AnonymousVPN


 • Fiyatlandırma

  itibaren $ 12.00
  / ay

ProPrivacy.com Puan
5 10 üzerinden

özet

Anonymous VPN, Seyşel Adaları merkezli bir Sanal Özel Ağdır. Anonim VPN, çevrimiçi gizlilik pazarındaki daha küçük, daha az bilinen hizmetlerden biridir, VPN hizmeti için olumlu bir geleceği gösteren bazı iyi özelliklere sahiptir. Ancak, testlerimiz henüz VPN pazarının en üst ucuyla rekabet edemeyen bir VPN keşfetti. Bu Anonim VPN incelemesinde, bu hizmetin paranıza değip değmediğini bulmak amacıyla sundukları özellikler, para için değer ve daha fazlası ile birlikte bu hizmetin güvenlik ve gizlilik yönlerine derinlemesine bakıyoruz..

Hızlı İstatistikler

 • ProPrivacy.com SpeedTest (ortalama)
  19.1 Mbps
 • yargı
  Seyşeller
 • Eşzamanlı bağlantılar
  3
 • Ülkeler
  25

Özellikleri

Şirketin paketinin özellikleri:

 • 25 ülkede sunucu
 • Veri kullanım limiti yok
 • Üç eşzamanlı bağlantıya izin verilir
 • P2P kullanımına izin verilir
 • OpenVPN ve Bilgi Protokolü Güvenliği (IPSec)
 • Çok dilli web sitesi
 • Düşük fiyatlı deneme hesabı
 • Öldürme anahtarı
 • Windows, Mac'ler ve Android için özel uygulama
 • İOS ve Linux için üçüncü taraf uygulaması

Apple, şirketlerin onayı olmadan iPhone ve iPad'ler için uygulama sunmasına izin vermez. Bu onay süreci yıllar alabilir. Bu nedenle, nispeten yeni bir şirketin iOS için özel bir uygulamaya sahip olmaması olağandışı değildir. Bununla birlikte, OpenVPN şifrelemesi çevrimiçi gizlilik hizmetleri için mevcut en iyi VPN korumasıdır ve iOS için üçüncü taraf OpenVPN bağlantısını kullanarak Anonim VPN'ye bağlanabilirsiniz. OpenVPN Connect, Apple mağazasından ücretsiz olarak edinilebilir. Anonim VPN web sitesinde bu uygulamanın tüm sunucularıyla çalışmasını sağlayacak yapılandırma dosyaları bulunmaktadır. Benzer bir düzenleme Linux kullanıcıları için de mevcuttur. Sunucu ağı 25 ülkedeki konumlara erişim sağlar.

Anonim VPN'yi ziyaret edin »

Hız ve Performans

Anonim VPN'nin hızını testmy.net ile test ettim. Bu testler, Virgin Media konut internet hizmeti kullanılarak İngiltere Nottingham'dan yapıldı. Üç Anonim VPN sunucusunun performansını test ettim. Bunlar Londra, İngiltere ile bağlantıda test ettiğim İngiltere ve İrlanda sunucuları ve Miami ile bağlantıda test ettiğim Anonim VPN ABD sunucusu idi.

Grafikteki bloklar beş test çalışmasında maksimum, minimum ve ortalama hızları temsil eder. Ayrıca VPN açılmadan Londra ve Miami'ye yapılan test koşularına ilişkin kayıtları da göreceksiniz. Bu, VPN'nin temeldeki internet hizmetinin hızları üzerindeki etkisi hakkında bir fikir verir. Her VPN sunucusunun gerçek yerlerini tespit etmek için IPLocation.net'i kullandım. İngiltere sunucusu Londra'da, İrlanda İrlandalı sunucusu ve ABD sunucusu Manassas, Virginia'da.

AnonymousVPN hız testi

Grafikler, her sunucu ve konum için en yüksek, en düşük ve ortalama hızları gösterir. Daha fazla ayrıntı için tam hız testi açıklamamıza bakın. Her sunucu kabaca internet bağlantı hızını yarıya indirdi, ki bu hiç de iyi değil. Neyse ki, altta yatan internet servisimin hızı o kadar iyiydi ki VPN, video akışının oynatılmasına zarar vermedi. Ancak, daha yavaş internete sahip olan herkes çok acı çekebilir.

