Ja esat iegādājies VPN, lai skatītos Netflix un jūs redzat drausmīgo Netflix starpniekservera kļūdu, tā var būt ļoti neapmierinoša. Par laimi, ir lietas, kuras varat darīt, lai VPN atkal darbotos. Šajā rokasgrāmatā, mēs aplūkojam, kāpēc Netflix bloķē VPN un sniegsim jums 10 izmēģinātus un pārbaudītus padomus, lai jūs varētu pārspēt Netflix VPN bloku.

Vai Netflix atrod jūsu VPN? - Lūk, ko darīt

Ja jūsu VPN nedarbojas ar Netflix, izmēģiniet šos 10 padomus, kā novērst VPN traucējumus. Noklikšķiniet uz zemāk esošajām saitēm, lai uzzinātu vairāk informācijas.

 1. Izslēdziet un atkal ieslēdziet to
 2. Pārbaudiet, vai straumēšana ir atļauta pie vietējā tīkla administratora
 3. Sazinieties ar atbalsta dienestu
 4. Atjauniniet programmatūru
 5. Izveidojiet savienojumu ar citu serveri
 6. Pārbaudiet hermētiskumu
 7. WebRTC atspējošana
 8. Izmantojiet privātu pārlūku
 9. Notīriet sīkfailus un kešatmiņu
 10. Iegūstiet īpašu IP adresi

Ko nozīmē Netflix starpniekservera kļūda?

Netflix's "starpniekservera kļūda" ir ziņojums, ka Netflix kalpo lietotājiem, kad viņi atklāj starpniekserveri, lai piekļūtu viņu pakalpojumam. Ja tas notiek, parasti tiek parādīts šāds ziņojums.

"Hmm! Kaut kas nogāja greizi...


Straumēšanas kļūda

Šķiet, ka jūs izmantojat atbloķētāju vai starpniekserveri. lūdzu, izslēdziet jebkuru no šiem pakalpojumiem un mēģiniet vēlreiz. Lai iegūtu vairāk palīdzības, apmeklējiet vietni netflix.com/proxy"

Kāpēc tiek parādīts Netflix starpniekservera kļūdas ziņojums?

Iemesls, kāpēc jūs redzat šo ziņojumu, ir tāpēc, ka vai nu jūsu VPN serveri zina Netflix, vai arī tāpēc, ka jūsu VPN pakalpojumu sniedzēji nedarbojas ar Netflix.

Netflix bloķē simtiem, ja ne tūkstošiem IP adrešu, kas pieder VPN. Šī iemesla dēļ ļoti maz VPN faktiski strādā ar Netflix. Pat tie VPN, kas strādā ar Netflix, faktiski faktiski atbloķē Netflix tikai dažos tā serveros un daudzos gadījumos tikai noteiktos Netflix reģionos (parasti ASV, Lielbritānijā, Kanādā un Japānā).

Tas nozīmē, ka pat ja jūs abonējat VPN, kas, kā zināms, darbojas ar Netflix - savienošanās ar nepareizu serveri var izraisīt Netflix starpniekservera kļūdu.

Iepazīstieties ar mūsu rakstu par Netflix VPN, ja meklējat VPN, kas darbojas kopā ar Netflix.

Kā Netflix aizliedz VPN?

Netflix iegādājas zināmu IP diapazonu sarakstus, kas pieder VPN, un tas bloķē šīs IP adreses, lai apturētu ikvienu piekļuvi tā pakalpojumam, izmantojot VPN. Tas nozīmē, ka pat savienojums ar VPN serveri jūsu valstī var izraisīt nespēju izveidot savienojumu ar Netflix. Ja tas tā ir, atvienojiet VPN un mēģiniet vēlreiz!

Netflix var arī uzraudzīt katru IP adresi, lai redzētu, cik atsevišķas ierīces ir savienotas. Ja neparasts cilvēku skaits savieno ar Netflix no tā paša VPN servera, tad Netflix var aizdomas, ka šis serveris ir VPN, un var bloķēt šo IP adresi.

