DefenceVPN


 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 2.49
  / ay

ProPrivacy.com Puan
7 10 üzerinden

özet

DefenceVPN 2016'nın sonlarında faaliyete başlayan bir VPN sağlayıcısı, bu yüzden çok yeni bir hizmet. Şirketin merkezi Kanada'dadır ve TunnelBear ve Windscribe'in vatandaşıdır. Uzman incelememizde hizmet hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz,!

DefenceVPN servisi neredeyse her gün genişlemektedir. Şirket kendi uygulaması olmadan başladı, ancak şimdi bir tane var. Sunucu ağı da Mayıs 2017'de tek seferde 20 yeni sunucu konumu eklenerek sürekli inceleniyor.

Hızlı İstatistikler

 • ProPrivacy.com SpeedTest (ortalama)
  27 Mbps
 • yargı
  Kanada
 • Eşzamanlı bağlantılar
  5
 • Ülkeler
  16

Özellikleri

DefenceVPN, eşler arası (P2P) ağ erişimini destekleyen bir sürümü ve bunu hariç tutan bir sürümü sunuyordu. Şimdi sadece P2P dostu sürümü çalıştırıyor. Diğer özellikler:

 • Veri çıkış sınırı yok
 • Uygulama kısıtlaması yok
 • Yüksek bağlantı hızları
 • Çift veri şifreleme
 • Özel DNS çözümü
 • Öldürme anahtarı
 • DNS sızıntı koruması

Torrent yaparken VPN kullanma hakkında daha fazla bilgi için torrent siteleri için en iyi VPN'e göz atın.

DefenceVPN'i ziyaret edin »

Hız ve Performans

Hız testleri için Miami (ABD) ve ardından Londra (İngiltere) ile korumasız bir bağlantıyı test ettim. New York'taki DefenceVPN sunucusuyla Karayiplerden Miami'ye ve daha sonra da Chicago'daki sunucuyla bağlandım. Daha sonra Londra'daki DefenceVPN sunucusuna bağlandım ve İngiltere ile bağlantı hızlarını tekrar denedim. Her durumda, testmy.net web sitesini kullanarak bağlantıyı beş kez test ettim.. Savunma Vpn 15

Grafikler, her sunucu ve konum için en yüksek, en düşük ve ortalama hızları gösterir.

VPN tarafından yönetilen bağlantılarda üretilen hızlar, korumasız bağlantılarda elde edilen hızlara oldukça benzerdi. Yukarıdaki grafiklerde, hepsinin tam olarak aynı olmadığı hızları göreceksiniz, ancak temelde internet hizmeti tarafından muhtemelen belirli bir varyasyon ölçüsü oluşturuldu.

IP sızıntıları için testler, hatta uygulanan VPN sunucusuyla gerçekleştirildi. Bu denemeler çeşitli web sitelerinin hizmetlerini içeriyordu. Bunlar ipleak.net, test-ipv6.com, IPv6 sızıntıları ve doileak.net. DefenceVPN mümkün olan tüm testleri geçti. İnternet Servis Sağlayıcım IPv6 çevirisini içermediğinden, bu testler mümkün değildi.

Fiyatlandırma ve Planlar

Şirket bir dizi paketle başladı, ancak şimdi sadece bir tane sunuyor. Daha uzun bir süre için kayıt yaptırıp ön ödeme yaparsanız daha iyi bir aylık ücret alabilirsiniz. Tüm abonelik süreleri yedi günlük para iade garantisine sahiptir.

DefenceVPN fiyatlandırması

Hizmet çok yeni olduğu için, hala birçok iyileştirme devam ediyor. DefenceVPN, Bitcoin'i kabul etmeyi planlıyor, ancak bu ödeme seçeneği henüz mevcut değil. Şu anda kredi kartıyla veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz.

Gizlilik ve güvenlik

DefenceVPN, Kanada'nın gizlilik için ideal bir yer olmadığını itiraf ediyor. Bununla birlikte, yabancı ülkelerdeki sunucularını dış kaynak kullanarak azaltarak, hiçbir şey kaydedebilecek durumda olmadığını iddia edebilir. Web sitesi "DefenceVPN, VPN'ye bağlıyken kullanıcı etkinliklerini izlemez veya izlemez." Bu muhtemelen kısmi bir gerçek olacak.

