BolehVPN


 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 3.70
  / ay

 • Satış Tarihi:


  • pencereler

  • Mac os işletim sistemi

  • Android

  • Linux

  • iOS
 • unblocks:


  • Netflix

ProPrivacy.com Puan
8.5 10 üzerinden

özet

Güneydoğu Asya'nın tüm doğal güzelliği ve kültürüyle, bölgenin hükümetleri Facebook, Youtube ve Google gibi web sitelerinin çevrimiçi sansürü gerçekten bir merkez müdürüdür. İster Singapur, Vietnam, ister Malezya olsun, bu bölgedeki ülkeler İnternet erişimini sınırlamakla ünlüdür. İşte Seyşeller merkezli BolehVPN burada devreye giriyor ve İnternet'i tamamen kaldırmak isteyenler için harika bir çözüm sunuyor. Kendiniz öğrenmek için bu BolehVPN İncelemesini okumaya devam edin!

Hızlı İstatistikler

 • Ülkeler
  12
 • Eşzamanlı bağlantılar
  2
 • yargı
  Seyşeller

Özellikleri

torrenting
Toplam sunucu 35
Ülkeler 12
Eşzamanlı bağlantılar 2
Yönlendirici Desteği
Port yönlendirme
Port seçimi
Çıplak metal veya sanal sunucular kombinasyon
Desteklenen Yönlendiriciler Asus-WRT-Merlin Yönlendiriciler, SabaiTech Yönlendiriciler, DD-WRT OpenVPN Yönlendiriciler

BolehVPN, zorunlu veri saklama günlüklerinden kurtulmak isteyen Seyşeller anonim bir şirkettir. Hong Kong ve Malezya'da ofisleri var, ancak bu kesinlikle iş amaçlıdır ve günlük kayıt politikalarını etkilemez. BolehVPN, Güneydoğu Asya bölgesinde yerel bir şirket olma avantajına sahiptir ve şirket kurucuları ve liderleri, destek ekibinde herhangi bir soruyu cevaplamak için hazır bulunmaktadır. 2007 yılında kurulmuş olan endüstride yaklaşık 10 yıllık deneyime sahiptirler. BolehVPN, dünyanın dört bir yanındaki 13 ülkede sunuculara sahiptir ve en popüler konumları ABD, İngiltere ve İsviçre'dir. Ayrıca Güney-Doğu Asya bölgesinde oyun sunucusu barındırıyorlar.

BolehVPN kullanırken tek bir IP adresinde aynı anda en fazla iki bağlantınız olabilir. Bu, IPVanish (beşe kadar) veya ExpressVPN (üç) kadar etkileyici değildir, ancak tipik kullanıcı için yeterli olmalıdır. BolehVPN'in VPN istemcileri için altı farklı konfigürasyonu vardır; Proxied, Tam Yönlendirilmiş ve Akış konfigürasyonları mevcut seçeneklerden bazılarıdır. Tor kullanıcıları ayrıca BolehVPN'in Tor üzerinden VPN desteğini takdir edecek ve daha fazla anonimlik ve gizlilik sunacak.

BolehVPN'i ziyaret edin »

Hız ve Performans

BolehVPN'in nasıl performans gösterdiğiyle ilgili daha iyi bir fikir edinmek için Almanca, İngiltere ve ABD sunucularında birkaç basit hız testi gerçekleştirdik.

BolehVPN hızı

Grafikler, her sunucu ve konum için en yüksek, en düşük ve ortalama hızları gösterir. Daha fazla ayrıntı için tam hız testi açıklamamıza bakın. Gördüğünüz gibi, ulaştığımız hızlar, oldukça kötü sonuçlar aldığımız İngiltere sunucuları hariç oldukça sağlamdı. Ancak Almanya'daki konumlarından çok etkilendik. DNS ve IPv6 sızıntıları (bu terimler hakkında daha fazla bilgi için buraya bakın) görünmedi, ancak ipleak.net aracılığıyla bunu kendiniz kontrol etmeyi unutmayın..

Sızıntı testleri

IPv4 sızıntısı tespit edildi?
WebRTC sızıntısı tespit edildi?
Veri sınırları
Bant genişliği sınırları

Fiyat

7 gün

$ 3.70
her ay

12 ay

$ 6,66
her ay

6 ay

$ 7.50
her ay

2 ay

$ 8.50
her ay

1 ay

$ 9.99
her ay

BolehVPN yedi günlük bir deneme için 3.70 $ 'dan başlayan tek bir plan sunuyor. Daha fazla fiyatlandırma aylık 9,99 $ 'dan başlarken yıllık satın alma fiyatın üçte birini ayda sadece 6,67 $' a indirir.

