü tünel protokolleri seçeneği sunar. OpenVPN şifrelemesi önerilen protokolümüzdür ve Hide.me son derece güçlü bir uygulama kullanır:

 • Kontrol kanalı: RSA-8192 el sıkışma şifrelemeli bir AES-256-GCM şifresi. GCM'de ek kimlik doğrulaması gerekli değildir, ancak şifreleme paketinde HMAC SHA384 karma kimlik doğrulaması da belirtilmiştir. Perfect Forward Gizlilik, standart Diffie-Hellman Borsası (DHE) kullanılarak sağlanır.

 • Veri kanalı: HMA SHA-256 karma kimlik doğrulamalı bir AES-256-CBC şifre.

Bu, olağanüstü sağlam RSA-8192 tokalaşması sayesinde son derece güçlü OpenVPN uygulamasıdır.

Killswitch'in yalnızca Windows ve Mac istemcilerinde kullanılabilir olduğunu belirtmek gerekir..

Kullanıcı deneyimi

Web sitesi gittikçe, bu VPN kullanımı oldukça kolaydır. Her şey menü sisteminde gezinmek için kolay bir şekilde düzenlenmiştir ve VPN web sitesinde SSS ve yararlı kılavuzlar sağlar. Abone olmak kolaydır ve yalnızca asgari düzeyde bilgi gerekir (isterseniz bir yazıcı e-postası kullanabilirsiniz). Müşteriler kaydolduktan sonra kolayca kullanılabilir ve en az yaygara ile yüklenir. Ayrıca müşterileri takdire değer bir şekilde çalışacak şekilde buldum.

Müşteri servisi

Ücretsiz deneme Hayır
Para iade garantisi
24 saat destek
Canlı sohbet
Para iade garantisi uzunluğu 14

Hide.me'in 7/24 canlı sohbeti olmasına rağmen, ajanlarının yavaş olduğunu gördük. Buna ek olarak, onlara sorduğumuz sorulara genellikle iyi cevapları yoktu.

Satış temsilcilerinin potansiyel alıcıları doğru şekilde bilgilendirmek için yeterli verisi yoktur ve bilet sistemi kullanılarak ayrıntılı sorular gönderilmelidir.

Bilet sistemini kullanarak birkaç teknik soru sorduk ve yanıtların yavaş olduğunu gördük. Buna ek olarak, istediğimiz bilgileri elde etmek için birkaç kez basmak zorunda kaldık. Biz hizmet yüksek maliyet göz önüne alındığında hayal kırıklığına duygu kalmıştı.

Daha olumlu bir notta, hide.me istemcileri yüklemek ve sık karşılaşılan sorunları çözmek için kılavuzlar içeren kullanışlı bir bilgi tabanına sahiptir. Bu, çoğu insana yardımcı olabilecek yararlı bir kaynaktır.

Windows istemcisi

Bu Windows VPN istemcisi bir killswitch ve OpenVPN şifrelemesi ile birlikte gelir. Bu nedenle Hide.me dosyasını Windows dostu bir hizmet olarak görüyoruz. Bunu göz önünde bulundurarak, bir Windows bilgisayarı için güçlü bir VPN gerektiren birçok kişi, daha ucuz tek cihazlı plandan memnun olabilir. Hide.me'yi en son incelediğimizden beri, istemciye birkaç yeni özellik de ekledi: Bölünmüş Tünel Oluşturma ve yeni bir Güvenlik Duvarı özelliği (Hide.me ile bağlı olmadığınız sürece internete bağlanmanızı engelleyen).

Tamam yapmak için Windows istemcisini bulduk. Ancak, düşük hızlar HD video dosyalarının akışını zorlaştırdı.

Testlerimiz sırasında, Windows istemcisini test ederken hiçbir sızıntı bulamadık. Ve Hide.me şimdi WebRTC sızıntılarını durdurmak için tasarlanmış Chrome ve Firefox uzantılarını yayınladı. Killswitch, uygulama çöktüğünde bile internetimi kesti, bunun nedeni büyük olasılıkla güvenlik duvarı özelliğinin açık olmasıydı. Genel olarak verimli çalışan ancak BBC iPlayer'ın engellemesini kaldırmayan mükemmel bir Windows istemcisi.

Yeni Stealth Guar özelliği, düzenli olarak içerik indirmek için BitTorrent istemcilerini kullanan kişiler için mükemmeldir ve şifrelenmemiş trafiği hiçbir zaman ISS'nize sızdırmaz hale getirmemenizi sağlar. Ayrıca, diğer uygulamaların koruma olmadan internette gezinmesine izin verirken (bazı durumlarda internet bağlantınızın tüm hızını kullanmak istiyorsanız harika) gizlilik şart değildir)

Android istemcisi

Android VPN istemcisi OpenVPN veya IKEv2 şifrelemesi sağlar. Bunlar güçlü VPN şifreleme biçimleridir. Masaüstü istemcilerinde olduğu gibi - hızlar hızlıydı, bu da bu istemci kimliğinin oyun oynamak ve gizlilik içinde akış için harika olduğu anlamına geliyor. Ve tüm dünyadaki içeriklerin engelini kaldırmak için. Bir Killswitch de mevcuttur.

Mac istemcisi

Mac VPN istemcilerinin kullanımı kolaydır ve bakmak güzeldir. Ve iyi haber şu ki, artık bir dizi OpenVPN, IKEv2 ve SoftEther şifrelemesi uyguluyor (VPN kullanımını normal HTTPS olarak gizlemek için). Bağlantıların istikrarlı olduğunu gördük ve bu platformu Windows'tan daha fazla kullanmaktan zevk aldık.

