GOOSE VPN

 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 3.89
  / ay

 • Satış Tarihi:


  • pencereler

  • Mac os işletim sistemi

  • Android

  • Linux

  • iOS
 • unblocks:


  • Netflix

  • iPlayer

ProPrivacy.com Puan
8 10 üzerinden

özet

GOOSE VPN, sınırsız cihaz bağlantısı ve hem İngilizce hem de Hollandaca 7/24 müşteri desteği gibi bazı çekici özellikler sunan Hollanda merkezli bir VPN sağlayıcısıdır. Goose ayrıca taahhütte bulunmadan önce hizmetlerini örneklemek için ücretsiz bir deneme sunuyor. Hizmete daha yakından bakalım…

Hızlı İstatistikler

 • Ülkeler
  28
 • yargı
  Hollanda

Video İncelemesi

Kaz VPN İncelemesi | ProPrivacy

Kaz VPN İncelemesi | ProPrivacy


Kaz VPN İncelemesi | ProPrivacy

Özellikleri

torrenting
Toplam sunucu 117
Ülkeler 28
Yönlendirici Desteği
Port yönlendirme
Port seçimi
Çıplak metal veya sanal sunucular Kombinasyon
Desteklenen Yönlendiriciler Asus RT-AC66U, Asus RT-N16 / RT-N18U / RT-AC68U / RT-AC87U / RT-AC3200, TomatoUSB ürün yazılımı, Netgear (L2TP modu), D-Link 600 (L2TP / PPtP destekli D-Link serisi) , DD-WRT yönlendiricileri için OpenVPN protokolü üzerinden GOOSE VPN kurulumu

GOOSE VPN, aşağıdakiler dahil bazı cazip özellikler sunar:

 • 63+ sunucuyla 28 sunucu konumu
 • Sınırsız eşzamanlı bağlantı
 • IKEv2, OpenVPN, PPTP ve L2TP / IPSec protokolleri
 • P2P için özel sunucular & medya akışı
 • Kullanıcı dostu arayüz
 • Çok dilli web sitesi ve uygulama
 • Canlı sohbet desteği
 • İngilizce ve Hollandaca müşteri desteği

GOOSE VPN tarafından sağlanan özellikler, özellikle OpenVPN ve IKEv2 protokolleri ile kesinlikle en üst seviyededir. 28 sunucu konumuyla, engellenen web siteleri ve coğrafi kısıtlamalı içerik gibi şeylere erişmekte çok az veya hiç zorluk çekmemelisiniz..

Goose'un hem İngilizce hem de Hollandaca müşteri desteğine sahip çok dilli bir web sitesi sunması da güzel. Sınırsız eşzamanlı bağlantı kesinlikle başka bir artıdır, ancak hesap paylaşım yasağı onu biraz geri getiriyor.

Güvenlik Açığı Eklentisi

Goose, abonelik seçiminize bağlı olarak kasada ek bir 0,80 $ - 1,00 $ / ay eklenti sunar. Eklenti, bir anti-virüs, kötü amaçlı yazılımdan koruma ve kimlik avı koruması yazılımı ile ek güvenlik duvarı koruması sağlar. Ayda bir dolar daha (veya daha az) için bu, bazı kişilerin aboneliklerine dahil etmek isteyebilecekleri bir eklenti gibi görünüyor.

GOOSE VPN anti-güvenlik açığı eklentisi

Hız ve performans

Bir VPN hizmeti seçerken, tüm faktörleri göz önünde bulundurmak önemlidir. Bu nedenle, dikkate alınması gereken çok önemli bir faktör, VPN benzeri sunucu hızlarının ve / veya sızıntıların performansıdır. Neyse ki, performans da ProPrivacy.com'da biraz zaman kazanmak için kapsamlı bir şekilde araştırdığımız bir şeydir. Şimdi GOOSE VPN’in hız ve sızıntı performansına bir göz atalım…

hız & Kaçaklar

ProPrivacy.com, son VPN incelemelerimizde yeni bir hız test sistemi kullanmasına rağmen, GOOSE VPN maalesef, web sitesinde .ovpn dosyaları sağlamadığı için uygun değil. Goose hızlarına gelince, size bazı örnekler sunmak için hala oldukça doğru olan eski hız testi yöntemimizi kullandım..