Bir VPN sunucusu, hangi istemcinin hangi istemciyle eşleştiğini izlemelidir, aksi takdirde yanıtları iletemez. Bu nedenle, bağlantı sırasında etkinlik günlüğü tutulmalıdır. VPN gizliliğiyle ilgili temel sorun, bir VPN şirketinin oturumunuz sona erdiğinde etkinlik bilgilerinin saklanıp saklanmadığı ve bilgiye artık işlemler için gerekip gerekmediğidir..

Şirketin gerçeği bu ifadeyle bükmesinin mümkün olmasının bir başka nedeni de, hizmetlerinden dış kaynak temin ettiğini iddia etmesidir. Bu nedenle, DefenceVPN'in faaliyetleri kaydetmediğini belirttiğinde, bu, kimsenin günlük tutmayacağı anlamına gelmez. Dış kaynak şirketi, kullanıcı faaliyetlerinin kayıtlarını iyi bir şekilde saklayabilir ve bu günlüklere baskı altında DefenceVPN tarafından yasal olarak erişilebilir olabilir.

Şirket bir emanet kanarya yönetir. Bu, şirkete bilgileri ifşa etme emri ile hizmet edilmediğine dair periyodik bir beyan içeren bir kütüktür. Katılımcılara şüphelileri soruşturma altında oldukları konusunda bilgilendirmemeleri emredildi, bu nedenle hiçbir VPN şirketi mahkeme celbi kullanıcılarını uyaramaz. Bu nedenle, anlayışlı müşteriler beyanların zaman çizelgesindeki boşlukları aramalıdır. Bir zaman periyodu eksikse, bu, şirketin bilgileri teslim etmesi emredildiği anlamına gelir.

Şifreleme ve Ayarlar

DefenceVPN, işlemlere başladığından beri şifreleme sistemini değiştirdi. Temmuz 2017'de olduğu gibi, tekrar değiştirmeyi planlıyor. VPN yalnızca OpenVPN metodolojisi ile kullanılabilir. Bu iyi bir şey, çünkü bu VPN protokolü mevcut en iyisidir. Ancak, OpenVPN katı kurallardan çok açık kaynaklı bir kütüphanedir.

Başlangıçta şirket, 256 bit anahtarlı Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) şifrelemesi kullanarak OpenVPN'i uyguladı. Daha sonra bunu Blowfish şifrelemesi olarak değiştirdi. Bununla birlikte, bunun için çok fazla endişelenmeyin, çünkü şirket Ağustos 2017'nin başından önce 256 bit AES şifrelemesine geri dönmeyi planlıyor.

Oturum kurulumu 2048 bit RSA şifrelemesi ile korunur. Bu kabul edilebilir bir güvenlik seviyesidir. Bununla birlikte, sektördeki ana oyuncular, RSA anahtarının uzunluğunu 4092 bite çıkararak bir bağlantının bu aşamasını güçlendiriyorlar. DefenceVPN, anahtar dağıtımı için Diffie-Hellman'ı kullanır ve bu da her oturum için yeni anahtarların kullanılmasını sağlar.

Bilgisayarınızda çalışan istemci yazılımına diğer güvenlik önlemleri de entegre edilmiştir. Bunlar, VPN meşgul değilse bilgisayarınızın internet bağlantısıyla devam etmemesini sağlayan bir kill anahtarı içerir. Şirket, bilgisayarların web adreslerini internet adreslerine çevirmek için kullandığı yöntem olan kendi Etki Alanı Adı Sistemi (DNS) hizmetini sunmaktadır..

Kullanım kolaylığı

Bu VPN'deki diğer her şey gibi, şirket başladığından beri web sitesi tamamen değişti. Sitenin ana sayfası, üst gezinme çubuğundaki ilk dört öğeyi kapsayan uzun bir bölüm dizisidir. Giriş, Blog ve Destek menü seçenekleri diğer sayfalara yönlendirir.