Bu platformda bir öldürme anahtarı mevcut, yani bu VPN P2P indirme ve diğer daha hassas görevler için uygundur. En yeni istemciyi kullanırken herhangi bir sızıntı tespit edilmedi.

Hide.me'nin WebRTC sızıntılarını durdurmak için tasarlanmış Chrome ve Firefox uzantılarına sahip olduğunu belirtmek gerekir. Dolayısıyla, daha eski bir istemci kullanıyorsanız ve makinenizde IPv6'yı devre dışı bırakmak istemiyorsanız bunun yerine bu uzantıları deneyebilirsiniz. Firefox uzantısını indirdim ve sadece test etmek için WebRTC sızıntı korumasını açtım. Ancak, tam IPv6 desteğine sahip en son istemciye yükseltme önerme eğilimindeyiz.

Hide.me tarayıcı uzantısı

Daha sonra istemciyi gizli bir pencerede sızıntı açısından test ettik ve en yeni istemciyi firefox uzantısı açık veya açık olmadan kullanırken WebRTC sızıntısı olmadığını keşfettik; hangisi harika.

iOS

İOS VPN istemcisi Android istemcisine çok benziyor, ancak mac olmayan kuzeninden daha güçlü IKEv2 şifrelemesi uyguluyor. Bu platformda bir killswitch de yok - bu bir utanç. OpenVPN ile bağlanmak için üçüncü taraf OpenVPN bağlantı istemcisini kullanmanız gerekir.

Diğer özellikler

 • Platformlar arası destek. Hide.me artık Android TV, Amazon Fire TV Stick ve Amazon Fire Tablet ile uyumludur.

 • Otomatik WiFi koruması: Bu, cihazınızın güvenli olmayan bir WiFi ağına otomatik olarak bağlanıp bağlanmadığını algılar ve sizi korumak için VPN'yi bağlamayı önerir. Herkese açık WiFi etkin noktalarını kullanırken sizi bilgisayar korsanlarından korumak için harika.

 • SoftEther: Hide.me SoftEther VPN protokolünü destekler; Kullanıcıların VPN şifreli trafiği 443 numaralı TCP bağlantı noktası üzerinden normal HTTPS olarak gizlemelerine olanak tanır. Bu, güvenlik duvarlarının engellenmesini zorlaştırır ve insanların Çin ve İran gibi ülkelerde VPN engellemesinden kaçınmalarını sağlar. SoftEther yalnızca Windows'ta desteklenir.

 • Statik IP'ler: Statik IP seçme yeteneği, poker oyuncularının (ve diğer bazı uzman grupların yararlanmak isteyebileceği) hoş bir özelliktir. Bununla birlikte, bu statik IP'lerin özel IP'ler değil paylaşıldığını belirtmek gerekir. Bu gizlilik için iyidir, ancak web sitesi VPN bloklarından kaçınmak için yararlı değildir (bu yüzden bu özellik bile Netflix ABD ile çalışmaz). NAT güvenlik duvarlarını atlamak için kullanışlıdır ve Evrensel Tak ve Kullan (UPnP) tamamen desteklenir.

Ücretsiz plan

Ücretsiz planla ilgileniyorsanız, son derece yararlı olan mükemmel bir hizmettir. Kullanıcıların ayda 2 GB veri indirmesine izin verilir, bu da piyasadaki ücretsiz VPN'lerin büyük çoğunluğundan çok daha iyidir. Kullanıcılar Kanada, Hollanda, Singapur'daki sunucu konumları ve ABD'deki yeni eklenen sunucular arasından seçim yapabilir.

Önceden ücretsiz kullanıcılar tüm VPN protokollerine erişemediler. Ancak Hide.me bunu şimdi düzeltti ve kullanıcılar tüm VPN şifreleme protokollerine erişebiliyor.

Bağlantı hızlarının, muhtemelen sunucu tıkanıklığı nedeniyle, ücretli sürümde beklenenden biraz daha yavaş olabileceğini belirtmek gerekir. Genel olarak, fiyat için cömert bir hizmet olan Hide.me'nin ücretsiz sürümünü önerebiliriz!

Son düşünceler

Windows ve Mac söz konusu olduğunda bu VPN oldukça iyi bir iş çıkarıyor. Her iki masaüstünde de bir killswitch bulunur, bu da bu VPN'nin Torrenting için uygun olduğu anlamına gelir ve hide.me, çeşitli sunucularda P2P bağlantılarına izin verir. Hide.me'nin şu anda 10'a kadar eşzamanlı bağlantıya izin verdiği gerçeği, hizmeti oldukça pahalı olmasına rağmen kesinlikle para için daha iyi bir değer haline getiriyor..

Canlı sohbet desteği 7 gün 24 saattir ve aldığınız acenteye bağlı olarak iyi olabilir. Ancak, genel olarak, biz hayal kırıklığı bulundu.

Bu VPN yıldırım hızındadır, yani çevrimiçi olarak düşünebileceğiniz hemen hemen her şeyi yapmaya uygun olduğu anlamına gelir. Bununla birlikte, VPN'in Netflix ile çalıştığı iddialarına rağmen, BBC iPlayer veya Netflix ABD'nin engellemesini kaldırma konusunda sorun yaşadık. Özellikle VPN'nin maliyeti göz önüne alındığında bu sinir bozucu.

Sonuç olarak, bir aylık veya yıllık bir sözleşme satın alırsanız bu VPN'yi çok pahalı görüyoruz. Ancak, iki yıl boyunca taahhütte bulunursanız, VPN işlemi ortalamaya çok daha yakın hale gelir. Gerçek şu ki, daha ucuza çok benzer bir VPN paketi alabilirsiniz, ancak çok sayıda olağandışı özelliklere sahip bir VPN istiyorsanız, bu sizin için iyi bir seçenek olabilir.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me