Lai gan VPN var izmantot, lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotu saturu, daudziem maksas straumēšanas pakalpojumu sniedzējiem, mūzikas pakalpojumiem un specializētiem sporta pakalpojumiem jums ir jāmaksā, izmantojot vietējo debetkarti vai kredītkarti. Mēģinājums norēķināties ar karti no savas valsts un viltotu pasta indeksu reti darbojas. Par laimi, ir risinājums.

Tā kā daudzi cilvēki vēlas iegādāties tiešsaistes pakalpojumus, kuru ierobežošana ir ierobežota ar reģionu, arvien vairāk pakalpojumu sniedzēju piedāvā "virtuālās debetkartes". Šie digitālie norēķinu pakalpojumi ļauj cilvēkiem pārskaitīt līdzekļus uz priekšapmaksas debetkarti izvēlētajā valstī. Lielākā daļa cilvēku vēlas atbloķēt pakalpojumus Lielbritānijā un ASV, tomēr virtuālās kartes ir pieejamas gandrīz katrā valstī.

Ja jums ir viens no mūsu labākajiem VPN un vēlaties maksāt par ārzemju pakalpojumiem, piemēram, HBO GO, Sling TV, F1 TV, BeIN Sports vai Spotify, varat izmantot vienu no ieteiktajiem virtuālajiem maksājumu pakalpojumiem šajā rakstā!

Virtuālās kartes pasta kods

Cik maksā virtuālā kredītkarte?

Viena lieta, kas jāpatur prātā, ir tāda, ka par virtuālajām maksājumu kartēm ir jāmaksā par iestatīšanu. Lielākā daļa firmu iekasē vienreizēju maksu par kartes numura izsniegšanu. Šī maksa parasti ir no USD 5-15. Turklāt uzņēmumi mēdz iekasēt maksu par kartes papildināšanu. Šī maksa ir no 1 līdz 5% no pārskaitījuma.


Labākie virtuālie maksājumu pakalpojumi

Mēs saprotam, ka, ja esat abonējis VPN, lai kaut ko atbloķētu tiešsaistē, iespējams, ka jūs steigjaties. Tāpēc mēs esam izveidojuši šo labāko virtuālo maksājumu pakalpojumu īso rokasgrāmatu. Visi šie pakalpojumi ir labi zināmi, uzticami tiešsaistes maksājumu pakalpojumu sniedzēji, kurus patērētāji izmanto visā pasaulē ...

 1. ASV atbloķēta virtuālā vīzu karte

  Mēs atbloķēti

  Šis maksājumu pakalpojums ir absolūti ideāls ikvienam, kurš vēlas iegādāties tādu ASV pakalpojumu kā HBO GO, Amazon Prime Video, Sling TV, DirecTV - vai jebkuru citu. US Unlocked nodrošina virtuālu iepriekš ielādētu debetkarti, kas ir plaši pieņemta ASV veikalos tiešsaistē.

  ASV atbloķētā ir atkārtoti izmantojama virtuālā Visa karte, kurai ir derīga ASV norēķinu adrese. Vienreizējā reģistrēšanās maksa ir 15 USD, un ikmēneša maksa par pakalpojumu ir 3,50 USD. Papildmaksa atšķiras atkarībā no metodes, ar kuru vēlaties noguldīt līdzekļus, bet parasti tā ir USD 3 un 3%. Lai arī šis risinājums ir nedaudz dārgs, tam ir derīga adrese, tas ir ļoti noderīgi, lai reģistrētos daudziem ASV televīzijas pakalpojumiem!

 2. EcoPayz ecoVirtualcard

  Ecopayz

  EcoPayz nodrošina vienreiz lietojamu drošu virtuālo karti, kas piešķir jums mieru. Pat ja kartes numurs tiek nozagts tiešsaistes darījuma laikā, to nevar izmantot otro reizi. Tas padara to par populāru iespēju tiem, kas iegādājas preces no tiešsaistes veikaliem, kuriem viņi īpaši neuzticas.

  EcoPayz var pasūtīt EUR, USD un GBR. Vienreizējā emisijas maksa ir 1,80 eiro, un maksa par darījumu ir 4%. Patērētāji var atvērt trīs priekšapmaksas (vienreizējas) kartes vienlaikus. Tas nozīmē, ka, ja vēlaties, varat izmantot šo pakalpojumu, lai iegādātos vairākus tiešsaistes pakalpojumus dažādām valstīm.

