Ievads mūsu pārskatīšanas procesā

Šeit, ProPrivacy.com, mēs aizsācām VPN pārskata formātu un virkni procedūru, kuras tagad kopē neskaitāmas citas mazākas vietnes. Mūsu mērķis ir padarīt katru pārskatu pēc iespējas visaptverošu, objektīvu un zinātnisku.


Šajā nolūkā mēs sadalām un analizējam visus galvenos elementus, kas veido vai sabojā labu VPN pakalpojumu. Mēs pārbaudām arī unikālas VPN funkcijas un citus aspektus, kas to atšķir no konkurentiem, un mēģinām novērtēt, vai šīs funkcijas patiešām piedāvā patiesu vērtību pakalpojuma piedāvājumam.

Protams, ņemot vērā tik daudz faktoru, ka katra recenzenta galīgais vērtējums obligāti ir subjektīvs vērtējums. Tik visaptverošu pārskatu skaistums tomēr ir tas, ka visi pakalpojuma aspekti ir sīki aprakstīti.

Tas nozīmē, ka jums, mūsu lasītājiem, vajadzētu būt visai nepieciešamajai informācijai, lai izdarītu savus secinājumus par jebkuru VPN, kuru esam pārskatījuši.

Šis raksts ir paredzēts, lai sniegtu detalizētu un pārskatāmu pārskatu par mūsu pārskatīšanas procesu. Mēs ceram, ka tas lasītājiem sniedz ieskatu par to, kā mēs vērtējam VPN kvalitāti, un var sniegt veidni, kā pašam novērtēt VPN pakalpojumus..

Ņemiet vērā, ka laika gaitā mūsu pārskatīšanas process ir uzlabots un pilnveidots un ka daži vecāki rakstnieki, kuri vairs nav kopā ar mums, var neatbilst mūsu pašreizējiem standartiem. Mēs vēlamies nākamajos mēnešos pakāpeniski pārtraukt šos mantotos pārskatus.

Ieviešot īsu kopsavilkumu par svarīgākajiem VPN punktiem, mēs iepazīstinām ar VPN. Ideālā gadījumā tas ātri izskaidro VPN fona un vēsturi. Izmantojot jaunākus un mazāk zināmus VPN, tas, iespējams, ir vienkāršs pārskata secinājumu kopsavilkums.

VPN cenas un plāni

Vienmēr laba vieta, kur sākt! Parasti mēs izceļam cenu mēnesī, ja maksā katru mēnesi, un cenu mēnesī, ja maksā katru gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tā ir otrā cena, ikmēneša maksātā cena gadā, kuru mēs izmantojam visā mūsu vietnē, lai salīdzinātu pakalpojumus, piemēram, līdzīgus.

Mūsdienās daudzi VPN piedāvā vienkāršu visiem piemērotu maksājumu plānu. Daži piedāvā plašu plānu klāstu, tomēr katrs piedāvā atšķirīgu pakalpojumu līmeni. Šajā gadījumā mēs izskaidrojam, ko katrs plāns piedāvā un ko tas maksā.

Mēs arī izskaidrojam, kuru plānu esam nolēmuši pārskatīt. Kopumā mēs centīsimies pārskatīt vispilnīgāk pieejamo plānu, lai novērtētu visas piedāvātās iespējas.

Tālāk mēs apspriedīsim visus piedāvātos bezmaksas izmēģinājumus un / vai naudas atdošanas garantijas un norādīsim uz visiem iespējamiem slēptiem ierobežojumiem.

Visbeidzot, šajā sadaļā ir uzskaitītas VPN akceptētās maksājuma metodes. Īpaši mēs izceļam visus potenciāli anonīmus maksāšanas veidus - tie var ietvert Bitcoin, veikalu kartes vai pat pastu, kas nosūtīts pa pastu.

Jebkurai šādai diskusijai jāpiebilst, ka neatkarīgi no tā, cik anonīmi jūs maksājat, VPN nodrošinātājs vienmēr zinās jūsu īsto interneta protokola (IP) adresi. Atcerieties: VPN nodrošina privātumu, nevis anonimitāti.

