qBittorrent ir viegls, 100% bezmaksas un atvērtā koda (FOSS) BitTorrent klients. Mēs tam piešķīrām mūsu Editor's Choice balvu, pateicoties tam, ka tam ir mazs instalēšanas lielums, taču tajā ir vairums rīku, kas jebkad varētu būt nepieciešami BitTorrent lietotājiem..


Acīmredzot labākais no tiem ir spēja saistīt qBitTorrent jūsu VPN interfeisam. Tas nodrošina, ka mocīšanas laikā jūsu IP adrese nekad netiek pakļauta.

Iespējas

 • Brīva vārda katrā nozīmē.
 • Viegls
 • Var saistīties ar VPN interfeisu
 • Torrent meklētājprogramma
 • RSS barotnes atbalsts ar uzlabotiem lejupielādes filtriem
 • Daudzi BitTorrent paplašinājumi
 • Tālvadības pults, izmantojot tīmekļa lietotāja interfeisu
 • Secīga lejupielāde
 • Torrenti ierindojas rindā un nosaka prioritātes
 • Torrent satura izvēle un prioritāšu noteikšana
 • Joslas platuma plānotājs
 • IP filtrēšana (saderīga ar eMule)
 • Saderīgs ar IPv6
 • UPnP / NAT-PMP portu pāradresācijas atbalsts
 • Torrent radīšanas rīks
 • Windows, Linux, macOS, FreeBSD, OS / 2 klienti

qBittorrent nav tik pilnvērtīgs kā lielgabarīta klienti, piemēram, Vuze, taču tam ir gandrīz visas iespējas, kuras visticamāk jebkad vēlas Torrent lietotāji. Nedaudz vēlāk šajā pārskatā mēs aplūkosim daudzas qBittorrent galvenās funkcijas.

QBittorrent klienta saskarne

qBittorrent izmanto ļoti “klasisku” BitTorrent saskarni. Tas nozīmē, ka ikviens, kurš ir pazīstams ar galvenajiem torrent klientiem, piemēram, Vuze vai uTorrent (īpaši Windows lietotājiem), ar to uzreiz jutīsies kā mājās..

Tomēr saskarne var izskatīties diezgan vecmodīga un sarežģīta Mac un Linux lietotājiem, kas pieraduši pie pārlieku lielas pārraides estētikas..

Qbittorrent Windows 1

Kā parasti ar BitTorrent klientiem, varat sekot līdzi tādām lietām kā izsekotāji, vienaudži (citi cilvēki, kas lejupielādē tos pašus failus) un HTTP avoti.

Iepriekš redzamais ekrānuzņēmums, kas parāda visu vienaudžu IP adresi, lieliski parāda, kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai aizsargātu privātumu!

BitTorrent ļauj jums lejupielādēt atsevišķus failus no torrenta vai magnēta saites. Lai arī tā ir kopīga iezīme torrent klientiem, tā nav universāla.

Qbittorrent Windows saturs

Izvēlnes Opcijas ir viegli lietojamas un nodrošina piekļuvi visiem iestatījumiem, uz kuriem vairums lejupielādētāju varētu cerēt.

Qbittorrent Windows 3

Papildu opciju izvēlne ļauj nopietnām torrentu galviņām vijt ar visdažādākajiem loka rādītājiem!

Qbittorrent Windows 4

qBittorrent ir viegli izmantot pat jauniem torrentiem, un visa informācija tiek parādīta skaidrā un pieejamā veidā. Tas neuzvarēs nevienu UX dizaina balvu, bet, ja jūs vienkārši vēlaties paveikt darbu, tas, iespējams, nav slikti.

Galvenās iezīmes detalizēti

Viegls

64 bitu Windows lejupielāde sver tikai 21,98 MB, Mac lejupielāde - 18,57 MB un Linux - 7,1 MB. 64 bitu Windows operētājsistēmā qBittorrent kopējais instalēšanas lielums ir 133 MB.

Zemāk ir salīdzinājums starp 64 bitu Windows 10 sistēmas resursiem, kurus izmantoja BitTorrent un Vuze, lejupielādējot to pašu failu.

Qbittorent Windows resursi

Vuze Windows resursi

Ņemiet vērā, ka resursu izmantošana nedaudz svārstās, tāpēc tas nav zinātnisks pārbaudījums. Tomēr tas diezgan precīzi atspoguļo skaitļu veidus, kurus mēs novērojām.