 3. MoneyPolo virtuālā ātrā karte

  Moneypolo

  MoneyPolo piedāvā gan vienreizējas kartes, gan papildkartes iespēju. Maksa par uzstādīšanu šajā firmā ir diezgan augsta - 15 USD. Papildu maksa ir USD 3 par darījumu, tāpēc tāpat kā US Unlocked šī opcija ir noteikta cenrādja pusē. Viena no šī pakalpojuma īpatnībām ir tāda, ka, ja jūs neizmantojat savu karti 60 dienas, jums būs jāmaksā administrācijas maksa 10 ASV dolāru apmērā, lai atsāktu tās izmantošanu. Šī iemesla dēļ šī karte ir ieteicama tikai vienreizējai lietošanai vai arī, ja jūs plānojat regulāri izmantot savu virtuālo karti.

 4. Worldcore Ultimate MasterCard karte

  WorldPay

  Worldcoreis atrodas Čehijā. Tas ļauj cilvēkiem iestatīt virtuālu priekšapmaksas debetkarti tikai par 5 eiro. Karti var iegādāties trīs populārākajās valūtās - USD, Eiro vai Sterling. Tas nozīmē, ka jūs varat izmantot Worldcore, lai iegādātos lielāko daļu tiešsaistes pakalpojumu, kas jūs varētu interesēt. Varat ielādēt līdzekļus Worldcore kartē no jebkura bankas konta vai ar digitālajām valūtām. Papildmaksa ir tikai 0,99 EUR, kas, mūsuprāt, ir darījums.

 5. LeuPay

  LeoPay

  Šis pakalpojums nedaudz atšķiras no citiem šajā sarakstā iekļautajiem, jo ​​tas faktiski piegādā jums fizisko karti. Lai iegūtu vienu vai vairākas no šīm kartēm, jums būs jāpārbauda KYC. Kad šī vienkāršā pārbaude ir veikta, jūs varat saņemt divas kartes bez maksas. Labā lieta par LeuPay ir tā, ka tā piedāvā 10 dažādas valūtas, tāpēc, ja vēlaties kaut ko atbloķēt neparastākā reģionā, šo karti ir vērts padomāt. Vēl viens lielisks pārdošanas punkts - naudas augšupielāde LeuPay kartē ES iedzīvotājiem ir bezmaksas un citur tikai 2%.

Kas ir virtuālā debetkarte?

Jauka lieta par virtuālajām debetkartēm ir tā, ka jums nav nepieciešama banka, kas jūs apstiprinātu. Tā kā jūs to iekasējat, ejot līdzi, tam nav vajadzīgas nekādas kredīta pārbaudes. Tas nozīmē, ka jūs to varat pasūtīt un uzreiz nogādāt uz jūsu e-pasta adresi.

Atšķirībā no fiziskas debetkartes, kas ir fiziska plastmasas detaļa, kuru turat pie rokas, virtuālā norēķinu karte nav nekas cits kā svarīgie skaitļi, kas atrodami uz jūsu kartes. Kartes numurs, tās derīguma termiņš un CVV kods, kas parasti atrodas fiziskās kartes aizmugurē, ir viss, kas jums nepieciešams, lai iepirktos tiešsaistē.

Virtuālās kartes var pasūtīt dažādās populārās pasaules valūtās, piemēram, ASV dolāros, mārciņās vai eiro. Tas ļauj jums iegādāties no tiešsaistes veikaliem noteiktās valstīs. Vēl labāk, tas ļauj jums maksāt par reģionu ierobežotiem tiešsaistes pakalpojumiem, piemēram, ASV kabeļtelevīzijas kanāliem.

Virtuālās kartes ir divās dažādās šķirnēs. To var atkal un atkal papildināt, kas ir noderīgi, ja plānojat karti izmantot atkārtoti. Otrā ir vienreizēja karte, kuras derīguma termiņš beidzas pēc tam, kad esat iztērējis visus tajā ielādētos līdzekļus.

Cik daudz kartes

Jūsu kartes ASV adrese

Visbeidzot, jums var būt nepieciešama ASV adrese, lai iegādātos dažus pakalpojumus. Tādā gadījumā, izrakstoties, vienkārši izmantojiet paketes pārsūtīšanas adresi.

Nosaukuma attēla kredīts: Paket / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me