Netflix starpniekservera kļūdas labošana - problēmu novēršanas padomi

Ja jūsu VPN nedarbojas ar Netflix, mēģiniet to novērst, izmantojot šādus padomus:

 1. Izslēdziet un atkal ieslēdziet to

  Tā ir vecākā klišeja grāmatā, taču vispirms atvienojiet to no VPN un izveidojiet savienojumu ar to. Kad esat to izdarījis, ir pienācis laiks veikt dažus testus, lai noskaidrotu, vai VPN atkal nodrošina piekļuvi Netflix.

 2. Pārbaudiet, vai straumēšana ir atļauta pie vietējā tīkla administratora

  Ja vietējā tīkla administrators ir bloķējis Netflix un citus straumēšanas pakalpojumus, jūs nevarēsit tiem piekļūt, ja neizmantojat VPN. Dažos gadījumos tīkla administrators var arī bloķēt visu VPN trafiku, izmantojot dziļo pakešu pārbaudi. Šī iemesla dēļ jums, iespējams, būs jāatspējo VPN maskēšana (pazīstama arī kā obfukcija vai slepena darbība). Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu rokasgrāmatu par VPN maskēšanu.

  Ja jūsu tīkla administrators apgalvo, ka tas neierobežo piekļuvi straumēšanas vietnēm, tas, visticamāk, nav iemesls, kāpēc nevarat piekļūt Netflix.

 3. Sazinieties ar atbalsta dienestu

  Tas varētu šķist nožēlojami, ja to iekļauj traucējummeklēšanas rokasgrāmatā, taču parasti ir vērts sazināties ar VPN atbalsta komandu. Netflix atbloķēšana ir ikviena mainīga ainava, un viņi, iespējams, varētu jums uzreiz pateikt, ja rodas problēmas ar Netflix, un ieteikt citus serverus, kurus pa to laiku varat izmēģināt..

  Daudzi pakalpojumu sniedzēji tagad piedāvā tiešsaistes tērzēšanas atbalstu visu diennakti, tāpēc ir vērts reģistrēties pie viņiem, lai pārliecinātos, ka viss darbojas tā, kā vajadzētu.

 4. Atjauniniet programmatūru

  Jūsu VPN lietotne ir vairāk nekā skaista seja. Tas pārvalda VPN savienojumu aiz ainas, un pakalpojumu sniedzējs var veikt izmaiņas, kurām nepieciešams atjauninājums. Programmatūras atjaunināšana ir laba prakse, un tā var palīdzēt atrisināt problēmas.

 5. Izveidojiet savienojumu ar citu serveri

  Izmēģiniet citu serveri, kas atrodas valstī, kur tas jums nepieciešams. Ja jūsu VPN pakalpojumu sniedzējam ir serveris, kas apzīmēts kā “Netflix” vai “straumēšana”, tad vispirms izmēģiniet to. Ja pēc tam joprojām nevarat atrast serveri, kas darbojas, jums būs tieši jāsazinās ar klientu atbalsta dienestu.

 6. Pārbaudiet hermētiskumu

  VPN darbojas kopā ar Netflix, jo tas spēj maskēt jūsu patieso IP adresi un to aizstāj ar tādu, kas pieder VPN sniedzējam. Tomēr IP adreses un cita informācija dažreiz var noplūst. Jebkura neatbilstība tiks atzīmēta ar Netflix, un jūs saņemsit nobijusies starpniekservera kļūdu.

  Pārbaudiet VPN, vai nav noplūžu

  Noklikšķiniet uz mūsu VPN noplūdes pārbaudes rīka un izpildiet lapā sniegtos norādījumus, lai pārbaudītu, vai VPN pakalpojumam nav noplūdes.

  Ir dažas lietas, ko varat darīt, ja rodas noplūdes. Vispirms sazinieties ar sava VPN pakalpojumu sniedzēja atbalsta komandu. Varat arī atspējot WebRTC.