Torrent meklētājprogramma

Torrentus varat meklēt tieši no qBittorrent klienta, instalējot meklētājprogrammu spraudņus. Ir pieejami spraudņi vairāk nekā 30 publiskām torrentu vietnēm, ieskaitot populāras vietnes, piemēram, 1337x un Demonoid.

Qbittorrent Windows resursi

Protams, meklēšana no qBittorrent nozīmē, ka jūs garām komentārus un lietotāju vērtējumus, kas atrodami, ja tieši apmeklējat daudzas vietnes. Ir arī vērts atzīmēt, ka meklētājprogrammas funkcijai nepieciešama Python instalēšana. Tas nav lielas grūtības, taču dažus cilvēkus tas var atraisīt.

RSS barotnes atbalsts

Tā vietā, lai regulāri pārbaudītu iecienītāko torrentu vietni, lai noskaidrotu, vai vēl ir pieejamas jaunākās jūsu skatīšanās TV šovu sērijas, varat tās abonēt, izmantojot RSS. qBittorrent pēc tam tos automātiski lejupielādēs, kad tie būs pieejami.

Qbittorrent Windows Rss 3

qBittorrent ļauj jums precīzi noregulēt RSS plūsmas, izmantojot lietotāja definētus noteikumus.

Qbittorrent Windows Rss 4

BitTorrent paplašinājumi

Magnētu saites, DHT un PEX aizstāj tradicionālos torrentu izsekotājus un novērš nepieciešamību lejupielādēt .torrent failus. Šīs tehnoloģijas ir kļuvušas aizvien izplatītākas, pateicoties The Pirate Bay čempioniem, tāpēc ir labi, ka tās atbalsta qBittorrent. Šeit ir pieejams labs skaidrojums par to, kā viņi strādā.

Privāto straumju funkcija ļauj koplietot failus tikai starp atlasītajiem draugiem, savukārt BitTorrent protokola šifrēšana mēģina padarīt satiksmi grūtāku ISP identificēšanai. Diemžēl aptumšotā protokola identificēšanai ar vairāk nekā 96% precizitāti var izmantot dziļas pakešu pārbaudes metodes. Ja neizmantojat VPN, iespējams, tas ir labāk nekā nekas. Bet tiešām ... vienkārši izmantojiet VPN.

Tālvadības pults, izmantojot tīmekļa lietotāja interfeisu

Varat attālināti kontrolēt un pārvaldīt savas qBittorrent lejupielādes, izmantojot tīmekļa saskarni vai izmantojot qBittorrent kontrolieri un qBittorrent Controller Pro lietotnes Android ierīcēm..Qbittorrent tīmeklis

Tīmekļa saskarne izskatās ļoti līdzīga programmatūras klienta saskarnei, un tā ļauj jums izdarīt gandrīz visu, ko varat klientā. Tikai atceraties, ka faili tiek lejupielādēti jūsu qBittorrent klienta atrašanās vietā, nevis ierīcē, kurā darbojas tīmekļa saskarne (vai kontroliera lietotne)..

Ja lejupielādes laikā izmantojat VPN, lai pasargātu sevi (kā jums vajadzētu), jums būs jāiestata porta pāradresācija klienta ierīcē, lai piekļūtu qBittorrent klientam no interneta.

Secīga lejupielāde

qBitTorrent parasti lejupielādē torrent gabalus nejaušā secībā. Tas ir visefektīvākais torrentu lejupielādes veids, jo gabali tiek lejupielādēti neatkarīgi no tā, kādā secībā tie kļūst pieejami. Problēma ir tā, ka jūs nevarat skatīties video failus, kamēr viss fails nav beidzies.

Secīga lejupielāde liek klientam lejupielādēt gabalus secīgā secībā. Tas ļauj sākt skatīties video failu, kamēr tas vēl tiek lejupielādēts. Tas nozīmē qBittorrent straumēt saturu ļoti līdzīgi Popcorn Time!

Lai arī tas ir ļoti forši, ir pamatoti argumenti, ka secīga lejupielāde nenāk par labu BitTorrent ekosistēmai. Tāpēc ir piemērota tīkla etiķete, lai video failus lejupielādētu tikai secīgi, un tikai tad, kad jūs tos tūlīt plānojat skatīties.

qBittorrent palīdz to panākt, pieprasot manuāli iespējot katra faila funkciju (ar peles labo pogu noklikšķiniet torrent -> Lejupielāde secīgā secībā).