Iespējas

Šajā sadaļā vispirms ir uzskaitītas VPN funkcijas, kuras reklamē šis VPN. Tas iekļauj:

 • To apgabalu skaits, kuros VPN darbojas serveri
 • Cik vienlaicīgu savienojumu ir atļauts (tas ir, ar cik ierīcēm vienlaikus varat izmantot VPN)
 • Tiek atbalstīti VPN protokoli
 • Vai ir atļauta P2P (straumēšana)
 • Jebkuras nestandarta, neparastas vai unikālas funkcijas

Tam seko daži īsi novērojumi par iepriekšminētajām pazīmēm, kam seko nestandarta pazīmju pārbaude, kuras, pēc recenzenta uzskatiem, prasa papildu skaidrojumu vai novērtējumu.

Ņemiet vērā, ka tādas lietas kā VPN žurnāli, jurisdikcija, atbalsta iespējas, tehniskā drošība, programmatūras funkcijas, piemēram, iznīcināšanas slēdži un DNS noplūdes aizsardzība, un tas, vai VPN var atbloķēt Netflix vai BBC iPlayer, tiek sīkāk aplūkotas vēlāk pārskatā. Tāpēc tie šeit nav uzskaitīti.

Nestandarta funkcijas

Katrai nestandarta funkcijai ir dota sava apakšpozīcija. Funkcija ir izskaidrota, un recenzents novērtē, cik tā patiešām ir noderīga. Kā piemēri var minēt “dubultu VPN”, “Tor over VPN”, atbalstu neparastiem VPN protokoliem, viedu DNS, portu pāradresāciju un atbalstu anticenzūras un obfukcēšanas tehnoloģijām..

Privātums

Šajā sadaļā galvenokārt sniegts pēc iespējas sīkāks pakalpojuma sniedzēja reģistrēšanas politikas pārskats, kā arī analīze par to, kā valsts, kurā atrodas VPN, var ietekmēt lietotāju privātumu.

Juridiskā situācija

Aplūkojot valsti, kurā atrodas VPN, tiek novērtēti attiecīgie privātuma likumi, uzraudzības likumi, datu saglabāšanas likumi un vispārējie valdības uzraudzības līmeņi (juridiski vai citādi). Ņemiet vērā, ka dažas valstis, kurās ir diezgan uzmācīgi uzraudzības likumi interneta uzraudzības pakalpojumu sniedzējiem (ISP) un telekomunikāciju operatoriem, šos likumus nepiemēro VPN pakalpojumiem. Tas tiek atzīmēts, kur iespējams.

Ir vērts uzsvērt, ka uzraudzības likumus var būt ļoti grūti novērtēt. Tie bieži vien ir apzināti neskaidri un pārņem pelēkās zonas, kuras nekad nav pārbaudītas tiesā. Šī situācija ir dramatiski sarežģītāka, strādājot ar valstīm, kuru valodu recenzents nerunā. Pašus likumus ne tikai reti tulko, bet tiešsaistes debates par tiem notiek svešvalodā.

Turklāt valdības bieži vien rīkojas ļoti uzmanīgi, lai slēptu patiesībā veikto uzraudzību. Tomēr mūsu recenzenti prasa daudz laika un pūļu, lai uzzinātu, ko viņi var par situāciju.

Mēs arī cauri katrai VPN privātuma politikai ar smalku zobu ķemmi, lai precīzi noteiktu, kādus žurnālus vai citu informāciju tā apkopo par saviem lietotājiem. Tas ietver piezīmes par to, kad VPN var likumīgi likt ļoti kāroto, bet daudz ļaunprātīgi izmantoto prasību uzturēt “bez žurnāliem”.

Recenzenti veic arī pētījumus, lai atklātu citus faktus, kas saistīti ar VPN privātumu. Tas var ietvert komentārus, ko darbinieki izteikuši intervijās citās vietnēs, pierādījumus par datu pārkāpumiem un pierādījumus par to, ka VPN agrāk ir izdevies vai nav izdevies aizsargāt savu lietotāju privātumu. Lai iegūtu papildinformāciju, mēs varam sazināties arī ar VPN atbalsta dienestu.

