Expat Ağım


 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 8.00
  / ay

 • unblocks:


  • Amazon Prime

  • Hulu

  • Netflix

  • iPlayer

ProPrivacy.com Puan
6 10 üzerinden

özet

UYARI: Benim Expat Ağım, yalnızca göçmenlerin yurtdışından SD TV izlemelerine izin vermek amacıyla yapılmış bir VPN hizmetidir. Odak noktası güvenlik değil akış içindir..

Hızlı İstatistikler

 • yargı
  Hong Kong
 • Eşzamanlı bağlantılar
  5
 • Ülkeler
  4

Fiyatlandırma ve Planlar

Expat Ağımın planları ve fiyatlandırması için ilginç bir sistemi var. İngiliz, Amerikan, Kanada veya Avustralya vatandaşıysanız ve içeriğe yalnızca kendi ülkenizden erişmek istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz. İsterseniz, bu ülkelerin dördünde de içeriğin engellemesini kaldırma seçeneğini belirleyebilirsiniz - ancak bu daha yüksek bir maliyete sahiptir. Benzer şekilde, hangi cihazı kullanmak istediğinizi (PC, Mac, yönlendirici, tablet veya akıllı telefon) belirtebilir veya tüm cihazları seçebilirsiniz. Son olarak, aylık plan, altı aylık plan veya yıllık plan arasında seçim yapma seçeneğiniz vardır.

Tüm bu seçenekler çok çeşitli fiyat noktaları sağlar. Bir ülkeye bağlı kalmaya karar verirseniz, plan fiyatları, söz konusu ülkenin para biriminde, geçerli piyasa oranlarına ve hangi cihazları kullanmak istediğinize bağlı olarak görüntülenir. Alternatif olarak, tüm ülkelere girmeye ve tüm ülkeleri ve tüm cihazları seçmeye karar verirseniz, sabit ücret GBP cinsindendir ve aylık plan için ayda 8,00 £, altı aylık plan için ayda 7,20 £ ve ayda 6,40 £ 12 aylık bir plan için. Yazma sırasında GBP - USD döviz kuru dikkate alındığında, bu aylık bir plan için kabaca 12,00 $, altı aylık bir plan için ayda 10,80 $ ve 12 aylık bir plan için ayda 9,60 $ 'dır..

Planınızı ve fiyat noktanızı seçtikten sonra Visa, MasterCard, Maestro, Discover veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Bu iyi bir seçenek yelpazesi olsa da, bitcoin gibi anonim bir ödeme seçeneği olmadığını hayal kırıklığına uğradım. Bununla birlikte, bu incelemede daha sonra ortaya çıkacak nedenlerden dolayı şaşırmadım.

Maalesef, Expat Ağım ücretsiz deneme sunmuyor. Ancak, hizmetten memnun kalmamanız durumunda yararlanabileceğiniz yedi günlük para iade garantisi vardır..

Özellikleri

My Expat Network Hong Kong merkezli bir İngiliz şirketidir.

Expat Network'üm sadece dört yere hizmet veriyor: İngiltere, ABD, Kanada ve Avustralya. Sunucu ağı, web sitesinde SD (HD değil) video akışı için optimize edildiğini ifade ettiği 120 sunucu ve sayımda duruyor.

Bu sunuculara erişmek için kaç cihaz kullanabileceğiniz, seçtiğiniz plana bağlıdır. Bir ülkeye ve bir cihaza gidebilir ya da beş eşzamanlı bağlantı için dört ülkenin hepsiyle birlikte giriş yapabilirsiniz. İkincisine giderseniz, masaüstünüzde, cep telefonunuzda ve tabletinizde en sevdiğiniz programları izleyebilir ve yine de ailenizin veya oda arkadaşlarınızın cihazları için kalan bağlantılarınız olur.!

TV Rehberi

Öncelikle TV şovlarını yayınlamak için bir VPN arayan okuyucularımız için şanslı haberler: Expat Ağım, kullanıcılarının ABD, İngiltere, Kanada ve Avustralya'da erişebileceği kanalların her birini listeleyen bir TV rehberine sahiptir..