Joslas platuma plānotājs

Torrenting izmanto joslas platumu, kas palēnina internetu ne tikai ierīcē, kurā jūs straumējat, bet visās ierīcēs, kuras izmanto to pašu interneta savienojumu. Augšupielādes ātrums, jo īpaši, var ļoti ietekmēt daudzus lietotājus, jo ISP nodrošina daudz zemāku augšupielādes joslas platumu nekā lejupielādes joslas platums..

Tāpat kā lielākajai daļai torrent klientu, qBittorrent ļauj iestatīt augšupielādes un lejupielādes joslas platuma ierobežojumus. Veiksmīgs triks ir tas, ka varat iestatīt alternatīvus ierobežojumus plānotajam laikam.

Qbittorrent Windows 5

Tas nozīmē, ka, piemēram, varat straumēt pilnā ātrumā, kamēr visi jūsu mājā guļ, bet ierobežot qBittorrent joslas platuma izmantošanu dienas laikā, lai tas nomodā neietekmētu viņu interneta ātrumu.

IP filtrēšana

Šo funkciju visbiežāk izmanto, lai bloķētu IP adreses, par kurām zināms, ka tās pieder autortiesību izpildes institūcijām un tamlīdzīgām. IP var pievienot manuāli, taču vairums cilvēku lejupielādē iepriekš sastādītus bloķēšanas sarakstus, piemēram, šos.

Tas faktiski izdara to pašu, ko lieto populārā programma PeerGuardian. Tas nodrošina zināmu aizsardzību pret organizācijām, kas pārkāpj pārkāpumus, bet var būt efektīvas tikai pret intelektuālā īpašuma tiesībām, kas zināmas šādām organizācijām. Izmantojot VPN, tiek nodrošināta daudz lielāka aizsardzība un šī funkcija ir lieka.

UPnP / NAT-PMP portu pāradresācijas atbalsts

Šo tehnoloģiju mērķis ir automatizēt portu pāradresāciju caur maršrutētāja NAT ugunsmūri un nemanāmi strādāt ar modernākajiem maršrutētājiem.

Tomēr tie nav noderīgi portu pārsūtīšanai, izmantojot VPN servera NAT ugunsmūri, un to darot, tie ir jāatspējo. Tas ir tāpēc, ka, ja tas ir iespējots, viņi var mēģināt novirzīt savienojumus caur jūsu maršrutētāju, nevis caur VPN interfeisu. Tas var izraisīt jūsu reālās IP adreses atklāšanu, pat ja tiek izmantots VPN.

Torrent radīšanas rīks

qBitTorrent ļauj jums izveidot un ievietot savus straumēm. Kad .torrent fails ir izveidots, to var sūtīt plašākā BitTorrent tīklā, izmantojot DHT, vai arī to var privāti koplietot tikai ar draugiem.

Qbittorrent Windows izveide

Piesaistiet qBittorrent VPN interfeisam

Viena no labākajām qBittorrent īpašībām ir tā, ka varat to saistīt ar savu VPN saskarni. Tas neļauj qBittorrent lejupielādēt vai augšupielādēt jebko ārpus jūsu VPN savienojuma. Tas nozīmē, ka, ja sarūk jūsu VPN savienojums (vai aizmirstat to ieslēgt), jūs būsit drošībā.

Tālāk sniegtie norādījumi ir paredzēti operētājsistēmai Windows, taču process ir ļoti līdzīgs MacOS un Linux. Viņi arī pieņem, ka jūs izmantojat OpenVPN, jo… nu… kāpēc gan jūs to nedarītu??

Pārliecinieties, vai darbojas VPN, pēc tam noklikšķiniet uz Sākt un ierakstiet cmd. Atlasiet komandu uzvedne un komandas uzvednes tipā: ipconfig / visi. Izskatiet savu interneta adapteru sarakstu, līdz redzat tādu, kas saka “TAP-Windows Adapter”. Pierakstiet adaptera nosaukumu, kas redzams zem. Zemāk redzamajā piemērā tas ir “Ethernet”.

Bez nosaukuma 7

Sāciet qBittorrent un dodieties uz Rīki -> Iespējas -> Advanced. Sadaļā “Tīkla saskarne” atlasiet tā adaptera nosaukumu, par kuru esat pierakstījis 1. darbībā. Restartējiet qBittorrent.

qBittorrent tīkla interfeisa opcijas

Torrenti tagad lejupielādēs un augšupielādēs tikai tad, kad darbojas VPN.

Citas platformas

qBitTorrent ir pieejams operētājsistēmai Windows, Linux, macOS, FreeBSD, OS / 2. Nelielas UI atšķirības malā, tas ir identisks visām platformām.

