Faceless.me


ProPrivacy.com Puan
3.5 10 üzerinden

özet

Faceless.me servis cömert ücretsiz teklif nedeniyle inceleme sırasında iyi bir başlangıç ​​için indi. Ancak, ücretsiz sürümün sınırlı bir hız ile geldiğini ve VPN sunucusu konumları arasında geçiş yapma yeteneğinin olmadığını unutmayın. Yine de, hızlı ve kolay bir anonimlik çözümü olarak, bazı kredileri hak ediyor.

Çözümü daha ayrıntılı olarak keşfetmeye başladığımızda duygularımız daha karışık hale geldi. Hız testi sonuçları farklı sunucular arasında çok değişkendi ve iPhone VPN uygulamalarıyla bazı rahatsız edici sorunlar yaşadık. Ayrıca, sağlayıcı web sitesinin kendisiyle ilgili endişe kaynağı olan bazı yükleme zaman aşımı sorunları yaşadık.

Çözümü geliştirmek için iş yapılıyor gibi görünüyor ve ücretsiz olarak denemek mümkün olduğu için, tamamen reddetmekten kaçınacağız, ancak performansın kalifiye olmayan bir öneri vermek için gerçekten iyileştirilmesi gerekecek..

Hızlı İstatistikler

 • ProPrivacy.com SpeedTest (ortalama)
  7 Mbps
 • yargı
  Kıbrıs
 • Eşzamanlı bağlantılar
  1
 • Ülkeler
  3

Özellikleri

 • Başlangıçta bağlan
 • 3 sunucu konumu (ABD, Hollanda, Rusya)
 • Ücretsiz seçenek
 • OpenVPN
 • PPTP
 • Kullanım günlüğü yok
 • P2P destekli

Faceless.me adresini ziyaret edin »

Hız ve Performans

Her zamanki gibi, VPN çözümünün performansını değerlendirmek için Speedtest.net kullanarak bir dizi hız testi gerçekleştirdik.

İlk olarak, her zamanki gibi, test bağlantımızın bir karşılaştırmasına ihtiyacımız vardı, bu yüzden VPN ile bağlantısı kesilirken bir hız testi yaptık. VPN olmadan, 7 Mb / sn'nin biraz altında bir indirme hızı elde ettik.

Ardından, fiziksel konumumuza en yakın sunucudan başlayarak, Hollanda'daki Faceless.me'ye bağlandık ve 5.26Mbps indirme hızına ulaştığımız ikinci bir test yaptık..

VPN bağlantısının yükü, hızımızı yaklaşık 1,5Mbps azalttı. Kötü bir sonuç değil, gördüğümüz en iyi sonuç.

Daha sonra Faceless.me'nin Rusya'daki sunucusuna bağlandık ve sonuç 1.46Mbps'de çok daha kötüydü:

Son olarak, ABD VPN sunucusuna bağlandık ve 2.58Mbps indirme hızına ulaştık. Bu Rusya sonucundan biraz daha iyi olsa da, bu hala kıyaslama indirme hızımızın yarısından daha azını temsil ediyordu.

Genel olarak, test sonuçlarımız iç karartıcı bir şekilde karıştırıldı.

Fiyatlandırma ve Planlar

Girişte belirtildiği gibi, Faceless.me benzersiz bir cömert hizmettir, sağlayıcının tamamen ücretsiz ve hiçbir kayıt olmadan 2GB'a kadar VPN trafiği sunmasıdır. Ancak, yukarıda belirtildiği gibi, hız ücretsiz hizmetle sınırlıdır ve VPN sunucuları arasında geçiş yapmak mümkün değildir.

Hizmeti ücretsiz sürenin ötesinde kullanmaya devam etmek veya ekstra hız ve işlevselliğe erişmek isteyenler için, premium paket iki basit varyasyonda mevcuttur.

Üç aylık sınırsız trafik aboneliği 19.95 $ ve altı ay 29.95 $ 'dır ve yıllık 59.90 $' a kadar çalışarak hizmetin fiyatını ortalamanın en düşük seviyesine çekmektedir. Bununla birlikte, eğer (bizim gibi) Avrupa'da bulunuyorsanız, fiyata KDV eklenir..

Gizlilik ve güvenlik

Faceless.me'nin gerçek bir kayıt prosedürü olmadan hizmetin sınırlı bir sürümünü kullanmanıza izin vermesi, bunun hızlı, bir kerelik gizlilik çözümü isteyenler için mükemmel bir seçim olabileceği anlamına gelir..

Daha teknik ayrıntılara ilerleyen Faceless, PPTP ve OpenVPN için destek sunuyor. Destek bölümüne göre şifreleme 1024 bit RSA.

Birçok VPN hizmeti kullanıcısı, sağlayıcılarının günlüğe kaydetme ilkesiyle ilgilenir. Faceless.me, SSS'lerinde kullanıcı etkinliği kaydı almadığını onaylıyor.

Son düşünceler

Faceless.me için büyük umutlarımız vardı ve ÜCRETSİZ VPN hizmeti olarak bazı beklentileri karşılıyor; 2Gb tamamen ücretsiz ve anonim trafik bazılarına hitap edecek.

Ancak ücretli bir hizmet olarak, Faceless hala devam eden bir iş gibi hissediyor. Web sitesi zaman aşımlarını rahatsız edici bulduk ve daha sonra kendi kendine çözülen bir şifre hatası nedeniyle iPhone'umuzun bağlanmadığı bir gün geçirdik. Sağlayıcının hala hizmet alanlarında çalıştıklarını belirtmesi güven verici..

Biraz daha çalışma ile, Faceless.me tavsiye etmek için bir hizmet haline gelebilir. Durduğu gibi, ne yazık ki tam olarak orada değil.

Faceless.me adresini ziyaret edin »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me