Ja nesen esat sakņojis savu Android tālruni vai domājat, vai nevajadzētu sakņot Android tālruni, jums varētu rasties jautājums, kādas ir labākās apsakņotā Android tālruņa lietotnes.

Android robots

Lai gan sakņotu tālruņu tirgū nav milzīgu daudzumu īpaši noderīgu lietotņu, ir dažas lietotnes, kas ir ārkārtīgi populāras. Šajā rokasgrāmatā mēs iepazīstināsim jūs ar visnoderīgākajām lietotnēm, kas paredzētas sakņotiem Android tālruņiem.

Pirms jebkuru lietotņu instalēšanas vai ierīces mirgošanas ar jaunu ROM, ROM moduļiem vai jebkura veida ROM modifikācijām, lūdzu, atcerieties izveidot Nandroid dublējumu no ROM (visu datu kopiju, kas tiek glabāts jūsu Android ierīces NAND zibatmiņā). Tas ļaus jums atgriezt tālruni iepriekšējā stāvoklī, ja kaut kas noiet greizi.

Labākās sakņu lietotnes androīdiem

 1. Titāna dublējums
  Titāna logotips


  Šī lietotne ir ārkārtīgi populārs rīks sakņotiem Android tālruņiem. Tas lietotājiem ļauj dublēt visu ROM - ieskaitot sistēmas failus un lietotāju lietojumprogrammu datus, kā arī personiskos datus, piemēram, videoklipus, fotoattēlus un kontaktpersonas - uz viņu izvēlētu ārēju atmiņas ierīci. Kad esat veiksmīgi sakņojis tālruni, ir ļoti ieteicams dublēt tālruni (Nandroid dublējums). Šādi rīkojoties, ierīce tiek atjaunota atpakaļ tajā laikā, kad to tikko sakņojāt. Tas var būt glābējspēks, ja vēlāk kaut kas noiet greizi. Zibatmiņas disks ļauj arī atjaunot citu tālruni tieši tādā pašā stāvoklī, kādā bija vecais tālrunis - ja tas ir jāmaina pazaudēšanas vai zādzības dēļ.

 2. Xposed Framework
  Xposed paredzēts Android logotipam

  Šī lietotne ļauj instalēt moduļus, kas ļauj pielāgot Android ierīces izskatu un funkcionalitāti. Jauka lieta par Xposed ir tā, ka jums nav jāveic lielas apjoma izmaiņas visas sistēmas mērogā, lai iegūtu dažus patiesībā vēlamos modus - tā vietā jūs varat izvēlēties, kurus konkrētos modeļus instalēt. Pārbaudiet šo rakstu, lai uzzinātu populāro Xposed Framework modifikāciju sarakstu.

 3. Zaļot
  Greenify logotips

  Šī populārā lietotne ir pieejama Google Play veikalā. Tomēr ir zināms, ka daudz labāk darbojas sakņojusies ierīce, kurā darbojas Xposed Framework. Tas ietaupa akumulatoru un samazina RAM izmantošanu (padarot ierīci ātrāku), izmantojot Android sākotnējās funkcijas, lai automātiski hibernētu lietotnes, kuras netiek izmantotas. Šī lietotne jāizmanto tikai saskaņā ar izstrādātāja ieteikumiem.

 4. SuperSU
  Super SU logotips

  Šī lietotne ļauj jums pārvaldīt, kurām lietotnēm tiek piešķirta (un kurām nav) superlietotāju piekļuve. Sakņojot ierīci, ir svarīgi saglabāt kontroli pār to, kurām lietotnēm ir pilnīga saknes atļauja, un šī lietotne ļauj jums to darīt.

 5. ROM pārvaldnieks
  ROM pārvaldnieka saskarne

  Šī lietotne ir noderīga ikvienam, kurš vēlas sevi informēt par jauniem ROM, kas tiek izlaisti Android ierīcēm. Lietotnē ir saraksts ar visiem populārajiem ROM, kas ir pieejami jūsu ierīcei. Lietotne ļauj arī lejupielādēt ROM, ietaupot problēmas, kas saistītas ar nepieciešamību pats meklēt ROM.

 6. Saknes ugunsmūris Pro
  Saknes ugunsmūra logotips

  Šī lietotne var ietaupīt joslas platumu, bloķējot noteiktu lietotņu savienojumu ar internetu.

 7. Sistēmas lietotņu noņemšanas līdzeklis
  Sistēmas lietotņu noņemšanas programma Pro

  Šī noderīgā lietotne ļauj jums viegli un ātri izdzēst nepatīkamo bloatware, kuru jūsu tālrunī ir uzstādījis ražotājs.