Öne çıkan özellikler:

 • İngiltere'de BBC Bir ila Dört, BBC iPlayer, 4oD ve Demand 5
 • ABD'de NBC, CBS, Bravo TV ve Yetişkin Yüzmek
 • Avustralya'da ABC Net i-View, ABC News, Plus 7 ve SMH TV
 • Kanada'da CBC, CTV, Dilim ve Global TV

Her ülkedeki erişilebilir kanalların tam listesi için My Expat Network web sitesinde TV rehberine bakabilirsiniz..

Expat Ağımı Ziyaret Edin »

Güvenlik ve Gizlilik

Bu My Expat Network incelemesinin Özellikler bölümünde kısaca bahsettiğim gibi, şirketin merkezi Hong Kong'dur. Hong Kong’un zorunlu veri saklama politikasının bulunmaması, oradaki sağlayıcıların kullanıcılarının çevrimiçi etkinliklerini yasal kısıtlamalardan ve devlet müdahalesinden uzak tutmasına olanak tanıdığından, bu, bir VPN hizmetinin temel alması için harika bir yerdir..

Birinci sınıf konumuna rağmen My Expat Network, hayal kırıklığı yaratan şifreleme protokollerine sahiptir. PC ve Mac VPN istemcileri için OpenVPN ve mobil cihazlar için L2TP kullanır. İngiltere, 56-bit şifreleme kullanılırken 128-bit şifreleme Avustralya, Kanada ve ABD için kullanılmaktadır. Bununla birlikte, yakında tüm konumların gelecekte 56 bit şifreleme kullanacağı söylendi, çünkü yüksek hızlara ve daha iyi akış kapasitesine izin verecek.

Bu tür zayıf şifreleme herhangi bir VPN'de görmek üzücüdür, ancak hizmetin sadece yurt dışından akışa adanmış olduğu ve herhangi bir şekilde, şekil veya formda güvenlik için olmadığı göz önüne alındığında, şaşırtıcı ve anlaşılabilir..

Günlüğe kaydetmeyle ilgili olarak, My Expat Network gizlilik politikasında şirketin bağlantı ayrıntılarını ve bant genişliği kullanımını günlüğe kaydettiğini ancak "başka bir izleme şekline izin verilmez." Benim Expat Ağımın kullanım günlüğü tutmaması çoğu insan için yeterli olsa da, daha fazla gizlilik bilincine sahip ve hiçbir günlüğü tutmayan (ve üstün şifrelemeye sahip) bir sağlayıcı isteyenler en iyiler listemize bir göz atmalıdır. logless VPN'ler.

My Expat Network Web Sitesi

My Expat Network web sitesi güzel tasarlanmış ve gezinmesi kolaydır. Hizmetle ilgili bilgilerin çoğu, ödeme seçenekleri, desteklenen sistemler ve hizmet verilen ülkeler de dahil olmak üzere ana sayfasında bulunabilir. Paketler, Kanallar, Destek, SSS ve Şartlar ve Koşullar gibi yararlı konulara bağlantılar sayfanın üst ve alt kısmında bulunabilir.

Ayrıca, ana sayfada My Expat Network'ün Facebook ve Twitter hesaplarından gerçek zamanlı güncellemeler bulabilirsiniz (bunlara bağlantılara ek olarak), ayrıca müşteri geri bildirimlerini seçin.

Expat Ağımın web sitesindeki Kaynaklar sekmesi altında bir blogu var. Burada şirket güncellemeleri, endüstri haberleri, spor programları ve TV lisansları gibi konularda bilgi bulabilirsiniz..

Destek

Benim Expat Ağım çok yönlü bir destek sistemine sahip. SSS sayfası küçük ancak aşağıdaki gibi tüm ana soruları yanıtlamayı başarıyor "Hangi TV kanallarını izleyebilirim?", "Ücretsiz deneme sunuyor musunuz??", ve "Bir VPN bağlantısı bana ne veriyor?"

Sorunuz hala yanıtlanmamışsa, genel duyurular, destek forumları, püf noktaları ve ipuçları, sorun giderme makaleleri ve kullanıcıların yorum bırakabileceği bir topluluk içeren Yardım Merkezi'ne göz atabilirsiniz..

Sorunuz tüm bunlara rağmen hala cevaplanmamışsa, talebinizi çevrimiçi bir iletişim formu aracılığıyla göndererek doğrudan Expat Ağım ile iletişime geçebilirsiniz. Daha sonra, bilet numaranızı içeren bir e-posta ve sorunuzun personel tarafından incelenmekte olduğuna dair bir söz alacaksınız.