Maksājumu apstrādātāji

Viens no juridiskajiem aspektiem, kuriem mēs iepriekš neesam pievērsušies, bet kurus plānojam pievērsties visos turpmākajos pārskatos (ja iespējams), ir tas, kurš ir maksājumu apstrādātājs. Daudzi VPN izmanto trešo personu uzņēmumus, lai apstrādātu kredītkartes un citus maksājumus (ieskaitot kriptovalūtas maksājumus). Kur atrodas šie uzņēmumi, tas var ietekmēt privātumu.

Ja izvēlaties noteiktu VPN, jo tas atrodas, piemēram, ārpus kādas no piecām acīm esošajām valstīm, jums, iespējams, nebūs patīkami zināt, ka jūsu maksājumus apstrādā ASV uzņēmums, un tāpēc tie ir pakļauti NSA pārbaudei..

Ir vērts uzsvērt, ka VPN abonementa pirkšana nav nelikumīga lielākajā pasaules daļā vai pat tiek uzskatīta par jebkāda veida pirkumu "aizdomīgs." Tomēr kā privātuma fanātiķi mēs ticam, ka informējam savus lasītājus par visām iespējamām privātuma problēmām.

Vietņu izsekošana

Vietnēm parasti ir izsekot apmeklētājus, izmantojot tādus rīkus kā Google Analytics. Tas ir saprotams populārs, jo tas sniedz lielu ieskatu par to, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietnēm. Tas ļauj vietņu īpašniekiem uzlabot savu vietņu dizainu, kas, protams, palīdz uzlabot peļņu.

Šāda izsekošana tomēr ļoti ietekmē vietņu apmeklētāju privātumu. Tas ir vēl sliktāk, ja izsekošanu veic trešās puses, piemēram, Facebook. Viņi unikāli identificē un seko jums apkārt, sērfojot tīmeklī, lai izveidotu detalizētu jūsu profilu. Pēc tam šo profilu izmanto, lai atlasītu jūs ar ļoti personalizētām reklāmām.

Vietnes izsekošana, ko veic VPN, nekādā veidā neapdraud jūsu VPN sesiju privātumu. Tomēr mēs uzskatām, ka plaša tīmekļa vietņu izsekošana, ko veic uzņēmumi, kas sola rūpēties par jūsu privātumu, ir ļoti slikta forma. Tas arī maz veicina uzticēšanos pakalpojumu sniedzējam biznesā, kur uzticība ir viss.

Visās jaunajās atsauksmēs (šī ir jauna funkcija, un līdz ar to mantotajos pārskatos tā nav) tiks iekļauta sadaļa par to, cik plaša ir VPN tīmekļa vietnes izsekošana. To var viegli noteikt, izmantojot pārlūka Privacy Badger pārlūka papildinājumu no Electronic Frontier Foundation (EF). Informācija ir viegli noformēta, izmantojot Privacy Badger ekrānuzņēmumu, kam pievienotas recenzenta domas par rezultātiem.

Izsekošana 1

Šis VPN diezgan daudz veic vietņu izsekošanu...

2. izsekošana

... kamēr šī nav

Ir vērts atzīmēt, ka, ja jūs vispār uztrauc vietņu izsekošana, varat veikt pats savus pasākumus, lai palīdzētu to novērst.

Vai VPN ir drošs?

Mēs kādreiz kombinējām šo sadaļu ar privātumu, bet tagad parasti sadalām tās atsevišķās sadaļās, lai katram priekšmetam sniegtu pilnīgu apsvērumu. Šajā sadaļā mēs apspriežam tehnisko drošību un jo īpaši izmantoto VPN šifrēšanu.

Novērtējot VPN šifrēšanu, mēs koncentrējamies uz OpenVPN šifrēšanu. Tas ir tāpēc, ka:

 1. OpenVPN ir vienīgais VPN protokols, par kuru mēs zinām, ka tas ir pilnībā drošs. Arī IKEv2 tiek uzskatīts par drošu, taču lielākoties nav pārbaudīts.
 2. Gandrīz katrs VPN piedāvā OpenVPN. Tas ļauj mums salīdzināt, piemēram, VPN.
 3. Aprūpe, ko pakalpojumu sniedzējs pārņem ar savu OpenVPN šifrēšanu, ir spēcīgs kopējās drošības rādītājs kopumā.