Ekranın sağ alt kısmındaki konuşma balonları, canlı sohbete destek verir. Ana sayfanın alt kısmında bir dizi hızlı bağlantı bulacaksınız.DefenceVPN altbilgisi

DefenceVPN Desteği

Bir sohbet penceresi açmak için web sitesinin sağ alt tarafındaki konuşma balonlarını tıklayın. Sorunuzu cevaplamadan önce bir süre beklemeniz gerekebilir. Kuyruk göstergesi yok, bu nedenle yok sayıldığınızı düşünebilirsiniz. Ancak, orada bekle.

Menü çubuğundaki destek düğmesi bir SSS sayfasına yönlendirir. Bu sayfada ayrıca bir destek bileti oluşturmanıza olanak tanıyan bir düğme bulunur. Tıklamak "Bir Destek Bileti Açın" canlı sohbetin insansız olduğunu fark ederseniz destek ekibine bir mesaj göndermek için. Destek iletişim sayfası standart bir web formudur.

Savunma Vpn 8

Süreç

Sistemi test etmek için yedi gününüz olduğunu ve VPN'den hoşlanmıyorsanız yine de geri ödeme aldığınızı unutmayın. Sonraki hafta acil görevlerden rahatsız olacağınız takdirde kaydolmayın.

Kayıt olmak

Sitenin üst menü çubuğundaki Fiyat seçeneğini tıklayın ve ardından "Başlamak" düğmesine basın. Ödeme seçeneklerinizi gösteren bir yer paylaşımı görünecektir. Devam etmek için tercih ettiğiniz yöntemi tıklayın. Hizmete tamamen anonim olarak abone olmaktan kurtulamazsınız çünkü ödeme yönteminizi her zaman takip edebilirsiniz. Hesap ödeme işlemi bir tekrar ödeme sözleşmesi oluşturur.

Ödeme tamamlandıktan sonra gelen kutunuzu kontrol edin, çünkü hesap bilgileriniz oraya gönderilir. Hesabınız etkin hale gelmeden önce e-postadaki düğmeyi tıklayarak adresinizi onaylamanız gerekir. Daha sonra web sitesinin kullanıcı alanına giriş yapabilir ve VPN'nin istemci yazılımını bilgisayarınıza indirebilirsiniz..

Uygulama

Uygulamayı ilk kez kullandığınızda hesap kimlik bilgilerinizi girmeniz gerekir. Üzerine tıklarsanız "Girişi Kaydet" onay kutusunu işaretlerseniz, bunu bir daha yapmak zorunda kalmazsınız. Hem kullanıcı adı hem de şifre büyük / küçük harfe duyarlıdır. Bunlar, hesabınızı oluştururken belirttiğiniz kimlik bilgileridir. Bir kez girdikten sonra, hangi konumun içinde görünmesini istediğinizi belirtmeniz gerekir. Uygulama açılmadan önce iki ekrana daha tıklamanız gerekir.

Etkin uygulama çok küçük ve ekranınızın sağ alt köşesinde görünür. Sunucuları değiştirmek için sunucu konumunu tıklayın ve VPN'yi açmak için Açık / Kapalı kaydırıcısına basın. Uygulamadan her tıkladığınızda uygulama kaybolacaktır. Geri almak için sistem tepsinizdeki simgeyi tıklayın. Ayarlar menüsüne uygulamadaki dişli çark simgesini tıklayarak erişebilirsiniz. Manipüle etmek için çok az seçenek var. "VPN bağlı değilse interneti devre dışı bırak" menü öğesi öldürme anahtarınız.

Diğer Platformlar

Şu anda DefenceVPN, iOS için uygulamasının bir sürümünü sunmuyor. Şirketin destek temsilcisi bana bir tane yazdıklarını açıkladı, ancak hala Apple'daki onay sürecinden geçiyor. Bunun yerine, iOS sahipleri VPN'lerini iPad'lerinde ve iPhone'larında nasıl kuracağınızla ilgili manuel talimatlar alırlar. Android işletim sistemini çalıştıran cihazlar için bir uygulama var. Uygulamanın Mac OS X ve Windows 10 için yazılmış bir sürümü de var.

Son düşünceler

DefenceVPN iyi çalışıyor. Hizmet hızla değişiyor, bu yüzden denemek için olsun zaman biraz daha iyi olabilir. Bir VPN'den ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sağladığından emin olmak için geri ödeme süresinden yararlanın.

DefenceVPN'i ziyaret edin »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me