 7. WebRTC atspējošana

  Tīmekļa reāllaika komunikācija (WebRTC) ir tehnoloģiju kopums, kas ļauj tīmekļa pārlūkprogrammām tieši sazināties viena ar otru, neizmantojot starpposma serveri. Tas var uzlabot tādu tīmekļa lietotņu darbību kā video tērzēšana, failu pārsūtīšana un tiešraide.

  Lai divas ierīces varētu tieši sarunāties savā starpā, izmantojot WebRTC, tām jāzina viena otras reālās IP adreses. Tāpēc Netflix var izmantot WebRTC jūsu pārlūkprogrammā, lai noteiktu jūsu īsto IP adresi un bloķētu jūs no viņu pakalpojuma.

  Firefox ir ļoti viegli atspējot WebRTC. Pārlūkā Chrome WebRTC noplūdes pievienošana ir tikpat vienkārša kā paplašinājuma, ko sauc par vienkāršu WebRTC bloķēšanu, instalēšana. Izmantojot šo paplašinājumu, pārlūks Chrome nevarēs novadīt atrašanās vietas datus uz Netflix, izmantojot WebRTC noplūdi.

 8. Izmantojiet privātu pārlūku (inkognito)

  Vēl viena iespējamā problēma ir tā, ka jūsu pārlūkprogramma noplūst ģeogrāfiskās atrašanās vietas datus uz Netflix. Ja, piemēram, jūsu VPN paziņo Netflix, ka atrodaties Losandželosā, bet Chrome paziņo Netflix, ka atrodaties Dubaijā, tas var izraisīt Netflix parādīt starpniekservera kļūdas ziņojumu.

  Lai no tā izvairītos, izveidojiet savienojumu ar savu VPN un pēc tam atveriet jaunu privātu pārlūku. Tas ignorēs visus atrašanās vietas datus, kas kešatmiņā saglabāti jūsu pārlūkprogrammā, un ir lielisks VPN / Netflix problēmu novēršanas rīks..

 9. Notīriet sīkfailus un kešatmiņu

  Ja Netflix darbojas privātā pārlūkā, jums vajadzētu iztīrīt pārlūkprogrammas kešatmiņu un izdzēst sīkfailus. Pēc tam aizveriet pārlūkprogrammu, atkārtoti atveriet un mēģiniet vēlreiz. Lai iegūtu papildinformāciju, iepazīstieties ar mūsu ceļvedi par jūsu pārlūka sīkfailu notīrīšanu.

 10. Iegūstiet īpašu IP adresi

  Specializētie VPN IP faktiski var darboties vienā no diviem veidiem. Izplatītā IP visizplatītākais apraksts ir IP adrese, kas paredzēta tikai vienam klientam. Šāda veida VPN IP adresi parasti pērk kā papildu vai "papildinājums".

  Tomēr viens VPN, kas nodrošina piekļuvi Netflix (PrivateVPN), faktiski nodrošina dinamiskus, īpašus IP katru reizi, kad viņu abonenti izveido savienojumu ar serveri, izmantojot noklusējuma šifrēšanas opciju (OpenVPN TUN + UDP + 1194). Šis ir fantastisks risinājums, kas izskaidro to, kā PrivateVPN bieži vien spēj apsteigt Netflix blokus - apliecinājums viņu saistībām un pakalpojuma izdevīgums!

Noderīgi Netflix ceļveži

Atbloķēt Netflix - kā nomainīt Netflix valsti

Kā iegūt ASV Netflix operētājsistēmās Android, iPhone un iPad

Labākais VPN vietnei Netflix 2020 | TESTĒTS & VERIFICĒTS [DIENĀ]

Netflix kļūdu kodi

Šie ir parastie kodi, kurus Netflix apkalpo lietotāji, kad viņiem rodas problēma. Dažus no šiem kodiem var izraisīt VPN lietošana, tomēr tas ne vienmēr notiek. Netflix kļūdu kodi ir izstrādāti, lai abonenti varētu sazināties ar Netflix atbalstu un ātri saņemt palīdzību, ļaujot viņu atbalsta aģentiem ātrāk un efektīvāk sašaurināt problēmu. Šeit ir daži no visizplatītākajiem kodiem (un ko jūs varat darīt, lai mēģinātu tos labot):