Qbittorent Macos

qBittorrent MacOS

Qbittorrent Linux

qBittorrent Linux darbībai Ubuntu).

Nav mobilo qBittorrent mobilo klientu lietotņu, lai gan, kā jau minēts, Android ierīcēm ir qBittorrent kontroliera lietotne, kas pieejama gan bezmaksas, gan Pro (USD 2,49) versijās. Un, protams, jūs varat attālināti vadīt klientu no jebkura tīmekļa interfeisa.

Atbalsts

qBittorrent ir nekomerciāls projekts, kuru izstrādājuši brīvprātīgie. Tādējādi jūs neatradīsit nevienu tiešsaistes diennakts tērzēšanas atbalsta punktu! Tomēr ir plašs FAQ un Wiki, kas sniedz dokumentāciju par visām qBittorrent funkcijām.

Lai arī tas šķiet diezgan visaptverošs, tas maz ietekmē roku turēšanu. Informācija ir tur, bet tas palīdz saprast, kā darbojas BitTorrent protokols, lai to pilnībā izmantotu. Plus zīmes pusē dokumentācija tomēr ir pieejama milzīgās 70 un vairāk valodās, padarot to pieejamu cilvēkiem visur.

Ir arī oficiāli forumi, kur varat uzdot jautājumus un meklēt palīdzību. Tie ir diezgan aktīvi, lai gan ne uz katru iesūtīto jautājumu tiek saņemta atbilde.

Tāpēc jaunpienācēji, kas mocās ar vilinošām lietām, joprojām var mazliet pazust, lai tiktu galā ar visu, taču par laimi vietnē YouTube ir daudz qBittorent iestatīšanas rokasgrāmatu, kas novērš klusumu.

Kritika

Jāsaka, ka par qBittorrent nav šausmīgi daudz negatīva. Mēs pieredzējām, ka daži straumēm nav automātiski sākties, kad pirmo reizi tika pievienots Windows klientam, bet tas, iespējams, bija problēma ar mūsu iestatīšanu.

Mums nebija problēmas ar MacOS vai Linux, un šķiet, ka jaunākais Windows versijas atjauninājums šo problēmu ir atrisinājis.

Internetā ir iespējams atrast pārskatus par stabilitātes problēmām, izmantojot qBittorrent. Tie ietver ziņojumus par straumēm iesaldēšanu uz nenoteiktu laiku, kā arī laika zīmogu un failu bojājumus, kas rodas, pievienojot lielu skaitu straumju (no 300 līdz 1000).

Tomēr daudzi šādi ziņojumi ir diezgan veci, un šajā sakarā mēs nekad neesam pieredzējuši nekādas problēmas (šis recenzents jau vairāk nekā gadu ir izmantojis qBittorrent kā savu personīgo torrentu klientu, lai gan nekad nav mēģinājis pievienot 300+ straumēm uzreiz!).

Lietotāja saskarne noteikti ir “klasiska”, kas dažiem var būt problēma. Bet tad atkal, ja tas nav salauzts, kāpēc tad to labot? Izmantojot klasisko BitTorrent saskarni, ir arī daudz vieglāk migrēt uz un no citiem klientiem.

Secinājums

Mums patika

 • 100% bezmaksas un atvērtā koda (FOSS)
 • Viegls
 • Bet joprojām ir ļoti attēlots
 • Var saistīties ar VPN interfeisu
 • Tālvadības pults, izmantojot tīmekļa lietotāja saskarni vai Android lietotni
 • Secīga lejupielāde (ļauj straumēt video failus)
 • Dokumentācija ir vairāk nekā 70 valodu

Mēs nebijām tik pārliecināti par to

 • Atsevišķi ziņojumi par nestabilitāti un citām kļūdām (kuras, iespējams, jau ir novērstas)
 • Atbalsta iespējas varētu būt draudzīgākas iesācējiem

Mēs ienīdām

 • Naids ir spēcīgs vārds visam, kas ir labs, un ... tas ir bez maksas, vai ne??

qBittorrent izskatās daudz kā jebkurš cits klasiskais BitTorrent klients un nedara neko patiesi unikālu. Tas tomēr dara visu, ko reāli varētu vēlēties BitTorrent klients, izmantojot vieglu un ērti lietojamu FOSS paketi.

Par mūsu naudu (vai ne, jo tā ir 100% bezmaksas!) QBittorrent ir viens no (ja ne) labākajiem BitTorrent klientiem, kas tur atrodas..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me