GOOSE VPN indirme hızları

İndirme hızı testlerinden görebileceğiniz gibi, Goose'a bağlandıktan sonra internet hızı önemli ölçüde azaldı. Yükleme hızı testleri ise oldukça kararlıydı. Mümkün olan en iyi hızı bulmak için çeşitli sunucuları test etmenizi öneririm. Bununla birlikte, genel olarak bu kritik bir alanda cansız bir performanstı.

GOOSE VPN yükleme hızları

Sızıntı testleri

IPv4 sızıntısı tespit edildi?
WebRTC sızıntısı tespit edildi?
Veri sınırları
Bant genişliği sınırları
IPv6 sızıntısı algılandı?

GOOSE VPN'in sızıntısı olmadığını bildirmekten mutluluk duyuyorum! Kullandığım web siteleri - ipleak.net ve doileak.com - kullandığım VPN sunucusuna karşılık gelen IP adresini ve DNS sunucularını başarıyla bildirdi.

GOOSE VPN sızıntı testi

Fiyat

1 ay

$ 3.89
her ay

12 ay

$ 12.99
her ay

GOOSE VPN, hem 1 aylık hem de 1 yıllık seçenekli paketler sunar. 1 yıllık seçenek kesinlikle daha uygun fiyatlı bir seçimdir ve yıllık 59,88 $ ücretle gelir. 1 aylık seçenek iki planda sunulur: sınırsız veri ve 50 GB veri. Tabii ki, 50 GB'lık plan daha ucuz - ancak sizin için ne ödeme yaptığınızı da doğru.

GOOSE VPN fiyatlandırması

Goose, 30 günlük ücretsiz bir deneme sürümü sunuyor; bu, önce örneklemeyi ve daha sonra satın almayı tercih eden şüpheci bir kullanıcıysanız mükemmel bir şey. Bununla birlikte, Goose, ücretsiz denemeyi kullanabilmeniz için ödeme bilgilerinizi girmenizi gerektirir. Yine de endişelenmeyin - VPN hizmetinden hoşlanmıyorsanız, istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz ve faturalandırılmazsınız.

GOOSE VPN aşağıdaki ödeme seçeneklerini sunar:

 • Başlıca kredi kartları (Visa, MasterCard vb.)
 • PayPal
 • MINT (ön ödemeli kart sistemi) - yalnızca yıllık abonelikler
 • ideal

Goose birkaç ödeme yöntemi daha sunuyor, ancak bunları bulmak biraz zor. Geçmişte, yıllık abonelikler için Bitcoin ödemelerini desteklediler. Bu ödeme yöntemi seçeneklerden çıkarılmış gibi görünüyor. Bu durumda anonimlik için en iyi seçiminiz MINT. Her ne kadar hiçbir yerde kripto para birimi ödemeleri kadar anonim olmasa da (ve hatta kripto para birimi ödemelerinin anonim olması gerekmez).

Hesaplar yalnızca tek kullanımlıktır, ancak arkadaşlarınızı davet ettiğinizde indirim alabilirsiniz (veya tam tersi).

Kullanım kolaylığı

pencereler
Mac os işletim sistemi
Android
Linux
iOS
Windows Phone

İnternet sitesi

GOOSE VPN ana sayfası

GOOSE VPN web sitesi görsel olarak çekici ve iyi bir şekilde bir araya getirilmiştir. Ana sayfa, VPN'in kendisiyle ilgili bilgi parçalarını paylaşır ve daha sonra elbette, bir VPN'in kullanılabileceği günlük şeylerle övünür (çevrimiçi güvende kalma, engellenen içeriğe erişim vb.) Menü, indirmeler ve fiyatlar / planları. Sayfanın alt kısmında müşteri desteği, topluluk, blog ve SSS gibi konularla ilgili daha alakalı bağlantılar bulunur.

GOOSE VPN web sitesi hakkında bir şikayetim var: VPN'nin özelliklerine adanmış bir sayfa sunmaları hoş olurdu. “Bir Tur Atın” sayfasının bunun bir varyasyonu olmasına rağmen, beğenmeme rağmen hala belirsiz. Bununla birlikte, web sitesi ziyaretçilerine hala yararlı bilgiler sunuyor.