My Expat Network incelemesi için bilet tabanlı müşteri desteklerini test etmeye karar verdim. Hangi şifrelemeyi kullandıkları ile ilgili bir soru gönderdim.

Sadece beş dakika sonra kişiselleştirilmiş bir yanıt aldım. Personel sorumu tam olarak yanıtladı ve başka sorularım olursa onlarla tekrar iletişim kurmamı söyledi. Sonuçta, My Expat Network desteğinin kalitesinden (ve hızından) çok memnun kaldım!

Kayıt olmak

My Expat Network VPN'e kaydolmak kolaydır. İstediğiniz planı, cihazları ve ödeme planını seçtikten sonra, adınızı, soyadınızı ve e-posta adresinizi vermeniz ve bir şifre oluşturmanız istenecektir. Kaydolduktan sonra sizi hesap sayfanıza götürecek bir onay e-postası alacaksınız. Burada, yükleme sayfasına ek olarak abonelikleriniz hakkında bilgi bulabilirsiniz..

Expat Ağımı (yalnızca birkaç saniye süren bir işlem) yükledikten sonra, istemci başlatılabilmesi için cihazınızı yeniden başlatmanız gerekir.

Bu Expat Ağım incelemesi için Tüm Ülkeler Tüm Cihazlar servisini test etmeyi seçtim.

My Expat Ağı Windows 10 VPN İstemcisi

Windows için My Expat Network VPN istemcisi ilk başta bulmak biraz zor oldu. Yazılımı indirdikten sonra bir masaüstü simgesi görüntülenmesine rağmen, aslında istemciyi başlatmaz. Bunun yerine, sistem tepsisinde bulunabilir.

Açıldığında, ayarlara ve Çıkış düğmesine ek olarak bağlanabileceğiniz mevcut ülkelerle karşılaşacaksınız.

Bir ülkeye tıklamak Bağlanmanıza, Bağlantıyı Kesmenize, Durumu göstermenize ve Günlükleri görüntülemenize olanak tanır.

İstediğiniz ülkeyi tıkladığınızda, başarılı bir bağlantı ve yeni IP adresiniz size bildirilir. (Bu inceleme uğruna bana verilen IP adresini kararttım.)

Durumu göster'e tıkladığınızda, kullanıcıya bağlantılarıyla ilgili ek ayrıntılar sağlayan aşağıdaki açılır pencere görünür:

My Expat Network VPN istemcisinin Ayarlar menüsü, diğerleri kadar çıplak kemiklerdir. Proxy sekmesi, şirketin ayarlarını kullanma, sistem proxy ayarlarını kullanma veya kendi ayarlarınızı manuel olarak ayarlama arasında seçim yapmanıza olanak tanır..

Bu arada Genel sekmesi size yalnızca dil değiştirme seçeneği sunar. Son olarak, Hakkında sekmesi size şirket hakkında ek bilgi pasajı sağlar.

Hız ve Performans

Grafikler, her sunucu ve konum için en yüksek, en düşük ve ortalama hızları gösterir. Daha fazla ayrıntı için tam hız testi açıklamamıza bakın.

Hız testleri, 30 Mbps'lik bir temel bağlantı ile Avrupa'da gerçekleştirilmiştir. Grafiklerde de görebileceğiniz gibi, Expat Ağım açıldığında hem yükleme hem de indirme hızları önemli ölçüde düşürüldü. Expat Ağımın akış amaçlı olduğu düşünüldüğünde, bu tür yavaş hızları görmek çok hayal kırıklığı yarattı. Bununla birlikte, bu hızların My Expat Network'ün temel amacı olan SD TV akışı için yeterince iyi olduğu tartışılabilir..

Sızıntılar için yapılan testler benzer şekilde cesaret kırıcı sonuçlar vermiştir. ipleak.net, IP adresi maskelenirken hem WebRTC hem de DNS sızıntılarının tespit edildiğini ortaya koydu. Daha da kötüsü, testvipv6.com adresindeki testte 0/10 ile IPv6 kararlılığını ve hazır olup olmadığını test etti. Yukarıda belirtilen testlerin bir karışımı olan doileak.net, aynı üzücü sonuçlardan daha fazlasını verdi.