Anonim VPN ABD sunucusuna bağlıyken ipleak.net ile daha fazla test yaptım. Bu testler Etki Alanı Adı Sistemi (DNS) sunucularına yapılan çağrıların konumumu verip vermediğini araştırdı. Tarayıcınız her sayfa getirişinde, önce belirtilen web adresi için internet adresine çapraz referans vermesi gerekir. Bu bir DNS sunucusuna erişim ile gerçekleştirilir.

VPN'nizin bu çağrıları yönetmesi gerekir, çünkü İnternet üzerinden geçerken gözlemlenebilirler. Tarayıcınız mantıksız bir şekilde konumundan uzak bir DNS sunucusu seçerse, gözetmenler gerçekte göründüğünüz yerde olmadığınızı öğrenebilir. İpleak.net testi Virginia olarak konumumu gösterdi.

Tüm DNS çağrıları, Virginia'da da olmak üzere tek bir DNS sunucusuna gitti. İkinci bir sızıntı riski Web Gerçek Zamanlı İletişim (WebRTC) adı verilen bir sistemden kaynaklanır. Bu, tarayıcıdaki etkileşimli uygulamaları hızlandırmaya yardımcı olan bir veri deposudur. Bu bilgileri kontrol etmek gerçek konumumu göstermedi.

IP sızıntı faktörlerini farklı bir test sitesi olan doileak.net ile tekrar kontrol ettim. Bu testlerin sonuçları ipleak.net'in bulgularını yineledi. Anonim VPN gerçek konumumu başarıyla sakladı. Tek sorun, işletim sistemimin saat dilimi ayarlarının, bildirilen konumumun saat diliminden farklı olmasıydı. İSS'm IPv6 adresleri kullanmıyor, bu nedenle IPv6 sızıntılarını test edemedim.

Fiyatlandırma ve Planlar

1 ay

$ 12.00
her ay

Anonim VPN'in bir hizmet paketi vardır. Bu plan için üç abonelik süresi sunar. Ücretsiz deneme yok, ancak aylık veya yıllık abonelik planlarına kaydolursanız paranızı geri alabilirsiniz. Abone olduktan sonra 14 gün içinde hesabınızı iptal etmeyi istemeniz yeterlidir.

AnonymousVPN fiyatlandırması

Sadece 2 $ karşılığında üç gün boyunca hizmete tam erişim sağlayabilirsiniz. Bu, VPN'yi denemek ve daha uzun bir süre taahhütte bulunmadan önce sizin için doğru olduğundan emin olmak için mükemmel bir yoldur. Birçok VPN hizmeti çok çeşitli ödeme seçenekleri sunar. Ancak Anonim VPN için yalnızca kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Bu bir utanç çünkü birçok VPN müşterisi Bitcoin veya PayPal ile ödeme yapmayı seviyor.

Gizlilik ve güvenlik

Anonim VPN uygulaması, OpenVPN veya IPSec kullanmak isteyip istemediğinizi seçmenizi sağlar. OpenVPN VPN'ler için en iyi sistemdir. Bununla birlikte, IPSec de oldukça saygındır. Cisco Systems bunu yarattı. Cisco, dünyanın en büyük internet yönlendiricileri ve yazılımı üreticisidir. Her iki uygulama da 256 bit anahtarlı Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) şifrelemesini içerir. Bu, şu anda VPN pazarında mevcut olan en iyi korumadır.

Anonim VPN, 2048 bit anahtarlı bir RSA anlaşması kullanır. Bu, VPN endüstrisindeki standart anahtar uzunluğudur. Ancak, en iyi VPN'ler ekstra güvenlik için 4096 bit anahtar kullanır. Tehlikeli VPN'ler 1024 bit anahtarlar kullanır. Anonim VPN'nin uygulaması size en yaygın koruma seviyesini sağlar - en iyiyi değil - ama kesinlikle en kötüsünü değil. Verilerinizi gizli tutacak kadar güvenlidir. Anonim VPN kullanırken iPhone ve iPad sahipleri (OpenVPN bağlantısı kullanarak bağlanan) tam OpenVPN koruması alırlar. Ancak, şirketin özel uygulamasında oluşturduğu küçük ekstraları kaçırıyorlar.

Windows, Mac ve Android cihaz sahiplerinin sahip olduğu önemli güvenlik özelliği bir öldürme anahtarıdır. Muhtemelen internet bağlantınızın kesildiği bir durumla karşılaşmışsınızdır. Bağlantı tekrar geldiğinde, tüm uygulamalarınız yeniden bağlanmaya çalışır. Bu bir güvenlik sorunudur çünkü bağlandıkları sırayı belirleyemezsiniz. VPN, hizmetini yeniden kuran ilk uygulama değilse, önce internet mesajı göndermeye başlayan uygulamalar gerçek kimliğinizi gösterecektir. Bu yüzden öldürme anahtarı çok önemlidir. Güvenli VPN bağlantısı kurulmadan önce hiçbir uygulamanın yeniden bağlanamamasını sağlar.