GOOSE VPN kullanma

GOOSE VPN kurulumu basittir - cihazınıza uygun istemciyi indirir, kurulum talimatlarını izler ve bam! Goose'u kullanmaya hazırsınız! Windows OS GOOSE VPN istemcileri için aşağıdaki talimatlar:

 1. Kaz web sitesindeki indirilenler sayfasına gidin
 2. seçmek Yazılım İndirme
 3. Sizi talimatların bulunduğu bir sayfaya götürür
 4. Bu talimatları izleyin
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra GOOSE VPN başlayacaktır
 6. Giriş ekranı görünecektir
 7. Giriş bilgilerinizi girin
 8. İstemci arayüzü görünecektir
 9. Tıkla KAPALI açmak için aç
 10. Önerilen bir sunucuya bağlanacaksınız
 11. Sunucunuzu değiştirmek için sunucu açılır menüsü
 12. Protokolünüzü değiştirmek için protokol seçeneği sol alt köşede
 13. kene OpenVPN (veya seçtiğiniz protokol)
 14. Bağlantı ayarlarını görüntülemek için Bağ çıkıntı
 15. Şunu etkinleştir: öldürme anahtarı, seçmek otomatik bağlantı, veya devre dışı bırak akıllı sunucu listesi
 16. Hazırsınız!

Diğer Platformlar

GOOSE VPN kullanılabilir platformlar

GOOSE VPN istemcisi aşağıdakiler için kullanılabilir: Windows OS, Mac OS, iOS, Android ve çeşitli yönlendiriciler. İstemciye ek olarak, Linux, Synology OS, ChromeOS ve Raspberry Pi 3 gibi diğer çeşitli platformlarda manuel yapılandırmayı ayarlayabilirsiniz. Mac için Goose VPN'in openVPN yerine IKEV2 kullandığını unutmayın. Daha fazla ayrıntı için sağlayıcıların web sitesine bakın.

Mobil uygulamalar

İPhone VPN ve Android VPN uygulamaları görsel ve mekanik olarak Windows OS istemcisine benzer. VPN kurmak, bir sunucu seçmek ve diğer ayarlara erişmek gibi, aynıdır.

GOOSE VPN mobil uygulaması

GOOSE VPN mobil uygulamasını edinmek için basitçe:

 1. GOOSE VPN'e kaydolun
 2. App Store'unuza veya Google Play Store'a gidin
 3. GOOSE VPN uygulamasını arayın
 4. İndirin ve kurun
 5. seçmek İzin vermek VPN yapılandırması istendiğinde
 6. Uygulamayı açın ve bir sunucuya bağlanın!

Tarayıcı Uzantıları

Google Chrome GOOSE VPN tarayıcı uzantısı, görsel ve mekanik olarak Windows VPN istemcisine (ve mobil uygulamalara) benzer. Tek yapmanız gereken Google Chrome mağazasına gitmek, GOOSE VPN yazın ve uzantıyı yüklemek.

GOOSE VPN tarayıcı uzantısı

Müşteri servisi

Para iade garantisi
24 saat destek
Canlı sohbet
Para iade garantisi uzunluğu 30
Ücretsiz deneme Evet - 30 gün

GOOSE VPN tarafından sunulan müşteri desteği mükemmeldir. Canlı sohbet desteği hızlıdır ve temsilciler bilgilendiricidir. Bilet tabanlı müşteri desteği seçeneğini bulmak zor olsa da, Google “GOOSE VPN müşteri desteği” yazarsanız, bir bilet göndermenizi sağlayan ayrı bir destek sayfası açılır.

GOOSE VPN bize ulaşın sayfası

Canlı sohbet desteği yerine bilet tabanlı destek sistemlerini kullanmaya karar verirseniz, bilet yanıt süresinin de hızlı olduğunu duymaktan memnuniyet duyarız. 8 saat içinde sorumun cevabı alındı. Genel olarak, Kaz mükemmel müşteri hizmetlerine sahiptir.

Gizlilik ve güvenlik

Gizleme (gizli)
IPv4 sızıntı koruması
IPv6 sızıntı koruması
WebRTC sızıntı koruması
Öldürme Anahtarı
Kendi kendine barındırılan / Proxied DNS Hayır

GooseVPN kendisini kayıt tutmayan bir VPN hizmeti olarak faturalandırır. Hesabınıza giriş yaptığınızda IP adreslerini günlüğe kaydetmez, ancak kullanıcıların IP adreslerini yalnızca kayıt sırasında bir kez kaydeder. Bu, hesap etkinliğinin bir IP adresine kadar izlenebileceği anlamına gelir. Ayrıca bant genişliğini günlüğe kaydeder.