Ar OpenVPN drošību velns ir sīkumos. Kas ir vēl šokējošāks par to VPN skaitu, par kuriem nevar uztraukties, lai to pareizi sakārtotu, ir tas VPN skaits, kas pastāv, kuri vienkārši nespēj sniegt šo informāciju.

Nepieciešamības gadījumā ļoti tehniska ir diskusija par VPN protokoliem un nepatīkamo OpenVPN šifrēšanu..

Alternatīvi, mūsu parocīgajā OpenVPN šifrēšanas diagrammā tiek izmantota luksoforu sistēma, lai sniegtu īslaicīgu VPN drošības novērtējumu, kas būtu viegli jāsaprot pat vismodernākajiem tur esošajiem fobiskiem..

VPN tehniskajai drošībai ir svarīga arī tā, vai tā novērš IP noplūdes un vai tā programmatūrai ir nogalināšanas slēdzis. Šie jautājumi tiks apskatīti sīkāk vēlāk pārskatā, bet šeit tos vajadzētu arī iegūt.

Vietne

Īsa diskusija par mūsu kopējiem iespaidiem, apmeklējot pakalpojumu sniedzēja vietni. Vai tas izskatās jauki? Vai tiek sniegta patiesi noderīga informācija? Vai informāciju ir viegli atrast? Vai to ir viegli saprast? Vai tas nodrošina noderīgus resursus un iestatīšanas rokasgrāmatas? Šeit atrodams arī viss pārējais, kas attiecas uz vietni.

Atbalsts

Šajā sadaļā aprakstītas atbalsta iespējas. Vai VPN piedāvā tiešsaistes tērzēšanas atbalstu? Ja jā, cik stundas dienā šis personāls strādā? Ja nē, tad cik ilgs laiks nepieciešams atbildes saņemšanai pa e-pastu?

Mēs vienmēr sazināmies ar atbalsta dienestu un mēģinām viņiem uzdot dažus sarežģītus jautājumus! Pēc tam mēs ziņojam par to, cik labi viņi darbojās.

Ņemiet vērā, ka mēs negaidām, ka tiešraides tiešraides darbiniekiem ir ļoti detalizētas tehniskās zināšanas. Tas būtu negodīgi. Tomēr mēs sagaidām, ka sarežģīti jautājumi tiks nodoti kādam labāk zinošam un atbildēs uz saprātīgu laiku (ņemot vērā darba laiku, kurā atrodas VPN).

Process

Īss pierakstīšanās procesa apraksts, ieskaitot piezīmi par to, cik personiskās informācijas tiek pieprasīts / nepieciešams.

Darbvirsmas klients (-i)

Ideālā gadījumā tas sīki aplūko visus pielāgotos VPN klientus, ko piedāvā nodrošinātājs operētājsistēmai Windows, macOS un Linux. Praksē ne visiem mūsu pārskatītājiem pašlaik ir pieeja visām šīm platformām. Tiek plānoti plāni, kā nākotnē uzlabot šo situāciju, taču pagaidām recenzenti pārbauda visu iespējamo programmatūru.

Klienti tiek pārbaudīti virtuālajās mašīnās (VM) ar tīras instalēšanas operētājsistēmām. Tas novērš tādu problēmu kā TAP konflikti rašanos un ļauj vieglāk pamanīt pārkāpumus - piemēram, klienta instalēšanu ar neparakstītiem draiveriem.

Parasti tiek publicēts ekrāna ekrānuzņēmums no katra loga / cilnes, ko izmanto programmatūra, tuvējā tekstā izceļot visu, kas interesē. Ja iespējams un lietderīgi, mēs pārbaudām katru funkciju.

Nogalini slēdžus

Mēs pārbaudām programmatūru virtuālajā mašīnā (VM). Ja klientam ir slepenais slēdzis, mēs tam veicam pāris vienkāršus testus. Resursdatora datora interneta savienojuma atvienošana un atkārtota savienošana ir labs veids, kā modelēt, vai slepena darbība notiek standarta VPN izstāšanās gadījumā..