BolehVPN fiyatlandırması

BolehVPN'in hizmetini test etmek için bir günlük ücretsiz deneme sürümü mevcut, ancak bunun (biraz can sıkıcı bir şekilde) başlaması için satış ekibine kaydolma ve e-posta göndermesi gerekiyor. Servisleri için geri ödeme veya para iade garantisi sunmazlar, bu nedenle uzun vadede kaydolmadan önce denemelerinden tam olarak yararlandığınızdan emin olun. BolehVPN, normal kredi ve banka kartı ödemelerine ek olarak Bitcoin ve Dash mobil ödemelerini kabul eder. Bitcoin, internette daha fazla anonimlik arayanlar için de hoş bir seçenektir. BolehVPN yapar tavsiye etmiyorum Bazı ülke kısıtlamalarına sahip ön ödemeli kartlar kullanma, bunlar kaydolurken sorun yaşayabilir.

Kullanım kolaylığı

pencereler
Mac os işletim sistemi
Android
Linux
iOS
Windows Phone

Kayıt olmak

BolehVPN'in hizmetine kaydolmak hızlı ve kolaydır, ayrıca kayıt sırasında herhangi bir ödeme bilgisi gerektirmez. Kaydolmak için çalışan bir e-posta adresine ve isme ihtiyacınız olacak. Kayıt olduktan sonra, bir günlük ücretsiz denemeye kaydolmak için gerekli olan hesap numaranızı ve kullanıcı adınızı içeren bir e-posta gönderirler. Hesabınız ayarlandıktan sonra, belirli bir platform için uygulamayı indirebilirsiniz.

Windows istemcisi

Bir hesap oluşturduktan sonra, platformunuz için BolehVPN istemcisini indirebilirsiniz. Windows istemci dosya boyutu sadece 6.9 MB'dir, bu da yavaş bağlantılarda bile hızlı bir indirme sağlar. Windows istemcisi, diğer VPN'lerle karşılaştırıldığında oldukça standarttır, çünkü ihtiyaçlarınıza göre kullanımı ve yapılandırılması büyük ölçüde kolaydır. Ana kontrol paneli, bağlantılarınızı yönetmenize, günlük ve aylık bant genişliği istatistiklerini görüntülemenize ve mevcut bağlantı ayrıntılarınızı görüntülemenize olanak tanır.

İstemci ayrıca, otomatik yeniden bağlanma, DNS sızıntı koruması ve hayatınızı daha kolay hale getirebilecek bir VPN öldürme anahtarı gibi özelliklerle birlikte gelir. Ana arabirimden ayrıntılı bir VPN bağlantı günlüğünü de görüntüleyebilirsiniz. Proxy ayarları, istemcinin ayrı bir bölümünden de yönetilebilir, ancak herhangi bir proxy kurulumunun bağlanmadan önce belirli bir yazılımı kurmanızı gerektireceğini unutmayın..

Diğer Platformlar

BolehVPN, standart istemciler Windows / Mac / Linux işletim sistemlerine ek olarak OpenVPN Connect üzerinden iOS desteğine sahiptir. Android kullanıcıları, BolehVPN'in Android VPN'in biraz özel sürümüne erişebilir. Cihazımızı ne kadar hızlı kurabileceğimizi görmek için iPhone'da Boleh VPN'yi test ettik. Hizmeti OpenVPN Connect üzerinden kurmak nispeten kolaydı, ancak BolehVPN'in yapılandırma dosyalarını ayrı olarak indirip aktarmamızı gerektiriyordu. DD-WRT kullanıcılarına ayrıca bir DD-WRT yönlendiricide BolehVPN kurulumu için özel bir rehber ve destek verilir.

Diğer servisler

VPN hizmetlerine ek olarak BolehVPN, Counter-Strike ve Minecraft gibi popüler çevrimiçi oyunlar için oyun barındırma hizmeti de sunmaktadır. Kendi web sitesinde hafif bir söz var, bu yüzden oyun sunucusu barındırma onlar için öncelikli bir satış noktası gibi görünmüyor. Tor kullanıcıları ayrıca BolehVPN'in Tor üzerinden VPN desteğini takdir edecekler ve İnternet etkinliğinize ekstra anonimlik ve gizlilik kazandıracaklar. Bununla birlikte, bunun bağlantı hızlarında daha fazla düşüşe neden olacağını hatırlamak önemlidir. Youtube ve Netflix gibi gerçek zamanlı aktarım hizmetlerini kaldırmak isteyenler, ayrıca sunulan BolehGEO sunucularının (Asya, Avrupa Birliği ve Kanada) keyfini çıkaracaklar. Bunlar, SmartDNS hizmetine benzer şekilde çalışır ve aptal coğrafi kısıtlamaları atlamayı çok daha kolay hale getirir.