Gizlilik

Seyşel Adaları bir VPN hizmeti için iyi bir yerdir. Bu, büyük güçlerin zorbalık gizli servislerinin erişemeyeceğinin ötesindedir. Ayrıca Los Angeles, New York ve Londra'daki büyük hukuk merkezlerinden de uzun, çok uzak. Telif hakkı sahiplerinin, mülklerini P2P ağlarıyla indiren kişilere karşı kovuşturma başlatması muhtemeldir. Ancak, Seyşel Adaları'na uçma çabasına ve masrafına gitmeleri pek olası değildir. Anonim VPN etkinlik günlüklerini tutmaz, bu da gizliliğinizi koruyacağının iyi bir işaretidir. Ayrıca şirket, ağında P2P indirmelerine izin verdiğini açıkça belirtiyor.

Polis veya telif hakkı avukatlarının şirketi kayıtlarını teslim etmeye zorlamak için mahkeme emirleri alma ihtimaline karşı, gerçek kimliğinizi VPN'nin size atadığı sahte adresle eşleştirebilecek hiçbir şey olmadığından emin olmak istiyorsunuz. . Ne yazık ki, Anonim VPN bağlantı günlüklerini tutar. Bu kayıtlar hangi sunuculara ve ne zaman bağlandığınızı gösterir.

Ayrıca indirdiğiniz veri miktarını da kaydederler. Trafik analizi (e2e zamanlama saldırısı), bu bilgilerin kolluk kuvvetleri veya telif hakkı avukatlarının VPN'nin sunması gereken gizliliği kırması gerektiği anlamına gelir. Daha da kötüsü, şirket bu günlükleri dosyada tuttuğu süreyi belirtmiyor. Anonim VPN'nin sizi tamamen anonim yapmadığını da belirtmek gerekir. VPN'ler anonimlik değil gizlilik sağlar. Ne yazık ki bu VPN'nin tuttuğu bağlantı günlükleri nedeniyle - gizlilik olabileceği kadar iyi değil.

Kullanım kolaylığı

Kayıt olmak

AnonymousVPN'e abone olmaya hazır olduğunuzda, ana sayfanın Fiyatlandırma bölümüne gidin ve "Şimdi satın al" düğmesini seçin. Site sizi bir Alışveriş Sepeti sayfasına götürecektir. Devam etmek için Checkout düğmesine tıklayın. Bir sonraki göreviniz bir hesaba kaydolmaktır. Son olarak, aboneliği satın almak için kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekir.

Anonim VPN'den iki e-posta alacaksınız. Bunlardan ilki, kayıt sayfasında ayarladığınız giriş bilgileriyle üyeliğinizi onaylar. Bunlar, istemci alanı için kimlik bilgilerinizdir. Uygulamanın kullanıcı adı ve şifresi, aldığınız ikinci e-postada bulunur. Bu e-posta ayrıca uygulama için dosya indirme bağlantılarını da içerir. Bir yükleyici indirmek için işletim sisteminizin bağlantısını tıklayın. Uygulama kendini yükleyecektir. İOS aygıtlarının ve Linux bilgisayarlarının sahiplerinin kurulum talimatlarını almak için bilgi tabanına gitmeleri gerekir.

Anonim VPN Windows VPN İstemcisi

Yükleyici, uygulama için bir masaüstü kısayolu oluşturur.

Uygulama açıldığında kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekir. Parola, web sitesi istemci alanı için olandan farklıdır. Giriş yapmadan önce, arayüzün sağ alt kısmındaki kaydırma simgesine tıklayın. Bu, uygulamanın Ayarlar sayfasını açar.

Kontrol edin "Kullanıcı adını ve şifreyi hatırla" kutusunu işaretleyin, böylece uygulamayı her açışınızda kimlik bilgilerinizi girmek zorunda kalmazsınız. İstediğiniz zaman Ayarlar sayfasına dönmek için kaydırıcılar simgesini tıklayabilirsiniz. Bu sayfa, internete eriştiğinizde VPN'nin sizi her zaman koruyabilmesini sağlayan kill anahtarını açmanıza izin verir. Burada, VPN bağlantısının Kullanıcı Datagram Protokolü (UDP) veya İletim Kontrol Protokolü (TCP) üzerinden yapılıp yapılmayacağını da seçebilirsiniz..