Nogalināšanas slēdži var būt gan reaktīvi, gan balstīti uz ugunsmūri. Reaktīvie nogalināšanas slēdži atklāj, ka ir samazinājies savienojums ar VPN serveri, pēc tam izslēdziet interneta savienojumu, lai novērstu noplūdes. Tomēr pastāv briesmas, ka IP noplūde var notikt mikrosekundēs, kas nepieciešamas, lai noteiktu VPN aiziešanu un izslēgtu interneta savienojumu.,

Ugunsmūra slēdžu slēdži atrisina šo problēmu, vienkārši novirzot visus interneta savienojumus caur VPN saskarni. Ja VPN nedarbojas, trafiks nevar ienākt vai iziet no jūsu ierīces. Tāpēc ugunsmūra slēdžu slēdži ir labāki nekā reaktīvie, taču jebkurš iznīcināšanas slēdzis ir labāks nekā neviens!

Tagad ... uz ugunsmūra balstīti nogalināšanas slēdži ir divu veidu. Pirmais veids tiek ieviests klientā, tāpēc nedarbosies, ja klients avarēs. Otrais veids modificē Windows vai OSX ugunsmūra kārtulas tā, ka pat tad, ja VPN programmatūra avarē, satiksme nevarēs ienākt vai iziet no jūsu ierīces. Vienīgā šīs metodes problēma ir tā, ka tā vismaz teorētiski varētu izraisīt konfliktus, ja izmantojat trešās puses ugunsmūri.

Nav vienkāršs veids, kā pateikt, vai tīri lietotņu nogalināšanas slēdzis ir reaktīvs vai ugunsmūris (izņemot to, ka vaicāt VPN nodrošinātājam). Tomēr mēs varam pārbaudīt, vai tas ir uz ugunsmūri balstīts sistēmas līmeņa slēdzis, piespiedu kārtā aizverot visu VPN programmatūru un draiverus, lai modelētu avāriju. Ja interneta savienojums joprojām nav pieejams, tad tas ir sistēmas līmeņa slēdzis.

Veiktspēja (ātruma, DNS, WebRTC un IPv6 testi)

Ātruma testi

ProPrivacy.com nesen ieviesa modernu, jaunu ātruma pārbaudes sistēmu, kas nodrošina zinātnisku un objektīvu veidu, kā izmērīt un salīdzināt VPN ātruma veiktspēju. Katram testa rezultātam pievieno visus pārbaudītāja novērojumus.

Vidējie globālā lejupielādes ātruma rezultāti ir mūsu sākotnējais VPN ātruma mērījums.

Ņemiet vērā, ka šī tiešā diagramma ir noderīga tikai mūsu augstākā līmeņa VPN. Ekrānuzņēmumam, kas bija precīzs pārskata rakstīšanas laikā, var būt jāpietiek citiem VPN.

DNS meklēšanas laiks ir labs rādītājs tam, cik ātri lietotāji uztver viņu savienojumu, jo tas ietekmē tīmekļa lapu ielādes laiku. Ātrāks meklēšanas laiks = ātrāka tīmekļa lapu ielāde (t.i., labāka ir zemāka).

Purevpn Sped testi 2

VPN savienojuma laiks mēra ilgu laiku starp "savienot" pogu jūsu VPN klientā, un izveidojamo VPN savienojumu. Tas, iespējams, ir vissvarīgākais no šiem ātruma mērījumiem, taču nevienam nav patīkami karāties.

Purevpn Sped testi 2

Ja iespējams, visos jaunajos pārskatos tiks izmantots jaunais ātruma testa formāts un sniegta dažādu sasniegto mērījumu analīze. Tomēr dažādu tehnisku iemeslu dēļ mums dažreiz var nākties atgriezties pie vecāka ātruma testa formāta.

IP noplūdes testi

Mēs arī veicam pamata testa IP noplūdes testus, apmeklējot vietni ipleak.net. Tie ietver IPv4 un IPv6 DNS noplūdes testus un Ipv4 un IPv6 WebRTC noplūdes testus.

Tomēr būtībā tas nav labi, ja, izmantojot VPN, mēs varam redzēt savu reālo IP adresi vai IP adresi, kas pieder mūsu īstajam ISP. Savienojums ar aizjūras VPN serveri var palīdzēt izcelt IP noplūdes.