GooseVPN’in Yasal Durumu

Kaz, genellikle oldukça iyi gizlilik politikalarına sahip bir ülke olarak kabul edilecek olan Hollanda'da bulunmaktadır. Örneğin, çevrimiçi sansür Hollanda'da yoktur. Bu, çevrimiçi materyalleri filtrelemeye / sansürlemeye karşı sürekli konuşan temsilciler evi sayesinde. Bununla birlikte, diğer birçok ülke gibi, Hollanda hala korsanlıkla mücadele önlemleriyle mücadele ediyor.

Buna rağmen, Hollanda mahremiyet için çok iyi bir yer olarak kabul edilir, bu yüzden birçok gizlilik firmasının merkezi veritabanları vardır. Bu nedenle GOOSE VPN'in harika bir konumda olduğu düşünülebilir: özellikle sıfır günlük politikası göz önüne alındığında.

Ödeme İşlemcisi

Goose’un ödeme işlemcisi hakkında soru sorulduğunda, bir şirket temsilcisi,

“Şirket adını açıklayamayız, ancak bunun Uber, AirBnB ve Dropbox gibi büyük isim şirketlerinin kullandığı bir ödeme sağlayıcısı olduğunu söyleyebiliriz.” Bu şeffaflık eksikliği anlamsız ve sinir bozucu, gizlilik hizmetleri dünyasında şeffaflık hayati önem taşıyor. Bir kara leke.

Web Sitesi Takibi

GOOSE VPN web sitesi izleme

Privacy Badger adlı bu şık küçük araç, ziyaret ettiğiniz web sitelerinde bulunan izleyiciler hakkında sizi bilgilendirmenize yardımcı olabilir. Muhtemelen sizi milyonlarca farklı şekilde izleyen bir VPN seçmek istemediğiniz için bu özellikle VPN web siteleri için kullanışlıdır. Maalesef, Goose Google hizmetleri üzerinden biraz izleme yapıyor gibi görünüyor - bu bir web sitesi için olağandışı değil, yine de ideal değil.

Web sitelerinin sizi izlemesini önlemek için önlemler almak istiyorsanız, bunu kolayca yapabilirsiniz!

GooseVPN'i ziyaret edin »

Şifreleme Protokolleri

IKEs2
OpenVPN
PPTP
SSTP
L2TP / IPsec

Kaz, hem kontrol hem de veri kanalları, RSA-2048 el sıkışma ve DHE-2048 ileri gizlilik için AES-256 şifre ve HMAC Sha1 kimlik doğrulaması ile mükemmel OpenVPN şifrelemesi sağlar. 256 bit anahtarla, Goose, kırılmaz olan askeri düzeyde şifreleme uygular ve en üst düzey güvenlik için RSA-4098 bit anahtarlar tercih edilirken, RSA-2048 de iyidir. Windows kullanıcıları için bir kill anahtarı da kullanılabilir.

VPN şifrelemesi hakkında daha fazla bilgi için VPN Şifreleme Kılavuzumuzu ziyaret edin.

Son düşünceler

GOOSE VPN kesinlikle denemeye değer - ve 30 günlük ücretsiz bir deneme ile neden olmasın? Mükemmel şifreleme, kullanıcı dostu bir arayüz, adanmış P2P sunucuları ve katı bir günlük yok politikası sunarlar. Dahası, GooseVPN ile tam anlamıyla istediğiniz kadar cihaz bağlayabilirsiniz! GOOSE VPN'nin olumsuz yönlerine gelince, web sitesi izlemeyi önlemek kolaydır ve bilet tabanlı destek sistemini desteklemeye devam ederse canlı sohbet desteği zararlı değildir..

Kaz'ın tek dezavantajı Netflix’in İngiltere kütüphanesindeki sorunlardır. Bunun dışında, özellikle cömert ücretsiz VPN denemesi ve uygun fiyatlandırmasıyla bu VPN göz atmaya değer. Goose'u bugün deneyin!

GooseVPN'i ziyaret edin »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me