 8. Trikstera mod
  trikstera mod logotips

  Šī lietotne ir populāra, jo tā ļauj pārspīlēt Android tālruni, lai padarītu to ātrāku. Turklāt, lai akumulators kalpotu ilgāk, ir iespējams to padarīt zemu. Lai gan tirgū ir daudz šāda veida lietotņu, šai lietotnei ir vislabākā lietotāja saskarne un atbalsts.

 9. Apps2SD
  Apps2SD

  Šī lietotne ļauj lietotājiem ērti pārsūtīt datus no iekšējās atmiņas uz SD karti. Tas ir noderīgi, pārvietojot lietojumprogrammas (piemēram, lielas spēles), ieskaitot visus obb failus (parasti tie atrodas Android Data obb tālruņa iekšējā atmiņā). Jaunākas Android OS versijas (8.0 Oreo) ļauj lietotājiem pārvietot lietotnes uz SD, taču tas ne vienmēr darbojas ar visām lietotnēm.

 10. SoftKeyZ

  SoftKeyZ

  Šī lietotne nav bezmaksas, taču tā ir populāra. Tas ļauj jums pielāgot savas Android ierīces izskatu. Tajā ir vairāk nekā 150 motīvu, no kuriem izvēlēties, kas ļauj mainīt visu tālruņa navigācijas pogu izskatu.

 11. DiskDigger Pro
  DiskDiggerPro logotips

  Šī ir satriecošu tālruņu satriecoša lietotne, kas ļauj atgūt datus. Ja nejauši izdzēsāt fotoattēlu vai kādus citus datus, šī lietotne ļauj jums to iegūt un var būt absolūts glābējs..

 12. Solid Explorer
  Solid Explorer lietotne

  Šis failu pārlūks ievērojami atvieglo failu pārvietošanu, pateicoties divējāda paneļa funkcionalitātei. Izmantojot šo lietotni, failu pārvietošanai vairs nav jāatceras failu ceļi, varat tos vienkārši vilkt un nomest tur, kur vēlaties..

 13. SD kalpone
  SD kalpone

  Šis ir vēl viens rīks tālruņa failu pārvaldībai. Tas ir īpaši piemērots, lai iztīrītu nevēlamus spoku failus, kas karājas ierīcē, palīdzot jums maksimāli izmantot visas atmiņas iespējas..

 14. Magisk
  Magisk logotips

  Šī lietotne ļauj paslēpt saknes, lai izmantotu lietotnes un pakalpojumus, kas ir īpaši izstrādāti, lai nedarbotos sakņotajos tālruņos. Tas ļaus jums rīkoties, piemēram, skatīties Netflix, neskatoties uz to, ka tālrunī ir sakņojas. Ir vērts atzīmēt, ka visjaunākās reklāmas dēļ šķiet, ka jaunākā versija lietotņu veikalā saņem sliktas atsauksmes.

 15. Tasker
  Tasker logotips

  Šī lietotne var būt diezgan biedējoša tiem, kuri nav tik prasmīgi. Tomēr tas ir noderīgs rīks, kuru daudziem cilvēkiem patiks izmantot, lai automatizētu dažādus sistēmas un lietojumprogrammu līmeņa uzdevumus.

 16. Rec
  Ekrāna ierakstītāja logotips

  Šī noderīgā lietotne ļauj ierakstīt ekrānu sakņotā tālrunī. Tas ir satriecoši, reģistrējot sevi spēlējošās spēles vai daloties ar problēmām, meklējot tehnisko palīdzību.

 17. Ātrā atsāknēšana (ar sakni)
  Ātrā atsāknēšana

  Šī lietotne ļauj jums sāknēt tādā veidā, kāds nav pielāgotajā Android. Tas ļauj jums boot atkopšanai vai boot to bootloader. Vienkārša lietotne, kas visiem ir jāpārstartē vai ātri jāizslēdz tālrunis.

 18. Viper4Android
  Viper4Android logotips

  Šī lieliskā lietotne ļauj jums kontrolēt audio iestatījumus Android tālrunī. Nepieciešams pagriezt skaļumu? Šī lietotne ir paredzēta jums. Turklāt tam ir ekvalaizers, ļoti daudz efektu un iespēja skaņu ietekmēt skaņu atšķirīgi, izmantojot austiņu izeju vai Bluetooth..

 19. Wakelock detektors
  Wakelock detektora interfeiss

  Wakelocks ir visbiežākais ierīces akumulatora iztukšošanās iemesls. Šī lietotne uzrauga wakelocks un brīdina jūs, kad lietotne ir izgājusi no siena. Lielisks veids, kā noteikt, kur notiek akumulatora darbības laiks, un kā apturēt tā iztukšošanos.

Lai jūsu android ierīce būtu droša un privāta, apskatiet mūsu labāko VPN for Android rokasgrāmatu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me