Ip noplūdes 2. piemērs

Iepriekš minētais piemērs parāda sliktu IPv6 noplūdes gadījumu. IPv4 DNS rezultāts pareizi parāda, ka esmu izveidojis savienojumu ar VPN serveri ASV, taču vietne var redzēt manu īsto Lielbritānijas IPv6 adresi, izmantojot gan parastu DNS noplūdi, gan WebRTC. Neveiksme!

Mēs kādā brīdī plānojam pāreju uz daudz visaptverošāku ExpressVPN izstrādāto atvērtā koda IP noplūdes noteikšanas rīku akumulatora izmantošanu. Pagaidām ipleak.net nodrošina labu pamata testu akumulatoru.

Šīs pārbaudes tiek veiktas privātā / inkognito režīmā, lai kešatmiņas saglabāšanas problēmas nesajauktu rezultātus. Tie tiek veikti arī nemodificētā pārlūkprogrammā, kas atbalsta WebRTC, lai mēs varētu pārbaudīt WebRTC noplūdes (Firefox, Chrome vai Opera).

Mēs atzīstam, ka šobrīd ir problēma ar mūsu IPv6 testiem (gan DNS, gan WebRTC). Tas ir tāpēc, ka dažiem no mūsu recenzentiem nav IPv6 iespējas, un tāpēc viņi nevar veikt šos testus. Tomēr mēs esam izstrādājuši risinājumus šai problēmai, un drīz mēs ceram, ka būs izstrādāts galīgs risinājums. Lūdzu, ņemiet vērā, ka privātas lietošanas RFC IP ir tikai vietējie IP. Tos nevar izmantot, lai identificētu personu, un tāpēc tie nav IP noplūde.

Mēs arī veicam ātrus BBC iPlayer un ASV Netflix testus. Tie vienkārši nozīmē pieteikšanos attiecīgi Lielbritānijas un ASV VPN serveros, pēc tam apmeklējot šīs vietnes, lai noskaidrotu, vai mēs varam piekļūt pakalpojumiem. Dažreiz ir nepieciešams lūgt VPN atbalstu, lai uzzinātu, vai viņiem ir speciāli serveri, kas nav bloķēti.

Citas platformas

Šeit jūs atradīsit ātru diskusiju par visām VPN atbalstītajām platformām. Tās var veikt, izmantojot vai nu pielāgotu programmatūru, vai manuālu iestatīšanu. Platformās parasti ietilpst galddatoru platformas (piemēram, Windows, macOS un Linux), mobilās platformas (piemēram, iOS, Android), maršrutētāji (parasti DD-WRT maršrutētāji) un pārlūka paplašinājumi..

Mobilās lietotnes

Ja ir pieejamas pielāgotas mobilās lietotnes un recenzentam ir pieeja attiecīgajai platformai, mēs viņiem šeit sniegsim padziļinātu ieskatu ar ekrānuzņēmumiem.

Pārlūka paplašinājumi

Aizvien biežāk pakalpojumu sniedzēji piedāvā “VPN” pārlūka paplašinājumus. Šie gandrīz vienmēr ir starpniekservera paplašinājumi, nevis patiesi VPN paplašinājumi. Tie tomēr var būt noderīgi, un mēs visām šādām funkcijām piešķiram vienreiz šeit pieejamos ekrānuzņēmumus.

VPN pārskata secinājums

Man patika:

 • To lietu saraksts, kuras pārskatītājam patika, nevis pakalpojumu sniedzēja reklamēto funkciju saraksts

Es nebiju tik pārliecināts par:

 • To lietu saraksts, kas mulsināja recenzentu
 • Un tās “funkcijas”, par kurām mēs neesam pārliecināti, tiešām ir tik noderīgas
 • Arī punkti, kas nebija lieliski, bet nebija pietiekami slikti, lai būtu pelnījuši tikt uzskaitīti zem…

ES ienīdu

 • Dažas lietas, kas ir darījumu pārkāpējs

Mēs noslēdzam ar ātru pakalpojuma augstā un zemā līmeņa kopsavilkumu, kurā recenzents izsaka personīgu viedokli par savu laiku, izmantojot VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me