Müşteri servisi

Para iade garantisi
24 saat destek
Canlı sohbet
Ücretsiz deneme Evet - 1 gün

VPN'lere yeni gelenler ve gaziler, desteğin ne kadar önemli olabileceğini anlıyorlar. BolehVPN müşteri desteğini ciddiye alırken, şirket kurucuları ve liderleri sorularınızı yanıtlamaya hazırdır. Zendesk destek sistemi aracılığıyla bir bilet gönderme veya doğrudan [e-posta korumalı] adresine e-posta gönderme seçeneğiniz vardır. BolehVPN ile canlı sohbet veya telefon desteği özelliğinin olmaması bizi biraz hayal kırıklığına uğrattı. acil bir sorun ortaya çıkıyor. BolehVPN'in ücretsiz denemesine kaydolma sürecinde, kaydolduktan sonra deneme talebinde bulunmak için satış departmanıyla iletişime geçtik. E-posta yanıt süreleri son derece uzun olsa da, e-postamıza bir saatten kısa bir sürede yanıt vermekten mutluluk duyduk. Çok etkileyici.

BolehVPN ayrıca daha hızlı yanıt verebilecek bir Twitter ve Facebook profiline sahiptir. VPN'lerle ilgili faydalı makaleler ve kılavuzlar da bu ağlarda günlük olarak yayınlanmaktadır.

Güvenlik ve Gizlilik

Gizleme (gizli)
IPv4 sızıntı koruması
IPv6 sızıntı koruması
Öldürme Anahtarı
Kendi kendine barındırılan / Proxied DNS Hayır

BolehVPN kullanıcıları, OpenVPN veya L2TP protokolünü kullanma arasında seçim yapma seçeneğine sahiptir (OpenVPN! 'İ öneriyoruz!). Gerekirse P2P bağlantıları ve proxy sunucuları (HTTPS ve SOCKS) de mevcuttur.

Şifreleme Protokolleri

IKEs2
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
OpenVPN

Daha önce de belirtildiği gibi, BolehVPN Seyşeller'de kayıtlıdır, ancak Malezya dışında faaliyet göstermektedir. Bu, verilerin tutulması ve kaydedilmesi ile ilgili Seyşeller yasalarına tabi oldukları anlamına gelir. Neyse ki, bu, verilerin saklanmasına ilişkin aptal bir ABD Vatanseverlik Yasası veya AB yasalarından muaf oldukları anlamına gelir. BolehVPN'in gizlilik taahhüdü, 256 bit (sörf / akış sunucuları için 128 bit) kullanımı ile RSA-2048 el sıkışma şifrelemesi ve SHA-512 karma kimlik doğrulaması ile AES OpenVPN şifrelemesi ile güçlendirilmiştir. Mükemmel ileri gizlilik, Diffie-Hellman-4096 anahtar değişimi tarafından sağlanır..

Tüm bunların ne anlama geldiğini bilmiyorsanız, lütfen VPN Şifreleme: Komple Kılavuz'a bakın (TL: DR BolehVPN çok güçlü OpenVPN şifrelemesi kullanır). Ayrıca güzel bir "xCloak" İSS'lerin VPN trafiğini tanımasını daha da zorlaştırmak için İnternet trafiğini daha da karmaşıklaştıran özellik.

Günlük kaydı ilkesi bulunmamakla birlikte, Boleh, sunucularında olağandışı etkinliği (yüksek bant genişliği, aşırı sayıda bağlantı vb.) Belirlemek için günlüğe kaydetmeyi geçici olarak kullanabileceklerini belirtir. Bu çok endişe verici olmasa da, tam anonim olmak isteyenler başka bir yere bakmak daha iyi hizmet edebilir. Herhangi bir P2P etkinliğine katılmak isteyenler, BolehVPN'in P2P bağlantıları için tam destek sunduğunu görmekten mutluluk duyacaktır, ayrıca büyük indirmeler için de sınırsız bant genişliği mevcuttur.

Son düşünceler

Basitçe söylemek gerekirse, BolehVPN orada en iyi VPN hizmetlerinden biridir. Banka hesabınızı boşaltmadan günlükleri toplamaz, harika şifreleme kullanmaz ve birçok ekstra özellik kullanmazlar. Tor üzerinden VPN, BolehGEO ve etkileyici yazılımları harika eklemeler yapar. Hızlar (özellikle İngiltere sunucularında) endişe için bir neden veriyor, ancak test ettiğimiz diğer yerler oldukça standarttı. Başına dön
ve kendiniz için bir günlük ücretsiz deneme sürümünden yararlanın!

BolehVPN'i ziyaret edin »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me