Blockless

 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 4.16
  / ay

GÜNCELLEME: Blockless şu anda yeni müşteri kabul etmiyor gibi görünüyor.

ProPrivacy.com Puan
4.5 10 üzerinden

özet

Blockless, kullanım kolaylığı ile mükemmel akış hızları sağlamayı amaçlayan Kanada merkezli bir SmartDNS sağlayıcısıdır. Birkaç sorunlu şey olsa da, genel olarak para hizmeti için iyi bir değer sağlarlar.


Özellikleri

Kanada merkezli Blockless üsleri, ana operasyonu SmartDNS hizmeti etrafında, bu yüzden önce bunu tartışacağız. Bunun için iyi bir yuvarlak destek ve kurulum sağlarlar ve aşağıda gösterildiği gibi neredeyse hiç hız kaybı yoktur. Sürekli olarak bir akış hizmetine bağlı olmak istiyorsanız harika bir hizmet sağlar, ancak (diğer çoğu SmartDNS gibi) standart internet ayarlarınıza ve özelliklerinize geri dönmeye devam etmek istiyorsanız biraz sıkıntı olabilir. SmartVPN hizmeti (hareket halindeyken önerdikleri), yukarıda belirtilen sorunları atlamaya yardımcı olur, ancak maalesef her zaman işe yaramaz - ancak sorunlar BBC iPlayer için ayrılmış gibi görünüyor. Neyse ki Blockless için, hizmetleri henüz Hulu tarafından engellenmedi (diğer birçok sağlayıcıda olduğu gibi) ve Netflix, Pandora vb.Için bir VPN arıyorsanız, bu iyi bir seçimdir. Blockless hizmeti, 17 farklı ülkeden akışa izin verir. Asya veya Afrika bağlantısı olmasa da, bu konumlar açıkça iyi düşünülmüştü ve büyük akış hizmetlerinin dayandığı ve mevcut olduğu ülkeler. SmartDNS hizmeti için 1 IP ve SmartVPN için 1 bağlantı kullanılmasına izin verir.

Hız ve Performans

Nasıl performans gösterdiğini görmek için Blockless'a standart performans testimizi verdik. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, SmartDNS veya PPTP bağlantısında neredeyse hiç hız kaybı olmadı. IP testi ile ilgili olarak, her iki sistemde de güvenlik olmadığından daima kendi IP adresimizi aldık. Çoğu zaman ABD / Kanada ve Almanya'ya işaret ettiğinden DNS sonuçları tam olarak beklediğimiz gibi değildi, ancak hizmet ve sistemleri çalıştı, bu yüzden endişelenmeyiz.

Fiyat

1 ay

$ 4.16
her ay

Diğer tüm VPN'ler gibi Blockless da üç farklı plan sunuyor, artan fiyat indirimleri sayesinde daha uzun süre kayıt yaptırıyorsunuz. Geleneksel bir VPN hizmetiyle karşılaştırıldığında, ucuzdur, ancak SmartDNS ve akış hizmetlerine (hedef pazarlarına) kıyasla benzer şekilde fiyatlandırılırlar. Bir hesaba kaydolmadan biraz can sıkıcı bir şekilde bu bilgileri görüntülemezler. Kaydolduğunuzda, 7 günlük ücretsiz bir deneme (herhangi bir kredi kartı bilgisi girmek zorunda kalmadan) alırsınız; bu, Facebook'ta beğenirseniz 10'a çıkarılabilir.

Desteklenen Ödeme Platformları

Müşteri servisi

Blockless'ın iki çeşit desteği vardır: SSS ve bilet desteği. SSS'leri temel konuları kapsarken, daha karmaşık sorunları çözmek için bilet desteği mevcuttur. Bilet desteği makul bir sürede cevap verdi ve bilgili ve dostça görünüyordu. Ne yazık ki SmartVPN ile sorunumuzu çözemediler ama en iyi şekilde denedikleri ve sonunda destek ekipleri değil geliştiricilerin hatası olduğu için bunu onlara karşı tutmayacağız..

Gizlilik ve güvenlik

Blockless üst düzey akış sağlamayı amaçladığı ve SmartDNS teknolojisini kullandığı için güvenlik açısından fazla bir şey sağlamaz, ancak bunu anlar ve bu konuda hiçbir iddiada bulunmaz - bu harika. SmartDNS'leri şimdiye kadar herhangi bir güvenlik sağlamaz, ancak bu mümkün olan en iyi akış hızlarına sahip olabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca SmartVPN adlı bir hizmetleri var, ancak gerçekte özel bir ağ olmadığı için bunun biraz yanıltıcı olduğuna inanıyoruz. Bu görüşün nedeni şöyledir:

 • Daha önce defalarca belirttiğimiz gibi çok güvenli olmayan bir PPTP bağlantısı kullanıyor..
 • Bu PPTP bağlantısı için kullandıkları ayarlar ayrıca herhangi bir şekilde şifrelenmediği anlamına gelir.

Gizlilik Politikaları ve Kullanım Koşulları web sitesinde açıkça görüntülenir. Ne yazık ki, web sitesi aracılığıyla bilgi toplama ve kullanma konusunda net olmakla birlikte, hizmetleri üzerinden oturum açma ile ilgili herhangi bir bilgiden bahsetmemektedir. Onların desteği bu boşluğu doldurmada harikaydı ve kayıt ettikleri tek şeyin bağlantı hataları olduğunu söyledi. Blockless ayrıca, DNS kurulumu aracılığıyla bir Reklam Engelleyici hizmeti de sunar, böylece web sitesinde dolaşan tüm rahatsız edici reklamlar hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. Bazı VPN'ler bunu yapmasına rağmen, bildiğimiz kadarıyla SmartDNS bağlantıları için bunu uygulayan tek kişi onlar.

Son düşünceler

Genel olarak, ütülenebilecek bazı şeyler olsa da, Blockless iyi yuvarlak bir hizmettir. Doğru kutularda çok sayıda keneler toplarlar ve hizmetleri iyi hedeflenir ve bu pazarı iyi hedefler. Blockless'ın karşılaştırılabileceği birkaç büyük rakip var, ancak daha düşük fiyatlandırmaları ve kararlılıkları nedeniyle zeminlerini iyi duruyorlar.

Biz beğendik

 • Mükemmel hızlar
 • Harika destek
 • Fiyat / fayda oranı

Bundan emin değildik

 • Tescilli uygulamalar çok etkileyici değil

Nefret ettik

 • Fazla değil

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me