Bu çeşitli performans testleri sırasında bulgularımın sonucu? Benim Expat Ağımın hızları düşük olmakla kalmıyor, aynı zamanda güç ve güvenlik söz konusu olduğunda da isabet etmiyor. Savunmasında, hızlar asla SD TV akışının imkansız olacağı noktaya düşmemelidir - ancak HD başka bir hikaye olacaktır. Ayrıca, hedef kitlesinin güvenlikle değil de yalnızca akışla meşgul olması muhtemeldir, yani çeşitli sızıntı testlerimizin sonuçlarıyla ilgisiz olmaları muhtemeldir (biraz endişe verici)..

Diğer Platformlar

Windows'a ek olarak, My Expat Network cihazların büyük çoğunluğu ile çalışır. Buna OS X, iOS ve Android VPN dahildir. Ayrıca Linux için VPN ve DD-WRT desteği var. My Expat Network istemcisi tasarım, kalite ve verimlilik açısından platformlar arasında büyük ölçüde aynıdır. Her platform için kurulum kılavuzları, Expat Ağım web sitesinde Destek sekmesinin altındaki Kurulum Kılavuzları'nda bulunabilir. İPhone kullanıcıları için VPN farklı bir şifreleme protokolü kullanabilir, bunun hakkında daha fazla bilgi için sağlayıcı web sitesine bakın.

My Expat Network Pro Uygulaması

Yukarıda belirtildiği gibi, Expat Ağım mobil uyumludur. Uygulaması hem Apple App Store'dan hem de Google Play'den indirilebilir. İndirme ve kurulum, masaüstü sürümü kadar kolay ve sorunsuzdur, ayarlarının çalışması için ayarlarınızı değiştirmenize gerek yoktur. Benzer şekilde kullanımı da kolaydır. İndirildikten sonra, tüm kullanıcıların yapması gereken kullanıcı adlarını ve şifrelerini girmek ve bağlanmak istedikleri ülkenin bayrağına dokunmaktır.

My Expat Network'ün mobil versiyonunun masaüstü versiyonundan daha kullanıcı dostu ve daha şık olduğunu gördüm. Ayrıca herhangi bir sunucuya bağlanma veya sunucuların bağlantısını kesme konusunda hiçbir sorun yaşamadım.

Son düşünceler

Beğendim:

 • Hızlı ve kolay müşteri desteği
 • Akış için optimize edilmiş yazılım
 • Hong Kong merkezli
 • Aynı anda beş bağlantı
 • Yedi günlük para iade garantisi
 • Mobil cihazlar için uygun

Aşağıdakilerden emin değildim:

 • Sadece dört ülkeye hizmet
 • Minimum kayıt tutma
 • İnanılmaz derecede çıplak kemikler VPN istemcisi
 • HD akışı için değil SD için optimize edilmiştir

Nefret ettim:

 • Çok düşük hızlar
 • WebRTC, DNS ve IPv6 sızıntıları
 • Aldığınız için pahalı
 • İnanılmaz derecede zayıf şifreleme

Bu Expat Ağımın incelemesini tamamlayalım.?

Bazı insanlar anonimlik veya sansürü atlamak için VPN hizmetlerini kullanırken, en yaygın kullanımın diğer ülkelerden akış hizmetlerine erişmek olduğunu söylemek doğrudur. Expat Ağım bu konuda açık ve tamamen yabancı TV hizmetlerine erişmenin bir yolu olarak pazarlanıyor. Bununla birlikte, en teknoloji fobik bireylerin bile yönetebileceği kullanımı kolay bir istemcide bile, bu, Expat Ağımın WebRTC, DNS ve IPv6 sızıntıları ile son derece yavaş ve bilmeceli olduğu gerçeğini değiştirmez. Akış için kullanmak istediğiniz yalnızca bir VPN olsa bile, bir VPN'de tam olarak aradığınız şey değil!

Bu nedenle, Amerikalı, İngiliz, Kanadalı veya Avustralyalı bir gurbetçiyseniz ve hızlı, güvenilir ve iyi bir güvenliğe sahip bir HD akış hizmeti arıyorsanız, başka bir yere bakmanızı öneririm. Bununla birlikte, güvenlik konusunda endişe duymuyorsanız ve sadece yurtdışından SD TV izlemek istiyorsanız, Expat Ağım sizin için VPN hizmeti olabilir.

Expat Ağımı Ziyaret Et

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me