Genellikle, UDP ile daha iyi durumdasınız. TCP'den çok daha hızlıdır ve sohbet ve IP telefonu gibi etkileşimli uygulamalar için kullanışlıdır. Akış için de daha iyidir. Uygulamanın hangi VPN sistemini kullanacağını seçebilirsiniz. Seçenekler IPSec veya OpenVPN'dir. Her ikisi de güçlü şifreleme kullanır, ancak Open VPN en iyisidir. Ayarlar panelini kapatmak için kaydırıcı simgesini tıklayın.

Uygulama için varsayılan sunucu seçimi otomatik bir ayırmadır. Ancak, belirli bir yerde görünmek istiyorsanız, bu özelliği adlandırılmış bir ülkeye ayarlayın. Sunucu listesini almak için Bölge alanının sonundaki aşağı oku, ardından web sitelerine erişmek istediğiniz ülkeyi tıklayın.

VPN'yi etkinleştirmek için Bağlan düğmesine tıklayın. VPN bağlantısı kurulduğunda Bağlan düğmesinin Bağlantısı kes olarak değişir.

VPN çalışırken Bağlan / Bağlantıyı Kes düğmesinin asma kilidi yeşile döner.

Akış Hizmetleri

İngiltere'deyken, Amerika'dan TV izleyebilmek için ABD'deki Anonim VPN sunucusuna bağlandım. Netflix hesabıma girdim ve orada ABD kütüphanesinden video izleyebildi. Netflix VPN algılama sistemleri zordur. VPN endüstrisi bunları mihenk taşı olarak kullanır. Yurtdışından Netflix'e çok fazla VPN giremez, bu yüzden bu mükemmel bir sonuçtu.

ABD sunucusuna bağlıyken ABC ve NBC web sitelerine de eriştim. ABC'nin erişim kontrolleri aslında Netflix'inkinden daha kapsamlıdır. NBC, denizaşırı erişimi engellemek için çok uğraşmaz ve hemen hemen her VPN hizmeti bunlara girebilir. ABC VPN'yi fark etti ve videoların oynatılmasını engelledi. NBC izlememe izin ver. İspanya'dan İngiliz video sitelerine erişmeye çalıştım. Ne yazık ki, VPN beni BBC iPlayer'a sokamadı. Kanal 4 ve ITV web sitelerinde video izleyebilirim.

Diğer Platformlar

Anonymous VPN uygulaması Windows, Android, Mac OS X ve macOS işletim sistemleri için kullanılabilir. Sitede OpenVPN için ücretsiz bir arayüz indirmek ve ardından Anonim VPN'den dosyalarla özelleştirmek için talimatlar var. Bu talimatlar iOS ve Linux cihaz kullanıcılarına yöneliktir. Ancak, OpenVPN Connect yazılımı Windows ve Mac'ler için de mevcuttur. Anonim VPN'nin sağladığı yapılandırma dosyaları işletim sistemine özgü değildir. Bu, Windows, Mac ve Android cihaz kullanıcıları için başka bir seçenek sunar.

Son düşünceler

Anonim VPN uygulamasını kullanmaktan gerçekten keyif aldım. Tasarımcılar, herkesi memnun etmek için kontrolleri doğru seviyede yaptılar. Ağ teknolojisi hakkında çok şey bilmeyenler, VPN kullanmak için bir konum seçmeli ve Bağlan düğmesine basmalıdır. Hizmet ayrıca bağlantının UDP veya TCP üzerinden çalışıp çalışmadığını ve OpenVPN veya IPSec'in kullanılıp kullanılmayacağını seçme seçeneğini arayanlara da hitap eder.

BBC iPlayer'a girme sorunu, İngiliz gurbetçilerin ve gezginlerin bu VPN'yi seçme ihtimalinin düşük olduğu anlamına geliyor. Hizmet oldukça pahalı ama benzer bir fiyat aralığında üst düzey hizmetlerle rekabet edemez. Buna rağmen, genellikle Anonim VPN'i tavsiye etmekten eminim (yurtdışında bir İngiliz olmadığınız sürece). Ancak, benzer bir fiyat için daha iyi seçeneklerle gerçekten başka bir şey elde etmek daha iyidir.

Anonim VPN'yi ziyaret edin »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me