Kļūdas kods 60, 102, 200, 300 un 600

Šie kļūdu kodi ir visi Netflix pakalpojumam nepieejamie kodi. Tie tiek piegādāti lietotājiem, lai viņi informētu, ka Netflix kāda iemesla dēļ īslaicīgi nav pieejams. Ja jums tiek izsniegts kāds no šiem kodiem, ir vērts izslēgt VPN, lai redzētu, vai tas atrisina problēmu. Ja Netflix nedarbojas gan ieslēgts, gan izslēgts VPN, iespējams, ka Netflix rodas problēmas un nav problēmu novēršanas, kas darbosies.

Kļūdas kods UI-103

Šis kļūdas kods rodas vietējā ierīcē saglabātās informācijas dēļ, kas ir jāatsvaidzina. Ja rodas šī kļūda, ir vērts restartēt ierīci, pierakstīties atpakaļ Netflix, restartēt maršrutētāju vai savienot ierīci tieši ar maršrutētāju, izmantojot Ethernet. Ja izmantojat publisku WiFi tīklu, kad rodas šī kļūda, iespējams, ka tīkla administrators ir bloķējis Netflix, un šī iemesla dēļ jums būs jāizmanto VPN.

Kļūdas kods N8106, 154, 5008

Šie kļūdu kodi parasti rodas tīkla savienojuma problēmu dēļ klienta galā. To var izraisīt mobilā savienojuma joslas platuma ierobežojumi, tāpēc, ja izmantojat mobilos datus, mēģiniet izveidot savienojumu, izmantojot WiFi. Ja izmantojat VPN un saņemat kādu no šiem kodiem, ir vērts atvienot VPN, lai redzētu, vai problēma turpinās. Ja tas notiek tikai ar ieslēgtu VPN, sazinieties ar savu VPN pakalpojumu sniedzēju, lai pārliecinātos, ka izmantojat pareizo serveri. Ja izmantojat pareizu serveri, jums, iespējams, būs jāievēro tālāk minētie traucējummeklēšanas padomi.

Kļūdas kods 5009

Šo tīkla savienojamības kļūdas kodu parasti izjūt Apple TV un iOS lietotāji. Tas nozīmē, ka kāda iemesla dēļ jūsu ierīce nespēj izveidot savienojumu ar Netflix serveriem. To var izraisīt vietējā tīkla administrators, bloķējot Netflix. Ja vietējais tīkls bloķē Netflix, jums būs jāizmanto VPN, lai apietu šos ierobežojumus.

Kļūdas kods U7353

Parasti Netflix lietotāji to izjūt Windows datorā vai planšetdatorā. Parasti to izraisa vajadzība atsvaidzināt datus ierīcē. Lai labotu šo problēmu, jums parasti jāiet uz Netflix “Advanced Settings”, lai noklikšķinātu Atiestatīt.

Kļūdas kods m7111-1331-5059, m7111-5059

Parasti tie nāk ar ziņojumu, kurā paskaidrots, ka izmantojat starpniekserveri vai atbloķētāju. Ja izmantojat VPN, jums būs jāpārbauda, ​​vai VPN darbojas kopā ar Netflix. Un, ja tas notiek, izveidojiet savienojumu ar atbilstošo serveri.

Kļūdas kods 40104

Tas parasti nozīmē, ka pastāv kāda savienojamības problēma, kas pārtrauc iPhone vai iPad savienojumu ar Netflix. Visbiežāk to izraisa Netflix īslaicīga pazemināšanās. Tomēr daži cilvēki saskaras ar šo problēmu, mēģinot spēlēt spēli. Ja jūs izmantojat gaisa spēli, pārbaudiet, vai tā darbojas bez. Ja tas nepalīdz, mēģiniet restartēt ierīci. Ja šī kļūda rodas tikai lejupielādētos nosaukumos, mēģiniet tos lejupielādēt vēlreiz.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me